Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Próféta

Le van foglalva a Sirius teaházban a hátsó szekrény 15-én kedden 18:00-tól zárásig. Szokásos tudnivaló: kötelező fogyasztás 700. Ha valami miatt nagyon késnénk (de szerintem ezzel nem lesz gond), negyed óráig tartják a helyünket "prérifarkas" jeligére.

Aki még nem járt ott: http://g.co/maps/e8p73
Ezen a címen először a parkolóautomatát kell megtalálni, onnantól kezdve addig kell dobni a d20-at, amíg nem sikerül a spot check.

Acchan


Próféta

Akkor tehát holnap.
Hozzatok ti is (hordozható) társasokat, ha van! Pl. jól rémlik, hogy Nakedapénak volt fullextrás Munchkinja?

Fazék

Citadels-t tudok vinni, a többi sajnos olyan, hogy mire megtanulnánk, és egy rendeset is játszani lehetne, addigra kiraknának minket a teaházból :)

szpeter

#7204
Milyen az a fullextrás? :D Ha sikerül odatalálnom újfent akkor ott leszek  :3x3: Csak egy kötelező fogyasztásnyira fussa most is úgy érzem...legalább nem dobnak ki  ^^"

szerk: Ha már ennyire el lesztek látva Munchkinnal, nem is viszek..  :P Más nem is nagyon van... két kiegészítő..és egy kinyomtatott-fóliázott Munchkin Bites!.. majd máskor  :szemuveges:

Fazék

sztem nyugodtan hozhatod, mert úgyis max 4-5 embernek érdemes 1 munchkin set-tel játszani, különben az életbe be nem fejeződik :)

szpeter

Úgy volt múltkor is :D Nem tudom hányan leszünk, de tartaléknak akkor tényleg hozok valamit, legalább egy alap pakkot.
No hát ez a holnapi csak jó lehet kérem szépen...

Lythis

Úgy néz ki lehet, hogy én is beesek, bár szerintem hatra tuti nem leszek még ott.

noriko

#7208
ja hogy 6? valamiért úgy rémlett, hogy 7, úgyhogy akkor én is késni fogok, sorry!  :redface:


---

Köszi Próféta a szervezést! Jó volt látni új arcokat!
Egész sokan voltunk! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

Szerintem új rekord :D

Csak most, hogy Dia túlkoros, újítani kell egy lolit.  :angyali:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2012-05-15, 18:08:51
Egész sokan voltunk! :)

Még jó, hogy nem felülre mentünk, ott el se fértünk volna :)
Lett volna ott banzáj... meg így is volt :haha:

Kösz a játékot, mi épp végeztünk időre. Máncskin-társulat,
nálatok végül befejeződött? :Đ

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Jó volt, köszi mindenkinek! :) Sajna mondjuk a munchkin kimaradt.
Egyébként nekem rémlik csak úgy, hogy múltkor a Dixit sokkal hosszabb volt, vagy akkor mindenféle extra kártyákkal toltuk, amik most nem voltak jelen?


p.s.:Darkstar:miért csak egyet?

kada

Quote from: Lythis on 2012-05-16, 00:24:25p.s.:Darkstar:miért csak egyet?
Valahol el kell kezdeni, de ha megvan a lendület, nem kötelező abbahagyni  :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2012-05-16, 00:24:25
p.s.:Darkstar:miért csak egyet?

"Lolit mindenkinek! Sőt, egyből loli-háremet!"
Ha ez lesz a választási kampányod, rád szavazok :rotfl:

Kvikveg

En 7ig voltam minimum az osztaly-iskola talalkozon, szoval majd legkozelebb jovok meetingre.
De megint ez volt, hogy eddig semmi programom nem volt, most meg egyszerre ketto. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2012-05-16, 01:19:48
En 7ig voltam minimum az osztaly-iskola talalkozon

Én pedig 7-ig voltam japánon, utána még mentem meetre, és a 22h-s
zárásig még így is belefért 2 kör Dixit és egy Citadella :P

szpeter

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-05-15, 23:58:34
Lett volna ott banzáj... meg így is volt :haha:
höhöhö  :haha: izé, valamit kevertek a teámba szerintem, csak ezért énekeltem..  ::)

