Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: nubu015 on 2006-08-22, 17:06:21
Az önszervező dolognál én egy olyanra gondoltam hogy mindenki megpróbálja
összeszedni az ismerőseit ( fizikai ismerős, mail , fórum , msn , icq, akármi )
akik vagy alapból, vagy némi kis ráhatás(szóbeli!) után szociológialag elég
érzékenyek lesznek hogy némi pénzmagot szánjanak rá erre .
Kizárt.

"Ha Magyarországot meg lehetne menteni három forinton, nem lenne az a három ember, aki összeadná..."

nubu015


[/quote]
Kizárt.

"Ha Magyarországot meg lehetne menteni három forinton, nem lenne az a három ember, aki összeadná..."
[/quote]


Hát igen ! Amikor kicsit cselekedni kellene akkor a lustaság bizony könnyen terel ilyen gondolatokat
az ember fejébe :) 

Ehhez a témához eddig kb. 6-8 ember szólt hozzá , és a felük úgy néztem  hajlandónak mutatkozott
a dologra.  Sztem ez tök jó arány , szóval csak egy pár órát kellene rászánni , aztán meg szétküldeni
pár mélt , beírni pár fórumba , meg csetszobába , aztán megnézni mi lesz belőle .
( Amíg nem próbálod ki addig nem tudhatod mi lesz belőle ) 

A pár óra meló a következőkből állna :

1., Kellene egy emberke aki már végigcsinálta ezt a bronz-csomagos dolgot , és azt megkérni
hogy dobjon össze egy txt-t hogy pontosan hogyan kell csinálni . De ilyen lépésről-lépésre
szerűt, ami alapján még egy ált. iskolás is meg tudná csinálni.

2., Mi meg összedobnánk itt egy másik szöveget , ez lenne az egyen-felvilágosító-szöveg
amiben leírnánk a helyzetet tényszerűen .( havi 90K fenntartás meg  20K regisztrált és
vélhetően töltő emberke ,  szállj be te is évi/1K-val , dobj össze te is egy csoportot
légy adminisztrátor stb. stb.)

3., Aztán meg ezt az egyenszöveget a txt-vel szét szórni mailben , fórumon , ahol
csak lehet .


Ok kicsit pötykörészni kellene , meg minden, de abból hogy itt nyavajgunk biztos
nem lesz egy büdös fillér se, ennek meg azért valami esélye mégis van .






Selmo

Nem szórunk szét körleveleket, nem hírdetünk fórumokban és nem csinálunk felhajtást. Mert pontosan tudjuk mi lesz belőle és nem akarjuk átélni. :Eztneked:

A tökéletesség unalmas.

nubu015

Quote from: Selmo on 2006-08-23, 18:39:22
Nem szórunk szét körleveleket, nem hírdetünk fórumokban és nem csinálunk felhajtást. Mert pontosan tudjuk mi lesz belőle és nem akarjuk átélni. :Eztneked:



Figy ! Én tényleg tök lamma vagyok félévente 1-2X szoktam egyáltalán fórum közelébe menni,
szal' lécc' írd le nekem mi lesz belőle !
Egyébként nem akartam én semmi rosszat, csak mégis gondoltam hogy valamit tenni  kellene .

És ha van valami jó ötleted akkor nosza írd le, mert jobb csinálni valamit minthogy ülünk
itt meg bámulunk merengve hogy hát igen ilyenek at emberek,meg hogy nincs mit tenni,
meg hát ez van .



Member

Quote from: nubu015 on 2006-08-23, 18:25:48
1., Kellene egy emberke aki már végigcsinálta ezt a bronz-csomagos dolgot , és azt megkérni
hogy dobjon össze egy txt-t hogy pontosan hogyan kell csinálni . De ilyen lépésről-lépésre
szerűt, ami alapján még egy ált. iskolás is meg tudná csinálni.
1. Írsz egy emailt-t zsozso-nak (oizs@freemail.hu).
2. Ő vissza fog küldeni egy word doc-ot, azt értelemszerűen kell kitölteni.
Az első oldalon ezt:
Quote from: 1. oldalELŐFIZETŐ:
Név:
Cím:
Tel.: 
E-mail:
Ill. a harmadikon ezt:
Quote from: 3. oldalElőfizetőnév – max. 12 karakter:

Jelszó – min. 4, max 10 karakter: 


EMAIL

Igénybevett e-mail címek – max. 18 karakter:


1.



