Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Selmo

Tud valaki sárkányos animeről? Lehetőleg ne ROLW, vagy Slayers try. Valami sárkányosabbat, ha lehet. :)

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Quote from: Selmo on 2006-11-05, 00:17:01
Tud valaki sárkányos animeről? Lehetőleg ne ROLW, vagy Slayers try. Valami sárkányosabbat, ha lehet. :)
Escaflowne 1. epizód. Utána asszem több nincs benne :)
Aztán itt van a Dragon Ball :P

A Warcraft manga sárkányos, szóval ha meganimálnák...
Az Earthsea elvileg ilyen sárkányos fantasy, de hogy a belőle készült Gedo Senki-ben van-e sárkány, azt nem tudom. Valaki?
Meg a Chihiro is ide tartozik ugye, ha még valami csoda folytán netalántán nem láttad volna.

Ramiz

Quote from: via_mala on 2006-11-01, 11:46:55
Memories - 1995 DVD5 NTSC
5.1-es japán hanggal, angol felirattal.
Benne a zseniális Satoshi Kon-tól a zseniális Magnetic Rose!
Ha nem mostanában fogtam volna* ellejmolni Re@ltól, akkor rögtön elkezdeném szedni, mert :cool: :Kiraly: anime. :)

* : lehet, hogy ilyen nyelvtani szerkezet nincs is...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Quote from: Próféta on 2006-11-05, 00:59:27
Escaflowne 1. epizód. Utána asszem több nincs benne :)
Aztán itt van a Dragon Ball :P

A Warcraft manga sárkányos, szóval ha meganimálnák...
Az Earthsea elvileg ilyen sárkányos fantasy, de hogy a belőle készült Gedo Senki-ben van-e sárkány, azt nem tudom. Valaki?
Meg a Chihiro is ide tartozik ugye, ha még valami csoda folytán netalántán nem láttad volna.
Escaflowne - láttam
Dragon Ball - láttam
Warcraft - olvastam
Chihiro - láttam
Earthsea - utánanézek.

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Próféta on 2006-11-05, 00:59:27
Escaflowne 1. epizód. Utána asszem több nincs benne :)
Dehogynem. Kettő is.

Selmo, a Dragon Halfra gondoltál már? :)

Fazék

Quote from: Member on 2006-11-05, 14:24:24Selmo, a Dragon Halfra gondoltál már? :)
azt én is támogatom, nagy ökörség! :D

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fazék

Ghost in the Shell moziplakát
ki jönne még a premierre? :)

remélem ez azért nem olyan drága lesz dvd-n, mint az Akira... 4k-t még kiadnék rá, de 6-8-at már nem szívesen...

Necrid^

üdv!
Ezt az anime-t keresem bármilyen formátumban kivéve "rm" Tiger Mask Nisei, aki tudná segiteni nagyon hálas lennék neki és ha létezik olyan ember akinek megvan vagy esetleg megtudja nekem szerezni annak hajlandó fizetni is. köszönöm.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-11-06, 14:45:13
Ghost in the Shell moziplakát
ki jönne még a premierre? :)

remélem ez azért nem olyan drága lesz dvd-n, mint az Akira... 4k-t még kiadnék rá, de 6-8-at már nem szívesen...
Ha valaki rámszól előtte akkor én megyek. :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-11-07, 01:01:34
Quote from: Fazék on 2006-11-06, 14:45:13
Ghost in the Shell moziplakát
ki jönne még a premierre? :)

remélem ez azért nem olyan drága lesz dvd-n, mint az Akira... 4k-t még kiadnék rá, de 6-8-at már nem szívesen...
Ha valaki rámszól előtte akkor én megyek. :)
elméletileg majd 3-4 nappal előtte lehet elkezdeni venni a jegyeket, és ha nem felejtem el, akkor a premier előtt 6-7 nappal ismét körbeérdeklődök és lefoglalom a kért jegyadagot :)

kikuchiyo

Ma találkoztam egy Odeonos fickóval, éppen ott ültek a J. Alapítványnál és beszélték meg a pénzügyeket, meg is kérdeztem tőle, hogyy mikortól lehet előrendelni, azt mondta, hogy 4-5 nappal a premier előtt. :)
Failure is the default option

Próféta


Yakumo

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-07, 02:36:56
Ma találkoztam egy Odeonos fickóval, éppen ott ültek a J. Alapítványnál és beszélték meg a pénzügyeket, meg is kérdeztem tőle, hogyy mikortól lehet előrendelni, azt mondta, hogy 4-5 nappal a premier előtt. :)
Nagyon köszönöm ezt az első kézből való információt, pont ezt akartam éppen megtudni valahonnan. :merci: :zen:
Én TUTI, hogy megyek a Premierre! :D  :whoah:

kikuchiyo

Fazék azóta fel is hívta őket, neki 3-4 napot mondtak.

