Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Moha

Jesszusom, mekkora postdömping! :eek:
Na, ezt a topicot se fogom tudni követni. :rolleyes:

Most túl fáradt vagyok, de holnap azért elolvasgatom a postokat.
Annyit csak, hogy voltak itt vélemények, hogy barátság... érdemes-e esetleg elrontani egy szerelem miatt.
Nos, saját tapasztalat alapján csak azt tudom mondani, hogy fiú és lány között barátság csak akkor lehet, ha mindketten úgy fogják fel, hogy a másik csak barát és/vagy mindkettőjünkek van párkapcsolata. Ha az egyik fél csak barátként tekint a másikra, az viszont többet szeretne, akkor megette a fene az egészet.
Másik: ha véget ér egy szerelem, akármennyire is szeretnéd, nem túl valószínű, hogy sima barátok maradtok. Pl. volt barátnőmmel abszolút nem úgy váltunk el, hogy "öri hari", hanem egyszerűen éreztük, hogy nem érdemes így folytatni. Szóval nem haragudtunk egymásra, és "maradunk barátok"... aztán persze nem így alakult: majd' 3 éve nem láttam a csajt...

Ramiz

Quote from: Moha on 2006-04-29, 00:40:22
Jesszusom, mekkora postdömping! :eek:
Na, ezt a topicot se fogom tudni követni. :rolleyes:
Jah... ahogy ejtettük a szex témát, belelendültek a csajok a visszafogottabb témákba... :D
Lythis, nem volt igazad a topik halálraítéltségével kapcsolatban. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-29, 11:42:02

Jah... ahogy ejtettük a szex témát, belelendültek a csajok a visszafogottabb témákba... :D


Ti akartátok/akarjátok megérteni a nőket, mi csak segítettünk :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#123
Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 12:17:50
Ti akartátok/akarjátok megérteni a nőket, mi csak segítettünk :hehe:
Megértés = tudni, hogy mit kell mondani, hogy lefeküdjenek velünk. :__devil:
(Csak vicc. Erkölcscsőszök ne pm-ezzenek többet ilyenek miatt. ;) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Ezzel tudod az a baj, és tudom hogy poénnak szántad, de azért komolyan válaszolok, hogy attól, hogy valamennyien nők vagyunk, van két mellünk, meg néhány luk rajtunk, attól még nem ugyanúgy működünk :)
szóval attól a szövegtől, amitől az egyik csaj az ágyadba bújik, a másik lehet, hogy felképel :D (de persze, gondolom, ezt eddig is tudtad, csak most jólesett leírni :haha: )

mondjuk az is igaz, hogy fogalmam sincs, hogy mi az a szöveg, amivel engem el lehetett csábítani...
pedig pár pasinak már sikerült... mondjuk alapvetően ez a kérdés már lényegtelen :)

az meg persze megint más tészta, hogy attól, hogy volt egy jó szöveged, hogy ágyba vidd, még nem biztos, hogy az elég, hogy ott is tartsd :P már amennyiben arra vágysz, hogy kicsit tartósabban ott maradjon, de feltételezem előbb utóbb mindenki vágyik ilyesmire...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Utálom, amikor komolyan válaszolnak egy komolytalannak szánt viccre... Mindig olyan hülyének érzem magam. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

IJ

először nem akartam, csak aztán valahogy jött az inger, az ujjaim önálló életre keltek, és nem tudtam megakadályozni őket... :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xipe

Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 13:22:21
IJ

először nem akartam, csak aztán valahogy jött az inger, az ujjaim önálló életre keltek, és nem tudtam megakadályozni őket... :hehe:


es itt most nagyon visszafogom magam a beszolas elkerulese vegett.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Nakedape

Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 12:52:25
a másik lehet, hogy felképel :D
rosszabb napajainkon szoktuk mondogatni, hogy a pofon legalább fizikai kontaktus :D
azaz, másképp: fiú: bocs sietek, kezdhetnénk rögtön a pofonnal?

de persze engem kedvelnek még pofont se kapok.. :redface:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Xipe on 2006-04-29, 13:34:40
Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 13:22:21
IJ

először nem akartam, csak aztán valahogy jött az inger, az ujjaim önálló életre keltek, és nem tudtam megakadályozni őket... :hehe:
es itt most nagyon visszafogom magam a beszolas elkerulese vegett.
:lol: Rossz az, aki rosszra gondol, Xipe! :haha:

Xipe

Quote from: Moha on 2006-04-29, 15:22:05
Quote from: Xipe on 2006-04-29, 13:34:40
Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 13:22:21
IJ

először nem akartam, csak aztán valahogy jött az inger, az ujjaim önálló életre keltek, és nem tudtam megakadályozni őket... :hehe:
es itt most nagyon visszafogom magam a beszolas elkerulese vegett.
:lol: Rossz az, aki rosszra gondol, Xipe! :haha:

mintha tagadtam volna barmikor is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Yakumo