Az e-mail címek jelszava megegyezik a Webhosting szolgáltatás bejelentkezéshez használt jelszóval.
Megjegyz.: Én nem használom a csomagot semmire és emailt sem igényeltem. :)

3. Aztán zsozso elküldi a szerződést kinyomtatva, amit ő és te is aláírsz (pestiek esetén ésszerűbb találkázni), majd visszaküldöd.
4. És egy rózsaszín postai csekkel vagy banki átutalással elküldöd neki a pontos összeget a szerződésben szereplő bankszámlaszámra.

nubu015

OK Thx ! Ez már kezdésnek jó is :)

És azt akkor ki tudja hogy mi lesz egy ilyen megkeresős lánc-dologból ?

( OK most azt hiszitek gúnyolódom vagy ilyesmi , de tényleg fingom
nincs mi van egy ilyenből .  Feljelent valaki , vagy valami reklám-törvénybe
ütközik , vagy mi a szösz ? )


Na emberek gyerünk kicsit mocorogjunk amíg még tart a nyári szünet !!

Manitu

Quote from: nubu015 on 2006-08-23, 22:43:36
... mi lesz egy ilyen megkeresős lánc-dologból ?
Ez.


Kuroi Tenshi

Quote from: nubu015 on 2006-08-23, 19:22:37
Figy ! Én tényleg tök lamma vagyok félévente 1-2X szoktam egyáltalán fórum közelébe menni,
szal' lécc' írd le nekem mi lesz belőle !
1.) Nem működne.
2.) Akik itt beszéltek, azok mind régi fórumtagok (és más témához szóltak hozzá)
3.) Milyen FTP? Miről beszélsz? Itt nincs semmi, sőt, te se láttál semmit, ha érted mire célzok ;) Nem kell túl sok embernek tudni dolgokról, nem kell mégegy para.

Zsiga

Quote from: Manitu on 2006-08-23, 23:02:51
Quote from: nubu015 on 2006-08-23, 22:43:36
... mi lesz egy ilyen megkeresős lánc-dologból ?
Ez.
Oh my god, ennyi hülyeséget is rég olvastam ilyen kis helyre összezsúfolva. :D És még csak az első oldallal végeztem...
Sose értettem hogy aki nem ért valamihez az miért pofázik bele... Vagy ha már pofázhatnékja van, olvasson utána egy kicsit, elérhető a neten a szerzői jogi törvény teljes szövege... :rolleyes:

nubu015

Quote from: Zsiga on 2006-08-24, 02:17:10
Quote from: Manitu on 2006-08-23, 23:02:51
Quote from: nubu015 on 2006-08-23, 22:43:36
... mi lesz egy ilyen megkeresős lánc-dologból ?
Ez.
Oh my god, ennyi hülyeséget is rég olvastam ilyen kis helyre összezsúfolva. :D És még csak az első oldallal végeztem...
Sose értettem hogy aki nem ért valamihez az miért pofázik bele... Vagy ha már pofázhatnékja van, olvasson utána egy kicsit, elérhető a neten a szerzői jogi törvény teljes szövege... :rolleyes:



Ja ja ja lehet álmékodni, de miről tudjak, meg minek nézzek utána ha nem tudok az egészről semmit ?
( Lehet hogy még most sem nyilvánvaló de tényleg ezért kérdeztem )
És lehet hogy még mindig hihetlenül hangzik de szinte sohasem fórumozok,meg icq-zom meg msn-ezem
valamint ebben az anime témában nincs egyetlen egy darab ismerősöm sem akitől ezt tudtam volna .

Persze ezek után is lehet mondani hogy Oh my god , de már más értelemben :)
Ok most hogy belinkelték már látom , hogy vagy volt valami paraszt aki feljelentette Zs.-t , vagy
valami buzgómócsing íróasztalos volt hihetetlenül hülye.
( Aztán meg honnan a jó pikulából  gondolja az ember hogy vannak ilyenek akik ezzel szórakoznak
szabad vagy épp munkaidejükben  )


Na de vissza a témához , mert így nem jutunk előre ha csak azon vitatkozunk hogy milyen hülye
vagyok, meg hogy csak pofázom , ésatöbbi ésatöbbi .... 

Szóval akkor az okosak nem tudnák egy kicsit törni a kobakjuk valami felmentő megoldás után ?

