Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Started by Prof. William, 2006-05-02, 17:25:28

Previous topic - Next topic

Lythis

F*CK YEAH, IT'S OFFICIAL  :hopp:
(side note, mert ide offtopic: gsg season 2 szintén *drool* )

biomage

Hali

A heti nagy keresésben találtam egy ujabb jó táncot, nézétek meg link, a teljes zenés tánc nem anyira tetszik, de ök jól eltáncolják
hm

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

minuszmiki

Erről az "upcoming YouTube anime series"-ről nem is tudtam. E örö e bódottá. :D

Shakugan

Nagyon tetszett, ahogyan a Shana-tan is bejött.
Jó ötlet Haruhi-ból is készíteni egy ilyet :)

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-09-15, 15:39:41
Erről az "upcoming YouTube anime series"-ről nem is tudtam. E örö e bódottá. :D
?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

Quote from: motifator on 2008-09-15, 14:13:24
Haruhi-chan és Churuya-chan a NewType-ban
Ez a scan pont a két új minisorozat bejelentése a newtype-ban. De megnézheted ezt is.
A lényeg, hogy tudtommal még nem kezdődött el, arról már biztos hallottunk volna. De lesz, az biztos, nemrég a rendező neve is kiderült, aki nem más, mint Takemoto Yasuhiro, aki rendezett már FMP-t, Lucky Star-t, Air-t, ja, és ő rendezi a Haruhi második évadot is.
Szal jó lesz, vicces lesz, én várom. Meg az új Haruhi sorozatot is, sokkal jobban, mint a Munto-t.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

 :merci: Láttam én a képet, csak abból nem jött le, hogy ez YouTube-os cucc lesz. Amúgy nem értem miért, vagy lehet HD-ben is adni YouTube-on keresztül?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

HD-re ne számítsunk, de gondolom viszonylag elfogadható minőségben nyomják majd fel a cuccokat.
Ha megnézel egy videót a kadokawa channeljéről (pl. ezt), azon látszik, hogy bár elég szarul néz ki, ahhoz képest, hogy youtube, nem is annyira rossz. Persze lehet, hogy idővel DVD kiadást is megérnek a minisorozatok (bár ezt kétlem), akkor láthatjuk őket normális minőségben is.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip


Én

Oldold is old.
De a reakcióm ugyanaz: ugh. :lol:


motifator

Dear Kadokawa,

Will you please stop fucking around with us and release a proper second season?

Yours sincerely,
motifator
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2009-05-17, 22:41:26
Dear Kadokawa,

Will you please stop fucking around with us and release a proper second season?

Yours sincerely,
motifator

Ez most honnan/miért tört elő? ^^

motifator

Onnan, hogy tiszta nevetséges már, amit a Kadokawa meg a KyoAni művel a Haruhi második évaddal. Amennyit összekamuztak már az elmúlt hónapokban, lassan mindenkinek elment a kedve az egésztől. Persze ettől még le fogom tölteni az új részeket, de szerintem ezzel a sok kavarással teljesen elbaszták a felhajtást a második évad körül. Biztos valami hülye marketingstratégia, de nekem már elvette a kedvem az egésztől, pedig ritka nagy Haruni fanboy voltam/vagyok.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Quote from: motifator on 2009-05-17, 23:50:31
Onnan, hogy tiszta nevetséges már, amit a Kadokawa meg a KyoAni művel a Haruhi második évaddal. Amennyit összekamuztak már az elmúlt hónapokban, lassan mindenkinek elment a kedve az egésztől. Persze ettől még le fogom tölteni az új részeket, de szerintem ezzel a sok kavarással teljesen elbaszták a felhajtást a második évad körül. Biztos valami hülye marketingstratégia, de nekem már elvette a kedvem az egésztől, pedig ritka nagy Haruni fanboy voltam/vagyok.

Talán túl nagy is? Engem abszolút nem tud izgatni a sz@rkavarás. Majd jön, ha jön, és ugyanolyan jó kedvvel meg is nézem. Ha meg nem jön, akkor is produkál helyette mindig valami más hasonlóan színvonalasat a KyoAni (kivétel Lucky Star).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Quote from: motifator on 2009-05-17, 22:41:26
Will you please stop fucking around with us and release a proper second season?
Quote from: Próféta on 2009-04-02, 22:51:29
A Haruhiról beszélünk. Ha a második sorozat nagyrészt az első után játszódik, hogy nézne már ki, ha vetítési sorrendben is ilyen szépen követné?

Darkstar

Nem volt rossz a s1, de annyira különösen kiemelkedő sem, hogy megérdemelne ekkora felhajtást.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Quote from: Darkstar on 2009-05-18, 01:49:47
Nem volt rossz a s1, de annyira különösen kiemelkedő sem, hogy megérdemelne ekkora felhajtást.
:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Zen

Kinek a pap, kinek a papné.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Meglepően nagy itt a csend.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Ja, nekem is feltűnt, pedig szinte minden anime oldalon/fórumon/blogon fent van a hír és tombolnak a fanok :D


NLZ

[reserved]

KeLa

LOL, nézz egy kicsit körül, addig sem fogsz unatkozni :P

NLZ

Áh, felesleges, ha eljön az idő, úgyis tudni fogok róla, előre meg minek izgulni? :D
[reserved]

Xzone

[spoiler][/spoiler]

Engem is érdekelnek az új részek, de ha ilyen ütemben adják ki őket, akkor lesz vagy 3 összesen...

KeLa

Quote from: Xzone on 2009-05-21, 22:02:52
Engem is érdekelnek az új részek, de ha ilyen ütemben adják ki őket, akkor lesz vagy 3 összesen...
O_o

[spoiler=Talán vhogy így:]
Melancholy I
Melancholy II
Melancholy III
Melancholy IV
Melancholy V
Melancholy VI
Boredom
Bamboo Leaf Rhapsody
Mysterique Sign
Lone Island Syndrome I
Lone Island Syndrome II
Endless Eight
Sighs I
Sighs II
Sighs III
Sighs IV
Episode 00
Live Alive
Day of Sagittarius
Someday in the Rain
Disappearance I
Disappearance II
Disappearance III
Disappearance IV
Disappearance V
Charmed at First Sight LOVER
Snow Mountain Syndrome
Where Did the Cat Go?[/spoiler]

Am nem hivatalos lista... szal ki tudja.

Zen

Suzumiya téren nem igazán vagyok képben. Ez az új sorozat most bővített első évad, vagy micsoda?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Lényegében? A kiadó már jóideje ígérgeti, hogy kiadja a második szezont, de eddig mindig átverte a nagy közöngséget. Most ismét elkezdték az első évadot levetíteni, de a fanok észrevettek egy furcsaságot. A következő rész amit adtak a tévében az nem volt benne az első évadban(cím alapján).

Mostmár viszont biztosan tudjuk, hogy elkezdődött a Haruhi 2. season az első season-be bújtatva.^^  Röviden ennyi.
Én nem vagyok akkora Haruhi fan, de már tegnap óta mindenhol csak Haruhi-s képeket látok s kíváncsivá tett....

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1