Neon Genesis Evangelion - SPOILERS

Started by katz, 2005-07-09, 12:52:58

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-03, 23:27:17
olyan formában te is
találsz a neten :hehe: ;)

Kerestem már, de még nem leltem (persze külföldi oldalon igen, de kemény valutaár azért nem éri meg nekem). Majd egyszer csak ráakadok.  :smile:

Én

Jó lett a topic cim, mostmár aztán tényleg kurvajófejek vagytok, grt (tényleg nem unjátok még, ugye?)

Darkstar

#512
Nem kell berágni...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

deviques

Sziasztok. Nemsokára végignézem a sorozatot és azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ezután mi és hogyan következik? Melyik filmmel kezdjem, egyáltalán hány film van és hány film található meg az FTP szerveren.
Tudom, láma vagyok, nem téma, csak kérem segítsen valaki.
Előre is köszönöm!
Szikretédzsönt Offisöl Vebszájt http://tomkruz.atw.hu

Zsiga

Quote from: deviques on 2007-09-08, 21:15:08
Sziasztok. Nemsokára végignézem a sorozatot és azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ezután mi és hogyan következik? Melyik filmmel kezdjem, egyáltalán hány film van és hány film található meg az FTP szerveren.
Tudom, láma vagyok, nem téma, csak kérem segítsen valaki.
Előre is köszönöm!
Sorozat után opcionálisan Death&Rebirth (a Death a sorozat összefoglalója, a Rebirth meg az EoE első 30 perce), majd az End of Evangelion.

deviques

Quote from: Zsiga on 2007-09-08, 21:33:24
Sorozat után opcionálisan Death&Rebirth (a Death a sorozat összefoglalója, a Rebirth meg az EoE első 30 perce), majd az End of Evangelion.
Köszi szépen a gyors és készséges választ. Még csak az lenne a kérdésem, hogy "Death True" és a "Revival of Evangelion" hogy jönnek bele az idővonalba?
Szikretédzsönt Offisöl Vebszájt http://tomkruz.atw.hu

Manitu

Gondolom azokról beszélsz, amik a szerveren vannak.
A Death True a Death remastered verziója, digitálisan felújított kép, hang, szokásos blabla.
A Revival meg valami extralemez az EoE valamelyik kiadásához, asszem.


deviques

Quote from: Manitu on 2007-09-08, 22:07:16
Gondolom azokról beszélsz, amik a szerveren vannak.
A Death True a Death remastered verziója, digitálisan felújított kép, hang, szokásos blabla.
A Revival meg valami extralemez az EoE valamelyik kiadásához, asszem.
Hálásan köszönöm az infót. Akkor mostmár tiszta a kép :)
Szikretédzsönt Offisöl Vebszájt http://tomkruz.atw.hu

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-09-08, 21:33:24
Quote from: deviques on 2007-09-08, 21:15:08
Sziasztok. Nemsokára végignézem a sorozatot és azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ezután mi és hogyan következik? Melyik filmmel kezdjem, egyáltalán hány film van és hány film található meg az FTP szerveren.
Tudom, láma vagyok, nem téma, csak kérem segítsen valaki.
Előre is köszönöm!
Sorozat után opcionálisan Death&Rebirth (a Death a sorozat összefoglalója, a Rebirth meg az EoE első 30 perce), majd az End of Evangelion.

Szerintem a Death&Rebirth simán kihagyható, végül is ahogy Zsiga mondta: első fele recap, másik fele meg az End of Evangelion eleje. Szóval miután túl vagy a TV sorozaton, nyugodtan kihagyhatod a D&R-t és folytathatod az EoE-vel.  :smile:

Member

Hallgass a kígyóra. Jól mondja. :)

deviques

Mi a véleményetek erről az új, Rebuild témáról?
Szikretédzsönt Offisöl Vebszájt http://tomkruz.atw.hu

Manitu

Neads moar subs :) Addig nem nyilatkozom :lazza:


Solid Snake

Quote from: deviques on 2007-09-08, 23:28:16
Mi a véleményetek erről az új, Rebuild témáról?

Trailer alapján megéri majd megnézni. Egyelőre csak az első részt, a Evangelion 1.0 : You Are (Not) Alone-t mutatták be Japánban, a többi rész megjelenési dátumáról (és a DVD kikerüléséről pláne) nem lehet még semmi érdemlegeset tudni. Annyi bizonyos, hogy a kikerült Rebuild of Evangelion Theme Single - Beautiful World című betétdal kellően fülbemászó.  :jee:

Én

Quote from: Member on 2007-09-08, 22:56:47
Hallgass a kígyóra. Jól mondja. :)
Seconded.
Azt a számot illene leszednem ha mindenki ennyire oda van tőle :)

Solid Snake


Rage

#525
Quote from: Én on 2007-09-09, 10:49:17
Azt a számot illene leszednem ha mindenki ennyire oda van tőle :)
Linkeltem pedig úgy 2 hete... :D (Már letöröltem a filet, de ha az mp3 is megfelel, akkor ott a Nipponsei.)

Szerk.: Mégsem töröltem le. OH LAWD
Szerk. 2: iz dat sum 400GET
痛みを感じる方向に、出口がある!

Én

#526
Köszi mindkettőtöknek és grat :D

Zsiga

Hiába is próbálkozol, láttuk; tudjuk hogy csaltál.  :D

Kuroi Tenshi

Egy koreai filmfesztiválon bemutatták az ヱヴァンゲリヲン新劇場版:破
(Evangelion Shin Gekijōban: Ha) avagy Rebuild of Evangelion 2.0
trailerét - ami ugyan felkerült a netre, de pár nap alatt már le is
kaparták mindenhonnan. Esetleg valaki nem csípte el? :3


[spoiler]Hagyományoknak megfelelő ürügy-postunkat olvashatták 2000-hez
:muhahah: :lazza:[/spoiler]

Solid Snake

Inkább az 1.0-át adják már ki végre DVD-n/fansubosan. Már rongyosra hallgattam a Beautiful World-öt és a Fly Me To The Moon 2007-es remix-ét, de magát a nagy művet még mindig nem láttam.  :hehe:

Zsiga

Én már egy raw-nak is örülnék. A sztorit úgyis ismerjük (/úgyse érdekel... :__devil:), szerintem simán nézhető lenne felirat nélkül is.

Shin

Most kicsit tudatlan leszek. Nem igazán olvastam még utána. De tulajdonképpen miről is szólnak majd az új eva mpviek??  :confused: :frown: :eek:

Zsiga

Quote from: Shin on 2007-11-06, 19:14:31
Most kicsit tudatlan leszek. Nem igazán olvastam még utána. De tulajdonképpen miről is szólnak majd az új eva mpviek??  :confused: :frown: :eek:
Az első három ugyanaz mint a sorozat (kisebb-nagyobb változtatásokkal), a negyedik meg egy alternatív befejezés.

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-11-06, 20:26:55
a negyedik meg egy alternatív befejezés.

THIRD IMPACT

Ugye nem?  :frown:

Zsiga


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


Draconire


Zsiga


Prof. William

#539
Ha esetleg alternatív befejezésnek megcsinálnák a RE-TAKE manga sztoriját akkor csettintenék hogy "Ez igen! "

De ha megint valami homályos, szimbolikus, "Shinji úszik a dzsuvába és kiveri Asukára miközben a háttérben Rei bazi nagy feje elégíti ki orálisan Gendo bazi nagy f**át és aztán majd erre rásütik hogy jajj de szimbolikus és mély értelmű" vég lessz akkor ütök!