Mert az én mostani elméletem szerint az embereknek csak kis része figyel fel egy problémára
csak úgy magától . Tőlünk nyugatabbra fennt lehet tartani egy szervert egy semmilyen előnnyel
nem járó önként adakozásból . Itt viszont  az ilyen emberek aránya 0.2-0.3% körül mozoghat
(vagy még annyi sem , ha a 20K-nyi regisztrált tömegét nézzük )
Viszont ha ezeket az embereket valamilyen szinten tájékoztatjuk akkor már jó részük hajlandónak
mutatkozik a támogatásra .

Lásd példának az erdélyi árvizek esetét , ahol ha nem foglalkozik vele a média, meg nem csinál
érzékletes képeket/filmeket akkor csak egy sima 3 soros újsághír alapján bizony nem sok
támogatás ment volna.

Szóval akkor végeredményként szerintem ha el tudnánk érni tájékoztatás szintjén ezt  a 20K-s tömeget
akkor nem lenne semmi gondunk .
Viszont itt van a Manitu kolléga linkje, valamint Zsiga kolléga érzékletes hozzászólása, melyek alapján
problémaként merül fel hogy hogyan is lehetne kikerülni az rosszindulatú-iróasztalosok bandáját,
valamint az esetleges sunyizós-feljelentőket ( bár őszintén hiszem hogy azért ilyen a 20K-nyi regelt
ember között nem lenne )   


Na és akkor mégegyszer mondom jöjjenek az ötletek .
( De maradjunk a témánál, szal' vagy cáfolatokat várok az elméletre, vagy ötleteket a felvetésre,
persze fikázás is jöhet , elvégre ettől lesz szép színes az élet :) )



Zsiga

Quote from: nubu015 on 2006-08-24, 12:18:28
Quote from: Zsiga on 2006-08-24, 02:17:10
Quote from: Manitu on 2006-08-23, 23:02:51
Quote from: nubu015 on 2006-08-23, 22:43:36
... mi lesz egy ilyen megkeresős lánc-dologból ?
Ez.
Oh my god, ennyi hülyeséget is rég olvastam ilyen kis helyre összezsúfolva. :D És még csak az első oldallal végeztem...
Sose értettem hogy aki nem ért valamihez az miért pofázik bele... Vagy ha már pofázhatnékja van, olvasson utána egy kicsit, elérhető a neten a szerzői jogi törvény teljes szövege... :rolleyes:



Ja ja ja lehet álmékodni, de miről tudjak, meg minek nézzek utána ha nem tudok az egészről semmit ?
( Lehet hogy még most sem nyilvánvaló de tényleg ezért kérdeztem )
És lehet hogy még mindig hihetlenül hangzik de szinte sohasem fórumozok,meg icq-zom meg msn-ezem
valamint ebben az anime témában nincs egyetlen egy darab ismerősöm sem akitől ezt tudtam volna .

Persze ezek után is lehet mondani hogy Oh my god , de már más értelemben :)
Ok most hogy belinkelték már látom , hogy vagy volt valami paraszt aki feljelentette Zs.-t , vagy
valami buzgómócsing íróasztalos volt hihetetlenül hülye.
( Aztán meg honnan a jó pikulából  gondolja az ember hogy vannak ilyenek akik ezzel szórakoznak
szabad vagy épp munkaidejükben  )


Na de vissza a témához , mert így nem jutunk előre ha csak azon vitatkozunk hogy milyen hülye
vagyok, meg hogy csak pofázom , ésatöbbi ésatöbbi .... 

Szóval akkor az okosak nem tudnák egy kicsit törni a kobakjuk valami felmentő megoldás után ?

Mert az én mostani elméletem szerint az embereknek csak kis része figyel fel egy problémára
csak úgy magától . Tőlünk nyugatabbra fennt lehet tartani egy szervert egy semmilyen előnnyel
nem járó önként adakozásból . Itt viszont  az ilyen emberek aránya 0.2-0.3% körül mozoghat
(vagy még annyi sem , ha a 20K-nyi regisztrált tömegét nézzük )
Viszont ha ezeket az embereket valamilyen szinten tájékoztatjuk akkor már jó részük hajlandónak
mutatkozik a támogatásra .

Lásd példának az erdélyi árvizek esetét , ahol ha nem foglalkozik vele a média, meg nem csinál
érzékletes képeket/filmeket akkor csak egy sima 3 soros újsághír alapján bizony nem sok
támogatás ment volna.

