Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

.Attila

A filmmaratonnal csak az a baj, hogy én egyszerre max. 1 filmet szeretek megnézni :) Najó, talán 1 film délelőtt, 1 film délután, de hogy sorozatban egymás után... Najó, volt már kivétel, Mai HiME 23 részét egyben néztem végig (vizsgára készülés helyett :)).

Én

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-09, 22:27:38
(vagy reggel, visszafelé menet? :D)
Ja, lökülnk egyet és utánnagurulunk az asztalra... De én is támogatom az ötletet, mármint a natúr biliárdozást.

Fazék

jövő szombaton (22-én) vmi társasos összejövetelre hajlandó lenne a nép?
jó lenne csütörtökig összeszedni a létszámot, hogy még helyünk is legyen

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-03-15, 14:21:44
jövő szombaton (22-én) vmi társasos összejövetelre hajlandó lenne a nép?
jó lenne csütörtökig összeszedni a létszámot, hogy még helyünk is legyen
akár (jóeséllyel én kb 5 és 9 közt érek rá (4kor deákon nemzetközi párnacsata, este 10kor sirály tápszínház, de közé pont ideális lenne))
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

OK.

Nemzetkozi parnacsata? Hö?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én


.Attila

Benne vagyok.
Párnacsatára meg lehet, érdemes lesz kimenni fotózni (esetleg aktívan részt venni).

Fazék

én meg ismét útálom a szemüvegemet... anélkül nem látok és így nem tudnék igazán érdemben részt venni a párnacsatán :(


Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-03-15, 15:19:47
Benne vagyok.
Párnacsatára meg lehet, érdemes lesz kimenni fotózni (esetleg aktívan részt venni).
Jol hangzik. :D
Remelem bejelentettek. Ha be kell.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Fazék on 2008-03-15, 15:21:51
én meg ismét útálom a szemüvegemet... anélkül nem látok és így nem tudnék igazán érdemben részt venni a párnacsatán :(

Kontaktlencse?

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-03-15, 15:59:03Kontaktlencse?
már próbáltam. 3 hónapnyi szenvedés és kitartó kísérletezés után föladtam. max napi 4 órát tudott bent lenni és akkor már kb beleolvadt a szemembe, alig lehetett kiszedni és mindezt úgy, hogy legalább fél óránként csöpögtettem a szemembe.
sajnos nem alkalmas a szemem a kontaktlencséhez...

.Attila


Én

Quote from: Fazék on 2008-03-15, 17:36:45
Quote from: .Attila on 2008-03-15, 15:59:03Kontaktlencse?
már próbáltam. 3 hónapnyi szenvedés és kitartó kísérletezés után föladtam. max napi 4 órát tudott bent lenni és akkor már kb beleolvadt a szemembe, alig lehetett kiszedni és mindezt úgy, hogy legalább fél óránként csöpögtettem a szemembe.
sajnos nem alkalmas a szemem a kontaktlencséhez...
Ez durva. Nekem egyből jól bírta a szemem, 2 hét alatt pedig kimaxoltam a "kontaktlencse berakása" skillemet. De mintha olvastam is volna valahol, hogy van akinek nem bírja a szeme... :S

Próféta

Lebegtetném érdeklődésemet.

Kuroi Tenshi

Részemről határozott talán :haha:
Valószínű, de még közbejöhetnek dolgok.

Lythis


kikuchiyo

Feltehetőleg minden bizonnyal valószínűsíthető, de nem merek találgatásokba bocsátkozni.
Failure is the default option

Kvikveg

Igazabol nem miatta maradt abba anno. Valahogy kifogytunk a neznivalobol. Helyette tarsasozas es dumaparty a jellemzo mostanaban. Es mivel filmezni otthon is tud mindenki, tulkepp nem emlekszem sok pampogasra a valtas miatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Nem tudom. Régen mondta, hogy munka miatt Bécsben lesz
egy jó ideig, de már elég régen írt ide, így nem tudjuk, hogy
mi történt vele.
A vetítéses találkozók projektor hiányában lettek ritkábbak...
bár valakinek van HD-tvje...  :angyali: de azt sokkal nehezebb
cipelni, tehát azzal eddig csak különleges alkalmakkor lett
visszaélve, nevezetesen szilveszterkor és két filmmaratonon.

kikuchiyo

Illetve újabban vannak (pontosabban kétszer voltak) Ramiz filmezős maratonjai.

