Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2013-07-20, 19:33:01
Nem feltétlenül, csak kicsit drága lenne :)
Es faraszto. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2013-07-20, 14:00:21
Érdeklődés van...
+1
A hétvége biztosan nem jó, de hétfőtől szerdáig valamelyik nap azért esélyes lehet.

Zsiga

Nem akarunk egyébként egy rendes fórumtalit tartani valamikor a mostanában megszokottá vált társasos nyugdíjasklub helyett/mellett?

Darkstar

Én támganám, de a héten a Tiszán fogok szenvedni, így max jövő héttől játszik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Zsiga on 2013-07-21, 00:58:54
Nem akarunk egyébként egy rendes fórumtalit tartani valamikor a mostanában megszokottá vált társasos nyugdíjasklub helyett/mellett?
Az milyen? :D
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2013-07-21, 01:03:26
Quote from: Zsiga on 2013-07-21, 00:58:54
Nem akarunk egyébként egy rendes fórumtalit tartani valamikor a mostanában megszokottá vált társasos nyugdíjasklub helyett/mellett?
Az milyen? :D

AZ ÉN IDŐMBEN MÉG FIACSKÁM... ( jaj a derekam )

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2013-07-21, 00:58:54
Nem akarunk egyébként egy rendes fórumtalit tartani valamikor a mostanában megszokottá vált társasos nyugdíjasklub helyett/mellett?

Mármint ivós-félére gondolsz? Olyan is régen volt...

.Attila


Cobra

Quote from: chilip on 2013-07-21, 01:41:24
Quote from: NLZ on 2013-07-21, 01:03:26
Quote from: Zsiga on 2013-07-21, 00:58:54
Nem akarunk egyébként egy rendes fórumtalit tartani valamikor a mostanában megszokottá vált társasos nyugdíjasklub helyett/mellett?
Az milyen? :D

AZ ÉN IDŐMBEN MÉG FIACSKÁM... ( jaj a derekam )

Homályosan én is emlékszem valamire :) Csak az akkori emberek 3/4-e már nem jár ide sajnos.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Ugye nem a Burger King-es meetről van szó?
Mert gyakorlatilag az az eredeti és nemigen hoznám vissza.

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2013-07-21, 00:58:54
társasos nyugdíjasklub

Mivel a társaság nagyobb része közelít a nyugdíjaskor felé, nem meglepő, hogy már nem bírjuk az ivást úgy, mint régen...
Failure is the default option

Cobra

Én a régi Velencei-tavi, Tisza-tavi összejövetelekre gondoltam.
De a régi (nagyon régen 2x voltam) társasos/animézős összejövetelre is csak a vének emlékeznek szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2013-07-21, 17:35:38
Én a régi Velencei-tavi, Tisza-tavi összejövetelekre gondoltam.
De a régi (nagyon régen 2x voltam) társasos/animézős összejövetelre is csak a vének emlékeznek szerintem.
A verpuding.  :eek:
Az animenezos azert maradt el, mert semmi ertelme nem volt. Sima beszelgetos erdekel, de legkozelebb szeptemberben vagyok otthon...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2013-07-21, 21:13:22
Quote from: Cobra on 2013-07-21, 17:35:38
Én a régi Velencei-tavi, Tisza-tavi összejövetelekre gondoltam.
De a régi (nagyon régen 2x voltam) társasos/animézős összejövetelre is csak a vének emlékeznek szerintem.
A verpuding.  :eek:
Az animenezos azert maradt el, mert semmi ertelme nem volt. Sima beszelgetos erdekel, de legkozelebb szeptemberben vagyok otthon...
azért a filmmaratonok többségében rendben voltak sztem, beszélgetésekkel, biliárddal megszakítva :D


eh, régi szép idők, bezzeg a mi időnkben...

Próféta

Quote from: Fazék on 2013-07-21, 22:04:52
azért a filmmaratonok többségében rendben voltak sztem
+1 lehetne megint ilyen. Valaki nagylelkűen biztosít helyszínt?

De félreértés ne essék, engem a teázós-társasozós is érdekelne. A következő pár hétben még ímmel-ámmal rá is érek.

Kuroi Tenshi

...ha már itt Zsiga hiányolta a régi meeteket, meg fel lettek emlegetve olyan
őskori dolgok, mint tóparti meetek meg filmmaraton...

