Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Most már minden topikban ez a téma? :D Na jó, csak vicceltem. Én is megjelenek és szerintem Mazsi is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2007-04-12, 22:48:19
Most már minden topikban ez a téma? :D Na jó, csak vicceltem. Én is megjelenek és szerintem Mazsi is.
Halleluja! Akkor 100%, hogy ott leszek, es bagoszaguan tavozom. Heh, megint moshatom majd ki a taskamat... XD

Ramiz: a Dexter sorozatot hozzam tudnad vagni? Fogunk meg talalkozni, ha ki van irva majd visszaadom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

L.Mole

Hmm... Holnap? Lehet, hogy benéznék. :3x3: Hol is van ez pontosan? :lame:

Kuroi Tenshi

Nem tudom a pontos címet (majd ha az egyik alkesz ( :D ) beesik,
majd kapsz azt is), de a Blahától kifele (K felé) 1 megálló 7, 73 v78,
átmész a Rákóczin, asszem Huszár utca, mész 25 métert, és a K-i
oldalon lesz egy Óbester feliratú tábla egy ajtóval, pár lépcsővel
lefelé és egy kocsmával :)

chilip

lehet odanézek fél 7 fele...  :szemuveges:

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2007-04-12, 23:25:38Halleluja! Akkor 100%, hogy ott leszek, es bagoszaguan tavozom. Heh, megint moshatom majd ki a taskamat... XD
Pénteken az Óbesterben mindenképpen bagószag van. De ha annyira zavar (meg kikuchiyo-t is gondolom), akkor mehetünk mehettek máshova. :angyali:

Quote from: Kvikveg on 2007-04-12, 23:25:38Ramiz: a Dexter sorozatot hozzam tudnad vagni? Fogunk meg talalkozni, ha ki van irva, majd visszaadom.
Oké, remélem nem felejtem el. :D

Quote from: L.Mole on 2007-04-12, 23:34:35Hmm... Holnap? Lehet, hogy benéznék. :3x3: Hol is van ez pontosan? :lame:
Wow! A sámán az Óbesterben!!! :hopp: :cool:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-12, 23:39:32
Nem tudom a pontos címet
Pedig könnyű: Huszár utca 5.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-12, 23:39:32(majd ha az egyik alkesz ( :D ) beesik
:ejnye: Jaaa, vagy úgy... akkor a fenti cím semmisnek tekintendő, és várunk egy alkeszre... :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: Ramiz on 2007-04-12, 23:51:01
:ejnye: Jaaa, vagy úgy... akkor a fenti cím semmisnek tekintendő, és várunk egy alkeszre... :lazza:

Huszár utca 5. (bevállaltam) :hopp:

Raggie

Quote from: L.Mole on 2007-04-13, 00:37:20
Quote from: Ramiz on 2007-04-12, 23:51:01
:ejnye: Jaaa, vagy úgy... akkor a fenti cím semmisnek tekintendő, és várunk egy alkeszre... :lazza:

Huszár utca 5. (bevállaltam) :hopp:
És milyen helyesen tetted! :) Marha jól sikerült, uh legközelebb még többeket várunk! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie on 2007-04-15, 02:10:41
Quote from: L.Mole on 2007-04-13, 00:37:20
Quote from: Ramiz on 2007-04-12, 23:51:01
:ejnye: Jaaa, vagy úgy... akkor a fenti cím semmisnek tekintendő, és várunk egy alkeszre... :lazza:

Huszár utca 5. (bevállaltam) :hopp:
És milyen helyesen tetted! :) Marha jól sikerült, uh legközelebb még többeket várunk! ;)
Lassan kellene egyet utaznom arrafelé! :D

Raggie

Quote from: sirtomi on 2007-04-16, 16:15:29
Lassan kellene egyet utaznom arrafelé! :D
Hát meghiszem azt! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

csacsika

#5530
Egy ilyen Óbesteri Usteames Mulatozásnál mi szokott történni? Megéri elmenni rá?
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Kuroi Tenshi

