Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Isley

Quote from: blackronin on 2018-12-22, 16:56:07
Baki 3. évad
Egy fantasztikus évadot kaptunk a Netflix-nek köszönhetően, még meg is kockáztatom, hogy ez volt az eddigi legjobb!
Szerencsére folytatódik tovább majd a móka egy újabb bajnoksággal, amit alig várok!  :whoah:
Hajrá Baki, csak így tovább!

Persze jó lenne rögtön folytatni a sorozatot, de inkább szánják rá az időt és a munkát, hogy megfelelő színvonalú feldolgozás legyen továbbra is.

Király évad volt. Jók voltak az ellenfelek. Szerintem a második évad színvonalát ezzel együtt nem érte el. Az még mondható teljesen realisztikusnak is, talán az zavart kicsit, hogy itt már semi-realistic volt finoman szólva is a történet. Amivel nincs gond, csak ez a sorozat egy teljesen hihető és elképzelhető erőkkel nyitott. De a negyedik évad talán ide tereli majd vissza a sztorit, biztatónak tűnik a kenpo bajnokság. Összességében nagyon élveztem. Faltam a részeket. Az első OP a valaha volt egyik legjobb opening.

blackronin

Mob Psycho 100 2. évad
Röviden és velősen:
Tökéletes volt, nem nagyon tudok belekötni.  :jee:
Remek animáció, jó karakterek, klassz harcok és zene, kellemes befejezés.
Örülök, hogy ONE másik sorozata ilyen remek folytatást kapott.
Már csak az a kérdés, hogy az OPM hogyan fog szerepelni...  ^^"
9,5/10.

Cloud

Quote from: blackronin on 2019-04-01, 20:52:19
Mob Psycho 100 2. évad
Röviden és velősen:
Tökéletes volt, nem nagyon tudok belekötni.  :jee:
Remek animáció, jó karakterek, klassz harcok és zene, kellemes befejezés.
Örülök, hogy ONE másik sorozata ilyen remek folytatást kapott.
Már csak az a kérdés, hogy az OPM hogyan fog szerepelni...  ^^"
9,5/10.

Kicsit a végén a harc WTF magasságokba emelkedett (Bár még mindig nem annyira mint a Tengen :D )De amúgy jó volt, bírtam a szezont.

Isley

Quote from: blackronin on 2019-04-01, 20:52:19
Mob Psycho 100 2. évad
Röviden és velősen:
Tökéletes volt, nem nagyon tudok belekötni.  :jee:
Remek animáció, jó karakterek, klassz harcok és zene, kellemes befejezés.
Örülök, hogy ONE másik sorozata ilyen remek folytatást kapott.
Már csak az a kérdés, hogy az OPM hogyan fog szerepelni...  ^^"
9,5/10.

:tezsvir:
Remek volt ez az évad. Maradandó élményt nyújtott, pláne, hogy általában az aktuális JoJo résszel karöltve néztem hetente-kéthetente. Nagyon hangulatosan kiegészítették egymást.
Semmi ok nem lehetett a panaszra: OP tökéletesen eltalált volt, a sztori és a főellenfél hibátlan, Mob személyiségfejlődése magáért beszélt, az az irgalmasság, amit a főellenféllel szemben tanúsított a végén, naggyá tette a szememben Kageyama-sant. Reigen pedig végig hozta a formáját az évad során, és örültem neki, hogy a múltjáról is megtudhattunk egysmást, valamint, hogy nála is volt személyiségfejlődést, azzal együtt, hogy semmit nem vett el abból, amiért annyira lehet őt kedvelni.

blackronin

Dr. Stone és Vinland Saga
Remek kezdés mindkét sorozatnál, kötelező nézések lesznek nálam a szezonban.  :smile:



Cobra

Lord El-Melloi II Case Files
Hmm, Fate spinoff, csak nem Holy Grail War, hanem detektív történettel. Meglátjuk mi sül ki belőle (Az Artúria frizurás Reaper lány már tetszik :) )
Ja, és OP és ED az idei legjobb  :jee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2019-07-20, 21:38:34
Lord El-Melloi II Case Files
Hmm, Fate spinoff, csak nem Holy Grail War, hanem detektív történettel. Meglátjuk mi sül ki belőle (Az Artúria frizurás Reaper lány már tetszik :) )
Ja, és OP és ED az idei legjobb  :jee:

Majd továbbra is számolj be róla, nem terveztem elkezdeni (egyre jobban taszít, hogy hány bőrt lehúznak még a Fate-franchise-ról), de ha ennyire jó, akkor azért adok majd neki egy esélyt.

Cobra

Mivel az első 2 rész egybefüggő volt, így megvárom a 4 részt, majd akkor nézem meg a 3-4-et, hátha az is kapcsolódik egymáshoz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

Lord El-Melloi II Case Files ep 3+4
Továbbra is jónak tartom (pedig annyira nem vagyok oda a detektíves sorozatokért). Érdekes, de behoztak több Fate sorozatból is szereplőket (Luvia, Fate/Apocrypha-ból 2 szereplő, meg gondolom jön még pár ember mellékszereplőnek később).
A Troyca studió készíti, ők csinálták az Aldnoah Zerot, egy Dr Bones animét női főszereplővel, meg még pár nem túl ismert sorozatot. Ahhoz képest, hogy egy milyen kis studió, az animáció és grafika elég jó (bár pont a 4. részben volt elég gagyi CG is).
A Fate univerzum (vagy legalábbis eddigi animék) ismerete nélkül valószínűleg nem annyira élvezhető, de aki nézte az eddigi Fate sorozatokat, annak szerintem
érdemes ezt is néznie.

