Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: chilip on 2006-07-17, 12:53:41
Love Hina-t láttad?
Ne tudd meg, mennyire utálja. :D Végülis fél éve még így álltunk.

Lt. Simoan Blarke

chilip: a Love Hina az tudom, hogy Love Comedy, de azt NAGYON nem birom. nem tudom, miert :D (sztem idegesit a szemuveges foszereplo.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-17, 12:13:49
wahhh. eltelt nemi ido, valtozott nemileg az izlesem...
a top of course meg mindig az Elfen Lied. utana viszont Onegai Teacher, Onegai Twins, School Rumble; es a Cowboy Bebop, Samurai Champloo, Trigun csak utanuk jon. valamiert raindultam a love comedykre. Koishi-chaaaaan =D
Meglepően hasonló az ízlésünk. :)  :tezsvir:

Frenkie

Hi!

Megvan valakinek az Ichi the killer? Az ftp-n nem találom, pedig jó filmnek tűnik.
Frenkie@Tóth Tamás
Online Portfolio

Gare

Van pár kedvencem... nos:

Higurashi no naku koro ni
Hellsing
Ergo Proxy
Azumanga Daioh
Samurai Champloo
The Melancholy of Suzumiya Haruhi
School Rumble
Fullmetal Alchemist
Excel Saga

Ésatöbbi. Egyelőre ezek jutottak eszembe...

doyle

Tippet szeretnék kérni, hogy tud-e még valaki olyan verekedős anime-t mint pl, dragonball, yu yu hakusho, stb. Ilyesmiket keresek. Előre is Köszi
Elfen Lied, az beadja :DD!!

Draconire

Quote from: doyle on 2006-07-18, 16:43:38
Tippet szeretnék kérni, hogy tud-e még valaki olyan verekedős anime-t mint pl, dragonball, yu yu hakusho, stb. Ilyesmiket keresek. Előre is Köszi

Naruto meg Bleach amik hasonlítanak terjedelemben is a felsoroltakra.

doyle

Ok. Köszi! És Movie -t esetleg tudsz ajánlani ami nagyon jó. Most cseppentem az anime világba és nagyon tetszik. :appl:
Elfen Lied, az beadja :DD!!

RE@L

Quote from: doyle on 2006-07-17, 11:37:22
Hi all.
Nekem nagyon tetszik:

Elfen Lied
Akira
Gantz
Inu Yasha
Princess Mononoke
...meg ilyenek
:cool:

Gantz ban neked mi tetszik?

Vagy Carfanatic? Miért csak az összes 100 akárhányrészes sorozatot sorolod fel ami mind mainstream? Szerintem a Legjobb animékbe csak az írjon aki mittudomén legalább vagy 25-30 különböző sorozatot/filmet látott...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SaiyaGin

Quote from: doyle on 2006-07-18, 16:43:38
Tippet szeretnék kérni, hogy tud-e még valaki olyan verekedős anime-t mint pl, dragonball, yu yu hakusho, stb. Ilyesmiket keresek. Előre is Köszi

Tenjou Tenge?

via_mala

Quote from: doyle on 2006-07-18, 16:43:38
Tippet szeretnék kérni, hogy tud-e még valaki olyan verekedős anime-t mint pl, dragonball, yu yu hakusho, stb. Ilyesmiket keresek. Előre is Köszi
Bár egyik említett animét sem láttam, és jó eséllyel nem is fogom, de ajánlanék egy verekedőset:
Flame of Recca
Recca egy iskolás srác, aki igazi ninja-buzi, elég ügyes is, viszont az összes osztálytársa hülyének nézi, de ő ragaszkodik a dilijéhez. Az iskolában megismerkedik Yanagi-val. Ez a lány titokzatos gyógyítóerővel bír, és Recca ősi ninja szokás szerint védelmezőjévé szegődik - kérés nélkül. Rövidesen kiderül, hogy Recca nem véletlenül vonzódik a ninjákhoz, merthogy ő egy ősi ninja klán legutolsó életbenmaradt tagja, a klánjuk pedig már évszázadokkal korábban kihalt. Akkor hogy lehet, hogy Recca a jelenben él? Nézd meg a sorozatot, valahol az első 3 részben már ez is kiderül, és a teljes sorozat sem vészes, csak 42 rész és szvsz elég jó harcok vannak benne.
Recca folyamatosan fejlődik, míg a végére mind a 7 tűzsárkányt irányítani nem tudja, akik mind külön egyéniségek, és Reccának be kell bizonyítania, hogy méltó gazdájuk.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Bishop

ét már azt hiszem egyszer kérdezte valaki
de nem tudnátok olyan fighting anime-ket mint a naruto vagy a bleach esetleg a one piece
yuyu hakuso-t kivéve az nem jött be
valami könnyedebb nem annyira komolyat

Kuroi Tenshi

Öcsisajt. Hat posttal előtted kérdezték. Még az előtted lévő post is erre válaszolt. Ennyit azért csak tudsz visszaolvasni, nem? :hehe:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-07-19, 00:48:47
Öcsisajt. Hat posttal előtted kérdezték. Még az előtted lévő post is erre válaszolt. Ennyit azért csak tudsz visszaolvasni, nem? :hehe:
Ezt kihagytad:
PWNED

Christian

Na akkor én is felsorolom: Bleach, One Piece, School Rumble, Gokudo (Nem tehetek róla,egyszerűen imádom :D ), Love Hina, Berserk,Shuffle! és Hellsing. A többi anime annyira nem fogott meg mint ezek. A Narutot pedig azért nem sorolom ide mert sztem annyira nem nagy cucc. Szórakoztató, de azért nem egy hű de nagy cucc. Viszont az Utawarerumono elég jó úton halad ,hogy bekerüljön a Top 10be! Ez persze attól függ,hogy milyen lesz a többi rész... :)

Ja és még kiemelnék egy animet ami nem kedvenc de nagyon megfogott..inkább olyan unikum...Chrno Crusade.