Quote from: Xipe on 2006-04-29, 13:34:40


es itt most nagyon visszafogom magam a beszolas elkerulese vegett.
:muhahah: :lol: Azt a leborult.... :D :lul:  :hopp: Hát ez jó volt Xipe!  :rotfl: jajj, bocs az offért^^

Rounin

Quote from: Moha on 2006-04-29, 15:22:05
Quote from: Xipe on 2006-04-29, 13:34:40
Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 13:22:21
IJ

először nem akartam, csak aztán valahogy jött az inger, az ujjaim önálló életre keltek, és nem tudtam megakadályozni őket... :hehe:
es itt most nagyon visszafogom magam a beszolas elkerulese vegett.
:lol: Rossz az, aki rosszra gondol, Xipe! :haha:

Még rosszabb, aki érti :rolleyes:  :ejnye: ;P

Selmo

Quote from: kisvirag on 2006-04-29, 12:17:50
Ti akartátok/akarjátok megérteni a nőket, mi csak segítettünk :hehe:
És tényleg. :D És látok is némi eélyt, mert, mint noriko is megjegyezte, az itteni - válaszoló - lányok többsége bővében van a fiúbarátoknak, tehát lehet valami... hm (tudom, hogy hülyén fog hangzani, de bocs) eltérésetek a nagy átlagtól, de talán pont ez az, ami segít nekünk hidat verni a két nem között. Köpködéseket és anyázásokat PM-ben kérném. :bsd:
Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-29, 12:53:54
Utálom, amikor komolyan válaszolnak egy komolytalannak szánt viccre... Mindig olyan hülyének érzem magam. :D
Úgy látom kolléga, nem csak én tudok egy rossz viccel lincshangulatot előidézni a másik nemnél... :tezsvir:

Igen, ezzel kapcsolatban körkérdés a hölgyekhez: Miért van az, hogy néha húzzák a nők az ember agyát? Vagy cicáznak, ha ez egyszerűbb. Pl.: XY találkozik XX-szel egy bizonyos szórakozóhelyen, jól elbeszélgetnek - és nem részegen - megdumálják, hogy harmadnap mennek mozizni, és a mozi előtt az ember csak vár és vár és vár... majd anyázva hazamegy. Ez valami női szeszély - időközben meggondolja magát - vagy mi? Vagy csak XY ilyen szerencsés, hogy ilyenekbe fut bele? (A netes "küldök magamról képet" eseteket pedig már nem is merem felhozni...)

A tökéletesség unalmas.

Yakumo

Quote from: Selmo on 2006-04-30, 03:49:50
Igen, ezzel kapcsolatban körkérdés a hölgyekhez: Miért van az, hogy néha húzzák a nők az ember agyát? Vagy cicáznak, ha ez egyszerűbb. Pl.: XY találkozik XX-szel egy bizonyos szórakozóhelyen, jól elbeszélgetnek - és nem részegen - megdumálják, hogy harmadnap mennek mozizni, és a mozi előtt az ember csak vár és vár és vár... majd anyázva hazamegy. Ez valami női szeszély - időközben meggondolja magát - vagy mi? Vagy csak XY ilyen szerencsés, hogy ilyenekbe fut bele? (A netes "küldök magamról képet" eseteket pedig már nem is merem felhozni...)
1. nem vagyok hölgy :D
2. de azért leírom rövid véleményem. :D

Szerintem egy normális nő erre a kérdésre képtelen válaszolni és mint tapasztaltam az itteni hölgyek majdnem mind a normális kategóriában vannak szerencsére.
*nyelvet visszahúz* :D Most komolyan: jó, nem bírtam ki viccelés nélkül, de ténylegesen így van.

