Main Menu

Ranma 1/2 anime

Started by Sky, 2003-09-23, 10:50:07

Previous topic - Next topic

Didico

Quote from: ArakiBeszüntetted?! Mindgyá lemegyünk azt megverünk! :morci: :hogyaza: :b+:

Engem aztán megverhettek, nem izgat különösebben! Ranma a téma! És nem ez!:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: DidicoEngem aztán megverhettek, nem izgat különösebben! Ranma a téma! És nem ez!:lame:
Szóval töltesz le Ranmát? :D De jó, köszi! :hehe:
Amúgy ne strapáld magad, engem nem érdekel Araki szívbaja! :haha:

Didico

Quote from: MemberSzóval töltesz le Ranmát? :D De jó, köszi! :hehe:
Amúgy ne strapáld magad, engem nem érdekel Araki szívbaja! :haha:

Jaj de jó. nem is igazán fogom... Van elég bajom:lame:  Nah de mind1. Ranmát? Ezt még meggondolom. :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Cobra

FTP-n elvileg fent vannak az OVA-k és Movie-k is. Az anime-t sajnos abbahagyták menet közben, nincs befejezése (az OVA-kban sem, pedig azok a sorozat után készültek), de a magában van lezárás (többé-kevésbé).
És kérhetném, hogy a magántársalgást ne a fórumban végezzétek?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Araki

Quote from: CobraAz anime-t sajnos abbahagyták menet közben, nincs befejezése
Ilyesmit már láttunk máshol is... minden esetre, szerintem a Ranma már csak ilyen. Hogy nézne ki, ha történne is benne valami?

Didico

Quote from: CobraÉs kérhetném, hogy a magántársalgást ne a fórumban végezzétek?

Elnézést kérek... ez az én hibám volt...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Lillanett

Nagyon jó anime.Belõle a kedvencem:Ranma és Akane.

Araki

Quote from: LillanettNagyon jó anime.
Szerintem is.:)
QuoteBelõle a kedvencem:Ranma és Akane.
Nekem Ranma, Ryoga és Shampoo. És persze meg ne feledkezzünk a két mintaapáról, Genmáról és Sounról.:D Bár szerintem nincs is benne olyan karakter, akit lehetne utálni. Mind hülyék, és ez teszi õket aranyossá.:)

NuDLy

[COLOR="Teal"]Nekem pedig a Kuno Família eléggé az agyamra megy!!! :muhahah:
Shampoo RulzzZzz! [/COLOR]



Araki

Quote from: shampoo[COLOR="Teal"]Nekem pedig a Kuno Família eléggé az agyamra megy!!! :muhahah:
[/COLOR]
Ez most komoly? Nekem Kunoval semmi bajom, szerintem tök hülye, és imádom, amikor rászáll Ranmára és Akanéra és mindig mindent félreért, pontosabban bemesél magának:)
Kodachi tényleg fárasztó, fõleg a hangja...:rolleyes:
Az apjukkal, vagyis az igazgatóval meg úgyszintén semmi bajom. Hülye szegény, konzervatív, de így a jó.
Hé, valaki nem ismeri ezt a játékot? Már több képet is láttam róla.
Ez nekem kell!

Didico

Quote from: ArakiEz most komoly? Nekem Kunoval semmi bajom, szerintem tök hülye, és imádom, amikor rászáll Ranmára és Akanéra és mindig mindent félreért, pontosabban bemesél magának:)
Kodachi tényleg fárasztó, fõleg a hangja...:rolleyes:
Az apjukkal, vagyis az igazgatóval meg úgyszintén semmi bajom. Hülye szegény, konzervatív, de így a jó.
Hé, valaki nem ismeri ezt a játékot? Már több képet is láttam róla.
Ez nekem kell!

Keresd meg... és töltesd le egy hülyével...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

L.Mole

Quote from: ArakiHé, valaki nem ismeri ezt a játékot? Már több képet is láttam róla.
Ez nekem kell!

Lehet, hogy csak vicceltél és akkor csúnyán beégek, de azért leírom.

