Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Selmo

Azért szerződésköteles minden informatikai dolog, mert ezt lehet a legkönnyebben hamisítani, kinyomtatsz 200 számlát, megmutatod, hogy bejött 200 db utalás és máris fehérre mostad a drogot. Ugyanis nem lehet utánanézni, mert bármikor hamisíthatsz egy vevői adatbázist, de 200 szerződést előkapni 200 különböző aláírással, már sokkal macerásabb, hát ezért nem elég az APEHnak a számla. Ha van mögötte hardver, teszem azt számlával bizonyítod, hogy te megvettél 1500 bögrét, akkor máris más a helyzet, de szellemi termékre ugyebár nincs bizonyíték, mert hiába bólogat 200 ember, hogy "de nekem segített". APEH előtt bűnös vagy, bizonyítsd be, hogy nem, ez van.

A tökéletesség unalmas.

LiaLia

Komolyan mondom, ez az egész egy óriási nagy vicc.
4 éve működik a cég.
4 év után Selmo itt a fórumon utánakérdez, és leírja, hogy a szellemi informatikai szolgáltatásokhoz szerződés kell.
Ezután zsozso Selmo hozzászólására hivatkozva írja, hogy nincs mit tenni, rendeljetek továbbra is tárhelyet.

Na de könyörgöm, hogy működik a cég 4 éve?  :eek: :eek: :eek:
Már az első hónapokban, vagy max. az első évben tudni kell, hogy milyen tevékenységeket lehet bevinni a cégbe, és ezekről hogy lehet számlát adni.  :eek: :eek: 

Kuroi Tenshi

Quote from: LiaLia on 2009-06-28, 13:57:20
Komolyan mondom, ez az egész egy óriási nagy vicc.

Én nem látok itt semmi vicceset.
Már az első hónapokban utána lett nézve, hogy mi a cég
profilja, és hogy ahhoz számla kell. A tárhelyes dolog eddig
hellyel-közzel működött (legalábbis kívülállóként úgy tűnt).
Most viszont sokan felmondták, úgyhogy új módszerek
után kell nézni.
Másrészt: Zsozso saját szabadidejében, saját költségén
tartja fenn a szervert. Ld. a másik topicot, x éve még
nyaralni sem ment el. Úgyhogy kicsit több tisztelettel.

zsozso

Quote from: LiaLia on 2009-06-28, 13:57:20
Komolyan mondom, ez az egész egy óriási nagy vicc.
4 éve működik a cég.
4 év után Selmo itt a fórumon utánakérdez, és leírja, hogy a szellemi informatikai szolgáltatásokhoz szerződés kell.
Ezután zsozso Selmo hozzászólására hivatkozva írja, hogy nincs mit tenni, rendeljetek továbbra is tárhelyet.

Na de könyörgöm, hogy működik a cég 4 éve?  :eek: :eek: :eek:
Már az első hónapokban, vagy max. az első évben tudni kell, hogy milyen tevékenységeket lehet bevinni a cégbe, és ezekről hogy lehet számlát adni.  :eek: :eek:

Ezert is mondtam, hogy barmilyen olyan megoldast szivesen varok, amivel egyszerubb lesz az eletem/a ceg mukodtetese. Ha azt hiszed, nem lett mar 25x tovirol hegyire atbeszelve, hogy milyen lehetosegeim vannak, miket tudok megcsinalni, akkor sajnos tevedsz. A konyvelomtol kezdve a barati korig mindenkivel probaltunk mar valami epkezlab megoldast talalni, de azon kivul, hogy szerzodest kotve csinalok pl webdesign-t esetleg grafikai/forditoi munkat, nemigazan talaltunk semmi epkezlab megoldast. Ha pl bogret/polot szeretnek csinalni akkor ahhoz egyreszt sablont kell csinaltatni masreszt pedig egy normalis ceget kell talalni aki legyartja neked, es emelett is megkene oldani a nyersanyagbeszerzest/szallitast stb.
Es a vegen miutan xszazezer forintot elkoltottel, az egesz beinditasara siman megtortenhet, hogy nem fogja a kutya se megvenni. Ha milliomos lennek es a penzfarol akasztanam le a 100euros cimleteket, akkor nem itt szenvednek azon, hogy legalabb az onkoltsegi aranak X%-at osszehozzam.
Death is the only redemption

chilip

mennyibe fájna ha megszüntetnénk a céget és egy olyan formában újracsinálnák, amiben normálisan lehetne támogatni? (értsd adó 1%, szerződések, egyéb bohémságok...) mert így elég korlátozottak a lehetőségek...

