Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Werro

Ha nem gond, akkor én is csatlakoznék mindkét "csoport"hoz  ^^"

.Attila

Iratkozz fel a fenti linken.

NLZ

Quote from: Werro on 2013-01-29, 16:34:59
Ha nem gond, akkor én is csatlakoznék mindkét "csoport"hoz  ^^"
Persze, gyere csak, azt hittem már eltűntél teljesen. :)
[reserved]

Werro

Nem csinálok olyat   :ejnye:
Wáo, az a link androidról nekem másképp nézett ki délután :D
Feliratkozáshoz megjegyzés: időpontfüggő, max. kések.

.Attila

Ha egy találkát szervezünk, akkor eddig feb.9. a nyerő.

NLZ

Jah, úgy néz ki. Ha péntekig nem merül fel jobb, akkor feb9 lesz. :)
[reserved]

NLZ

Akkor Február 9 (szombat) a nyerő.
Helyszín? :D
[reserved]

.Attila

Jó kérdés. Kéne valami rendes asztal és normális ülőhely. Sirius ugyan hangulatos, de elég kényelmetlen, legalábbis nekem.

Darkstar

Quote from: .Attila on 2013-02-03, 21:02:59
Jó kérdés. Kéne valami rendes asztal és normális ülőhely. Sirius ugyan hangulatos, de elég kényelmetlen, legalábbis nekem.
Nem csak neked.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Kint van egy nagy asztal, esetleg ott, illetve nézhetünk alternatívát. Mintha anno valaki említette volna, hogy asszem a váciból valamelyik kapualjban létezik valami specifikusan ilyen társasos-teázós cucc. Arról tudunk valamit? (vagy csak én haluzok össze mindenfélét?)

.Attila

#7540
Nem, nem haluzol, én voltam is ott nézelődni, ill. egyszer ki is próbáltuk.
Jó tipp, mindjárt utánanézek, ha eszembe jut a hely neve (nem fog, úh. irány a gugli).

szerk.: vagy megkérjük Prófétát, keresse ki nekünk a fórumból :)
Amúgy ott áztattam el Próféta Citadelláját...

szerk2.: na, megvan, jól emlékeztem a nevére: Főnix és a Paulay Ede utcában van. Meg kéne nézni, hogy létezik-e még egyáltalán. Gyanúm szerint nem, mert a közel 4 éves cikken kívül semmit nem találok. Telszám és email van a cikkben.
http://www.sfportal.hu/holnap-nyit-a-fonix-az-uj-szerepjatek-klub-4064.scifi

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2013-02-03, 23:51:13
szerk2.: na, megvan, jól emlékeztem a nevére: Főnix és a Paulay Ede utcában van. Meg kéne nézni, hogy létezik-e még egyáltalán. Gyanúm szerint nem

A CDFŰben is voltunk egyszer, az még létezik

.Attila

Annál azt hiszem kérdéses, hányan vagyunk, mert kevesen férünk csak el.
De az meg még régebben volt, úh. ebben sem vagyok biztos.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-02-04, 00:17:17
Quote from: .Attila on 2013-02-03, 23:51:13
szerk2.: na, megvan, jól emlékeztem a nevére: Főnix és a Paulay Ede utcában van. Meg kéne nézni, hogy létezik-e még egyáltalán. Gyanúm szerint nem

A CDFŰben is voltunk egyszer, az még létezik
Még létezik, és hely is van, bár szombatra szerintem nem árt előre foglalni. Amúgy első sorban már nem teázó, hanem ilyen általános hipsterklubb. És legutóbb csesztek rendesen fűteni (azt hiszem novemberben voltam utoljára).

.Attila

Nem véletlenül hagytam kiskaput :)
Nekem jó az is, ha van hely. Meg elég fény.
Foglalás alap, az a Siriusba is kell, Főnixbe is (ha utóbbi van még).

NLZ

Quote from: .Attila on 2013-02-03, 23:51:13
Nem, nem haluzol, én voltam is ott nézelődni, ill. egyszer ki is próbáltuk.
Jó tipp, mindjárt utánanézek, ha eszembe jut a hely neve (nem fog, úh. irány a gugli).

szerk.: vagy megkérjük Prófétát, keresse ki nekünk a fórumból :)
Amúgy ott áztattam el Próféta Citadelláját...

szerk2.: na, megvan, jól emlékeztem a nevére: Főnix és a Paulay Ede utcában van. Meg kéne nézni, hogy létezik-e még egyáltalán. Gyanúm szerint nem, mert a közel 4 éves cikken kívül semmit nem találok. Telszám és email van a cikkben.
http://www.sfportal.hu/holnap-nyit-a-fonix-az-uj-szerepjatek-klub-4064.scifi
A címre rákeresve ez jön ki.
http://www.boutiqbar.hu/
[reserved]

.Attila

Akkor biztos, ami biztos, a CDfű vonalon induljunk el :)
Amúgy klafa, mert pénteken csak kétszer jártam a Paulay Ede utcában ::)


.Attila

Hát ez egy mocsok jó nap eddig.

