Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Fazék on 2009-04-02, 23:23:00
azért ez a fotós tényleg szopás. és ilyenkor egy dolog, hogy szétrúgja a seggét az ember és ha kellően meggyőző akkor visszakapja a pénzét, de ettől még nem lesznek jó fotók a szalagavatójáról... gondolom most próbáltok minden ott megjelent "nem profi" fotóstól bekérni a képeket, hogy azért legyen pár emlékbe elrakni való. szép kis munka lesz...
Szerencsére volt egy ürge, aki az egész sulinak fotózott, csinált rólam is 1-2-t. Azok jók lettek, úgyhogy pár emlék biztosan van. Inkább csak azért mérgelődöm, mert nagyon vártuk ezeket a fotókat, ugye ez csak minket fotózott, 1 emberről többet is, etc... Cumi :(

.Attila

Fotóshoz sem árt a referencia.
A kép egyébként tényleg hihetetlenül gáz.

Ramiz

Quote from: Én on 2009-04-02, 23:07:36
[spoiler=FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF]Na, most rageelek rendesen. Szalagavatón felbéreltünk egy "profi fotóst", akiről gondolom a kutya se ellenőrizte, hogy látott e már a TV-n kívül fényképezőgépet, hogy csináljon rólunk képeket. Fizetni kellett neki fejenként valami 1500 pénzt, és így 3 hónap után kaptunk is 1 DEEVEEDEE-t, amin rajta vannak a képek. De hogy ez milyen elbaszottul nagy fos lett! Ez (nem én) pl a profi fotózás csimborasszója. Magamról inkább nem is mutatom, bár az is hasonlóan epic lulz, meg a hajam miatt olyan a fejem, mint egy cápának. Büdös picsába, ha nem adja vissza a pénzünket, a segge nagyon meg fogja ütni a lábfejemet.[/spoiler]

Tök zombis... :D

Quote from: Fazék on 2009-04-02, 23:23:00
azért ez a fotós tényleg szopás. és ilyenkor egy dolog, hogy szétrúgja a seggét az ember és ha kellően meggyőző akkor visszakapja a pénzét, de ettől még nem lesznek jó fotók a szalagavatójáról...

Más kérdés, hogy egyszer ha megnézegettem azóta a szalagavatós képeimet... :D

BTW: tudom, hogy mindenki tudja, de én is tudtam, mégsem csináltam: MINDIG ki kell írni MINDEN fontosat!!! Minél nagyobb a vincsid, annál inkább! Évek óta járok nyáron workcamp-ekbe (Amerikával együtt 4-ben voltam eddig), és MINDEN digitális fotóm elveszett... Már hónapokkal ezelőtt, de még mindig remélem, hogy előbukkan egy backup dvd. De nem! Úgyhogy gmail levélcsatolmányokból, flickr-, iwiw-, Picasa- és facebook-oldalakról vadászom össze a SAJÁT képeimet...

Tanulság: jó dolog (lett volna) backupolni, de ha ahhoz balfasz az ember, legalább a netre töltse fel mindenhová a képeit! Kompromittáló vagy sem, talán a főnököm is megtalálja, ahogy lángoló répával a seggemben ugrálok egy cseh falucska kocsmája előtt és sugárban hányom a fülemen a máskor oly' értékes cseh sört --- de legalább nekem is meglesznek a képek. Megint. :lame: :comp: :comp: :rotfl: :redface: :muhahah: :Kiraly: :Eztneked: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2009-04-03, 00:03:16
lángoló répával a seggemben ugrálok egy cseh falucska kocsmája előtt és sugárban hányom a fülemen a máskor oly' értékes cseh sört

:3x3:
Akarsz róla beszélni?
Ha igen, én nem szeretném meghallgatni
:haha:

Moha

Ilyen elb@szott színű képet is ritkán látni...  :eek:
Ez a "profi fotós" nagyon gáz lehetett... A kép előtere túlexponált, szürke, a háttér meg totál sárga. Az egész olyan, mintha utólag átmentek volna rajta photoshoppal, de még azt is elcseszték. Ettől Mari néni a kompakt fotógéppel is jobbat csinál!  :hehe:

Az ilyen fotósok miatt annyira óvatosak faterommal is a megrendelők,  :ejj: pedig fater azért mindenkinek megmutatja a referencia anyagokat.

