Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Bandita ^^

Én is akartam valami okosat írni, de ti már mind leírtátok...... :bruhuhu:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Prof. William

Quote from: Alkyra1. A
S a srácnak eléggé "halott" képet vágott ott.

Ez mondjk igaz... Az a tipikus összeszûkült szemek.  Üres tekintet. A lélek fénye ltávozott. :) Anmekben azokat halott tekinteteket nagyon jól meg tudják oldani. Ugyebár a szem a lélek tükre. Ezért szerettem meg az animeket anno. :)

Venom

Nem nem, az animékben a haldoklók MINDIG becsukják a szemüket amikor meghalnak. ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

De néha nem... :ejnye:

Az még durvább...

Dreamcleaver

#94
Egész jó kis anime.

Kérdés: ezt valami kártyajátékból csinálták? Miért csak hét mágus küzd? Nekem kevésnek tûnik.

Quote from: Prof. WilliamDe azt most kikötöm, hogy ha kiderül hogy Sabert elõzõ életében Joan D'arc-nak hívták akkor lerugom a monitort és visítva kirohanok a minusz 20-ba. :eek:

Nekem is egybõl õ ugrott be, bár ha jól emlékszem Jeanne d'Arc (avagy Joan of Arc angolul :)) nem volt lovag. Saber meg említ valami lovag iesküt a negyedik részben. Bár nõi lovagok amúgy sem nagyon voltak, úgyhogy ez lehet valami fantasy beütés.

Quote from: RevanLeszedtem hozzá a játékot a FatalFake-et és azt szeretném kérdezni hogy valaki nem tudná meg mondani hogy a kombokat hogy lehet rendesen megcsinálni mert nekem nem mindig sikerül.

Ez konzolos vagy PC-s játék? Gondolom konzolos...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: DreamcleaverNekem is egybõl õ ugrott be, bár ha jól emlékszem Jeanne d'Arc (avagy Joan of Arc angolul :)) nem volt lovag. Saber meg említ valami lovag iesküt a negyedik részben. Bár nõi lovagok amúgy sem nagyon voltak, úgyhogy ez lehet valami fantasy beütés.



Ez konzolos vagy PC-s játék? Gondolom konzolos...

Nem. Pc-s.Olvass vissza. Írtam róla.
S megint nem. Nem kártyajátékból csinálták, hanem h-gamebõl.(ami tul képpen nem is tekinthetõ annak)
Link az angol demohoz:
//www.insani.org
Oh s Saber nem Jeanne d'Arc, az biztos.^^ Szerintem is vlm olyasmi lehetsz amit te mondasz.

Dreamcleaver

Quote from: AlkyraNem. Pc-s.Olvass vissza. Írtam róla.
S megint nem. Nem kártyajátékból csinálták, hanem h-gamebõl.(ami tul képpen nem is tekinthetõ annak)
Link az angol demohoz:
//www.insani.org
Oh s Saber nem Jeanne d'Arc, az biztos.^^ Szerintem is vlm olyasmi lehetsz amit te mondasz.

genre: romantic-action-visual-novel
-na az action itt mit takar? mert ha ez is egy ilyen klikkelgess és mondja a szorit + egy-két hentai kép játék akkor nem kell
Alkyra neked is a demo van meg? :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

death_scythe

#97
Egyébként itt a válasz hogy miért is sorolják a Pc-s játékot H-game kategóriába:
"Sex in the type-moon world has a specific purpose, which is to flow mana between two people. It need not be explicitly shown either so..." by Random Ray

Ebbõl kifolyólag akkár még benne is hagyhatják a H részeket a játékból,  vagy esetleg csak utalnak rá, vagy mit tudom én.

Berseker kép a játékból, avagy ahogy valójában kinéz:
http://i13.photobucket.com/albums/a267/twlsaber/berserkergao.jpg
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Quote from: Dreamcleavergenre: romantic-action-visual-novel
-na az action itt mit takar? mert ha ez is egy ilyen klikkelgess és mondja a szorit + egy-két hentai kép játék akkor nem kell
Alkyra neked is a demo van meg? :D

Pontosan az. Csak olvasni kell. Mintegy könyvet.
S igen nekem is a demo van meg.
Ha eksünt akarsz akkor töltsd le a Fatal Fake-et.

Prof. William

Ez az eksön másféle eksön.:)

Gondolom Sihoru nem csak harcra tartja Sabert. :) Bár valószínûleg itt is lezss szerelem valakivel...

Végül is lehet benne. A Tsukihimeben (az animeben) is jól meg volt oldva.

Nevl

Na én is végig sasoltam :) az elõ 4 részt és nagyon jónak találom, el van találva a történet (bár van benne pici Mai-Hime feeling) és eddig a karakterek is jól ki lettek találva.

