Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-06-20, 02:20:01
és miért postolhat erről elsőnek Tenshi? Mert a fél társaság lelécelt éjfél előtt... :lame:

A legnagyobb faszságok még csak ezután jöttek, amikor Ramiz, Raggie és az öccse és én maradtunk...   :Kiraly:
Akár...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-20, 02:17:35
így sokkal érdekesebb volt a hazamenetel :D

Induláskor a mögöttünk parkoló autó FBY-kezdetű rendszámára
mutatva montam Zsigának, hogy "Look, the FBY is right behind
us!". 5 percre rá egy hosszú pirosnál mi állt meg mögöttünk?
Naná, hogy egy rendőrautó. Aztán követett még egy utcányit
is... de szerencsére tovább nem  ^^"

A teljesség kedvéért el kell mondani, hogy mindez Fazék teherszállító minivan-jében történt, amivel elvileg tilos hátul személyeket szállítani. Ha elkaptak volna minket, megszívjuk. De nem kaptak el, így Zsiga és K_T jól elvoltak hátul, a rabszállító részben. :)
Failure is the default option

Zsiga

Csak hogy mindenki más is lássa mekkora idióta troll ez a kiku:
http://img294.imageshack.us/img294/7994/fbinoticeti1.jpg
  :gyagya: :lul: :lul: :lul:

Xzone


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-20, 22:44:39
Csak hogy mindenki más is lássa mekkora idióta troll ez a kiku:
http://img294.imageshack.us/img294/7994/fbinoticeti1.jpg
  :gyagya: :lul: :lul: :lul:

Most még nevetsz... Aztán amikor a határon izgatott telefonálásba kezd az addig unott határőr, miután begépelte a neved az adatbázisba, majd 2 perc múlva fékez a minivan a reptér előtt, akkor fosni fogsz... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Jön valaki holnapután conra? Azt rebesgetik, hogy a megszokott facepalm-fest helyett igényesség lesz.

Xzone

Quote from: Én on 2008-07-18, 00:06:41
Jön valaki holnapután conra? Azt rebesgetik, hogy a megszokott facepalm-fest helyett igényesség lesz.

Milyen con?

Én


minuszmiki

Eh, teljesen megfeledkeztem róla, úgyhogy el is ígérkeztem hétvégére. Pedig mióta megtudtam, hogy lesz, eszembe jutott alkalomadtán, hogy ideális lenne. Közel is van, sok embert ismerek is Győrben, este is lenne mit csinálnom. No mindegy, azért a háromnapos pinceparty se lesz rossz. :D

Xzone

#6310
Quote from: Én on 2008-07-18, 00:12:21
Győri Animecon

Hmm meggondolandó. Ha nem kell dolgoznom szombaton, akkor akár el is mehetek :)

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-07-18, 00:16:59
Eh, teljesen megfeledkeztem róla, úgyhogy el is ígérkeztem hétvégére. Pedig mióta megtudtam, hogy lesz, eszembe jutott alkalomadtán, hogy ideális lenne. Közel is van, sok embert ismerek is Győrben, este is lenne mit csinálnom. No mindegy, azért a háromnapos pinceparty se lesz rossz. :D
Always the excuses. Damn.
Nekem haverom bátyja kolis ott, bár ez nem tuti, de ott elaludnék. Bár az 1500-as napijegyet sokallom kicsit, szívesen benéznék, főleg mert ahogy hallom az AMV verseny rendes lesz most és pár ismerőst is megnéznék cosplayben.
Quote from: Xzone on 2008-07-18, 00:19:01
Quote from: Én on 2008-07-18, 00:12:21
Győri Animecon

Hmm meggondoladnó. Ha nem kell dolgoznom szombaton, akkor akár el is mehetek :)
Erről van szó. :D

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-07-18, 00:19:58
Always the excuses. Damn.

Ez most engem is bosszant. Ha két nappal korábban olvasom ezt a postot, hiába hívott volna haverom...