NLZ

Tényleg úgy néz ki, mint ha utólag direkt belenyúlt volna photoshoppal, hogy eltorzítsa. :D
[reserved]

Én

Quote from: Moha on 2009-04-03, 00:31:30
A kép előtere túlexponált, szürke, a háttér meg totál sárga. Az egész olyan, mintha utólag átmentek volna rajta photoshoppal, de még azt is elcseszték.
Quote from: NLZ on 2009-04-03, 00:39:53
Tényleg úgy néz ki, mint ha utólag direkt belenyúlt volna photoshoppal, hogy eltorzítsa. :D
Ja baze. Néztem is, hogy öcsém, ezt hogy? :D Főleg azért nem értem, mert a többi (pár kivételével) azért nem ennyire gáz.

.Attila

Quote from: NLZ on 2009-04-03, 00:39:53
Tényleg úgy néz ki, mint ha utólag direkt belenyúlt volna photoshoppal, hogy eltorzítsa. :D

Tuti, hogy belenyúlt. Kegyetlenül felnyomta a színeket és a kontrasztot, ill. valszeg élesített is.
De hogy a hullaszíneket ilyen hajszínekkel hogyan csinálta, az számomra rejtély.

Én

De ha belenyúlt, miért hagyta meg ekkora szarnak? Kétlem, hogy az eredeti rosszabb lett volna...
Biztos valami olyan volt, hogy mindegyiket ugyanúgy shoppolta, csak meg se nézte az eredményt...

Ramiz

#32649
Én, lécci told fel magadról is a képet... Ennyivel tartozol retard kis /b közösségünknek. :D

edit: amúgy tényleg el kell verni a faszit, a gépét meg széttörni. Az egy dolog, hogy balfasz, de az a legkisebb. Azt viszont, aki lustasága és pofátlansága miatt mások türelmével szedi meg magát (szép kis summákat akaszthat le), plusz még el is cseszi egy csomó ember szép emlékét a sértően szar fotóival, azt meg kell akadályozni, hogy máskor, mással is tovább csinálja ugyanezt élete végéig. Egy élhetőbb világért! - büntessétek meg! :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

#32650
Nemakaroooooom :bruhuhu:
Na jó, mindjárt felrakom. Sokat úgysem rövidíthetek az e-penisemen.
ED: hereyago.
in b4 SRSLY DUDE, YOU GOTTA LAY OFF THE STUFF
Csak viszonyításként, másik fotó.

NLZ

Hopppá, énis profi fotós lettem! :D
[spoiler][/spoiler]
Paint.NET powa.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2009-04-03, 00:52:25
Na jó, mindjárt felrakom. Sokat úgysem rövidíthetek az e-penisemen.

e-vagina?
e-anus?

:angyali:

a második képet is az a fotós csinálta?

Moha

Quote from: Én on 2009-04-03, 00:52:25
Nemakaroooooom :bruhuhu:
Na jó, mindjárt felrakom. Sokat úgysem rövidíthetek az e-penisemen.
ED: hereyago.
Na itt a hajadnál nagyon látszik a photoshop. Egyszerűen gáz....

Én

#32654
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-03, 00:57:57
e-vagina?
e-anus?
Funny things come in your mind, pal
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-03, 00:57:57
a második képet is az a fotós csinálta?
Á :D Ezt az az ürge, aki az egész sulit fotózta.
Amúgy a zombis képemen olyan vagyok, mint valami halálraítélt. Bár én nem lettem annyira zombi, mint szerencsétlen haverom (akit először beraktam)... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2009-04-03, 00:59:12
Funny things come in your mind, pal

Á :D Ezt az az ürge, aki az egész sulit fotózta.

