Neon Genesis Evangelion - SPOILERS

Started by katz, 2005-07-09, 12:52:58

Previous topic - Next topic

kelvor

Ahh imádom ezt a flac tömörítést, rohadt jó a minősége, Rage jövök egy sörrel!

[spoiler=ignus]Passz, fogalmam sincs. Karin anime képeket nézegetttem neten és ezt is kidobta. Végülis fanartnak elmegy Karin nagyijáról. [/spoiler]

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-08-28, 14:04:02
[Nipponsei] Rebuild of Evangelion Theme Single - Beautiful World [Utada Hikaru].zip

Beautiful World EPIC WIN.
Fly Me To The Moon remix is egészen korrekt.

Most már egyre jobban várom az első részt. Lehetséges, hogy újranézem addig az NGE-t. :smile:

Én

Én épp azt teszem... már vagy negyedjére... :D
Most vagyok húsznál, és ismét be kell látnom, hogy minden tekintetben a kedvenc sorozatom. (Már majdnem elfelejtettem, hogy mennyire bírom az openingjét)

Lokids


Én

Eh, még most is tudok (számomra) új dolgokat felefedezni a sorozatban, és egyben rájönni, mekkora  :lame: vagyok... Egész eddig azt hittem, hogy Eva az csak az Evangelion rövidítése :lol:

Member


Én

Úgy tűnik a 21. részen mindig elbambultam :D
Btw, még az 1. rész előtt elhatároztam, hogy japán szinkronnal nézem meg, nos, 4 percig bírtam... Az angol sokkal jobban bejön, és a felirat is zavarni szokott.


Én

 :lol:(miből van? :D)
Még több rinyálás: nem tudom, miért van úgy megoldva, hogy az egyik részben a hangerő alapbeállítása normális, másik meg szinte minimum. Nagyon szoktam örülni, amikor fel kell tekerjem a hangerőt, és a köv. openingnél felrobban a fülem...

Manitu

WUT? Rei nem Hayashibara Megumi hangján szólal meg? :uzi: DO NOT WANT!


Én

#430
Az angol Rei nagyon, nagyon jó :szemuveges: Meg Shinji. Meg Asuka. Meg Misato. Meg... :D
(Btw, az angol Rei tényleg nagyon profi, most nem ugrik be ki alakította, de mindjárt megnézem)

Member

Megumi unott hangja nélkül mit sem ér az egész. Meg jó angol szinkront még nem láttam, a németek még néha vissza tudják adni a japán magashang fílinget, de az angol akcentus mindent megöl.

Amúgy meg PPG Z a kép, azért ezt választottam, mert kb. egy filozófiai szinten vannak. :D

Manitu

Az eredetit nem múlhatja felül. Ő "A" seiyuu ;) Nem tudsz meggyőzni :)


Zsiga

Én is épp egy újranézés közepén vagyok, és még mindig szar. :)
Az eleje unalmas, Shinji rinyál, Ayanami pont olyan jellegtelen mint máskor, Gendo egy f@sszopó, Misato egy idióta, nem történik semmi érdekes. Aztán megjön Asuka, és pár rész erejéig WIN lesz a FAIL-ből. Aztán ránkzúdítják az áltudományos álfilozofikus bullshit-hegyeket, a ZOMG DRAMA-t, meg a logikátlanságokat, és kb. itt tartok most (ep 22 következik).

Szerk.: egyébként szerintem is egész elviselhető az angol szinkron, késő este (ha már annyira fáradt vagyok hogy nem bírok rendesen feliratot olvasni) át is szoktam váltani. :) Rei esetében pl. jobban átjön angol hanggal az "I have no personality" érzés, és Asuka is hülyepicsább angolul.

Én

#434
Member: én sem bírom máshol az angol szinkront, de az angol hanglejtés, kiejtés, a hangok, minden passzol nálam az nge-hez. Néha olyan gyűlölet árad az egész hangjukból, hogy :whoah:
Manitu: sajnos addig nem bírtam, hogy rei megszólaljon. Lány shinji -> the lulz. De van egy olyan érzésem, hogy tudom ki ez a Hayashibara, huh, lehet, hogy blasphemy, de nem tudom elképzelni rei-ként :3x3:
EDIT: Zsiga, nálam is 22 jön :D Csak én egy kicsit más véleményen vagyok :D

Member

Azért Rei-t nem Lina Inverse style-ban küldi. :)

Én

Nekem szerintem akkor is túl vékony lene... egyszer azért belehallgatok.

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-08-29, 23:06:17
Én is épp egy újranézés közepén vagyok, és még mindig szar. :)
Az eleje unalmas, Shinji rinyál, Ayanami pont olyan jellegtelen mint máskor, Gendo egy f@sszopó, Misato egy idióta, nem történik semmi érdekes. Aztán megjön Asuka, és pár rész erejéig WIN lesz a FAIL-ből. Aztán ránkzúdítják az áltudományos álfilozofikus bullshit-hegyeket, a ZOMG DRAMA-t, meg a logikátlanságokat, és kb. itt tartok most (ep 22 következik).

U ARE VERY BRAVE, MY DEAR SIRE... :uzi:

Quote from: Én on 2007-08-29, 23:08:30
De van egy olyan érzésem, hogy tudom ki ez a Hayashibara, huh, lehet, hogy blasphemy, de nem tudom elképzelni rei-ként :3x3:

Nálam Megumi egyértelműen a Cowboy Bebop-beli szerepléséért (Faye Valentine) az egyik kedvenc seiyuu-m. Rei-ként is korrekt, de Faye-ként istennő.  :redface:

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-08-29, 23:00:07
Amúgy meg PPG Z a kép, azért ezt választottam, mert kb. egy filozófiai szinten vannak. :D
Dögölj meg, koetshoeg :hehe:

Quote from: Zsiga on 2007-08-29, 23:06:17
még mindig szar. :) [...] Ayanami pont olyan jellegtelen mint máskor
logikátlanságok

Mire számítottál, ez nem bor, hogy idővel nemesedjen ::) Ha nem tetszik,
minek nézed?
Például?

Én

Egyéb, "normális" kariknál én is szeretem, de lehet, hogy igy 4x-i nézésre az angol berögzült :redface:

ultimecia

#440
Quote from: Én on 2007-08-29, 22:32:30
Úgy tűnik a 21. részen mindig elbambultam :D
Btw, még az 1. rész előtt elhatároztam, hogy japán szinkronnal nézem meg, nos, 4 percig bírtam... Az angol sokkal jobban bejön, és a felirat is zavarni szokott.



Megumi Hayashibara sama RULZ :whoah:

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-08-29, 23:23:58
Nálam Megumi egyértelműen a Cowboy Bebop-beli szerepléséért (Faye Valentine) az egyik kedvenc seiyuu-m. Rei-ként is korrekt, de Faye-ként istennő.  :redface:
Same here :tezsvir:
Egyébként én nem tudom semmiben sem elviselni, ha nem az eredeti hangon szólal meg. Filmet (ha nem angolul vagy magyarul beszél) csak felirattal vagyok hajlandó nézni.

Én


Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-08-29, 23:29:29
Mire számítottál, ez nem bor, hogy idővel nemesedjen ::) Ha nem tetszik,
minek nézed?
Például?
Egyrészt idővel szokott változni a véleményem, néha még az ízlésem is (múlt héten pl. Hellsing-et kezdtem újranézni, de egyszerűen nem bírtam végignézni, le is került róla a 9,5 pont aniDB-n villámgyorsan...).
Másrészt meg one word, Asuka. :D

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2007-08-29, 23:23:58U ARE VERY BRAVE, MY DEAR SIRE... :uzi:
Sire?  :lol:
Ezek szerint Zsiga az apád vagy a földesurad, nem értem pontosan :)

Én

Asuka logikátlan? szvsz idővel értelmet nyernek cselekedetei és viselkedése

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-08-29, 23:35:31
Quote from: Solid Snake on 2007-08-29, 23:23:58U ARE VERY BRAVE, MY DEAR SIRE... :uzi:
Sire?  :lol:
Ezek szerint Zsiga az apád vagy a földesurad, nem értem pontosan :)
I'm his GlobalMod. And yours too... :__devil: :Kiraly:

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2007-08-29, 23:35:31
Quote from: Solid Snake on 2007-08-29, 23:23:58U ARE VERY BRAVE, MY DEAR SIRE... :uzi:
Sire?  :lol:
Ezek szerint Zsiga az apád vagy a földesurad, nem értem pontosan :)

Hozzá képest én csak jobbágy lehetek, ha már képes vagyok értelmet keresni ebben az "átkozott álfilozófiás lagymatagban":lazza:

Member

Quote from: Én on 2007-08-29, 23:34:18
today is the day when i failed as a true anime-fag :lul:
Fixed. :D

Én

Eh, kapd be... :D
Az angol szinkron akkor is 400% felett van :Kiraly: