Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-10-22, 23:28:30
Valami filmes meet szombatra? Megy valami jo mostanaban?
up?

de nekem max vasárnap
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-10-23, 00:36:42
Quote from: Kvikveg on 2009-10-22, 23:28:30
Valami filmes meet szombatra? Megy valami jo mostanaban?
up?

de nekem max vasárnap
jol hangzik :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Szombaton én is fent leszek a fővárosban... ha szerveztek valamit, szóljatok, szívesen betársulnék. :)

Próféta

Quote from: Moha on 2009-10-23, 01:43:03
Szombaton én is fent leszek a fővárosban... ha szerveztek valamit, szóljatok, szívesen betársulnék. :)
:jee:

Úgy tűnik, nekem is csak a szombat jó.
Kvikveg: kimondottan valami mozinézősre gondoltál?
Van most valami épp aktuális izlandi őrült film?

Nakedape

Quote from: Próféta on 2009-10-23, 02:05:07
Quote from: Moha on 2009-10-23, 01:43:03
Szombaton én is fent leszek a fővárosban... ha szerveztek valamit, szóljatok, szívesen betársulnék. :)
:jee:

Úgy tűnik, nekem is csak a szombat jó.
Kvikveg: kimondottan valami mozinézősre gondoltál?
Van most valami épp aktuális izlandi őrült film?
http://port.hu/csaladban_marad_sveitabruokaupcountry_wedding/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=105064&i_city_id=3372&i_county_id=1

én jól szórakoztam rajta
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-10-23, 02:05:07
Quote from: Moha on 2009-10-23, 01:43:03
Szombaton én is fent leszek a fővárosban... ha szerveztek valamit, szóljatok, szívesen betársulnék. :)
:jee:

Úgy tűnik, nekem is csak a szombat jó.
Kvikveg: kimondottan valami mozinézősre gondoltál?
Van most valami épp aktuális izlandi őrült film?
Nem tudok rola. Csak siman regen voltam moziban. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Lesz akkor holnap (illetve most már ma) valami? Szívesen összefutnék a társasággal egy sörözésre is. :)

Kvikveg

#6938
Ma szerintem menjetek sorozni-dumalni en meg holnap moziba. A mai napom kisse suru lenne kulonben, viszont nem akarok teljesesn antiszoc lenni. :)
Nakedape: up? MOM vasarnap 16:15 orig. :) Vagy becstelen brigantyk vagy a vampircirkuszos film, vasarnap MOM orig 17:15 bar arrol annyira nem irtak jokat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-10-24, 16:22:16
Ma szerintem menjetek sorozni-dumalni en meg holnap moziba. A mai napom kisse suru lenne kulonben, viszont nem akarok teljesesn antiszoc lenni. :)
Nakedape: up? MOM vasarnap 16:15 orig. :) Vagy becstelen brigantyk vagy a vampircirkuszos film, vasarnap MOM orig 17:15 bar arrol annyira nem irtak jokat.

becstelen megvolt már, vámpír lehetne akár,
de legyen az up!

mikorra érjek oda?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Pffff este megnezem, hogy meg tudom-e venni a jegyeket online.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-10-24, 16:57:21
Pffff este megnezem, hogy meg tudom-e venni a jegyeket online.
én azt tippelem, hogy angolra lesz jegy előtte is, vagy foglaljak, most? mindenesetre ha te veszed, nekem diák kéne :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-10-24, 17:28:37
Quote from: Kvikveg on 2009-10-24, 16:57:21
Pffff este megnezem, hogy meg tudom-e venni a jegyeket online.
én azt tippelem, hogy angolra lesz jegy előtte is, vagy foglaljak, most? mindenesetre ha te veszed, nekem diák kéne :D
Oks, este nyilatkozom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#6943
Cancel. Remeltem, hogy reggelre jobban leszek, de nem.
Ez a hetvege nem ugy alakul, mint hogy elterveztem.  :mad:
edit: bologat a macid!  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

#6945
No, megint spamelnék vele. :) Szeptemberben már írtam ennek kapcsán. Én örülnék, ha sikerülne valamit összehozni szilveszterre. 30.-án még dolgozok, de 31.-én nem és elvileg megkaptam a szabit elsejére. Akit érdekelne még és ideje is van, jelezze!

Ezt a postot majd frissítgetem, írjatok helyszín ajánlatokat, meg programokat. :)

Korábbi postok alapján eddig jelentekezett (erősítsétek meg, ha még áll):
- Kuroi Tenshi
- Darkstar
- Pr3d4k1ng
- Lythis
- Draconire
- Próféta

Anyone else?

Draconire

Én mennék, csak lássam azt, hogy itt lefixálódik az elkövetkező pár hétben a jelenlévők száma, illetve a helyszín/program.

Próféta

Engem is érdekel, de megint van másik két meghívásom (eddig).
Ha elég nagy társulat látszik itt összegyűlni, akkor esetleg átlépi a kritikus tömeget :)


Próféta

Ha más helyet nem találunk, én egy budapesti panellakást fel tudok ajánlani. Persze csak ha én is részt veszek, amit még nem ígérek. Gondolom hasonló színvonalú worst-case megoldásokat más is be tud dobni a kalapba szükség esetén; tehát ha ember van, valami helyszínt mindenképpen lehet keríteni. Persze nyilván sokkal csábítóbb lenne, ha valaki felajánlana mondjuk egy vidéki vadászkastélyt az éjszakára  :)

Cobra

norikonak van saját lakása :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Quote from: Cobra on 2009-12-05, 23:52:16
norikonak van saját lakása :)
:ejnye:
ez így illetlenségnek számít.

részemről negatív jó eséllyel amúgy
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

nekem 100% negativ, nem leszek az orszagban.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: Cobra on 2009-12-05, 23:52:16
norikonak van saját lakása :)
Már kiadtam és bérlőm van benne, máskülönben felajánlottam volna. ;)

Ha valami konkretizálódni látszik, akár engem is érdekel a dolog, de egyelőre nem jelentkezem még inkább, úgyhogy a listára még ne írjatok fel  ^^"
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

inb4 nem írattál alá vele apróbetűs részt?   :confused: :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Draconire on 2009-12-05, 20:58:36
Én mennék, csak lássam azt, hogy itt lefixálódik az elkövetkező pár hétben a jelenlévők száma, illetve a helyszín/program.
Quote from: noriko on 2009-12-06, 12:38:55
Ha valami konkretizálódni látszik, akár engem is érdekel a dolog, de egyelőre nem jelentkezem még inkább, úgyhogy a listára még ne írjatok fel  ^^"
ebbe a sorba állok

noriko

Társasozás anyone? Én a március 13-ai hosszúhétvégés szombatot néztem ki.  Tudom, még arrébb van, de gondoltam, időben felvetem.  ^^
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2010-02-26, 13:28:42
Társasozás anyone? Én a március 13-ai hosszúhétvégés szombatot néztem ki.  Tudom, még arrébb van, de gondoltam, időben felvetem.  ^^
ötletnek mindenképp jó
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Francba, pont akkor szerintem Nemetben leszek mar megint/meg mindig.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

ja és lehetne nálunk, és assemble-it-yourself taco party is lenne egyben... mert az poén. és rég ettem tacot.

T&T meet (Társas és Taco)  :D
"I wish I could, but I don't want to."