Kuroi Tenshi

Quote from: chilip on 2009-06-28, 18:11:52
adó 1%,
szerződések,

Adó 1% == alapítvány. Már kitárgyaltuk. Olvass vissza.

Szerződések meg mi? A törvényeket és az apehet
meg nem írhatjuk felül, szerződés ígyis-úgyis kell.

Mint tag, már elvárható lenne tőled, hogy visszaolvass
és gondolkozz... Cég megszűntetése vagy létrehozása
amúgy drága mulatság.

chilip

#726
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-06-28, 18:29:35
Quote from: chilip on 2009-06-28, 18:11:52
adó 1%,
szerződések,

Adó 1% == alapítvány. Már kitárgyaltuk. Olvass vissza.

Szerződések meg mi? A törvényeket és az apehet
meg nem írhatjuk felül, szerződés ígyis-úgyis kell.

Mint tag, már elvárható lenne tőled, hogy visszaolvass
és gondolkozz... Cég megszűntetése vagy létrehozása
amúgy drága mulatság.


csak erre voltam kiváncsi, és nem arra gondoltam hogy újra céget kéne létrehozni, mivel már tudom hogy az 1%-ot cég nem kaphatja meg.

Quote from: chilip on 2009-06-27, 16:05:11
Quote from: Selmo on 2009-06-27, 16:31:19
Nem.



Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-06-28, 18:29:35
Mint tag, már elvárható lenne tőled, hogy elolvasd rendesen
és gondolkozz mit is akarhattam mondani...

próbálkozom én is másfelől megközelíteni a dolgot és ötleteket adni, de nem vágom kívülről a törvénykönyvet...

sTemplar

Az elöző oldalak alapján a cég tevékenységében benne van az informatikai tanácsadás is.
Kellene csinálni olyan oldalt az Interhoston amin informatikával, akkár tágabb értelemben is, foglalkozik, cikkek, hírek vannak.

És ezeken az oldalakon reklám lehetőséget biztosítani a Google-nak.
A Google AdSense programra gondolok, https://www.google.com/adsense/login/hu/?hl=hu&sourceid=aso&subid=ww-hu-et-ads-r3_b_learnlink&medium=link.

A tárhelyszolgáltatás mellett, ezekre a hírdetésekre kattintva is pénzt hoznánk a cég számára. És még az APEH se tud belekötni.

Erre gondoltam én, mint plussz forrás a fentartáshoz.

Member

Most elképzeltem, ahogyan a hazai dvd-forgalmazók megjelenítik usteam-en google-ads-ban a portékájukat (és nem szólnának a jogászoknak, hogy mintha valami nem lenne rendben).
Meg amúgyis, ki kattintana a hirdetésekre?

Én

Afaik már akkor is jár della, ha csak kiraksz hirdetést. FTP-n lévő olvasselbe meg beírná zsozso, hogy kattints a hirdetésre a főoldalon, ezzel támogatod a szervert, kthxbai. :D

Member

Változó, google-bácsiék szerint kérhetnek kattintás, és kérhetnek ezer megjelenésenkénti kifizetést a hirdetők, és szerintem egy forgalmasabb oldalra bolondság volna utóbbi.
A második ötletet támohatom. :D

zsozso

Kedves tamogatok!

Amennyiben megrendeltetek szolgaltatast, de valamilyen okbol nem tudnatok kifizetni, akkor mondjatok le, mert ha nem fizetitek be, es nem lesz lesztornozva a szamla amit kiallitottam, akkor annak az afa tartalmat en ki kell fizessem adokent. Szoval ha nem kivanjatok befizetni, akkor legalabb egy emailt kuldjetek, hogy sorry megse kell, mert kulonben nemhogy tamogattok, de 20%-nyi penzt meg el is vesztek emiatt. Meg 8 ember nem fizette be a megrendeleset a 18 uj tamogatobol, es ha ezeknek az afajat ki kell fizessem, akkor igen kellemetlen helyzetbe kerulnek.

Death is the only redemption

sTemplar

Quote from: Member on 2009-06-30, 00:50:55
Most elképzeltem, ahogyan a hazai dvd-forgalmazók megjelenítik usteam-en google-ads-ban a portékájukat (és nem szólnának a jogászoknak, hogy mintha valami nem lenne rendben).
Meg amúgyis, ki kattintana a hirdetésekre?