Szóval akkor végeredményként szerintem ha el tudnánk érni tájékoztatás szintjén ezt  a 20K-s tömeget
akkor nem lenne semmi gondunk .
Viszont itt van a Manitu kolléga linkje, valamint Zsiga kolléga érzékletes hozzászólása, melyek alapján
problémaként merül fel hogy hogyan is lehetne kikerülni az rosszindulatú-iróasztalosok bandáját,
valamint az esetleges sunyizós-feljelentőket ( bár őszintén hiszem hogy azért ilyen a 20K-nyi regelt
ember között nem lenne )  


Na és akkor mégegyszer mondom jöjjenek az ötletek .
( De maradjunk a témánál, szal' vagy cáfolatokat várok az elméletre, vagy ötleteket a felvetésre,
persze fikázás is jöhet , elvégre ettől lesz szép színes az élet :) )

Lehet hogy te értettél félre, lehet hogy én téged, a lényeg az hogy nem rád vonatkozott az a hozzászólásom, hanem azokra akik a linkelt topicban osztották hatalmas pofával a nemlétező eszüket, miszerint "ha nincs licenszelve itthon akkor legális!". :)
Mivel a mai napig sem az, ezért nem tartom jó ötletnek a (nem is létező :rolleyes:) szerver reklámozását. Esetleg körbe lehetne küldeni egy emailt a 20ezer regisztrált tagnak, de ennél többet semmiképp.

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2006-08-24, 12:40:20
Én még megoldásnak látnám, hogy néha napján (míg nem javúl a helyzet) a forgalmasabb időszakokban 1-2 órára vagy akár egy egész napra csak az olvassel.txt-t lehetne elérni a ftp-n és akkor talán látná a nép hogy csinálni kéne valamit.
Ilyen már volt. :) Azonkívül nekem is van Interhostos csomagon, ma v holnap utalok is zso-nak.  :szemuveges:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2006-08-24, 12:51:55
Quote from: Darkstar on 2006-08-24, 12:43:32
Ilyen már volt. :) Azonkívül nekem is van Interhostos csomagon, ma v holnap utalok is zso-nak.  :szemuveges:

Akkor nem volt elég effektív mert én nem láttam :lazza:

Ja igen és Bittorrent:
Hibái: Elégé korlátozott azoknak a golgoknak a száma ami normál sebeséggel vagy egyáltalán letölthető lenne.
Vagy nincsen simán fenn, vagy kevés a seed. Max újj animeoknál működik a dolog, legalább is én eddig csak azokat tudtam rendes 50+Kbs sebeséggel szedni.
A régebbieket vagy simán nem találtam vagy 1-2kbs-el jönnek ami sejthető hogy mikor fog lejönni, már ha lejön egyáltalán.
Én nagyon sokmindent szedtem torrentről, és nem csak épp futó sorozatok legfrisebb részeit, hanem pl. a Kenshin TV-t (és most épp az InuYasha AHQ-releaset), ami ugye nemkevés részes és nem is mai darab. Tény hogy két hónapig jött, de ha egyszerre be van állítva 60-80-100GB letölteni való cucc akkor azért elég jó sebességgel lehet tölteni, aztán ha leér egy ilyen adag akkor két hóapra el vagyok látva néznivalóval. :)

Kvikveg

olvassel.txt-t tamogatom.
Csak elotte zozso szoljon, ne koppanjak en, mint tamogato, hehe.

Tenyleg zsozso: gondolkoztal mar, hogy a terheket visszaszabalyozod, hogy pl het elejen nincs letoltes, csutortok estetol kezdve van (gondoljunk a dolgozokra, hehe), addig amig az adott mennyisegu letoltesi keret be nem telt? Egyaltalan lehet ilyet? (Szinte latom, ahogy sokan mar emelik a koveket a dobashoz...)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Quote from: Kvikveg on 2006-08-24, 13:05:01
olvassel.txt-t tamogatom.
Csak elotte zozso szoljon, ne koppanjak en, mint tamogato, hehe.

Tenyleg zsozso: gondolkoztal mar, hogy a terheket visszaszabalyozod, hogy pl het elejen nincs letoltes, csutortok estetol kezdve van (gondoljunk a dolgozokra, hehe), addig amig az adott mennyisegu letoltesi keret be nem telt? Egyaltalan lehet ilyet? (Szinte latom, ahogy sokan mar emelik a koveket a dobashoz...)
Nemigazan tervezek ilyen drasztikus lepeseket.
Death is the only redemption

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeD on 2006-08-24, 12:40:20
Akkor talán a kisebb zsebűek (18 és az alatt... habár egyes kölkök több zsebpénzt kapnak mint én fizetést :mad:) előfizetnének ezekre. Igaz ez évi 1500-2000K elég nevetséges, de ha lenne párszáz ilyen csomag már megérné.
Párszáz 1500-2000K-s csomag?  :eek: Szeretnék csak ennyire kis zsebű lenni :D

A heti egynapos leállás leállás, .txt file meg esetleg a közös csomagos támogatásos postra mutató link talán hatásos lenne.
Bár mondjuk akkor se biztos, hogy sokan észrevennék. Pl én is csak alkalmanként töltök, és eddig talán még az 50-60 GB-ot se értem el.