A MUGEN nem egy konkrét játék hanem egy verekedõs játékengine amihez viszonylag könnyen lehet saját karaktereket, és pályákat kreálni (amiken akár négy karakter is püfölheti egymást egyszerre), illetve százával lehet hozzá letölteni a különbözõ karaktereket, vagy kész játékpakkokat. Szerintem pl. a legjobb 2dimenziós Dragonball gamék azok a MUGENre készített fanjátékok.

Araki

#252
Quote from: L.MoleA MUGEN nem egy konkrét játék hanem egy verekedõs játékengine amihez viszonylag könnyen lehet saját karaktereket, és pályákat kreálni (amiken akár négy karakter is püfölheti egymást egyszerre), illetve százával lehet hozzá letölteni a különbözõ karaktereket, vagy kész játékpakkokat.
Tudok róla.:) Pont ezért kérdeztem.
QuoteSzerintem pl. a legjobb 2dimenziós Dragonball gamék azok a MUGENre készített fanjátékok.
A Dragon Ball ME2 nekünk is megvan. Ha unatkozunk, azzal állatkodunk.:D

Ryoga

Valaki tudna magyar vagy angol feliratot a Ranma moviek-hoz?  :angyali:

Cobra

Az az angol felirat miért nem jó, ami rajta van?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ryoga

Én nem látok semilyen angol feliratot amikor megy a movie film, a többi 7 epizódban + oav részejben van angol felirat, de itt nincs.  :comp:

Ryoga

Istenem, de hülye vagyok, még angol szöveg is van.  :oops: Sorry.  :angyali:

Member

Hát igen, ilyen az élet, "Mr. No sense of direction". :rolleyes:

Araki

Nos hát gyerekek, tudom, hogy már ideje lenne megnéznem a hátralevő másfél szériát a Ranma sorozatból, de inkább mégis a filmet néztem meg harmadmagammal... akkor kezdeném.

Pontosan nem tudom, mi volt a címe, de asszem az első film volt, és volt benne egy herceg (aki mellesleg úgy nézett ki mint egy csaj) és ő megszokott módon úgy gondolta, hogy de jó lenne ezt az Akanét elvenni feleségül. A keretsztorin nem is csodálkoztam, elvégre most is volt egy kis sztori-kavarás (megj. Happosai-ra sose hallgassunk!), de a végkifejlett ismerős: Ranmát és Akanét valaki szét akarja választani! És indulhat is a nagy kaland! :D
A grafika szerintem fejlődött, szebb volt a színkezelésük, és Akane arca is szépen ki volt dolgozva az idilli jeleneteknél.
Ezen kívül örömet tudtak szerezni azzal, hogy találkozhattunk a már jól ismert karakterekkel, és a fontosabbak végig jelen voltak. A jól bevált Ranmás-fordulatok és poénok meg már el sem maradhattak volna, nem tudom pontosan hányszor röhögtünk fel kórusban... hát sokszor. :hehe: És a hangulat, na az nagyon megvolt.
Egyvalalmin viszont leakadtam: a véren. Harc közben hirtelen kifröccsent Ranmából pár milliliter vér. Most én vagyok a hülye, vagy szerintetek sem illik bele ebbe a remekműbe a VÉR?! Valahogy olyan morbid volt a számomra...     
Szóval így összességében csak annyit tudok mondani, hogy aki Ranma-rajongó létére még nem nézte meg, az tegye meg, mert nem fogja megbánni! :jee:

NuDLy

"Big trouble in Nekonron, China" volt a címe, ha yool emléxem. Nekem is nagyon tetszett!  :angyali:
Bár nekem a 2. múvi /Nihao my concubine/ jobban bejött! Nézzétek meg azt is! 1 kis ízelítő:
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_dressy.jpg
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_buxom.jpg
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_fiery.jpg



Araki

Quote from: NuDLy on 2006-05-02, 18:01:35
"Big trouble in Nekonron, China" volt a címe, ha yool emléxem. Nekem is nagyon tetszett!  :angyali:
Igen, igen, az volt csak nem emlékeztem rá...
QuoteBár nekem a 2. múvi /Nihao my concubine/ jobban bejött! Nézzétek meg azt is! 1 kis ízelítő:
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_dressy.jpg
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_buxom.jpg
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_fiery.jpg
Hát ez király! Tipikus Ranma... már láttam belőle részleteket egy AMV-ben... most vagy én vagyok rosszul informálódva, vagy nemtommivan, de van egy olyan movie is, ahol dzsungelben vannak, nem?