Nem az usteam-enre volt javasolva a hirdetés hanem az interhost-ra.
Néz rá a www.interhost.hu oldalra, szerinted mit kifogásolnának a jogászok?

Szerinted ki kattint egy hirdetésre?
Hogy lehet hogy van belőle bevétele a használóiknak?

DeS

Sziasztok!

Kicsit megkésve szeretnék reagálni a kialakult helyzetre, végigolvastam az eddig elhangzottakat, és bár új ötlettel nem igazán tudok szolgálni, hisz oly sok elhangzott már, anyagilag esetleg lenne lehetőségem segíteni. Ehhez viszont egy kis útmutatást kérnék valakitől, mert be kell valljam az ennek módjára vonatkozó kommentek útvesztöjében kissé eltévedtem.
Mindössze annyit szeretnék tudni hogy végül is mi módon támogathatnám az ügyet személy szerint? Mi a minimum/maximum összege ezeknek a "csomagoknak" amin keresztül történik a dolog? Egy link vagy egy rövid összefoglalása is megtenné a dolgoknak, hálás lennék.

Kuroi Tenshi

Az aláírásomban található képre kattintva az Interhost
oldalára jutsz. Egy fél éves Bronz csomag előfizetés
br. 5300 Ft.

DeS

Köszönöm szépen. Amúgy nagyjából milyen az eredményessége eddig a "felhívásnak" ? Megfontolásra került valamelyik ötlet a támogatás egyszerűsítését illetően?

zsozso

Quote from: DeS on 2009-07-01, 17:53:23
Köszönöm szépen. Amúgy nagyjából milyen az eredményessége eddig a "felhívásnak" ? Megfontolásra került valamelyik ötlet a támogatás egyszerűsítését illetően?
Csomo dolgot gondoltunk vegig, de a szerzodes mindenhez kell, hogy ne kothessen bele az apeh :\
Death is the only redemption

Dove

Quote from: zsozso on 2009-07-01, 18:23:19Csomo dolgot gondoltunk vegig, de a szerzodes mindenhez kell, hogy ne kothessen bele az apeh :\
Igazából engem (és velem együtt sokakat) nem annyira zavarna egy rövid, áttekinthető szerződés, amely nem tartalmaz kötelezettségeket a jövőre nézve, pl előfizetés); csak egyszeri kiadással jár (mint pl. informatikai tanácsadás).

zsozso

Quote from: Dove on 2009-07-02, 23:49:19
Quote from: zsozso on 2009-07-01, 18:23:19Csomo dolgot gondoltunk vegig, de a szerzodes mindenhez kell, hogy ne kothessen bele az apeh :\
Igazából engem (és velem együtt sokakat) nem annyira zavarna egy rövid, áttekinthető szerződés, amely nem tartalmaz kötelezettségeket a jövőre nézve, pl előfizetés); csak egyszeri kiadással jár (mint pl. informatikai tanácsadás).
Ha minden a tervek szerint alakul ez a fajta szerzodes egy heten belul meglesz.
Death is the only redemption

LiaLia

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-06-28, 15:44:49
Én nem látok itt semmi vicceset.
Már az első hónapokban utána lett nézve, hogy mi a cég
profilja, és hogy ahhoz számla kell. A tárhelyes dolog eddig
hellyel-közzel működött (legalábbis kívülállóként úgy tűnt).
Most viszont sokan felmondták, úgyhogy új módszerek
után kell nézni.
Másrészt: Zsozso saját szabadidejében, saját költségén
tartja fenn a szervert. Ld. a másik topicot, x éve még
nyaralni sem ment el. Úgyhogy kicsit több tisztelettel.

Én tisztelem és becsülöm zsozsot, és a munkáját is.
Olvastam, hogy hogy van most fenntartva a szerver és hogy mivel volt eddig támogatva.
Emellett döbbenettel állok a helyzet előtt, hogy úgy olvasom, hogy nincs más megoldás.

LiaLia

Quote from: zsozso on 2009-06-28, 16:37:40
Ezert is mondtam, hogy barmilyen olyan megoldast szivesen varok, amivel egyszerubb lesz az eletem/a ceg mukodtetese. .....epkezlab megoldast talalni, de azon kivul, hogy szerzodest kotve csinalok pl webdesign-t esetleg grafikai/forditoi munkat, nemigazan talaltunk semmi epkezlab megoldast. Ha pl bogret/polot szeretnek csinalni akkor .......
Es a vegen miutan xszazezer forintot elkoltottel, az egesz beinditasara siman megtortenhet, hogy nem fogja a kutya se megvenni. .....