Ezekkel csak annyi a probléma, hogy ha ő nem szervezi, akkor nincsenek, továbbá messze van, és a vetített filmek nem biztos, hogy mindenki kényes ízlésének megfelelnek.

...meh, megelőztek.
Failure is the default option

Kvikveg

Jah, azt hittem animenezos meet hianyzott neki.
Nyaron... amikor mar nem messze fogok lakni... remelem tudok majd szervezni filmezos meetet. *kop-kop*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-17, 23:59:57
Illetve újabban vannak (pontosabban kétszer voltak) Ramiz filmezős maratonjai.

Ezekkel csak annyi a probléma, hogy ha ő nem szervezi, akkor nincsenek, továbbá messze van, és a vetített filmek nem biztos, hogy mindenki kényes ízlésének megfelelnek.

...meh, megelőztek.
Elvileg megoldható a Keleti pu. mellett anyám irodájában 1-2 filmmaraton. :) Majd rákérdezek, ha van rá igény.
Felőlem akár animét is nézhetünk. :) (Elfen Lied szünet nélkül pl?  :__devil:)

Ramiz

Én már nagyon hiányolom a filmmaratonokat, de egyelőre nem lesz (amíg nem látom, hogy hogyan NEM fogok elbukni fontos tárgyakat, amik miatt csúszna a jövő félévben a szakdogám :D). Viszont ha lesz, akkor egy akció+apokapipszis témájú lesz, hogy a Hard Boiled-et és a Mad Max 2-t is megnézhessük(/sem :haha:) Zsiga gigatévéjén. :Kiraly: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-03-18, 00:03:59
(Elfen Lied szünet nélkül pl?  :__devil:)
Csak ha minden rész között újranézzük a Ricky Oh-t :lul:

Quote from: Ramiz on 2008-03-18, 00:06:27
Viszont ha lesz, akkor egy akció+apokapipszis témájú lesz, hogy a Hard Boiled-et és a Mad Max 2-t is megnézhessük(/sem :haha:) Zsiga gigatévéjén. :Kiraly: :__devil:
DO F***ING WANT! Tanujjá vazzeg! :D

kikuchiyo

Cüneyt Arkin maraton!

Török Star Trek, török Rambo, török Superman...  :D
Failure is the default option

Én

 :zomg: :comp:
[spoiler]DO WANT[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-18, 00:12:15
Quote from: Zsiga on 2008-03-18, 00:03:59
(Elfen Lied szünet nélkül pl?  :__devil:)
Csak ha minden rész között újranézzük a Ricky Oh-t :lul:

Quote from: Ramiz on 2008-03-18, 00:06:27
Viszont ha lesz, akkor egy akció+apokapipszis témájú lesz, hogy a Hard Boiled-et és a Mad Max 2-t is megnézhessük(/sem :haha:) Zsiga gigatévéjén. :Kiraly: :__devil:
DO F***ING WANT! Tanujjá vazzeg! :D
Csatlakozom az elottem szolohoz.

En orulnek egy Csuklonyiszalok, Adams aebler es hasonlokat felvonultato listanak is. Tenyleg valaki tud hasonlokat?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

#6209
Quote from: kikuchiyo on 2008-03-18, 00:33:15
Cüneyt Arkin maraton!

Török Star Trek, török Rambo, török Superman...  :D

török death warrior? :D sample sauce - also funmade from sample, először nézzétek végig az elsőt és csak aztán a másodikat :D úgy lesz igazán szembetűnő mien mester volt a srác aki a 2.at csinálta :D

ed.: újranéztem a funmade-et  :lol: utolsó negyede büntet