és persze a 3. rész különálló volt és a 4-5 lesz összekapcsolódó...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

En en no Shouboutai: A Soul Eater írójának következő műve. Eddig tetszik, kicsit egyedibb, mint a tömeg shounen. A Blue Exorcistra mondjuk nekem jobban hasonlít, mint a Soul Eaterre, pedig a két sorozatnak abszolút semmi kötődése egymáshoz.
Remélem azért a vége nem olyan lesz, mint a Soul Eateré.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Véget ért a Vinland Saga, számomra ez volt az év animéje (és akkor is ezt mondanám, ha több idei cuccot néztem volna).  :whoah:

NLZ

Meddig ment el a sztori? Farmland saga?
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2020-01-01, 22:16:55
Meddig ment el a sztori? Farmland saga?

[spoiler]A Canute-Sweyn konfliktus végéig ment a sztori.[/spoiler]

chilip


SaiyaGin

Plunderer 1-5: valószínűleg egész szórakoztató kaland/akciósorozat lenne, ha az úgynevezett humora nem lenne olyan borzalmasan pocsék.

SaiyaGin

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei Shite Mita: ez annyira irreális és debil, hogy már én is öregnek érzem magamat hozzá. 2 rész után dobtam.

blackronin

Folytatódik végre ebben az évben a Baki a Netflix-en!
https://www.youtube.com/watch?v=cdDjMeZBF-s

Alig várom a beteg küzdelmeket!  :D

Ja és közben kijött a Castlevania 3. évada is.
Lesz mit nézni.  :smile:

Cobra

Plunderer ep 9: az előző rész vége is wtf volt, de most már végleg nem tudom mi lesz ebből. Jelenleg úgy néz ki, mint a Gate, csak a másik oldalról :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2020-03-08, 21:04:03
Plunderer ep 9: az előző rész vége is wtf volt, de most már végleg nem tudom mi lesz ebből. Jelenleg úgy néz ki, mint a Gate, csak a másik oldalról :)

Az elmúlt négy rész hogy tetszett? Érdemes megnézni őket/folytatni a sorozatot, ha az első öt rész nem győzött meg.

Cobra

Eddig még mindig eléggé generic shounen, de sok múlik a 10. részen szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2020-03-11, 21:27:17
Eddig még mindig eléggé generic shounen, de sok múlik a 10. részen szerintem.

:merci:

Cobra

Plunderer ep10: továbbra se derült ki sok minden. Eddig eléggé Bleach szagú ( :D ) a sorozat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2020-03-14, 10:13:58
Eddig eléggé Bleach szagú ( :D ) a sorozat.

:ejnye: Most lelkesíteni vagy elrettenteni akarsz?

Cobra

Nem tudom hova teni a sorozatot. Eleje gagyi volt, aztán jobb lett, de most meg eléggé wtf az egész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2020-03-16, 21:49:27
Nem tudom hova teni a sorozatot. Eleje gagyi volt, aztán jobb lett, de most meg eléggé wtf az egész.

Akkor inkább megvárom, míg vége lesz, és utána kérdezek rá újra a véleményedre.

Cobra

#10375
Elkezdődött az Enen no Shouboutai 2. szezonja. Első részben nem spóroltak a büdzsével, remélhetőleg kitart a szezon végéig a pénz :)

Plundererhez visszatérve: nem volt rossz, de jobbra számítottam. Eléggé ellaposodott a vége felé (illetve nem lett vége a történetnek, talán lesz folytatás).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2020-07-04, 22:33:47
Plundererhez visszatérve: nem volt rossz, de jobbra számítottam. Eléggé ellaposodott a vége felé (illetve nem lett vége a történetnek, talán lesz folytatás).

Köszi, akkor nem folytatom. Volt valami a most véget érő cuccok közül, amivel érdemes lenne próbát tenni?

Cobra

#10377
Nincs.
Több sorozat nem is lett végig levetítve, Railgun pl már 1,5 hónapja nem kapott új részt, Gundam Build Drivers is félbemaradt (bár itt nem sokat vesztettünk, mert rém gyenge volt a szezon). Plunderer lement, de minek, mást meg nem is néztem (a kóreai torony grafikája elijesztett, bele se kezdtem).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2020-07-06, 19:54:30
a kóreai torony grafikája elijesztett, bele se kezdtem).
Tower of Gods grafikája szerintem jó lett, hű az alapanyaghoz és nem nézett ki rosszul, ellenben viszont sok más helyen problémás.
Pl kevés epizódba próbálták belepréselni a sok sztorit, de még így sem a lényegre helyezték a hangsúlyt, túl sok volt a gag és ahol még belemódosítottak a webtoonhoz képest az nem lett előnyös.
Szal én csalódott vagyok, remélem újrakészíti valami profibb csapat (mint ahogy FMA és társai lettek).

De azért még így is sokaknak tetszett, szal szerintem meg lehet próbálni.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2020-07-06, 19:54:30
Nincs.
Több sorozat nem is lett végig levetítve, Railgun pl már 1,5 hónapja nem kapott új részt, Gundam Build Drivers is félbemaradt (bár itt nem sokat vesztettünk, mert rém gyenge volt a szezon). Plunderer lement, de minek, mást meg nem is néztem (a kóreai torony grafikája elijesztett, bele se kezdtem).

Köszi!