Nem tudom eldönteni igazából, hogy mi lesz... szaber és a gazdi egymásba szeretnek és lesz love ezért feladják a harcot, saber ember lesz és pá... A másik variáció, hogy valamelyik meghal és így nem teljesül be a dolog. Persze ott a lehetõsége annak is, hogy Saber nem táplál(hat) ilyen érzelmeket és szépen lelép egy ponton...
Van egy olyan tippem, hogy Sakura is master lesz és mivel felfedezi, hogy Emiya nem viszonozza "gyengéd" érzelmeit beüt majd egy igazi drámai csata is :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Hát igen... Sakura átfordulása igazi Mai Hime fordulat lenne.

Nem feledni a Grált. 3 kívánság. Abból bármi lehet. Méha ha meg is hal valaki... És a kívánság szó szerint bármi lehet.

Venom

3 kívánság? Nem csak egy?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

Szerintem 2: 1 a mesternek, 1 a harcosnak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: NevlVan egy olyan tippem, hogy Sakura is master lesz és mivel felfedezi, hogy Emiya nem viszonozza "gyengéd" érzelmeit beüt majd egy igazi drámai csata is :)

Sakura MÁR master. A 4.bõl biztosan kiderül.
S már azt is lehet tudni, hogy ki a Servantje.

Dreamcleaver

Quote from: AlkyraSakura MÁR master. A 4.bõl biztosan kiderül.
S már azt is lehet tudni, hogy ki a Servantje.

huh? o_O Ezt honnan vágod? Mármint ha csak a sorozatot nézed, akkro ez abból nem derült még ki. A negyedik részben Sakura csak egy jelenetben szerepel, mikor találkozik az utcán Rinnel. Rin egyáltalán nem érzékeli õt mágusként, pedig õ egy õsrégi másuscsalád sarja. Azok az irányító parancsjelek sincsenek a kezén Sakurának. Sakura annyit jegyez meg magában Rin láttán, hogy "The smell of blood?" Most, hogy Saber vérének szagát érezte Rinen, vagy Shirou-ét az más kérdés. Biztos érdekes szerepe lesz a szoriban, nem tûnik normális embernek.

Azt meg, hogy ki a szolgája honnan lehet tudni? Lemaradtam valamirõl?:eek:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Honnan tom? Egyszerû. Kiemelt karakter. :D
S az ember nem veszi észre csak "úgy", hogy vlkn vér szag van.
SPOILER:
[COLOR="White"]Szerintem a Servantje Caster. A Lancer annak az idegbeteg tökéletes srácnak a Servantje.(aki rávette Emiyat,hogy dolgozzon helyette.)[/COLOR]

Mindössze ennyi.:D Ösztön.:)

Dreamcleaver

#107
Quote from: AlkyraHonnan tom? Egyszerû. Kiemelt karakter. :D
S az ember nem veszi észre csak "úgy", hogy vlkn vér szag van.
SPOILER:
[COLOR="White"]Szerintem a Servantje Caster. A Lancer annak az idegbeteg tökéletes srácnak a Servantje.(aki rávette Emiyat,hogy dolgozzon helyette.)[/COLOR]

Mindössze ennyi.:D Ösztön.:)

Nem kell fehérezni. :)

Az, hogy ki Lancer gazdája szerintem is egyértelmû. Azt a csávót Rin visszautasította, és ezzel összetörte a büszkeségét, úgyhogy bosszút akar állni rajta. Ezért van nagyon hagsúlyozva a Lancer vs Archer küzdelem.

De Sakurával kapcsolatban egyáltalán nem vagyok biztos. Lehet, hogy master lesz, de még tuti nincs szolgája, mert nincsenek a jelek a karján.
Eddig, még csak 4 szolga jelent meg a 7-bõl ha jól számolom, úgyhogy ha Sakurának lesz, akkor még mindig 3 variácója lehet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

De az is lehet hogy Sakura csak azért van kiemelve hogy létrehozzanak egy szerelmi háromszöget.Mondjuk nekem nem tünt úgy hogy õ is mágus lesz majd. A tesójáról meg órdít hogy igen õ Lancer mestere. De ez mind csak spekuláció :D


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Najo, latom megy itt a spekulalas.
[COLOR="Red"]SPOILER:[/COLOR]
[COLOR="White"]Sakura Master bizony, a Servant-je pedig Rider. Pont.[/COLOR]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Nevl

Igen... ez elég egyértelmû volt :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Persze fõhõs majd nyomatja hogy "megmentek mindenkit" ezért valszeg a Servantok eliminálása fog törekedni, nem pedig a mágusokéra. Pedig mindenki mondta hogy mennyire kemény egy Servant ezért inkább a Maget kell ölni. :) De hát a fõhõs az fõhõs...

Ez az elv Berserker meg Lancer kinyírásánal nem lessz gond valszeg, mert elég ellenszenves mindkettõ. (Fõleg lancer.) De mi lessz majd (És biztos lessz.) ha valamilyen magenek ugyanolyan rokonszenves Servantja lessz mint pl saber...:ejnye:

Ki a legerõsebb Servant? Én castere gondolok, de csak azért mert a játékban (Fatal/Fake) nagyon nehéz volt leverni.