.Attila

Quote from: NuDLy on 2006-05-02, 18:01:35
http://dvdtimes.co.uk/images/bex/ranma_m2_buxom.jpg
Na az ilyen képeknél szidom Rumiko Takahashit... hogy lehetett egy ilyen karakter eredetileg fiú?!

Araki

Quote from: Bonci on 2006-05-02, 20:54:09
Na az ilyen képeknél szidom Rumiko Takahashit... hogy lehetett egy ilyen karakter eredetileg fiú?!
Szerintem pont azért Ranma az, aki főképpen mesztelenkedik, mert ő eredetileg fiú. És ezért is nem szégyenlős... hogy nézne már ki, hogyha Akane művelne mondjuk ilyesmiket! Belegondolni is rossz... :eek: 

Kraivan

Én még csak a 4. széria kezdetén járok.
A net sávszélessége nincs olyan jó, mint az én animeéhségem.

Nade azért találok 1-2 dolgot.
Remélem nem ismeritek még:
Baka song

NuDLy

#264



Araki

#265
Megoldottam! Hát... a lánykáknak eléggé érdekes ruhája van az első 2 képen... nem túlzás? :eek:
Szal' ebben vannak a dzsungelben, és ideáig jutnak el?

smash++

Én nagyon szeretem!Jó kis anime!Sajnos még nem néztem végig,mert csak most szedtem össze a részeket(1-7season).Az OVA részek picit jobban megvannak rajzolva:) és jobban tetszenek.Az nagyon jó benne,hogy változatos a történet,pontosabban nincs fix történet:).Az kimondottan jó,hogy nem takargatják benne a nők bájait :hehe:.Tényleg nincs lezárása a sorozatnak?Hmm.Kiváncsi leszek rá,lassan azért eljutok odáig(majd nyáron)
Kedvenc karakterem Ranma és Shampoo,de Akane is tetszik.Én Ranma Sampoo szerelmi kapcsolatban biztam:(.Mondjuk nem láttam végig ugyebár,de gondolom Akanéval jön össze végülis...

NuDLy

Quote from: smash++ on 2006-05-27, 16:41:43
Tényleg nincs lezárása a sorozatnak?Hmm.Kiváncsi leszek rá,lassan azért eljutok odáig(majd nyáron)
Kedvenc karakterem Ranma és Shampoo,de Akane is tetszik.Én Ranma Sampoo szerelmi kapcsolatban biztam:(.Mondjuk nem láttam végig ugyebár,de gondolom Akanéval jön össze végülis...

Az anime nincsen végig megcsinálva... :uzi:
De a mangának van rendes vége!!!  :angyali:

Shampoo kawaiiiiiiiii *__*



theBalrog

Quote from: smash++ on 2006-05-27, 16:41:43
Kedvenc karakterem Ranma és Shampoo...

Eh nem tudom mit eszel Shampoo-n, ő egy erőszakos nöstényördög  :cool: :Kiraly: :jee:

smash++

Quote from: theBalrog on 2006-05-30, 18:48:46
Quote from: smash++ on 2006-05-27, 16:41:43
Kedvenc karakterem Ranma és Shampoo...

Eh nem tudom mit eszel Shampoo-n, ő egy erőszakos nöstényördög  :cool: :Kiraly: :jee:

Hehe!Ez jó megfogalmazás :hopp:!Nem nagyon tudok rá válaszolni.Lehet,hogy az is tetszik benne(erős),de leginkább ranma-hoz való rajongása tetszik,vagyis olyan ragaszkodó:) és általában aranyos kivéve amikor nem...hehe
Kinézetre mindenképpen Shampoo jön be,de valamiért a karaktere is.
Egyébként szerintem Akane az aki a legerőszakosabb:D