Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

szpeter

B.szki, későn kapcsoltam, hogy hanyadika is van.  :oops:

Lythis

Quote from: szpeter on 2012-07-18, 03:02:09
B.szki, későn kapcsoltam, hogy hanyadika is van.  :oops:
18-adika van, holnap megyünk. :D

Darkstar

Holnap 18-tól hely foglalva bent a szekrényben.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta


NLZ

[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Viszek valami társast is.

Quote from: Darkstar on 2012-07-18, 21:27:00
Quote from: Darkstar on 2012-07-18, 13:09:14
bent a szekrényben.
:D
Ezt kár lett volna kihagyni :Kiraly:

Quote from: NLZ on 2012-07-18, 21:19:04
hol lesz helyileg?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=541.msg496773#msg496773
A jelige most Dénes, vagy hogy? Mindegy, a szekrényben úgyis megtaláljuk egymást.

NLZ

Quote from: Próféta on 2012-07-19, 00:28:58
Viszek valami társast is.

Quote from: Darkstar on 2012-07-18, 21:27:00
Quote from: Darkstar on 2012-07-18, 13:09:14
bent a szekrényben.
:D
Ezt kár lett volna kihagyni :Kiraly:

Quote from: NLZ on 2012-07-18, 21:19:04
hol lesz helyileg?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=541.msg496773#msg496773
A jelige most Dénes, vagy hogy? Mindegy, a szekrényben úgyis megtaláljuk egymást.
Köszi :)
[reserved]

Darkstar

Dark, az mindenkinek egyszerűbb. :D
De úgyse szokták kérdezni, bementek és kész. Esetleg utaltok rá, hogy van foglalásunk.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

Köszönet Darkstarnak az ötletért és a szervezésért, Prófétának a Munchkinért és a szervezésre való rásegítésért, a többieknek a jelenlétért és hangulatért, és üdvözöljük NLZ-t a meeten megjelenők táborában!*







* a hozzászólás nyomokban hibiszkuszt tartalmazhat
"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: noriko on 2012-07-20, 00:27:20
Köszönet Darkstarnak az ötletért és a szervezésért, Prófétának a Munchkinért és a szervezésre való rásegítésért, a többieknek a jelenlétért és hangulatért, és üdvözöljük NLZ-t a meeten megjelenők táborában!*







* a hozzászólás nyomokban hibiszkuszt tartalmazhat
A hibiszkusz nyomokban hozzászólást is...

Jó volt thx mindenkinek! :) (legközelebb lehet, hogy jobban járnánk, ha lennének kiegek is ^^" )

Próféta

Jó volt  :cool:

Quote from: noriko on 2012-07-20, 00:27:20
* a hozzászólás nyomokban hibiszkuszt tartalmazhat
és valóban:
Quote from: noriko on 2012-07-20, 00:27:20
Köszönet Darkstarnak az ötletért és a szervezésért, Prófétának a Munchkinért és a szervezésre való rásegítésért, a többieknek a jelenlétért és hangulatért, és üdvözöljük NLZ-t a meeten megjelenők táborában!*
Valamint köszönet NLZ-nek a mágneses játékért!

Quote from: Lythis on 2012-07-20, 00:29:32
(legközelebb lehet, hogy jobban járnánk, ha lennének kiegek is ^^" )
Akkor a Csábítás Térdvédőjével húzzuk be újra szpetert vagy Nakedapét. Mondjuk ha minden kötél szakad, nekem lenne kitől kölcsönkérnem összes kiegészítős Munchkint, de akkor 3-4 nappal előbb eszmélnem kéne, nem ennyire last minute, mint most. Majd emlékeztessetek.

NLZ

Jó volt, remélem lesz még tali a közeljövőben. :)
[reserved]

.Attila

Én gondolkozom Munchkin vásárláson, akár kiegészítőkkel.
Következő gondok merültek fel: az eredetiből nem kapható magyar nyelvű alapváltozat jelenleg. Csak kiegészítőt nem fogok venni.
Angol van. Pl. van kalózos egy kiegészítővel.
Van cthulhu is több kiegészítővel, de az ránézésre tényleg rajongóknak van, amúgy nem túl poénosak. És csak alapjáték van magyarul.