Nem ismered a viccet?
csávó reggel pózol a tükör előtt, s mondja:
- ha tíz centivel hosszabb lenne, én lennék a király!
erre a nője megjegyzi:
- de ha tíz centivel rövidebb lenne, te lehetnél a királynő...

Ah ok, így már érthető :haha:

Ramiz

Quote from: Én on 2009-04-03, 00:52:25
Nemakaroooooom :bruhuhu:
Na jó, mindjárt felrakom. Sokat úgysem rövidíthetek az e-penisemen.
ED: hereyago.
in b4 SRSLY DUDE, YOU GOTTA LAY OFF THE STUFF
Csak viszonyításként, másik fotó.

Everybody here wants an e-cunt too

edit: slowpoke.... shiiii~
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Status report: I'm alive.

Történt itt valami az elmúlt egy hónapban?

Én

Né ki jött meg. 1 hónapig józanodtál? :D
Amúgy volt sokminden, olvasgass szorgalmasan...

minuszmiki

Quote from: Én on 2009-04-03, 01:10:13
Né ki jött meg. 1 hónapig józanodtál? :D

Amikor épp nem részegedtem. :D Áttettem a székhelyem a fővárosba btw, lesz valami meet mostnában?

Quote from: Én on 2009-04-03, 01:10:13
Amúgy volt sokminden, olvasgass szorgalmasan...
Öt oldalnyi unread message. Majd holnap. :D

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2009-04-03, 01:12:52
Öt oldalnyi unread message. Majd holnap. :D
Abból igazából 3 érdekes. Az egyikben épp most vagy.
A másik kettő:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1477.0
és
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1479.0

:D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Én: a hosszuhaju osember az az egyik tanar?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

#32662
Quote from: Darkstar on 2009-04-03, 01:19:32
Az egyikben épp most vagy.
Mindössze 30 oldalt kell visszaolvasnom. :D

Tőzsdéhez én szegény vagyok egyelőre, ezt a K-ont viszont csekkolom azonnal. :D

edit: ja hogy ez az új KyoAni. do want nao.

Én

Quote from: Kvikveg on 2009-04-03, 01:21:10
Én: a hosszuhaju osember az az egyik tanar?
Jaja, ofőnk. Amióta ismerjük hosszú haja volt, aztán tablófotózás előtt levágtta. :D

Kvikveg

Quote from: Én on 2009-04-03, 01:24:03
Quote from: Kvikveg on 2009-04-03, 01:21:10
Én: a hosszuhaju osember az az egyik tanar?
Jaja, ofőnk. Amióta ismerjük hosszú haja volt, aztán tablófotózás előtt levágtta. :D
Es ez melyik? Csak azert kerdezem, mert a volt matektanaromnak haromszor ekkora volt kb. Szoval neki vagatas utan lett volna ekkora.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Ez a hosszú.

.Attila

No, lehet, van ötletem, hogyan cseszte el ennyire a képeket.
Elvakuzta, de kegyetlenül. A közel állók bőre egyszerűen "kiégett" és lehet, rawban készítette a fotót, a raw fájlnál pedig a kiégett részekből vissza lehet nyerni valamennyi adatot (kivéve, ha annyira kiégtek, hogy már a raw dinamikus tartománya sem elég). Szerintem próbálta menteni a menthetetlent és a raw fájl dinamikus tartományának felső részéből próbált visszahozni nem létező adatokat. Ilyenekkel én is próbálkoztam régen, többnyire siralmas eredménnyel.

Kvikveg

Ööööö... az szerintem trivialis, hogy szenne vakuzta a kepet, azon meg nem is gondolkodtam, mivel szenvedte ki ilyen UFOszinure.
Na joejt forum.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


Draconire