Fazék

drasztikus lépéseknek tényleg nincsen sok értelme, mindenki csak hőbörögne, hogy nézmá ez is fizetős lett vazze...

sztem ha nem működik ez az önkéntes rész, akkor az már rég rossz...

de úgy érzem, hogy ha nem is elegen, de azért vagyunk páran akik fizetünk, és ha tényleg összejön a többieknek ez a több ember fizet egy csomagot dolog, akkor nincs okunk pánikba esni :)

Kvikveg

Quote from: White SeeD on 2006-08-24, 13:08:57
Nem, ezért golyószóró jár + kézigránát :D
ez azért sem jó mert feltorlódik a letöltési igény és kiüti a sávszélességet. +ez kib@szás a már támogatókkal szemben.
Heti egy napra, váltakozóan. És ha lehet hétvégén mivel én akkor nem töltök :D Viszont a nép meg töltene és látszana a hatás.
Nemeg láttál már otakut aki nem kapta meg a napi anime adagját? Veszélyesebb mint egy drogos :__devil:
Hm. Igaz. A feltorlodas. *nagyot ugrik golyoszoro elol*
Azert a neha 1 nap leallas, txt talan jo lenne figyelemfelkeltesnek...
Biztos sokan vannak, akik nem forumoznak, es fel sem merul bennuk, hogy ez nem ingyen van. Toltenek es kesz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

nubu015

Szerintem első lépés mindenképp a tájékoztatás kellene hogy legyen ( attól függetlenül hogy a magyar ember mennyire
érzékeny vagy sem az ilyen dolgokra , mert azért picit merem remélni hogy aki animét néz az nem vehető egy kalap
alá a blikkes-staros-rtlklubbos-lagzi-lajcsis néppel (pl. WhiteS.-is támogatja Zs.-t ))

1.,--Szóval akkor most is csak azt mondom hogy először valahogy célzottan kellene elérni azt a 20K-s tömeget
      egy tájékoztatás szinten, ( jelenlegi helyzet,meg hogy tudsz segíteni )
      ÉS NAGYOn jó ötletnek tartom a féléves/éves 1.5-2K-s csomag kialakítását , mert így sokkal több embert
      lehetne megmozgatni , és nem lenne akkor plusz kavarc az ilyen csoportos dologgal . ( Ami így is egy jó
      ötlet de mégis egy picit több fegyelmet követel mint ez az 1-2K-s csomag dolog )   

Szerintem egy kellően intelligens felhívásnak meglenne a hatása ( egy ilyen 1-2K-s csomaggal együtt )
mert a WhiteS.-nek igaza van hogy sokan még szerintem észre se vették azt az olvassel.txt-t
( vagy úgy futnak át rajta mint én a sok millió agyatlan reklámon )


2., --Én csak ezután alkalmaznék bármilyen fizikai ráhatást ( csökkentés, lezárás , korlátozás )
       Ennek aztán tuti meg lenne a hatása ,( fel merném tenni rá 70anime DVD-met :) )
       és ezt írtam is Zs.-nek , csak a válaszból az derült ki hogy Zs. teljesen pacifista elveket vall,
       és ezt illik tiszteletben tartani.

Szóval marad a tájékoztatás . Ezért valami biztonságos ( aktakukac, és feljelentő mentes ) ötleteket
várok , amivel el lehetne érni ezt a 20K-s kisvárosnyi tömeget .



nubu015

#139
JA és bocs Zsiga ! Tényleg félreértettelek !
( Kicsit túl ego centrikus vagyok és magamra értettem  :)  )
( miért nincs leborulós gomen-es gömböc ? )


Ok ! Megtaláltam a mod. gombot.


Selmo

A jövőben légyszíves használd a modify gombot! :szemuveges:

A tökéletesség unalmas.

nubu015

Na mi a halál van ?