Szórakoztató kis Munchkinozás volt ez, legközelebb hozok egy vámpíros-farkasemberes-denevéreset  :whoah:
A játékok előtti feszült csendes társalgást remélem egyszer levetkőzzük..hmm... mondjuk érthető a felületes ismertségek miatt (már ahol ez fenn áll) No mindegy, lehetne sűrűbben is ilyen vagy efféle  :szemuveges:

Lythis

Quote from: szpeter on 2012-05-16, 19:02:29
No mindegy, lehetne sűrűbben is ilyen vagy efféle  :szemuveges:
+1

Egyébként a bonanza az kinek az ötlete volt? :D

szpeter

Quote from: Lythis on 2012-05-16, 19:05:38
Egyébként a bonanza az kinek az ötlete volt? :D
A szer ezt sugallta nekem. [spoiler]Ennél egyszerűbben énekelhető szám nem jutott eszembe  :D Egyébként is, karaoke-n is bevált már. És rég csápoltam erre. Jó választásnak tűnt,na...egy kis banzáj kelendő[/spoiler]

Darkstar

Ha hazaérek, felteszem  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-05-16, 01:24:46
Quote from: Kvikveg on 2012-05-16, 01:19:48
En 7ig voltam minimum az osztaly-iskola talalkozon

Én pedig 7-ig voltam japánon, utána még mentem meetre, és a 22h-s
zárásig még így is belefért 2 kör Dixit és egy Citadella :P
Ahha es aznap meg dolgozni akartam es masnap 6kor keltem repulohoz. :)
Szoval azutan en huztam haza. Elegge ki is voltam utve.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Darkstar on 2012-05-16, 00:04:30
Ja, mindenki nyert  :Kiraly:
Én csak tapasztalatot.  :redface: De majd legközelebb!  :D
Mondjuk sokat segített volna a helyzetemen, ha nemcsak kétszer (max. háromszor) húzok szörnyet az egész játék alatt.   ::)

Egyébként nagyon jól éreztem magam, és külön örülök, hogy végre arcokat is tudok társítani a nick-jeitekhez.  :jee:

Ja, és irtó kellemes kis hely ez a Sirius, bár az enyhe célzás jellegű TV macimaratontól megkímélhettek volna minket. 

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2012-05-17, 19:18:29
az enyhe célzás jellegű TV macimaratontól megkímélhettek volna minket.

Szerintem nem volt rossz.  :Kiraly:

Próféta

Jó volt! :cool:

Quote from: Lythis on 2012-05-16, 00:24:25
Egyébként nekem rémlik csak úgy, hogy múltkor a Dixit sokkal hosszabb volt, vagy akkor mindenféle extra kártyákkal toltuk, amik most nem voltak jelen?
Alap Dixit pakli 84 kártya, mindkét kiegészítő még egyszer annyit ad hozzá. Múltkor az első két paklit vittem, most pedig mindhárom paklit összekeverve, és random kiválasztva belőle kábé egy paklinyi lapot. Szóval ez már egy indok, hogy feleannyi ideig tartson. A másik fontos tényező a játékosok száma. Hat játékos körönként hat lapot éget, négy játékos meg csak négyet, szóval ha a múltkor kevesebben voltatok (erre nem emlékszem), akkor emiatt is beficcen egy másfélszeres szorzó.

Lythis

Ugyanennyien voltunk, de jah, elmondásod alapján most tényleg kevesebb kártya volt, és nem csak én haluzok :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


szpeter

#7228
Picit beletekertem, ennyit mertem tenni ezzel a hangfájllal. Ez a füleses megoldás nem igazán volt okos, bár legalább nem hallottam magam de így nem is éreztem ha hamis  ::) Húh.. nem merem/bírom elkezdeni meghallgatni végig.  :3x3:

Én

Quote from: szpeter on 2012-05-18, 22:21:05
Húh.. nem merem/bírom elkezdeni meghallgatni végig.  :3x3:
Ha ez megnyugtat, én se :D