Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-11-08, 17:58:39
3-4 gitaaaar .Attilaval es KTvel, utana duma/jatek
Mikor is lesz az "utána"? 18h körül jó?

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-11-09, 11:27:54
Quote from: Kvikveg on 2008-11-08, 17:58:39
3-4 gitaaaar .Attilaval es KTvel, utana duma/jatek
Mikor is lesz az "utána"? 18h körül jó?
4tol lesz az utana. Foleg mivel te hozod a jatekot. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Én asszem inkább kihagynám a mai összejövetelt, mert Starcraft replay-eket akarok nézni aknakeresőzök nincs kedvem szociábilis állapotba hozni magam messze van meg kell írnom holnapra egy előadást. Bizonyosan jobban szórakoztok majd nélkülem.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-09, 15:32:19
Én asszem inkább kihagynám a mai összejövetelt, mert Starcraft replay-eket akarok nézni aknakeresőzök nincs kedvem szociábilis állapotba hozni magam messze van meg kell írnom holnapra egy előadást. Bizonyosan jobban szórakoztok majd nélkülem.
Majd legkozelebb. :)
Jo Starcraft nezest aknakeresozest lustulast otthon doglest munkat!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Én se megyek mivel nem tudtam kocsit szerezni, tömegközlekedéssel meg két óra odajutnom...

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-11-09, 15:59:40
Én se megyek mivel nem tudtam kocsit szerezni, tömegközlekedéssel meg két óra odajutnom...
:(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Innen is  :merci: Kvikinek az est megszervezéséért és a helyszín biztosításáért, gratula .Attilának, és legközelebb talán a Citadella is sorra kerül.

Kvikveg

Szivesen, maskor is. Es koszi a Catant.  :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-11-09, 23:58:34
Innen is  :merci: Kvikinek az est megszervezéséért és a helyszín biztosításáért, gratula .Attilának, és legközelebb talán a Citadella is sorra kerül.

My first Catan win, *hüpp*.
:merci: Kviki!

Fazék

hümm. remélem ez a megfelelő topic.

Quote from: Kvikveg on 2008-11-30, 21:48:10
Szilveszterre tudok hazat felajanlani. A nehezites ket kutya es 6 macska akiket nem kene oruletbe kergetni.
Hely van. A helyszinen csak en leszek, csaladbol mas senki.
Aki volt mar kint, nyilatkozhatna, hogy szerinte megfelelo-e a helyszin.

Karacsony elottre meg szervezhetnenk valami beuloset.
nekem is pár napja ugrott be, hogy kivételesen talán nem begubózva itthon döglenék, hanem szívesen részt vennék újra egy szilveszteri összejövetelen. (múlt évben volt a noriko-s esemény? vagy az egy évvel korábban volt? egy kicsit most kihagy a memóriám...)

a házatok sztem tökéletesen megfelelne, csak jóóó messze van sajnos :(
mondjuk ha ott lesz, akkor biztosan kocsival megyek, és ebben az esetben lesz mellettem még 4 hely.

Moha

Ha komolyan meg lesz szervezve ez a dolog, akkor én is mennék. Jobb, mint itthon ülni, amúgy is régen találkoztam már a társasággal.
Keep me informed!

Amúgy Fazék, ha arra gondolsz, mikor a Börzsönyben volt a szilveszter, az 2005 szilveszterén volt. Akkor sajna a havazás és a kocsim állapota miatt nem mertem elindulni.

.Attila

Nem, Fazék a tavalyi szilveszterre gondolt, ami itt volt Budapesten noriko-nál.

Fazék

Quote from: Moha on 2008-11-30, 23:21:57Amúgy Fazék, ha arra gondolsz, mikor a Börzsönyben volt a szilveszter, az 2005 szilveszterén volt. Akkor sajna a havazás és a kocsim állapota miatt nem mertem elindulni.
nem arra.
de ha az volt 2005-ben, akkor a 2006-oson ott voltam, az már gőzöm sincs melyik városunkban volt egy táborban, de azon még ott voltam, és ezek szerint 2007-ben kellett legyen norikoék lakásán. arról sajnos lemaradtam, mert kicsit antiszociális hangulatban voltam és szegény 8 hónapos kiskutyámat se akartam egymagában itthon hagyni első szilveszterén, hogy meghülyüljön a petárdázástól...
(azt hiszem idén is kénytelen leszek vmi rendet rakni a garázsban és lezárni oda estére, vagy a hátsó kertbe elzárni)

Nakedape

hmm, felírtam a listára, de m ég bizonytalan a szilveszterem :) még az ország is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Hm..
Az volt 2005, amikor mindenki tolta a kocsit fel a hegyre? (Kivéve aki terepjáróval érkezett  :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2008-11-30, 23:30:18
Hm..
Az volt 2005, amikor mindenki tolta a kocsit fel a hegyre? (Kivéve aki terepjáróval érkezett  :D)
yup. az volt, nekem is rémlik, hogy tolni kellett valaki kocsiját :D
mármint hogy azt hiszem pont Yakumo terepjárója ment föl gond nélkül, illetve az általam vezetett Yaris :lazza:

Moha

Hát, akkor én vicces lettem volna ott a kis Marutival. Jobb, hogy nem mentem... :hopp:
Most azért már 92 lóerő és ABS mellet kicsit bátrabb vagyok. Még addig jön fizu, lehet, hogy téligumit is veszek.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-12-02, 23:04:59
Piálós lesz?
hümm. nos igen, ezt nem ártana előre tisztázni, mert most speciel én is inkább ivós sziilveszterben vennék részt. amit persze utólag úgyis megbánok, de adok az alkoholnak még egy esélyt :redface:

Zsiga

Mért, van olyan aki rendszeres látogatója pl. a sörözős meeteknek meg a sörözős filmnézéseknek, és épp szilveszterkor zavarná ha páran berúgnánk esetleg? ^^"

Kvikveg

Hat ha kar esik a lakasban akkor igen. Ha behanysz a wc-be akkor meg takaritsd is fel.
De ha csak Ramiz debilitasszintje emelkedik meg, akkor nem zavar.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-12-02, 23:28:19
Hat ha kar esik a lakasban akkor igen. Ha behanysz a wc-be akkor meg takaritsd is fel.
De ha csak Ramiz debilitasszintje emelkedik meg, akkor nem zavar.
Szerintem épp elég sokszor és épp elég csúnyán berúgtunk már, és soha senki nem hányt meg tört össze semmit. ;)  (Leszámítva Ramiz saját ágyát, de az más kategória... :D)

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-12-02, 23:31:24
Quote from: Kvikveg on 2008-12-02, 23:28:19
Hat ha kar esik a lakasban akkor igen. Ha behanysz a wc-be akkor meg takaritsd is fel.
De ha csak Ramiz debilitasszintje emelkedik meg, akkor nem zavar.
Szerintem épp elég sokszor és épp elég csúnyán berúgtunk már, és soha senki nem hányt meg tört össze semmit. ;)  (Leszámítva Ramiz saját ágyát, de az más kategória... :D)
Akkor OK. Vegulis hely van, a nagyszobaban burkololap van, csak a diszteglan ne landoljon semmi. De azt ki lehet kerulni. XD
Ooo... Ramiz mit csinalt az aggyal?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-12-02, 23:37:20
Ooo... Ramiz mit csinalt az aggyal?
Majd ő elmeséli ha úgy gondolja... :D

kikuchiyo

Volt egy filmmaraton (valószínűleg arról az alkalkomról van szó), amikor a Nagy Lebowski tiszteletére Fehér Orosz koktélokat készítettünk elő. De a vodka adagolásába hiba csúszhatott, mert egyeseknél perceken belül filmszakadás következett be. Ezek között volt Ramiz, a házigazda és Zsiga is. Utóbbit Fazék hazaszállította, Ramiz meg eltűnt, mint kiderült utólag, még éppen eljutott valahogy az ágyáig. Arról már nem tudtam, hogy össze is hányta.
Failure is the default option

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2008-12-02, 23:37:20
Ooo... Ramiz mit csinalt az aggyal?
Attól függ, kinek az agyával! :D

Lol, de most akkor komolyan szerveződik valami szilveszter? Pedig csak egy kósza, reménykedő kérdés volt... :)

Részemről én az alkohollal úgy vagyok, hogy mértékkel és tartózkodással
[spoiler]Mérték: a vödör
Tartózkodás: az asztal alatt
:lol: [/spoiler]
De komolyan, szóval nem vagyok nagy piás, nem is bírom jól az alkoholt, de nyilván szilveszterkor nem leszek absztinens. :) Az olyan "buliknak" viszont sosem láttam értelmét, ahol csak erről szól az egész. Ki hogy gondolja?

Kvikveg

Tenyleg felajanlottam a hazat mint helyszint.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Az ilyen masszív ivós dolgokat nem szeretem, mert én magam nem veszek részt benne, kívülről nézve meg egyáltalán nem olyan jó buli, mint amilyennek fél hordó bor után érződik. Az emberkék szépen elkezdenek olyan poénokon röhögni, amin én nem; utána olyan dolgokon vihogni, amit még poénnak se tartok. Kivéve azokat, akik belassulva, meredten, beszédképtelenül bámulnak maguk elé órákon keresztül, de mégis úgy élik meg, hogy ők szórakoztak a legjobban. A többiek meg emlékezni se fognak semmire.

A lightos, sörös-boros-kistöményes-pezsgős társasággal természetesen semmi bajom. Ha a meet elfajul a fenti típusba, akkor majd legfeljebb elvonulok :)

Kviki:  :borul:

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-02, 23:43:06
Volt egy filmmaraton (valószínűleg arról az alkalkomról van szó), amikor a Nagy Lebowski tiszteletére Fehér Orosz koktélokat készítettünk elő. De a vodka adagolásába hiba csúszhatott, mert egyeseknél perceken belül filmszakadás következett be. Ezek között volt Ramiz, a házigazda és Zsiga is. Utóbbit Fazék hazaszállította, Ramiz meg eltűnt, mint kiderült utólag, még éppen eljutott valahogy az ágyáig. Arról már nem tudtam, hogy össze is hányta.

De mindenesetre az egy rohadtjó filmmaraton volt :D