Szóval: Mert ha te egy normális fazon vagy, tegyük fel, akkor fordított helyzetben mit tudsz erre reagálni? Mondjuk megkérdezik tőled: "A férfiak miért hűtlenkednek folyton és csalják meg a barátnőjüket?" Én erre csak egy  :wtf: arcot tudnék vágni mivel sosem csináltam ilyet és nincs is szándékomban. Tehát SZTEM a kérdés általános. Szerintem egy értelmes nő erre csak azt tudná mondani: Vannak ilyen meg vannak olyan nők. Vannak becsületesek, meg olyanok akik szórakoznak emberekkel. És ez bizony férfi vonalon ugyanígy van. Sajnos.
Amúgy azért nem szóltam bele eddig a témába (tudom: ki kérdezte ezt? :D ) mert én azt vallom, hogy az ilyen dolgok teljes mértékben egyénfüggőek. Azt kell nézni, hogy Ő hogyan viselkedik és milyen. Emellett azt hogy te magad hogyan viselkedsz viszont. Ezért nem szeretem az ilyen általánosító témákat. CSAK vélemény, NO offense. ;)
Az viszont tény, hogy sokan csinálják ezt a "cicázást". De hogy miért csinálják az engem már totál nem érdekel. Vagy hogy miért csalják meg egyesek egymást? Nem érdekel. Mert egy férfi ugyanúgy elveszti az értékét a szememben, ha ilyet tesz, mint ahogy egy nő is. Mert véleményem szerint a megcsalás sosem megoldás. Őszintén elé kell állni a másik félnek és megmondani neki, hogy nem megy tovább, nem pedig a megcsalásba menekülni. NA jól eltértem a témától, bocs! Folytassák Hölgyeim és Uraim;)  :smile:

L.Mole

Azt hiszem érezhető, hogy hiába vannak hölgyek a fórumon, egyiktől sem fognak a férfiak egyértelmű használati utasítást kapni. Ha meg kapnak az is olyan mint leírásból végigjátszani egy point&click kalandjátékot: Leírva olyan egyszerűnek tűnik, de amikor ott vagy a képernyő előtt akkor sehol sem találod a walktrough-ban szereplő kis piros bigyót. Ezekután rájössz, hogy kihagytál egy lépést, úgyhogy visszamész, megcsinálod, de a kis piros bigyó még mindig nincs ott. Ekkor kezdesz el azon gondolkodni, hogy ez lehet valami trükkös másolásvédelem, és nem is tudod végigvinni a játékot. :(
Szvsz az egyetlen lehetőség tehát a folytonos próbálkozás, pofáraesés, feltápászkodás, lassan belejövés-kitanulás.
Vagy itt van az én esetem (kiváncsi vagyok, hogy ez a metódus hány férfitársamnak tetszik meg :D ):
1. Barátkozz össze egy nővel!
2. Szánj rá egy évet, hogy legjobb barátok legyetek!
3. Óvatosan udvarolj neki még két évig!
4. A megfelelő időpontban vallj neki mély, és lángoló szerelmedről (csak óvatosan, ha rossz az időzítés kezdheted elölről az egészet)!
5. Várj egy-két hetet, és reménykedj, hogy kezdeményezni fog az ügyben!
6. Ha összejöttetek, minél gyorsabban kérd meg a kezét!
Ennyi! Alig 3-4 év alatt kész is a boldog (és életre szóló) párkapcsolat. :)

Edit:

Quote3. Óvatosan udvarolj neki még két évig!

De lehet, hogy volt az három is.

sirtomi

Quote from: L.Mole on 2006-04-30, 11:24:33
Azt hiszem érezhető, hogy hiába vannak hölgyek a fórumon, egyiktől sem fognak a férfiak egyértelmű használati utasítást kapni. Ha meg kapnak az is olyan mint leírásból végigjátszani egy point&click kalandjátékot: Leírva olyan egyszerűnek tűnik, de amikor ott vagy a képernyő előtt akkor sehol sem találod a walktrough-ban szereplő kis piros bigyót. Ezekután rájössz, hogy kihagytál egy lépést, úgyhogy visszamész, megcsinálod, de a kis piros bigyó még mindig nincs ott. Ekkor kezdesz el azon gondolkodni, hogy ez lehet valami trükkös másolásvédelem, és nem is tudod végigvinni a játékot. :(
Szvsz az egyetlen lehetőség tehát a folytonos próbálkozás, pofáraesés, feltápászkodás, lassan belejövés-kitanulás.
Vagy itt van az én esetem (kiváncsi vagyok, hogy ez a metódus hány férfitársamnak tetszik meg :D ):
1. Barátkozz össze egy nővel!
2. Szánj rá egy évet, hogy legjobb barátok legyetek!
3. Óvatosan udvarolj neki még két évig!
4. A megfelelő időpontban vallj neki mély, és lángoló szerelmedről (csak óvatosan, ha rossz az időzítés kezdheted elölről az egészet)!
5. Várj egy-két hetet, és reménykedj, hogy kezdeményezni fog az ügyben!
6. Ha összejöttetek, minél gyorsabban kérd meg a kezét!
Ennyi! Alig 3-4 év alatt kész is a boldog (és életre szóló) párkapcsolat. :)

Edit:

Quote3. Óvatosan udvarolj neki még két évig!

De lehet, hogy volt az három is.

Kicsit hosszadalmas a módszer :) Egyenlőre maradok a próbálkozás, pofáraesés, újrapróbálkozás metódusnál.
Közben bele lehet kezdeni a te módszeredbe is? Párhuzamosan futtatva a két módszert?