Annak örülök, hogy lesz egy egyszerűbb szerződés.

Elektronikus termékkel kapcsolatban is körbejártátok a témát. Pl. ez a háttérképes, elektronikus formájú grafika? Elektronikus formában pl. terjesztenek szakmai újságot, előfizetéssel. Azt most nem tudom megmondani, hogy előzőleg kötnek-e erre szerződést, vagy csak sima megrendelés van, sima számlával, de utána kérdezek.

Barátnőmet kérdeztem, tolmácsként számlákat ad csak ki, nála 150ezer felett kell szerződéskötés, vagy kifejezetten nagy, vagy rendszeres munkára. Alkalmira csak számla van.

Oktogonnál fénymásoló cég, vállalnak üvegcimkézést. Egy szöveget, és ábrát nyomtatnak ki matricára. Ennek mondjuk lenne postaköltsége és anyagköltsége. Emellett hozott képből naptár és egyéb képfeliratozást. Ezek biztosan számlás dolgok.

Felhozták itt a Google hirdetést. Ennek a szabályzatában benne van, hogyha manipulálják a kattintásokat, vagyis másokat felkérnek erre, akkor beszüntetik a dolgot. Így ha a google tudomására jut a dolog, akkor sztornó a hirdetés.

Sima reklámra gondoltam még. Pl. rengeteg felhasználónak van blogja, saját oldala, ha csak kiteszi az interhost linkjét, már valamit támogatták az ügyet. Teljesen függetlenül az usteam-től.

Már sokkal inkább a cégmentésről van szó szerintem, ha már eleve ennyi ideje veszteséges, egyre nagyobb valószínűséggel jön az APEH, és az már csúnya dolog lesz.

zsozso

Quote from: LiaLia on 2009-07-04, 20:47:24
Quote from: zsozso on 2009-06-28, 16:37:40
Ezert is mondtam, hogy barmilyen olyan megoldast szivesen varok, amivel egyszerubb lesz az eletem/a ceg mukodtetese. .....epkezlab megoldast talalni, de azon kivul, hogy szerzodest kotve csinalok pl webdesign-t esetleg grafikai/forditoi munkat, nemigazan talaltunk semmi epkezlab megoldast. Ha pl bogret/polot szeretnek csinalni akkor .......
Es a vegen miutan xszazezer forintot elkoltottel, az egesz beinditasara siman megtortenhet, hogy nem fogja a kutya se megvenni. .....

Annak örülök, hogy lesz egy egyszerűbb szerződés.

Elektronikus termékkel kapcsolatban is körbejártátok a témát. Pl. ez a háttérképes, elektronikus formájú grafika? Elektronikus formában pl. terjesztenek szakmai újságot, előfizetéssel. Azt most nem tudom megmondani, hogy előzőleg kötnek-e erre szerződést, vagy csak sima megrendelés van, sima számlával, de utána kérdezek.

Barátnőmet kérdeztem, tolmácsként számlákat ad csak ki, nála 150ezer felett kell szerződéskötés, vagy kifejezetten nagy, vagy rendszeres munkára. Alkalmira csak számla van.

Oktogonnál fénymásoló cég, vállalnak üvegcimkézést. Egy szöveget, és ábrát nyomtatnak ki matricára. Ennek mondjuk lenne postaköltsége és anyagköltsége. Emellett hozott képből naptár és egyéb képfeliratozást. Ezek biztosan számlás dolgok.

Felhozták itt a Google hirdetést. Ennek a szabályzatában benne van, hogyha manipulálják a kattintásokat, vagyis másokat felkérnek erre, akkor beszüntetik a dolgot. Így ha a google tudomására jut a dolog, akkor sztornó a hirdetés.

Sima reklámra gondoltam még. Pl. rengeteg felhasználónak van blogja, saját oldala, ha csak kiteszi az interhost linkjét, már valamit támogatták az ügyet. Teljesen függetlenül az usteam-től.

Már sokkal inkább a cégmentésről van szó szerintem, ha már eleve ennyi ideje veszteséges, egyre nagyobb valószínűséggel jön az APEH, és az már csúnya dolog lesz.

Elviekben keszul mar az a megoldas amire te gondolsz, csak meg az utolso simitasok vannak hatra. Ha keszenvagyunk vele, akkor majd ugyis bejelentjuk. Az otleteket azert koszonom, a kis szerzodes elviekben par napon meglesz, ha pedig megjon a konyvelom nyaralasbol akkor mindenkepp megkerdezem ezt a 150k-s hataros dolgot is.
Death is the only redemption

Unipsycho

hát én nemvagom a dolgot de mivan azokkal a megoldasokkal amit random oldalakon szoktam látni: plz donate, és egy paypal link?

