Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 13:55:37
(sőt, csinálok kakaót... :lul:) de nem lesz rá szükség... ;)

Direkt azt fogom mondani, hogy nem tetszett. (azért érdekelne, hogy miért puhány az, aki csak nagy néha fogyaszt alkoholt.. de mindegy ;p)
Részemről áll az alku^^

HVp213

akkor ezt megis beszéltük
hozz sok tejet (nem extra tartos förmedvényt igaz tehén tejcsit :p) meg holland kakao port ^^"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-06-05, 13:57:32
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 13:55:37
(sőt, csinálok kakaót... :lul:) de nem lesz rá szükség... ;)

Direkt azt fogom mondani, hogy nem tetszett. (azért érdekelne, hogy miért puhány az, aki csak nagy néha fogyaszt alkoholt.. de mindegy ;p)
Részemről áll az alku^^
Nem puhány az aki csak néha fogyaszt alkoholt, de néha meginni egy jó pohár sört, vagy egy minőségi bort szerintem teljesen normális, sőt, része az európai étkezési kultúrának. :) Persze aki semmilyen alkoholt nem iszik, mindenféle értelmes indok nélkül (mint anno a gimis osztályfőnököm, aki a saját szalagavatóján nem ivott pezsgőt...), na az valóban puhány, vagy inkább szánalmas...

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2006-06-05, 12:49:23
Más
kecsap szólt, hogy aki tud, az mondjon tényleg jó filmeket, mert ez így nem mehet tovább.
na ezen most itt csöndben vigyorgok :D

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 13:55:37
Megoldható, van itthon pár üveg bor is, meg esetleg szerzek valami üdítőt a puhányoknak (sőt, csinálok kakaót... :lul:) de nem lesz rá szükség... ;)
Puhányok? Najólvan. Akkor hozzál egy üveg Tequilát is :hehe:

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 14:54:25
na az valóban puhány, vagy inkább szánalmas...

Vagy csak egyik alkoholos ital sem ÍZLIK neki. :hehe: Nlha a legegyszerűbb magyarázat lenne a legkézenfekvőbb:p (persze ilyet még nem láttam -.-)

Xipe

nem ertem mitol puhany egy olyan ember aki nem fogyaszt soha alkoholt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-06-05, 15:37:30
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 14:54:25
na az valóban puhány, vagy inkább szánalmas...

Vagy csak egyik alkoholos ital sem ÍZLIK neki. :hehe: Nlha a legegyszerűbb magyarázat lenne a legkézenfekvőbb:p (persze ilyet még nem láttam -.-)
Ez is egy teljesen érthető magyarázat, nincs is ezzel baj. (Az már egy másik kérdés, hogy ilyen ember nem létezik, legfeljebb nem kóstolt még meg elég sokfélét... ;))

KT: Ezt a szót többet ne ejtsd ki előttem... :lul: (Silver vagy Gold? :D)

Xipe: Ne forgassátok ki a szavaimat. Aki jó okkal nem iszik, azzal nincs semmi gond. De aki azért nem iszik, mert a szülei azt mondták kisgyerek-korában, és azóta nem próbálta, és egyéb hasonlók; na az már nincs rendben...

Xipe

de miert kell valakinek jo ok erre?
nem eleg ha valaki azt mondja azert nem iszik mert csak?
ettol puhany?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 15:52:26
de miert kell valakinek jo ok erre?
nem eleg ha valaki azt mondja azert nem iszik mert csak?
ettol puhany?
Azért mert csak? Ilyen ember nem létezik... :rolleyes: Olyan viszont van, aki azért nem, mert valaki azt mondja neki, ő meg kritika nélkül elfogadja.
De kezdünk túlságosan messze menni a kiindulási ponttól, ami egy egyszerű vicc volt... ;)

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 16:12:37
De kezdünk túlságosan messze menni a kiindulási ponttól, ami egy egyszerű vicc volt... ;)

Nem vicc. Hozod a kakaót.