Persze én is jelentkezem, ha lehet... :)
Failure is the default option

Liquid Snake

Hali! Tudna nekem valaki ajánlani a Jungle Wa Itsumo-hoz hasonló vicces anime-t??? Előre is köszi mindenkinek.

gr33n

Már egy ideje keresek egy manga-t. Boy meets Girl a neve. Hát azt fogalmam sincs hogy van e egyáltalán anime-je vagy manga-ja, vagy az is lehet hogy H-game. Nem tudom. Valakinek ismerős a név? Nagyon hálás lennék ha vlk tudna róla mondani vlm-t.

Sancho

#1158
A youtube-on láttam 1 amw-t s nem tudok rá jönni melyik az az anime amiből van.
Esetleg nem tudja valaki miből van összevágva?
Ez lenne az...


Necrid^

Quote from: Sancho on 2006-11-10, 01:54:54
A youtube-on láttam 1 amw-t s nem tudok rá jönni melyik az az anime amiből van.
Esetleg nem tudja valaki miből van összevágva?
http://www.youtube.com/watch?v=NwgXlnPCKtk
Kenshin OVA
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Sancho

Thanx! melyik ova az mert leszedem... :)

csacsa

Kenshin OVA (Reminiscence) a 4 részes.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Sancho


Darkstar

Moon Phase reports that the second season of Haruhi (long believed to exist and only needing confirmation) will debut in the Fall of 2007, instead of in 2008 as planned. This is, of course, good news for all of us Haruhiists. Stay tuned for official confirmation.
:hail:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Anifest nov. 30. - dec. 2.

Erről ugye mindenki tud? Lesz Paprika és Toki wo Kakeru Shoujo!
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-13, 14:18:55
Anifest nov. 30. - dec. 2.

Erről ugye mindenki tud? Lesz Paprika és Toki wo Kakeru Shoujo!
Mostmár igen! Nagyon INBA! :hopp:
Még A Scanner Darkly is lesz, bár Te azt láttad már.
Valami közös szervezésű látogatás esetleg?
Nov 15-ig lehet kedvezményes jegyeket kapni, tehát érdemes sürgősen dönteni... persze nem írják, mennyiért.

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2006-11-13, 20:56:18
Még A Scanner Darkly is lesz, bár Te azt láttad már.

Az a legújabb Richard Linklater film Keanu Reeves főszereplésével, ami szó szerinti képregényfilmnek (rajzolt techinka) fogható fel?

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2006-11-13, 20:56:18
Valami közös szervezésű látogatás esetleg?
Nov 15-ig lehet kedvezményes jegyeket kapni, tehát érdemes sürgősen dönteni... persze nem írják, mennyiért.

Lehet róla szó, bár ezek az átkozottak pont a nyelvvizsga előtti napokra tették. Ha mondjuk utána lenne, vsz. az egész programot végignézném :), de
így sajnos nem fér bele két filmnél több. Ez a kettő az említett kettő lesz. (Bár azt a Holtak Könyvét sajnálom egy kicsit.)
Amúgy ma voltam jegyet venni, de még nem lehetett. Állítólag holnaptól lehet. (Azaz egy napos a kedvezményes jegyvásárlás intervalluma. Ügyesek.)
A gond az, hogy vsz. csak szerdán járok legközelebb a városban. De akkor vehetek neked is jegyeket.

Quote from: SolidSnakeGH on 2006-11-13, 21:14:23
Az a legújabb Richard Linklater film Keanu Reeves főszereplésével, ami szó szerinti képregényfilmnek (rajzolt techinka) fogható fel?

Igen.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-13, 23:45:03De akkor vehetek neked is jegyeket
:merci: még akkor van is egy kis idő megbeszélgetni, hátha jönne más is, meg kinek mikor mi...

Amúgy felirat lesz? Remélem nem hangalámondásos...

kikuchiyo

Le merném fogadni, hogy angol feliratos lesz. Hozzánk gondolom a fesztiválkópia jön, amit már egy ideje köröztetnek mindenféle nemzetközi fesztiválon, és azon szokott lenni felirat.
Failure is the default option