Flaser

Quote from: Unipsycho on 2009-07-07, 22:44:59
hát én nemvagom a dolgot de mivan azokkal a megoldasokkal amit random oldalakon szoktam látni: plz donate, és egy paypal link?

Ez most durván és lekezelően fog szólni, mégis ez a legcivilizáltabb amit neked mondhatunk:
Olvass (vissza)!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

LiaLia

Quote from: zsozso on 2009-07-04, 23:13:38
Elviekben keszul mar az a megoldas amire te gondolsz, csak meg az utolso simitasok vannak hatra. Ha keszenvagyunk vele, akkor majd ugyis bejelentjuk. Az otleteket azert koszonom, a kis szerzodes elviekben par napon meglesz, ha pedig megjon a konyvelom nyaralasbol akkor mindenkepp megkerdezem ezt a 150k-s hataros dolgot is.

:smile: Örülök, hogy kezdenek alakulni a dolgok egy kicsit másabb irányba! :hai:
Nekem nagyon úgy tűnt, hogy pát éve itt elakadt valami.
Várom az újabb bejelentéseket.  :zen:

Hardverjavítással kapcsolatban esetleg valami? Kisebb javítások mennyire szerződéskötelesek?

Láttam az a.addictson beindult a paypal, csak az hobbioldal, gondolom nem céges.


Dove

Quote from: zsozso on 2009-07-04, 23:13:38Elviekben keszul mar az a megoldas amire te gondolsz, csak meg az utolso simitasok vannak hatra. Ha keszenvagyunk vele, akkor majd ugyis bejelentjuk. Az otleteket azert koszonom, a kis szerzodes elviekben par napon meglesz, ha pedig megjon a konyvelom nyaralasbol akkor mindenkepp megkerdezem ezt a 150k-s hataros dolgot is.

Én javasolnék egy "minimál" csomagot, valójában mindegy, mi van benne, aki ténylegesen tárhelyet akar, úgyse ezt venné, csak a kispénzű, ámde jóakaró támogatók. Mondjuk negyed évre 1200+ÁFA, vagy 800+Áfa.

zsozso

Quote from: Dove on 2009-07-10, 01:15:44
Én javasolnék egy "minimál" csomagot, valójában mindegy, mi van benne, aki ténylegesen tárhelyet akar, úgyse ezt venné, csak a kispénzű, ámde jóakaró támogatók. Mondjuk negyed évre 1200+ÁFA, vagy 800+Áfa.

Ez nem lenne egy rossz otlet, de akkor minimum fel de inkabb egy evre elo kene fizetni, mivel a szamlazasi koltsegek miatt nem erne meg.
Death is the only redemption

Sygonion

Sziasztok!

Három kérdésem lenne az egyik a támogatással kapcsolatban, a másik kettő pedig csak érdekel...

(Még mielőtt megköveznétek, már kerestem, de aktuális adatot nem találtam...)

1. Mennyibe kerül a szerver havi fenntartása?

2. Milyen a pontos konfiguráció?

3. Hol helyezted el a szervert?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.

Sygonion

zsozso

Quote from: Sygonion on 2009-07-10, 09:07:32
Sziasztok!

Három kérdésem lenne az egyik a támogatással kapcsolatban, a másik kettő pedig csak érdekel...

(Még mielőtt megköveznétek, már kerestem, de aktuális adatot nem találtam...)

1. Mennyibe kerül a szerver havi fenntartása?

2. Milyen a pontos konfiguráció?

3. Hol helyezted el a szervert?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.

Sygonion

1.
Quote from: tapsyhapsy on 2009-06-10, 20:51:20
75k a webhosting. 45k az adó, ilyen-olyan járulék, stb. Könyvelő, számlák postázása saját zsebből, mert így is veszteséges a cég. Egy hónap megközelítőleg 120k. Meg az apró, olyan havi 15-20k zsebből.
2.

A gepek adatai:

1es gep:          
Tyan k8s-pro dual opteron alaplap
Opteron 270 Dual core cpu
4 GB ram         
3ware 9500s-8 vezerlo
Adaptec 2810sa
16 disk

2es gep:
Arima HDAMA dual opteron alaplap
Opteron 850 cpu
2 GB ram 
Highpoint vezerlo
20+disk
       
3as gep(ih):
HP 865os alaplap
P4 3ghz Northwood
Sw raid 1


3.
Externet/Ultraweb
Death is the only redemption

karl19

Látom kezd alakulni a dolog, de akkor is már unalmas a szerződés visszaküldése. Ha valaki a konkurenciánál utánaolvas, megnézi a honlapját, a paraszti eszét és a magyar tudását összeszedi akkor elég sok mindent észrevehet. Pl a konkurencia kiegészítő szolgáltatásokat is ad, a honlap bőven tartalmaz információt mindenre kiterjedően, a leendő vásárló klikkelgetéssel megtudja, hogy az adott szolgáltatása milyen lépésekből áll és milyen anyagi vonzatai vannak. Ezzel szemben az Interhost.hu oldalon semmi olyan információ nincs melyre egy arra tévedt leendő vásárlónak szüksége lenn (elavult kinézet és információk)

Hiába írtam le a dolgokat, a 23. és 24 oldalon részletesen ezekből semmi sem valósult meg. Néhány dolog a hozzászólásomból nőtte ki magát.
És az a kib*szot k*rava szerződés már unalmas. A konkurenciánál (nem említem meg csakazért is, a google a barátod) nincs plusz postai ügyintézés és egyéb aberált dolog. Honnan tudom, mert kellet több tárhely és hozzá tartozó szolgáltatás amit az Interhost nem kínált fel. És képzeljétek, nem volt plusz költségem, csak annyi amennyit a szolgáltatások igénybevételekor kiírtak. Az előző hozzászólásaim is ezt mutatták. És igen ahogy leírtam úgy volt minden. A konkurencia honlapján mindent megtudtam klikkelgetésekből. ÁFSZ, Online szerződés feltételit, megrendelés menete, pontos lépései.


Ha a tulajdonos nem ismeri a cégét, akkor hogyan akar talpon maradni? Az idő megy, nem áll meg; és a fejlődés rohamosan gyorsul, egyre nagyobb lesz a konkurencia.

Az szép és igazán dicséretes dolog, anime ftp fenntartása a rajongóknak, de ha nincs megfelelő komunikáció a fenntartási költségekről és azok enyhítéséről, akkor fölösleges tovább foglalkozni vele.


A cég csak akkor fog nyereséget termelni, ha a szolgáltatásait fejleszti és jobban reklámozza magát. Az információkat érthetően és könnyen elérhetővé teszi.
A jelenlegi honlapon csak a webtárhely szolgáltatás olvasható.
Idézem:" Szia
Ha egy oldalt visszaolvasol, akkor oda valaki berakta a teaor szamait a cegnek (publikusan lekerheto)
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=421.msg405082#msg405082 "
egy sz*r txt file ami a fórum honlapon bukkant fel. Kit érdekel, ennek az interhost oldalán kellene lenni, vagy az egyik részének feltűnő helyen. És nem az apeh vagy a cégkereső adatbázisból összeszedni darabonként.(nem kellenek az időpontok csak a megnevezést feltüntetni)
mert ha a honlapon vagyunk akkor csak a csomagrendelést lehet igénybevenni. Hameg nem az interhost.hu a cég fő honlapaj, akkormeg a fő cégprofil honlapra egy (feltűnő) hivatkozás az interhost.hu oldalon elhelyezni.

LiaLia hozzászólásai is rávilágítanak a céggel kapcsolatos dolgokra, amiket változtatni kellene.
Sok anime csapat azért választ más szolgáltatót, mert ott több mindent megkapnak a pénzükért.


És a világ nem csak szerződésekből áll, számlák és egyéb APEH által elfogadott dolgokból. Ha annyira kell a szerződés, akkor amit alá kell írni papírt a csomag rendelénél, abban átfogalmazni, kibővíteni a mondandóját. A konkurenciának sikerült, bevált; itt miért nem?


Majd az Interhosttól akkor fogok rendelni csomagot, ha csak tárhelyre lesz szükségem, de az nem mostanában lesz.
(Lehet fújjolni, hogy mégis mért nem támogatom, azért mert nem csak tárhely kell nekem és plusz költség, azért meg minek fizessek)

Kicsit bántóra sikeredet a levelem, de nem is baj. Az okos ember tanul belőle és utána néz, a hülye......................

Sok sikert kívánok a talponmaradáshoz, ha lesz olyan szolgáltatás, amelyik kielégíti az igényeimet és csak pár ezressel drágább/olcsóbb mint a konkurenciáé, akkor az interhost.hu oldalnál fogok rendelni.