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-06-05, 16:16:13
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 16:12:37
De kezdünk túlságosan messze menni a kiindulási ponttól, ami egy egyszerű vicc volt... ;)

Nem vicc. Hozod a kakaót.
:lul:
A puhány antialkoholistákra tett megjegyzésem volt a vicc. ;)
Ha leírja valaki hogy kell megcsinálni, viszek.

Ramiz

Én nem ítélem el egyáltalán azt, aki soha, semennyi alkoholt nem iszik, de valahogyan nem bízok bennük 100%-osan (miért nem iszik egy kortyot sem? egyszer talán részegen lemészárolt pár embert? :lul: ), viszont ők meg bennem mint többet ivóban nem bíznak (talán lelkileg instabil? mit akar kompenzálni? stb.), szóval ez szerintem általában kölcsönös. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 16:20:19
:lul:
A puhány antialkoholistákra tett megjegyzésem volt a vicc. ;)
Ha leírja valaki hogy kell megcsinálni, viszek.

Értettem ;)

... omg. Leírni, hogy kell csinálni???? O_o. Ugye ez is csak vicc? Mert ezek után inkább nem kérek tőled O_o
Inkább hozok magammal (és szalonnát is^^" hátha megint megkívánom...na és Vilinek is ígértem ^^"")

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-06-05, 16:24:34
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 16:20:19
:lul:
A puhány antialkoholistákra tett megjegyzésem volt a vicc. ;)
Ha leírja valaki hogy kell megcsinálni, viszek.

Értettem ;)

... omg. Leírni, hogy kell csinálni???? O_o. Ugye ez is csak vicc? Mert ezek után inkább nem kérek tőled O_o
Inkább hozok magammal (és szalonnát is^^" hátha megint megkívánom...na és Vilinek is ígértem ^^"")
Instant kakaót tudok csinálni, normált nem, mivel még sose csináltam, és nincs ráírva a dobozára hogy hogyan kell...  :redface:

HVp213

#5024
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 16:32:04
Quote from: Rounin on 2006-06-05, 16:24:34
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 16:20:19
:lul:
A puhány antialkoholistákra tett megjegyzésem volt a vicc. ;)
Ha leírja valaki hogy kell megcsinálni, viszek.

Értettem ;)

... omg. Leírni, hogy kell csinálni???? O_o. Ugye ez is csak vicc? Mert ezek után inkább nem kérek tőled O_o
Inkább hozok magammal (és szalonnát is^^" hátha megint megkívánom...na és Vilinek is ígértem ^^"")
Instant kakaót tudok csinálni, normált nem, mivel még sose csináltam, és nincs ráírva a dobozára hogy hogyan kell...  :redface:
hát igen nagyon nehéz dolog ám a kakao főzés :p port elkever kevés tejjel és cukorral csomomentesen majd a forrásba lévő tejbe belezuttyint

már réges régóta várom azta szalonnát -__-*


de ha mindenáron alkoholt akarsz akkor: vodka tequila v házi pályinka :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

 :_off:

Tenyleg voltak jo pillanatai a filmnek, de sajna tobbnyire meglehetosen faraszto volt. Mashogy, mas formaban talalva fogyaszthatobb lett volna.

Necrid szavazos topicjaban latszik, hogy sokan nem lattunk alapmuveket, esetleg azokbol is lehetne szemezgetni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

azok nagyreszt sorozatokbol vannak vagy olyan filmekbol amiket sorozat nelkul nem lehet igazan megerteni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Necrid mondott azt hiszem GTO elso resze negyvenakarhany perc?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: Kvikveg on 2006-06-05, 21:08:53
Necrid mondott azt hiszem GTO elso resze negyvenakarhany perc?
igen. azt mondjuk megnézhetjuk, az első része a GTO-nak 47 perces semmi köze nincs a sorozathoz. szal OVA-nak is montható. Golden boy style.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: Necrid^ on 2006-06-05, 21:31:34
Quote from: Kvikveg on 2006-06-05, 21:08:53
Necrid mondott azt hiszem GTO elso resze negyvenakarhany perc?
igen. azt mondjuk megnézhetjuk, az első része a GTO-nak 47 perces semmi köze nincs a sorozathoz. szal OVA-nak is montható. Golden boy style.
Támogatva. ;)