Lehetséges
még mérget ne vegyetek rá
Nagyszüleim nyaralóját mi unokák örököltük, kis felújítás volt még, üveges jön még
elvileg a héten. Augusztusban, ha épp itthon leszek, és le tudom egyeztetni a
többiekkel, akkor lehet, hogy megkapom egy hétvégére.
Siófok külterületén van, tehát ez is leautózós lenne. Strand (insert relevant scene
from Genshiken) - egy alapból fizetős, de este 6-tól ingyenes strand 10 perc séta;
szabadstrand: van egy kicsi zsúfolt meg valamivel távolabb (az már inkább autózós
táv) egy nagyobb, fás, kevésbé zsúfolt is.
Felszereltség: 3 kis szobában 6 ágy (2-2 összetolt és egyikben 1+1), kisebb grillcucc
kertben. TV elromlott, ha hoz vki vetítőt, akkor vásznat is hozzon, mert akkora
falfelület rálátással nincs (szék viszont van vagy tíz).

Aug. elején és végén nem vagyok, közepefelé kit érdekelne?

.Attila

17.-ei hétvégét kivéve engem esetleg.

NLZ

Engem is érdekelne.


Tényleg Attila, a Blood Bowl TM-rel mi a helyzet? Vmikor azt is összeülhetnénk kipróbálni.
[reserved]

.Attila

Megvan a játék, de mivel max. 4 személyes, ezért a meeteken nem került elő.
Amikor vagyunk 6an, nemigen van értelme.
Ezért is gondoltam megvenni a 7 Wonderst, állítólag jó és sokan lehet játszani.

Damnatus

Én vevő vagyok egy siófoki hétvégére, és meet is ivós/társasos/filmezős is jöhet! :D

noriko

nekem egész augusztus kilőve, de az ötlet jól hangzik, hajrá!
"I wish I could, but I don't want to."

chilip

én tervezem megvenni a trónok harcát, 3-6 játékosos. egyetlen negatívuma amit olvastam máshol hogy felzabálja az időt, 3+ óra az alsó határ ami kimehet 5-6ra is akár. igény lenne rá itt?

noriko

a kártya játék? kártya játékos trónok harcát 3 fővel játszottam, de az nem tartott olyan sokáig. amúgy jó volt, annak ellenére (vagy épp azért?), hogy akkor még nem olvastam a könyvet
"I wish I could, but I don't want to."

chilip

ez a TÁBLÁS verzió, seregekkel, területekkel, árulásokkal és szövetségekkel

1 hónapja kérdeztem de sajna elfogyott mindenhol és akkor az utánanyomáson ügyködtek, most keresgélem hogy megérkezett-e már, napokban majd leírom hogy sikerült-e

Flaser

OK, mivel már egy ideje én is ígérem, hogy nálunk is lehet tartani, legyen is egy másik Siófoki alternatíva:

Augusztusban, BIZTOSAN, tudnálak fogadni titeket Siófok, aranyparti nyaralónkban.

A cím vonattal is megközelíthető, kb. 800 méterre van a Siófok, Szabadifürdő állomástól. A ház előtt szabad strand van, uh. fürdés lehetősége adott. Van egy (drága) "lacikonyha" is a szomszédban, vagy amit magunk viszünk, főzünk (felszerelt konyha, ill. villanygrill van).

Felszereltség: 3 szoba, 7 alvóhely (2 hely egy emeletes ágyon, 2 ágy a hálószobában, a kinyitható kanapé még 2, +1 mobil összecsukható ágy). Filmnézéshez van egy plazma TV.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

chilip

mi van azzal hogy fizetni kell az önkormányzatnak (?) valamit azért mert ott alszunk másnál és a lakás nem a mienk? a balatonnál persze, valamit olvastam róla de csak halványan rémlik valami...

.Attila

Nem tudom, hogy a sztorik mennyire voltak igazak, miszerint emberekkel fizettettek egyes illetékesek.
Valójában a törvényben le van írva, hogy csak akkor kell ifát fizetni, ha a vendéglátó üzletszerű gazdasági tevékenységet folytat.
Tehát ha megpróbálnak lehúzni, holott ismerősnél vagy csak, akkor hivatkozni kell a törvényre.

Próféta

Nekem elutazós-nyaralós találka nem nagyon férne most bele. Amiről szó lehet, az inkább egy sima hétköznap esti találkozó a következő két hétben.

Acchan

Quote from: Próféta on 2013-07-28, 19:42:44
Nekem elutazós-nyaralós találka nem nagyon férne most bele. Amiről szó lehet, az inkább egy sima hétköznap esti találkozó a következő két hétben.
Én is így vagyok vele. A sima találkozónak viszont nem muszáj feltétlenül társas meetnek lennie - nem vetem én meg a jó/rossz/"olyan rossz, hogy az már jó" filmeket és/vagy szeszt sem. :)

NLZ

Na, most vége a nyárnak, ki mire lenne vevő? :D
[reserved]