Haverok. Buli. Fanta. Sör. Meg bor.
Agymenés.
Poénáradat.
Sok röhögés.
és hasonjók :)

csacsika

Akik nem isznak, hogy vészelik át az ilyen alkalmakat? Testi épségük sértetlen marad?
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Kuroi Tenshi

Én még élek, és még szét sem marcangoltak - Xipe jelenleg
New Yorkban van, így a kannibalizmus veszélye nem olyan
nagy. Ha nem vagy 14 év alatti lány, akkor a cukrosbácsik
sem esnek neked :D
Én se szoktam inni, és semmi nem volt belőle.

kisvirag

azt se hagyd ki, hogy mostanában (predator)katz is átpártolt az olasz vadászmezőkre :D
VampirLady kisviragnak pedig Szeged ad otthont  :lazza: :haha: :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

L.Mole

#5535
Quote from: csacsika on 2007-04-18, 07:18:27Akik nem isznak, hogy vészelik át az ilyen alkalmakat?

Az asztal alatt sírdogálva. :D

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 07:18:27Testi épségük sértetlen marad?

Általában aki nem iszik, azt a lábánál fogva fellógatják, és többször (jó erősen) gyomorszájon vágják. :hopp:

Amúgy term. csak viccelődöm, de legalább tudod, mire számíts intellektuálisan (erre persze pluszban rájön még Ramiz :smile:).

Ellenben tényleg nyitott és intelligens társaságról beszélünk. Senki sem szól meg, ha nem iszol, nem fognak kiközösíteni, fizikai és lelki sérülésekkel nem jár a dolog. Csupa mosolygós, kedves embert fogsz találni, akik képesek legalább egy összejövetel erejéig önfeledten belekacagni a sivár hétköznapok randa képébe. :jee:

Szóval nem kell félni tőlük sem, tőlem sem. Azt a láncfűrészes sztorit meg el ne hidd rólam!

Ramiz

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 07:18:27Akik nem isznak, hogy vészelik át az ilyen alkalmakat?
Akik nem isznak, hogyan vészelnek át bármilyen alkalmakat az életben? :angyali:

Quote from: L.Mole on 2007-04-18, 09:29:04Szóval nem kell félni tőlük sem, tőlem sem. Azt a láncfűrészes sztorit meg el ne hidd rólam!
Ügyes próbálkozás volt odaírni ezt a végére könnyedén, lazán, amolyan megjegyzés-szerűen, de nem jött be. Kilóg a lóláb, nagyon. Akárki jön ezentúl el (új vendég), az első kérdése az lesz, hogy "L. Mole és a láncfűrésze ugye nincsenek itt?". :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

csacsika

Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Kvikveg

Ha en nem szivtam ki senki veret meg egyszer se, akkor L.Mole se fog beepiteni a vakondturasaba.  :haha:
Ja pozitivum: a noi wc kulturalt. Teljesen kulturalt. Ez nalam sulyos bonuszpontokat jelent. (Avatar megteveszto.)
Amugy en is antialkoholista szekcio vagyok, kiveve ha a narancslevemet Baileys-sel parhuzamosan iszom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

csacsika: mindenképpen megéri eljönni. Már csak azért is, hogy a fórumon ismert nevekhez arcokat és való életbeli személyiségetis tudj kapcsolni. És messze nem ilyen debil és idegroncs a társaság, mint azt a válaszokból leszűrhetted ;) :D .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Egyetértek az előttem szólókkal, mindenképp érdemes eljárni az ilyen offline tevékenységekre, egyrészt mert jó, másrészt mert jó. :D A láncfűrész meg ne tartson vissza, az akkoris utolérhet ha nem jössz el:

:ejnye:

Raggie

Uhh... LoL! Melyik elmebeteg RPG-ből szedted ezt a képet?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Most pénteken lesz valami? A Sachiko Hanai előtt be lehetne ülni.
Failure is the default option

Ramiz

Valahol tuti lesz. Még kialakulatlan.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Figyelem, szombat munkanap.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Szacsiko Hanai előtt Óbesterben leszek, várhatóan 6 körültől.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

En most garantaltan nem megyek, mert hazafele nem akarok szetfagyni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Júni 1. Óbester az esti órákban valaki?