Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Ne kérdezzetek semmit, de 90%, hogy nem megyek holnap az Óbesterbe este (és csináljatok még gyorsan egy fotót a Parlamentről, ha akartok).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Az egyik még hátravan (péntek reggel), de már most hulla vagyok és még hátravan fél éjszakányi atom- és magfizika... A vizsga meg reggel van => 6kor kelek és megyek megbukni a szélviharba :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Vigasztaljon a tudat, hogy holnap énis vizsgázom, és nem vagyok teljesen biztos magamban. Ráadásul én délre megyek, akkora mondják a vihar csúcspontját. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kecsap

Akkor mondjuk szombat, 16:00-17:00 óra a kezdés az Óbesterben? Délutáni sörözés? Vagy hogylegyen? Hol az Óbester? Én még sose voltam ott... :)

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-01-18, 22:13:42
Az egyik még hátravan (péntek reggel), de már most hulla vagyok és még hátravan fél éjszakányi atom- és magfizika... A vizsga meg reggel van => 6kor kelek és megyek megbukni a szélviharba :muhahah:
LOL! én is 8-ra megyek, nem tudom meddig leszek... megvárjalak valahol, hogy egy láda sörrel elbújjunk egy bunkerba? :D

Ramiz

Holnap lesz tali? Groven tuti jönne, Tycho is, Raggie is, úgy néz ki, hogy én is megyek, szóval lehet jönni. Nálam lesz go meg magyar kártya valszeg (ha nem felejtem el + nem vagyok lusta cipelni), de mondjuk az Óbiban a legjobb beszélgetni meg sörözni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Kicsi rá az esély, mert szar a hangulatom és semmi kedvem bemenni a városba holnap (igaz, vennem kéne kétrétegű DVD-t...).
Failure is the default option

Groven

Na akkor vm időpontot beszéljünk meg és aki jön jön, aki nem az nem.
Mit szóltok 6-kor az Obinál?

Zsiga

Quote from: Groven on 2007-01-19, 21:13:04
Na akkor vm időpontot beszéljünk meg és aki jön jön, aki nem az nem.
Mit szóltok 6-kor az Obinál?
Nem akarunk 5-re menni? :) Csak mert akkor én is be tudnék ülni egy óra meg egy sör erejéig. :)

HVp213

ha 5 akko énis tudok menni

(márha ez nem negativumként jön le bennetek :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Legyen öt, úgysem szeretnék éjszaka hazamenni, sok napi alváshátralékom van és ma meg kórosan filmeznem kell... :D

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-19, 18:58:52
Kicsi rá az esély, mert szar a hangulatom és semmi kedvem bemenni a városba holnap (igaz, vennem kéne kétrétegű DVD-t...).
Ha mégis jössz, tudsz nekünk hozni még Haibanme-t? Az se baj, ha mindet, ami hátravan (3 dvd-nyi van meg eddig). De akkor csörögj rám 4-ig, hogy tudjak vinni üres dvd-ket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Groven

OK. Akkor 5-re én lemegyek.

Kvikveg

5 nekem is jo, jo esellyel jovok ha nem jon kozbe valami. Koros depresszio, mert jovo heten mar dolgozok, stb...  :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

Háááát, öööööö, nincs itt még semmi vélemény, pedig a tegnap este nagyon süti volt az Óbesterben....  :jee:

Ramiz

Te már fél kilenckor ébren voltál, ember? o.o :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 15:16:57
Te már fél kilenckor ébren voltál, ember? o.o :D
Meddig maradtatok?  :D

Ramiz

Nemtom, de fél ötre értem haza. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 16:49:24
Nemtom, de fél ötre értem haza. :lazza:
:eek:
Én 11kor már azt hittem hogy biztos nem vagytok ott ezért nem is néztem be.  :frown:

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-01-21, 16:57:36
Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 16:49:24
Nemtom, de fél ötre értem haza. :lazza:
:eek:
Én 11kor már azt hittem hogy biztos nem vagytok ott ezért nem is néztem be.  :frown:
Legalább ránk csöröghettél volna, te tök... Fél egyig még az Óbiban voltunk. :)
Képek? :D :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 19:28:53
Quote from: Zsiga on 2007-01-21, 16:57:36
Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 16:49:24
Nemtom, de fél ötre értem haza. :lazza:
:eek:
Én 11kor már azt hittem hogy biztos nem vagytok ott ezért nem is néztem be.  :frown:
Legalább ránk csöröghettél volna, te tök... Fél egyig még az Óbiban voltunk. :)
Képek? :D :Kiraly:
Hát, ööö, eszembe se jutott hogy odaszóljak telefonon, bevallom őszintén... :redface:
Képek sajnos nincsenek, nem volt mit fotózni. :frown: De igazából nem is baj. :)

Groven

Quote from: Zsiga on 2007-01-21, 19:39:18
Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 19:28:53
Quote from: Zsiga on 2007-01-21, 16:57:36
Quote from: Ramiz on 2007-01-21, 16:49:24
Nemtom, de fél ötre értem haza. :lazza:
:eek:
Én 11kor már azt hittem hogy biztos nem vagytok ott ezért nem is néztem be.  :frown:
Legalább ránk csöröghettél volna, te tök... Fél egyig még az Óbiban voltunk. :)
Képek? :D :Kiraly:
Hát, ööö, eszembe se jutott hogy odaszóljak telefonon, bevallom őszintén... :redface:
Képek sajnos nincsenek, nem volt mit fotózni. :frown: De igazából nem is baj. :)

Szép hosszúra sikeredett este volt. Én reggel 6-ra értem haza, mert még maradtam 1 kicsit. :)
De majd legközelebb, ha lesz, akkor maradsz tovább.

Ramiz

Mindenki jelölje be őt ismerősének, aki ismeri! SÜRGŐS!!! :lazza:
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=10107786
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

egyébként szokott mostanában lenni, vagy lesz valamikor olyan esemény, amit ez a topica címében megjelöl?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Próféta

Quote from: kisvirag on 2007-03-11, 13:20:49
egyébként szokott mostanában lenni, vagy lesz valamikor olyan esemény, amit ez a topica címében megjelöl?
pl. http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1022.0

Ramiz

Aki pénteken az Óbester felé jár, az benézhet, fél öt körültől észreveheti ott a pofámat. Aki valamit vissza akar hozni, vagy csak sörözni egyet, vagy nem tud mit kezdeni magával, mert lassú a torren1 és nem jön elég gyorsan az új sorozata, az is beugorhat.

(Mindenesetre túl sokáig nem tudok majd maradni, ha kinövi magát is a dolog (na csak azért, mert régen péntekenként volt mindig az usteam-es sörözés, és már régóta nem volt).)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Na, Dexter megoldva. :) Jovok. fel6ra erhetek oda legkorabban.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fate

#5517
Asszem én is benevezek egy-két-sok (nincs is olyan, hogy sok sör) sörre.


Sorry, de mégsem fog menni :frown:
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Kvikveg

Penteken Obester, en es kiku 6tol vagyunk ott, es en 20:45 vagy mikorra megyek moziba.
Valaki meg?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Hozzáteszem, hogy én 7-re megyek moziba utána, tehát nem leszek ott sokáig.
Failure is the default option