Lt. Simoan Blarke

Bleach-csel, SR-rel, Hellsinggel egyet ertek. Berserkkel, Love Hinaval nem. :D de ez ofc imho... :)

ja igen, aki fighting animet akart: try sCRYed. mennek az alteruserek es szetutik egymast jol, kb ennyi a sztori (na jo, nem :D , de spoilerezni nem er, es nem akarok ismertetot irni).
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

A sCRYdet én is ajánlom .. de csak annak aki bírja a régebbi animeket. Cougar vagy,hogy írják már elfelejtettem...nagyon odabasz :D

Egyébként fightolós anime aminek szvsz semmi értelme..de fightolós: King of Fighters és a Street Fighterek. :D Nesze neked...vagy Dokuro-chan. Abban is van fight... :D

Cobra

ŐŐŐ, Scryed régebbi anime? 2001 szerintem nem volt olyan rég, de lehet csak én vagyok túl öreg :)
Egyébként tényleg jó harcok vannak benne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Christian

2001? Höh bocs :) Én asszem két éve láttam és a rajzolása alapján olyan 90es évekre tippeltem :D Bocs :)

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2006-07-19, 01:20:30
ŐŐŐ, Scryed régebbi anime? 2001 szerintem nem volt olyan rég, de lehet csak én vagyok túl öreg :)
Egyébként tényleg jó harcok vannak benne.

Meg egy-két jó csaj.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

doyle

Hmm. Az Akira -t nem láttam, hogy sokan írták volna. Tényleg nem tetszik senkinek? Szerintem mérföldkő! (nemhiába vásároltam meg: díszdoboz, 2DVD :cool:)
Elfen Lied, az beadja :DD!!

Rounin

Quote from: doyle on 2006-07-19, 18:14:05
Hmm. Az Akira -t nem láttam, hogy sokan írták volna. Tényleg nem tetszik senkinek? Szerintem mérföldkő! (nemhiába vásároltam meg: díszdoboz, 2DVD :cool:)

Nem olvasod a topic elejét, az a baj. Akira megkapta méltó besorolását :cool:

Randal

Én most a Wings of Honneamiset néztem meg. Az az űrhajókilövés valami frenetikus. És valóban eléggé tragikus a vége mint ahogy az aoianime.hu oldalon írták az ismertetőjében. De ettől függetlenül egy naon jó anime:)
Tudom ajánlani mindenkinek.

Shali

A múltkor néztem meg a Gungravet, és vmelyik topikba (már nem tudom hova (=0  ) írtam is egy rövidke beszámolót, de azért itt is megemlítem, mert szerintem nagyon jó (=
Lövöldözős, maffiózós, drámás... (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Member

#1314
Látom, egy vígjátékfanatic-kal állunk szemben. :haha:
Majd megszereti a komolyabb műveket is, nyugi. :p
Anno a Slayerssel kezdtem, el voltam tőle ájulva vagy fél éven keresztül, de aztán jöttek jobbak, szebbek.

Member

Meg tudom érteni, hogy az agytágítás után nevetésre vágysz (és azt is, hogy a filmek erre alkalmatlanok :D).
Nálam valahogy a szélsőségek dominálnak, mint a való életben.
Valamikor azt szeretem, amikor egyszerűen tönkremegyek abban, ami a karakterekkel történik, mintha egy barátomat látnám szenvedni, próbálkozni kilábalni (Elfen Lied, Kenshin OVA Seishounen, FMA a megfelelő oldalról nézve).
A másik kategória pedig a szorongásmentes lolik világa, pontosabban a "kisaranyosak". :p (pl. PPG Z :D)

Member

Ez esetben szerintem az NGE és a Lain a te animéd, meg talán még a Boogiepop Phantom. Nekem már túl bonyolultak. :)

OFF Vége

Draconire

marci_attila: FLCL
_Kötelező_ darab.
Elborult de igényes, és ha nagyon akarsz akkora aztán gondolkodhatsz rajta, hogy most mi miért van XD


Yakumo

nézd^^ Ez az Anime ajánlás topic? :D :ejnye:
Azért belefér, de plz: no more off. :zen:

Lt. Simoan Blarke

az FLCL-t en a legrosszabb animek topikba pakolnam elso megnezes utan. majdnem olyan rossz, mint a Love Hina elso 3 resze volt :D
ja es hogy on is legyek: retroztam - Golden Boy. legjobb :whoah: , raadasul most birtam huzora mind a hat reszt :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster