Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

death_scythe

Ah, ez a rész nagyon durva volt. Berseker szerintem is egy kicsit túl táposnak tűnik. Hehe, Archer elégé kamuzott az elején hogy nem emlékszik semmire és nem tudja milyen képsességei vannak. Eddigi talán ez a csata mutatta meg a legjobban hogy mi mindent tudhat egy Servant(talán hat különböző speckó támadást is elsütött Archer, kár hogy egyik se ért semmit se). Az amikor Archer angolul beszélt néha egész jó kiejtést produkált Archer néha meg csak sejtettem hogy angolul beszél ez egy kicsit zavaró volt. Továbbá az is sokkolt hogy Archer-nek annyi kész, én arra számítottam hogy legalább még egy pár csatában viszont látom még erre tessék élete csatáját produkálja és beadja a kulcsot. Azért már lehetet sejteni ki is Archer valójában(illetve volt :) ). Már kezdtem megkedvelni, a seyuu hangja meg különösen jó volt szerintem. Nem lenne rossz ha valahogy mégis feltámadna.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Habár ki tudja mi lesz igy a vége mert néhány képen valaki mással is megküzd de az túl nagy spoiler lenne leírni. Attól függetlenül nagyon durva egy csata volt.


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Quote from: death_scythe on 2006-04-08, 21:09:50
Berseker szerintem is egy kicsit túl táposnak tűnik.
SPOILER WARNING
Megis megolik 13szor egymas utan (ennyiszer kell megolni, hogy vegleg elpusztuljon): hatszor Saber, hetszer Gilgamesh, aki amugy legalabb 10x erosebb Sabernel.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Seth

Quote from: death_scythe on 2006-04-08, 21:09:50Azért már lehetet sejteni ki is Archer valójában(illetve volt :) ).

Őő, lehet nem figyeltem eléggé, de én nem jöttem rá ki is valójában :(

Christian

Hmpf asszem bekéne szereznem a játékot valahonnan. Az a gáz ,hogy a torrent amit kiraktar erősen halott. Valaki egy élő linket nem tud esetleg benyomni? Én sehol sem találtam... :S   A sorozat amúgy sztem marha jó! Eszméletlenül imádom!

Prof. William

Rage ez komoly? Vagy csak poén? Akkor ezek szerint...

Spoiler

Egy Servantot töbször kel megölni a végleges halálhoz? Akkor Archer barátunknak se, reszeltek még végleg. De akkor ezek szerint még egy servantot sem győztek le! Akkor még Rider is bejöhet és mondhatja, hogy I'm back!  :ejnye: Ez a Mage War keményebb mint gondoltam, ha igaz amit spoilerezel. Csak nehogy az legyen a végére, hogy, hogy hőseink anyira táposak lesznek (Emiya a szupermage.) Hogy lazán öldösik az újra és újra megjelenő servantokat. :)Spoiler end.

Lazzaret

Sztem Archer az most meghalt. Inkább csak Berserker különlegessége ez.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Abból kiindulva mekkora táp volt Archer életében... Simán lehet hogy sumákol valamit...

A trailerben is volt egy jelenet, hogy Archer egy temetőben osztja Berserkert... Eddig a trailerből minden jelenet volt a Fate-ben de ez nem... Szóval lehet hogy most csak pihenget egy kicsit.

Bár egy Servant ugyebár halhatatlan... Szóval ha megölik, csak hazamegy. :) Akár úra meg is idézheti egy másik mage.

Lazzaret

De az is lehet hogy lesz valamilyen fordulat az animeban és mindenki aki a jelenlegi csatákban meghalt értve ezen a servantokat és a mastereket visszatérnek.


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Quote from: Lazzaret on 2006-04-08, 23:22:26
Inkább csak Berserker különlegessége ez.
Talalt. Neki ez a "Noble Phantasm".
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2006-04-09, 00:07:11
Abból kiindulva mekkora táp volt Archer életében... Simán lehet hogy sumákol valamit...

A trailerben is volt egy jelenet, hogy Archer egy temetőben osztja Berserkert... Eddig a trailerből minden jelenet volt a Fate-ben de ez nem... Szóval lehet hogy most csak pihenget egy kicsit.

Bár egy Servant ugyebár halhatatlan... Szóval ha megölik, csak hazamegy. :) Akár úra meg is idézheti egy másik mage.

Újra megidézhetik Archert természetesen, csak manna kell hozzá s anno Rin elhasználta szinte az összes ilyen kövét, hogy őt megidézhesse.
A kövi részben szerintem épp azon lesznek, hogy ismét visszahozák barátunkat.^^(márahogy láttam a previewből)
Berserker egyb. csak fizikailag erős. Ha a Mage Servant ellen kellene harcolnia esélye se lenne.(a közelébe se tudna menni)

Másrészt ki ez a Gilhgamesh(a történelmi személyt ismerem, az animosra gondolok)? Vlk emlegette itt, hogy Ő még 7* meg fogja ölni vagy mi...Ő is egy Servant? (valszeg az eredeti neve)

Mellesleg ez a rész isteni volt.:) Nekem azonnal leesett, hogy ki is valójában Archer, mikor Emiyanak mondta (remélem nem) utolsó tanítását.. :)
Hát én eléggé meglepődtem hallod. :) Hogy lehet vlkből Servant egyb.? Me Saber ugyebár a Kardnak köszönhetően a többiek viszont, hogy kapták meg a Servant minősítést?
Kár, hogy game nincs lefordítva angolra. Remélem azért csinálja vlk a fordítást.
Ki mit tud erről?

Flaser

Quote from: Flaser on 2006-04-04, 01:34:59
Jó hírek!

A Mirrormoon elkezdett a Fate-Stay Night (mármint a játék) fordításán dolgozni.
Ez nem Aprilis bolondja, ugyan akkor tették a bejelentést.

http://mirrormoon.org/Fatestaynight

Ennek örömére, már most elkezdhetitek szedni (az eredetit), hogy legyen mibe berakni a patch-et:

Ahogy Hornblover kapitány mondaná: Khh...hmm.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Coooolll. :smile:
Keressünk csak egy élő torrentet...

Prof. William

Visszahozni? Ahoz sok manna kell. :) A játékban itt jönne az egyedi manafeltöltés, egy Saber-Rin-Emiya gruppen keretében.  :haha:

Archer inkább multikasztosdnak tűnt, mert nyilal öszvisz 1-el lótt ellenben kardokat egész szép hatsáfokkal használt. Lehet hogy Archer nem  is Archer? Imkább a Swordsmann illene rá. :)

Lazzaret

Az igaz hogy csak 1x lőtt az íjjal de az egy sima servantott kinyírt volna. Gilgamesh meg nem Archer?


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

#346
Quote from: Lazzaret on 2006-04-09, 11:17:56
Gilgamesh meg nem Archer?
Nem. Most Archer == Emiya, de valoban, Gilgamesh is Archer class servant volt (csak o a 4. Holy Grail harcban). Gilgamesh olyan fegyverrel rendelkezik, amihez kepest az Excalibur egy vajazokes (ez pedig a "Sword of Disintegration", vagy "The Sword That Tears The World Apart"). Mindemellett hivatalosan termeszetesen Saber a legerosebb, es le is fogja gyozni Gilgamesht a 3. Noble Phantasm-al ("Avalon").
Mestere Kotomine Kirei volt ("a Fate / Stay Night-os Ciel") tudtommal.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Seth

Quote from: Rage on 2006-04-09, 12:21:02
Nem. Archer == Emiya.

na ezt magyarázza meg nekem valaki, hogy ez miből is derül ki

Nevl

Nagyon belejöttek a srácok ez egyre jobb :)
Van egy olyan érzésem, hogy lesz a köv részben valami szép kis csavar :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Venom

Valójában Tohsaka visszamegy a múltba, szőkére festeti a haját és kihúz egy kardot valami kőből.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

Sakura meg megnöveszti a halyát és felrak egy szemkötőt.  :LolLolLolLol:

Prof. William

Kijött már az mkv? Biztos érdekes rész lessz...

Lazzaret

Még nincs kint egyik sem. Se Raw, :frown: se Sub.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

A 4 chan on már van egy kép a raw ból és úgy tűnik.
Spoiler
Új opening lessz+ Archer mégsem hal meg? Az op ban kardozik egy jót Emiyával. :)

Spoiler end

Zsiga


Lazzaret

 :Eztneked: Miért igy lett vége ennek a résznek. Mindig a legizgalmasabb jelenettel van vége :ejj: Viszont baromi jó volt az egész :cool: Saber mannájának a visszanyerése az remek volt. No meg a csók Rin és Shirou között se volt egyszerü :D Most aztán tényleg nem fogom győzni kivárni mi lesz a kövi részben. Olyan messze van még :bruhuhu:


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

#356
Ja... És persze a köv részben be,utatójában sem derül ki mi lett...

De egyvalamit nem értettem, bár lehet hogy csak átsiklottam felette...

Spoiler

Berserker 12 élete elég nagy táp, de miért kell 7 szer megölni és nem 12 szer? Vagym ás más megölte egy párszor?
Ne, baj Shirou majd ad neki.

Spoiler end.

Aggódni nem hiszem hogy nagyon kell, ha egy animerész úgy van vége hogy valaki szorult :lul: helyzetben vam, akkor biztos kivágja magát belőlle. :) Persze ha ez most a Gantz lenne akkor.... :__devil:

Az újj opening zenéje viszont ne jött be. A képek viszont eléggé spoileresek... Archer back?

Lazzaret

Berserkert párszor Archer elintézte. Ezért van neki még 7.


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Akkor most én nem értek valamit...nem úgy volt,hogy:
Spoiler
Gilgamesh és Saber ölik meg?
Spoiler off

Nevl

Jó volt ez a rész is, aranyos a mana feltöltés, nagyon finomra vették a dolgokat, ahhoz képest, hogy ha jól olvastam egy H game alapján készült.
Remélem, hogy nem az lesz, hogy Shirou csinál valami űberimba kardot, amit sabernek adva bedarálják a behemótot... nem nagyon illik bele egy ilyen primkó megoldás ebbe az animeba.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!