Xipe

igen, de ez meg mindig csak 47 perc.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 21:40:02
igen, de ez meg mindig csak 47 perc.
mellete nézni egy másik 1 óras vmi.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

#5032
Amúgy, ha mindenáron filmet akartok nézni (ugye egyre többször van film az animék mellett a listán), akkor ajánlom a Shinobi-t. :lazza:

www.shinobi-movie.com

sirtomi

#5033
Quote from: Rounin on 2006-06-08, 23:05:32
Amúgy, ha mindenáron filmet akartok nézni (ugye egyre többször van film az animék mellett a listán), akkor ajánlom a Shinobi-t. :lazza:
Azt én is ajánlom!!!

Edit: Ez nem a Basilisk mangán alapul?

Fazék

Quote from: Rounin on 2006-06-08, 23:05:32
Amúgy, ha mindenáron filmet akartok nézni (ugye egyre többször van film az animék mellett a listán), akkor ajánlom a Shinobi-t. :lazza:

www.shinobi-movie.com
QuoteTwo Ninja clans are pitted against each other to see who can survive. Everyone has special abilities.The two lead characters are, unfortunately, in love.
ez komolyan hangzik  :lol:

Rounin

Quote from: Fazék on 2006-06-08, 23:11:41
ez komolyan hangzik  :lol:

Én most nézem és tetszik ^^" Nem ennyire szimpla, mint ahogy írják ^^""""""""""""""""""""""""
Főleg a special ability dolgok. Hm O_o

Lythis

#5036
Quote from: Rounin on 2006-06-08, 23:15:11
Quote from: Fazék on 2006-06-08, 23:11:41
ez komolyan hangzik  :lol:

Én most nézem és tetszik ^^" Nem ennyire szimpla, mint ahogy írják ^^""""""""""""""""""""""""
Főleg a special ability dolgok. Hm O_o
Anno már ajánlottam egyszer szerintem, tekintve h megvan dvd-n. De annyira nem nagy szám szerintem.
spec. ability meg: Yashamaru az kewl, nem is értem, hogy az a szarházi hogy veri le. Igazából a két főszereplő technikája ami jó, de az meg imba. (és peeersze, hogy mindkettő eye-limit... sheesh.. jó, h nem sharingan, meg byakugan, és rögtön ryugan...)

Feldin

Quote from: Lythis on 2006-06-08, 23:51:17
Quote from: Rounin on 2006-06-08, 23:15:11
Quote from: Fazék on 2006-06-08, 23:11:41
ez komolyan hangzik  :lol:

Én most nézem és tetszik ^^" Nem ennyire szimpla, mint ahogy írják ^^""""""""""""""""""""""""
Főleg a special ability dolgok. Hm O_o
Anno már ajánlottam egyszer szerintem, tekintve h megvan dvd-n. De annyira nem nagy szám szerintem.
spec. ability meg: Yashamaru az kewl, nem is értem, hogy az a szarházi hogy veri le. Igazából a két főszereplő technikája ami jó, de az meg imba. (és peeersze, hogy mindkettő eye-limit... sheesh.. jó, h nem sharingan, meg byakugan, és rögtön ryugan...)
Egyszernézős
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Ami pont eggyel több annál, mint amik a legutóbbi meeteken volt, nem? :rolleyes: Vagy idézzem be a sok OMG ez de szar volt, meg Shiroi azon postját, hogy "ez annyira rossz, hogy a meeten kéne vetíteni" jellemzését a Fist of the north star-ról? :hehe:

Lythis

Jó, én anno is mondtam, és többször láttam, mint 1x, de szerintem annyira nagyon nem jó...