Fazék

#7274
Quote from: .Attila on 2012-07-20, 16:19:58
Én gondolkozom Munchkin vásárláson, akár kiegészítőkkel.
Következő gondok merültek fel: az eredetiből nem kapható magyar nyelvű alapváltozat jelenleg.
használt kicsit megviselt példány érdekelhet? Domonkos sztem eladja neked az angol újonnani ár 75%-80-án*
csak mert neki meg pont, hogy az alap van meg magyarul, a kiegészítők meg angolul, és már régóta gondolkodik a cseréjén, csak éppen nem éri meg neki a különbözet miatt, de iszonyatos nagylelkűségemben kipótlom neki, hogy lehessen komplett angol(unk) :D

*módosítottam, mert fogalmam sincs hogy mennyiért láttad a magyar/angol változatot, nem akarok nagyon sokat bukni rajta :haha:

.Attila

Magyar alap 4600-4900, de jelenleg nem kapható. Angolt valahol 6000ért láttam, de az sem kapható.

szpeter

#7276
Quote from: Lythis on 2012-07-18, 12:51:40
Quote from: szpeter on 2012-07-18, 03:02:09
B.szki, későn kapcsoltam, hogy hanyadika is van.  :oops:
18-adika van, holnap megyünk. :D
Pláne  :lol:

Quote from: Próféta on 2012-07-20, 00:37:16
Akkor a Csábítás Térdvédőjével húzzuk be újra szpetert vagy Nakedapét. Mondjuk ha minden kötél szakad, nekem lenne kitől kölcsönkérnem összes kiegészítős Munchkint, de akkor 3-4 nappal előbb eszmélnem kéne, nem ennyire last minute, mint most. Majd emlékeztessetek.
:D Legközelebb mindenképp jövök kiegészítőstül  :smile: A harmadik kiegészítő ugyan nincs meg, de van egy kipróbálatlan nyomtatott ( de működőképes) Bites! méghozzá magyarul, azt is lehetne tesztelni.

NLZ

Nyár búcsúztató tali, mondjuk jövő hét végén?
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2012-08-23, 10:29:08
Nyár búcsúztató tali, mondjuk jövő hét végén?
jajajaja

akkor mar en is otthon vagyok
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: NLZ on 2012-08-23, 10:29:08
Nyár búcsúztató tali, mondjuk jövő hét végén?
Ha a munkahét végére gondolsz, nem a hétvégére, akkor nekem valószínűleg jó.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2012-08-23, 22:49:47
Quote from: NLZ on 2012-08-23, 10:29:08
Nyár búcsúztató tali, mondjuk jövő hét végén?
Ha a munkahét végére gondolsz, nem a hétvégére, akkor nekem valószínűleg jó.
:(
En pentek este landolok itthon... utana viszont ket hetet itthon toltok, vakaciooooooo!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Nekem bármikor jó, azért írtam ilyen általánosan, hogy akit érdekel, jelezze. :)
[reserved]

szpeter

Benne vagyok, szinte bármikor jó a héten.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2012-08-23, 23:13:15
En pentek este landolok itthon... utana viszont ket hetet itthon toltok, vakaciooooooo!
Akkor az utána következő hét (szept 3-7)? Nekem hétfőn, kedden és csütörtökön tökéletes.

Lythis

Quote from: Próféta on 2012-08-24, 00:53:40
Akkor az utána következő hét (szept 3-7)? Nekem hétfőn, kedden és csütörtökön tökéletes.
Ebből előreláthatólag a hétfő.
Illetve következő hét péntek (31) tuti, hétvégét még nem tudom biztosra, de valszeg az is.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2012-08-24, 00:53:40
Quote from: Kvikveg on 2012-08-23, 23:13:15
En pentek este landolok itthon... utana viszont ket hetet itthon toltok, vakaciooooooo!
Akkor az utána következő hét (szept 3-7)? Nekem hétfőn, kedden és csütörtökön tökéletes.
az sokkal jobb :)
szept3tol 16ig szabad vagyok :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

[reserved]

Kuroi Tenshi

Nekem a fentiekből úgy tűnik, hogy a 3. hétfő kapta eddig a
legtöbb szavazatot.

Próféta

Király, legyen akkor szept. 3!
Most is Sirius?

Lythis

Hacsak nem dob fel valaki valami új (szebb/jobb/etc) placcot, akkor szerintem jah.