Bár a tippem az, hogy mint gyakorlatlan lamma , valamit
elcsesztem a témavezetésben vagy a hozzászólásban ,aztán
most mindenki lelépett hogy :  hát ez hülye :)

Hát igen-igen, mostani világunkban mindenki csak a hirtelen-formát
tartja előbbre a tartalomnál.

Na gyerünk dobjuk már össze ezt a lóvé dolgot lusta banda !  :) 


( Vagy lemaradtam valamiről, és a Zs. nyert a lottón ? )


Kuroi Tenshi

Nubu: nyugi.

Hogy valami időkeretet is adjak a közös csomagok dolognak, szeptember 10.-e a határidő.
Zsiga nem tudom, mennyivel száll be, de ha jön még 1-2 ember, akkor talán már 2db Bronzra valót is össze tudunk szedni.

nubu015

Hmm vagy én vagyok nagyon süsü , vagy nem értjük még mindig a problémát :)

Szóval ok, beszállok én is 2K-val egy ilyen közös csomagba , meg ok hogy beszáll
még tíz ember aki olvassa ezt a fórumot , de a gond még mindig ott van hogy
ez NEM lesz elég .
Szal' hogy találjuk meg azt a további 150 embert a 20.000-ből ?

De persze ezt már kérdeztem ..


Kuroi Tenshi

Vannak, akiknek már régebb óta van előfizetésük ;)
Zsozso-dono eddig ki tudta valahogy gazdálkodni; ha tényleg nagy baj van, akkor pedig szól.

Randal

Ez az összedobálós dolog jó ötlet. annakidején a haverokkal a koliban mindíg így fizettük a warez-ftp-t így olcsóbb volt.
Igaz 2000 péz nekem még sok, mivel jelenleg szűűkösen vagyok, de 1000Ft-ot rá tudok szánni. (Ha meg egyszer lesz normális fizum, akkor meg többet is. Vmit vmiért alapon).

Yakumo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-31, 22:40:11
Vannak, akiknek már régebb óta van előfizetésük ;)
Zsozso-dono eddig ki tudta valahogy gazdálkodni; ha tényleg nagy baj van, akkor pedig szól.
Így van, pl. az én éves számlám épp ma jött meg. ;) (hozzáteszem épp jókor, mert most épp nem vagyok túl vastag, de azért kifizetem, az anime mindenek felett :D )
És igen, gáz esetén zsozso szólni szokott, hogy segítsünk ha tudunk. ;)

nubu015

Hű már épp leírtam azt a mondatot hogy ,:
NA JÓ ,  meggyőztetek !
,de mikor írtam volna tovább akkor végiggondoltam és inkább kitöröltem . :)

Szóval szerintem nem jó ez az elaltatós technika .
Hogy ha nagy gond van majd szól a Zs.
Meg hogy kigazdálkodta eddig is .
meg ilyenek .

MErt , már tényleg nekünk kellene rájönni hogy itt mégiscsak majdnem
egy ember hordja a hátán húszezer ember animéjét .
Szóval nem kellene megvárni míg nagyobb gond lesz , hanem minél
előbb önellátó szintre kellene emelni anyagi szinten ezt a dolgot .



Yakumo

#148
mintha K_T éppen ilyesmin munkálkodna... ^^

edit: amúgy többen vannak akik csak úgy befizetnek zso számlájára és kész, de ezt azért nem ajánlom, igényeljetek egy olcsóbb csomagot inkább rövidebb időre, mert úgy zso-nak is tiszta könyvelés szempontjából, ráadásul kaptok is valamit a pénzetekért az anime-ken KÍVÜL is. ;)

zsozso

Quote from: Yakumo on 2006-09-01, 00:38:20
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-31, 22:40:11
Vannak, akiknek már régebb óta van előfizetésük ;)
Zsozso-dono eddig ki tudta valahogy gazdálkodni; ha tényleg nagy baj van, akkor pedig szól.
Így van, pl. az én éves számlám épp ma jött meg. ;) (hozzáteszem épp jókor, mert most épp nem vagyok túl vastag, de azért kifizetem, az anime mindenek felett :D )
És igen, gáz esetén zsozso szólni szokott, hogy segítsünk ha tudunk. ;)

Ezzel csak az a baj, hogy mar utalom folyamatosan mondani. Most epp ugy all a dolog, hogy a kovetkezo honapot betudom fizetni. Ezt ugy, hogy par ember eves csomagja kerult a szamlara. Eves = optimalis esetben 1 evig kene kitartania, namost 1 honap vs 1 evet gondolom nemkell reszletezzem :p
Death is the only redemption