Yakumo

Hát most erre mit is mondhatnék, Sámán? RISZPEKT! *leborul*  Főleg, hogy gondolom a jelenlegi párodról van szó. Maximális elismerésem az ügyben! :jee:

sirtomi

Mole te ezt tényleg végig csináltad? Nem semmi vagy, csak gratulálni tudok a kitartásodhoz  :jee: :)

Xipe

Quote from: sirtomi on 2006-04-30, 11:57:04
Kicsit hosszadalmas a módszer :) Egyenlőre maradok a próbálkozás, pofáraesés, újrapróbálkozás metódusnál.
Közben bele lehet kezdeni a te módszeredbe is? Párhuzamosan futtatva a két módszert?


ha hosszabb ideig csinalod, osztonosen megerzed mikor kell majd egy pofon elol felrehajolni.
vak sotetben is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Jól van, "egy" lányt igen, de mindegyiket nem, és amelyiket igen, azt nem biztos, hogy akarom...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: L.Mole on 2006-04-30, 11:24:33
Szvsz az egyetlen lehetőség tehát a folytonos próbálkozás, pofáraesés, feltápászkodás, lassan belejövés-kitanulás.
Vagy itt van az én esetem (kiváncsi vagyok, hogy ez a metódus hány férfitársamnak tetszik meg :D ):
1. Barátkozz össze egy nővel!
És a te módszered 1. pontja miben különbözik a hagyományostól?  :hehe:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-01, 02:35:54
Quote from: L.Mole on 2006-04-30, 11:24:33
Szvsz az egyetlen lehetőség tehát a folytonos próbálkozás, pofáraesés, feltápászkodás, lassan belejövés-kitanulás.
Vagy itt van az én esetem (kiváncsi vagyok, hogy ez a metódus hány férfitársamnak tetszik meg :D ):
1. Barátkozz össze egy nővel!
És a te módszered 1. pontja miben különbözik a hagyományostól?  :hehe:

Abban, hogy neki sikerült...? :D J/k :p

Selmo

Ja, ezt az első pontot lehetne kissé részletezni... :smile:

A tökéletesség unalmas.

HVp213

 ha nem tudsz barátságot se kötni egy lánnyal puska nélkül akkor maradj az animéknél egyenlőre ^_^"
:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213 on 2006-05-02, 01:13:51
ha nem tudsz barátságot se kötni egy lánnyal puska nélkül akkor maradj az animéknél egyenlőre ^_^" :p
Vagy vásárolj puskát.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Á, nem kell ahhoz se puska, se erőszak.
Egyszerűen csak légy rohadt gazdag, feszíts drága sportkocsiban, stb, és buknad rád a bigék.
Bár, amilyenek ilyen esetben rádtapadnak, azokat lehet, hogy inkább elkerülni szeretnéd, de hát ez van :p

HVp213

nem fegyverre céloztam  :angyali:  (de ezt tiis tudjátok... :ejnye: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Quote from: HVp213 on 2006-05-02, 13:45:09
nem fegyverre céloztam  :angyali:  (de ezt tiis tudjátok... :ejnye: )
Nem, nem tudtam.
A fegyver logikusabb.
Viszont nem is sejtettem, hogy a hímtag publikus előkapása vonzaná a nőket. A rendőrnőket talán; de annak vannak következményei is:
http://www.soifer.com/funny/tshirt.gif

Fénymarék

Quote from: White SeeD on 2006-05-02, 14:49:30
:lol:

De szerintem a mimkis országunk messze nincsen még ezen a szinten. Vagy igen  :confused:

[spoiler](halkan megjegyzem hogy: látom lecsitultak a dolgok, és inkább nem fűzök véleményt a végletekből álló vitához[sajnálatos módon  :bruhuhu:], /Lásd: elsó oldalak/ azt a legkevésbé sem szeretném hogy ugyanott kössetek ki ahonnan indítottatok, a legelszmorítoóbb hogy mindenki csak hajtotta  a sajátját, nya mind1 szerencsére ez lezárva, és megse mukkantam)[/spoiler] Kiemelem hogy semmi rosszindulat nem volt bennem még mielőtt rám vetné magát egy két harcias személy :)
megtudom én védeni magam :D
De ez mellékes...

White Seed: A mi kicsiny országunk minden szemszögből lassan fejlődik, na jó majdnem min den szemszögből azért túlzásokba nem esnék)
De tudod ez sem országtól hanem embertől függő, és ami az embertől függ
na az elvan ítélve :) (na jó tudom tudom, nyitott vagyok, és nem hiszem hogy minden csak maximum azt hogy a nem semmi maximuma)
mit is kérdeztél? :D
Ugye válaszoltam rá? :)