Rage

Quote from: Prof. WilliamKi a legerõsebb Servant?
"Termeszetesen" Saber. (De ez mar el is hangzott asszem az elso reszben.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

De Saber most hátrányól indul. Mivel fõhõsünk nem éppen egy hûde erõs mágus. Bár leeht hogy Sabe így is elég lessz...

Nevl

Nem tudom, szerintem az kicsit fals, hogy Saber a legerõsebb... mindegyik hasonló erõvel bír gondolom itt a mágus képessége is erõsen befolyásolja, hogy mégis mennyivel (mert ha tényleg Õ lenne a legerõsebb, akkor kb attól kezdve, hogy valaki megidézi fölöslegessé is válna folytatni). Majd kíváncsi leszek, hogy mi történik, mert elviekben Saber még nincs rendesen megidézve, ez is kihatással  van képességeire...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Fõhõs úgyis majd egy kritikus pillanatban rájön hogy kell teljesen megidézni. Eddig is jól nyomta hát még majd ha fullos lessz. :)

Dreamcleaver

Azért mékja van Shirou-nak, hogy Saber alapból tud regenerálódni. Mivel nem tud gyógyító mágiát nyomni, más szolgával behalna.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nevl

Én vagyok az egyetlen aki kételkedik abban, hogy Shirou lesz az abszolút gyõztes!? Van egy olyan feelingem, hogy nem lesz teljesen happy endes a történet.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

#118
Persze hogy ez nem biztos.

Az animek általában nem egyértelmûen Hepiendesek. Valszeg azért a szemetebb mágusok le lesznek nyomva, persze lessz közben dráma meg vívódás, mert ártatlanok/nem rossz mágusok is megsérülnek/meghalnak. Mivel Shirounak nem éppen életcélja a Szent Grál  megszerzése, még azt is kinézem belõlle hogy odaadja valakinek, akinek jobban kell. Pl. Rin.

Én el bírok képzelni egy olyan véget is hogy mondjuk Rin szerzi meg de aztán besegít egy kívánsággal Shirounak.

Meg ne feledjük hogy még csak 3 (4?) mage lépet színre. Ki tudja a többiek hozzáállása mi lessz? Gáz lenne ha mindenki elvakultan nyomulna a Grálért. A vigyázó is mondta hogy a régrebbi SZG-War ok hogy elfajultak. Ezért kell vigyázni a rendre. Kíváncsi leszek vajon Shirohu visz e egy kis új szint a dologba. (Mint ahogy A Mai himeben Mai nem csak hogy bekerült a Karnevál gyõztesei közé hanem is szüntette a 300 éves ciklust, szóval más karnevál már nem lessz.)

Meg ugye a mágia is jelen van a világban. Ez pedig bámilyan befejezést adhat a történetnek. (Ugyebár meghal de mégsem.)

Most viszont egy láma kérdés jön. Ugye egy animesorozatnál, már kész van az összes rész? Vagy közben csinálják?  

De azért sötét Berserkszerû végre nem számítok. :ejnye:

Inkább amolyan Tsukihimes optimista vég, még ha nem is jön össze minden amit várunk. (Gyõzelem, szerlem stb.)

Nevl

Quote from: Prof. WilliamPersze hogy ez nem biztos.

Az animek éltalában nem egyértelmûen Hepiendesek. Valszeg azért a szemetebb mgusok le lesznek nyomva, persze lessz közben dráma meg vívódás, mert ártatlanok/nem rossz mágusok is megsérülnek/meghalnak. Mivel Shirounak nem éppen éltetcélja a Szent Grál  megszerzése, még azt is kinézem belõlle hoyg odaadja valakinek, akinek jobban kell. Pl. Rin.

Énel bírook képzelni egy olan véget is hogy mondjuk Rin szerzi meg de aztán besegít egy kívánsággal Shirounak.

Meg ne feledjük hogy még csak 3 (4?) mage lépet színre. Ki tudja a többiek hozzáállása mi lessz? Gá lenne ha mindenki elvakultan nyomulna a Grál ért. A iygázó is mondta hogy a régrebbi SZG-War ok hogy elfajultak. Ezért kell vigyázni a rendre. Kívámcsi leszek vajon Shirohu visz e egy kis új szint a dologba. (Mint ahogy A Mai himeben Mai nem csak hogy bekerült a Karnevál gyõztesei közé semeg is szüntette a 300 éves ciklust, szóval más karnevál már nem lessz.)

Meg uyge a mágia is jelen van a világban. Ez pedig bámilyan beferjezést adhat a történetnek. (Ugyebár meghal de mégsem.)

Msot viszont egy láma kérdés jön. Ugye egy animesorozatnál, már kész van az összes rész? Vagy közben csinálják?  

De azért sötét Berserkszerû végre nem számítok. :ejnye:

Inkább amolyan Tsukihimes optimista vég, még ha nem is jön össze minden amit várunk. (Gyõzelem, szerlem stb.)

Ez egy jó kérdés, szerintem a részek már rég kész vannak...  jó lenne valami emberkét beépíteni a japán anime iparba, hogy szerezze nekünk a részeket :D Nem akarok még 20 hetet várni erre :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!