Xzone

Amúgy ugye vonattal szeretnél menni? Nekem az (még) ingyen van :P

Én

Úgy volt hogy barátom levisz a skodálatos autójával, de dolgozik. Így marad a vonat. Hoghogy ingyenes btw? Szervezz be engem is. :D
Én a szállásomtól fosok, mert az még nagyon a levegőben lóg. Lehet utolsó vonattal jövök is haza, vagy éjszakázok.

Xzone

Quote from: Én on 2008-07-18, 00:51:06
Úgy volt hogy barátom levisz a skodálatos autójával, de dolgozik. Így marad a vonat. Hoghogy ingyenes btw? Szervezz be engem is. :D
Én a szállásomtól fosok, mert az még nagyon a levegőben lóg. Lehet utolsó vonattal jövök is haza, vagy éjszakázok.

Yay. Amúgy mondd meg szüleidnek, hogy szerezzenek állást a MÁV-nál :D

Lythis

Quote from: Én on 2008-07-18, 00:06:41
Jön valaki holnapután conra? Azt rebesgetik, hogy a megszokott facepalm-fest helyett igényesség lesz.
hol? kik? quote, link, contract, bármi?

Én

Csak két referenciám van:
Quote from: Christian on 2008-04-24, 23:14:09
Nyári Animeconra tessék neki állni amvket szerkeszteni. Ez az animecon eltérő lesz a mostanitól, rendes zsűri és egyebek. Kategóriákkal együtt, tessék ráfeküdni és növelni a magyar amvsek számát. Akinek eddig volt kedve az nyugodtan vágjon bele, ha nem ért valamit max segítek neki. A nagyobb programokat nagyjából mind ismerem, szóval ezekben tudok segítséget nyújtani.
+ ismerősöm ismerőse (in b4 ::) ) a Győri Anime Club tagja, és ő mondta, hogy ez most igényesebb lesz, bár ő simán mondhatta csak azért, hogy elmenjünk. :D

.Attila

Ezzel tkp. elismerték, hogy eddig a zsűrik nem voltak jók. Kíváncsi lennék, hogy most mitől lesznek vajon jobbak.
Az, hogy a Győri Anime Club tagja reklámozza saját magát, az teljesen természetes, viszont hiteltelen is.

Én

Quote from: Én on 2008-07-18, 00:06:41
Jön valaki holnapután conra? Azt rebesgetik, hogy a megszokott facepalm-fest helyett igényesség lesz.
Ezért elnézést kérek. Röviden: kibaszott gáz volt. Viszont legalább elsöröztünk Xzone-al és osztálytársammal.
És vettem NGE-s pénztárcát! :Kiraly: Majd csinálok róla képet...

Christian

Azt ami most győrött volt a MATnak lehet megköszönni. Volt szerencsém végignézni ahogy végigszivatják a győri bandát. Ahhoz képest,hogy kb 7 emberrel együtt próbáltuk meg kitalálni,hogy hogy lehet kijátszani a MAT kikötéseit és egyebeket a vetítésnél, mégis lett valami. Szóval Yashiro (főszervező a Győriek között) mindent megtett,hogy a con igényes és jó legyen, csak valami miatt állandóan belekötöttek neki mindenbe az utolsó pillanatban. Arról nem is beszélve,hogy amikor már minden frankó volt, valami miatt a projectort is le keleltt cserélniük. Gondolom már nem tudtak mit kitalálni baszogatás képpen. Szóval ez most abszolút a MAT hibája...

Kvikveg

MATnak milyen megkotesei vannak? Ezekutan erdekelne.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Ó... Így más. Amúgy igen, a vetítés nagy gyenge pont lett. Nem értem, hogy a MAT-nak ebben így mi volt az érdek.

.Attila

Quote from: Én on 2008-07-20, 15:29:06
Ó... Így más. Amúgy igen, a vetítés nagy gyenge pont lett. Nem értem, hogy a MAT-nak ebben így mi volt az érdek.

A nagy pofájuk szerintem.

Christian

#6324
Nem igazán szeretnék belemenni a dolgokba amíg nem mondják,hogy megtehetem. De elhihetitek, nem a győriek ötlete volt mindent az utolsó pillanatban megcsinálni. Valszeg a MAT nehezelte,hogy ebből a rendezvényből szervezés ügyileg kimaradtak. Meg ugye nem régiben felröppent a hír egy dunántúli anime társaság megalakulásáról is, ami független lenne a MATtól.

Azt azért megemlíteném (amitől kinyílt a bicska a zsebemben), hogy a kedves MAT még az ajándékokra is baszta oda adni a pénzt, ami nem zavart volna, ha Yashiroék nem saját zsebből fizettek volna egy csomó mindent,hogy ne díjak nélkül menjenek haza azok akik nyertek valamit. Ezekután el lehet képzelni,hogy még mik mentek. (Az meg,hogy nincs pénze a MATnak, hülyeség...már az elővételből is 2×-es hasznuk volt, mert ugye a technikát a győriek intézték ingyen.)

Én

#6325
Quote from: Christian on 2008-07-20, 17:52:47
Nem igazán szeretnék belemenni a dolgokba amíg nem mondják,hogy megtehetem. De elhihetitek, nem a győriek ötlete volt mindent az utolsó pillanatban megcsinálni. Valszeg a MAT nehezelte,hogy ebből a rendezvényből szervezés ügyileg kimaradtak. Meg ugye nem régiben felröppent a hír egy dunántúli anime társaság megalakulásáról is, ami független lenne a MATtól.
Sounds like Serious Business to me.
Még ebben sincs összefogás :/

Member

MATot én eddig úgy ismertem meg, mint ahol a 95% csak azért van, hogy ingyen beléphessen a rendezvényekre, meg ne kelljen letöltenie, csak elkérnie.

Christian

#6327
A MATnak voltak eddig is patkány lépései, de ugye ki a franc fogja kiteregetni a szennyest ha nem muszáj? Meg sokan azért nem is törődtek vele mert ugye egyeduralkodó ezen a téren, és hát amúgyis...később már úgyse kell rájuk támaszkodni. Persze, ilyen negatív élmény után mindenki úgy fog gondolkodni,hogy "biztos komolyan gondolják ezt a dunántúliak?". Mocskos húzás volt minden esetre :S

Edit:
Ezt az ellentétet a két fél között én is nehezen hittem el az elején. Talán ott kezdtem realizálni a dolgot mikor az egyik szervező felhívta Tonyát (30perces csúszás után),hogy kezdje már el a megnyitót legyen olyan szíves. Az meg lazán rálegyintett és ment tovább. ^^

.Attila

A magyar anime con is szar, úh. hátrányba semmiképp sem kerültetek.
De ahogy elnézem, ez folyik mindenhol Magyarországon. Ahol pénz közelébe kerülnek valakik és nem igazán tudják leellenőrizni őket + hatalmuk van, azok lopni fognak, akkor is, ha ezzel gallyra vágják az egészet.

Christian

Na igen....elég szomorú a dolog. Részemről nagyon sajnálom a győrieket. Rengeteget dolgoztak, és tényleg mindenben újítani akartak. Pl Cosplay versenyben, AMV versenyben (kategóriák ugye) meg stb... Igazából, ebben még az a patkányság,hogy ezt kérték már sokan a MATtól,hogy javítsanak. Ők viszont hallani sem akartak erről. Jó példa erre az amv verseny, ahol közölték,hogy ők nem fognak változtatni. Meglepetésként ahogy a Győriek elmondták,hogy hogyan lesz ez az egész, kedves Case már nyomta is,hogy ők is ezt tervezték őszre, és náluk is így lesz.

Kicsit olyan mintha lenne egy tudós, aki az egyetemen dolgozik, neki van egy beosztottja, aki feltalál valamit, majd a tudós megveregeti a hátát,hogy "nagyon jó, reméltem,hogy magadtól is rájössz és nem kell segítenem" , aztán bezsebeli a pénzt a felfedezését, és az egyetem őt fogja isteníteni. :S

Na mindegy, én szomorú vagyok, hogy ez az egész a pénzről szól már, nem arról amiről szólt mondjuk pár éve. Na de igen...nagy rendezvény, nagy pénz...