- Munka előtt beugrok a boltba, hogy virágmézet vegyek. Persze csak "reálos" van, kösz nem. Akácméz persze dögivel.
Ok, akkor nincs méz mára, nincs tea.

- Rendelek ebay-ről, munkahelyi címre. Először jól írom be a címet, de valamit változtatnom kellett. Második beírásnál sicher az otthoni irányítószámot írtam be, ami persze eltér a munkahelyitől. Email eladónak és reménykedés.

- Munkahelyen mennék vécére. Úszik a vízben. Ok.

- Megkaptam a bérlapomat januárra. Valamiért kevesebb napot számoltak el. Levél kérdéssel elküld. Automatikus üzenet: out of office, két nap múlva válaszolnak. Aha, ok.

És akkor most ez, hogy a cdfű sincs. Főnix klub teljesen megszűnt.
Egyéb ötlet?

.Attila

#7549

NLZ

Gólem művek nem néz ki rosszul, kérdés, hogy mennyire van ott fennforgás, elég kockaközpontnak reklámozza magát. Egy ismerősöm belikeolta a facebook oldalukat, szal rákérdeztem nála, hogy szerinte milyen. :D

Altair Teaház a honlapjukon lévő fotók alapján kb úgy néz ki, mint a Sirius, földön párnákkal, a kényelem itt se tűnik jobbnak.
Hanami Teaház honlapján nincs egy rendes fotó, hogy miként néz ki a hely.
[reserved]

Lythis

Hanamit névről vágom csak. Altair konkrétan Sirius két sarokkal odébb, szóval szerintem nem játszik, hacsak nem mászókázni akarunk társas címen...

NLZ

Társas mászókázás! :D  Úgyis mindig csak ülünk. :D
[reserved]

.Attila

Nos, igen, visszaigazolták, hogy az Altair olyan.
Dacára annak, hogy leírtam, rendes asztalos, ülős helyet keresek. Na mindegy, induljunk ki a jó szándékból.
Hanamiban voltam, két asztalt összetolva rendesen el lehet férni és eddigi tapasztalataim szerint hely is szokott lenni bőven. Meg lehet kérdezni őket, hogy fogadnak-e X embert asztalösszetolással.

De eddig a gólem művekre szavazok, csak foglalás miatt telefonálni kéne, nehogy hoppon maradjunk.

NLZ

Ha nincs senkinek kifogása ellene, akkor legyen a Gólem Művek.
[reserved]

.Attila

Nincs, mehet, csak foglaljuk már le :)

NLZ

Hmm, arra gondoltam, hogy elugrok megnézni a helyet, azt ha már ottvagyok, kinézek magunknak valami jó asztalt és azt foglalom le, de hétfőn nincsenek nyitva.
[reserved]

Lythis

Quote from: NLZ on 2013-02-04, 16:50:51
Hmm, arra gondoltam, hogy elugrok megnézni a helyet, azt ha már ottvagyok, kinézek magunknak valami jó asztalt és azt foglalom le, de hétfőn nincsenek nyitva.
nyertél magadnak egy koránkelést  :hehe: (már ha korán nyit a placc :D )

.Attila

Hát ha a 14 óra korán van.

QuoteMinden szombaton érdekes programokkal várunk! Kövesd nyomon a honlapon, vagy iratkozz fel hírlevélre, hogy mindig értesülj az aktuális hétvégi programokról. Filmvetítések, Nintendo Wii Partyk, Cosplay.hu találkozók, Szerepjátékos klubtalálkozók, AMV vetítések, Lolita találkozók, Zenei hétvégék, Karaoke Partyk, Táncpad versenyek...

Suddenly I have doubts.

NLZ

Quote from: .Attila on 2013-02-04, 16:57:54
Hát ha a 14 óra korán van.

QuoteMinden szombaton érdekes programokkal várunk! Kövesd nyomon a honlapon, vagy iratkozz fel hírlevélre, hogy mindig értesülj az aktuális hétvégi programokról. Filmvetítések, Nintendo Wii Partyk, Cosplay.hu találkozók, Szerepjátékos klubtalálkozók, AMV vetítések, Lolita találkozók, Zenei hétvégék, Karaoke Partyk, Táncpad versenyek...

Suddenly I have doubts.
Igen, ezért is írtam, hogy kérdés, mennyire van ott fennforgás. Bár egy Lolita találkozó nem hangzik rosszul. :D
[reserved]