Mit tanultam a legutóbbi animéböl?

Started by VASH, 2003-09-25, 22:36:37

Previous topic - Next topic

Te mit tanultál a legutóbbi animéböl?

Ezen még nem gondolkodtam...
4 (4.1%)
Nem a mondanivalója miatt nézek animét...
6 (6.2%)
Volt benne valami ami megfogott...
74 (76.3%)
Az anime tíz parancsolata szerint élek...
13 (13.4%)

Total Members Voted: 67

Voting closed: 2007-01-07, 21:39:38

Didico

Nah igen... ez jellemzõ... És az is ha vkit esetleg keeté vágnak még van annyi ereje, h megnyomjon egy gombot, vagy vmi ilyesmi.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

#541
Minden nagymenõ egy törékeny kislányba szerelmes, akinek persze képtelen megmondani...
Egy gonosz lény ellen való küzdelem során gyakran olyanná válsz, mint aki ellen vagy.
Az animékben feltûnõen kevés spontán gonosz karakter található, azzá tették õket.
Minden ani-csaj ugyanazzal a csodálatos testalkattal van megáldva és mindig az sír a súlya miatt, aki a legvékonyabb.
Minden ani-csaj 15 centivel magasabb és 10 kilóval kevesebb, mint amennyinek mondja magát.
Minden ani-csaj, amely miniszoknyában áll, vastagabb combokkal bír (külön-külön a kettõ is), mint a dereka.

Kezdetnek elég ennyi. :)

Didico

Köszönjük a jellemzést! És ez mind igaz! Elég feltûnöek... :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Eliza

#543
Én pedig azt tanultam, hogy nem gond, ha elveszik egy- két végtagod, mert ha kapsz helyette protézist, azt jobban tudod használni, mint az eredetit...
Forrás: EL, FMA :D
"Itsudatte... boku wa nanika... iya... dareka o sagasu tameni ikiteru
... kono sekai de umarete kitanda.
Soshite...
Sono sagasu hito wa... omae kamo shirenai."
("Always... I have been living for the sake of finding something... no... someone.
Therefore... I was born into this world.
And...
That person that I have been searching for... may be you.")

Didico

Ez vicces volt! Azért szegény Edwardnak elég nehéz lehetett... Pláne mikor az a kiscsaj ellopta a lábát, hogy odaadhassa az apukájának.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Gondolkodtam rajta erõsen, hogy kéne csinálni egy ED/NANA fanartot. :rolleyes:

Didico

De gonosz... Levágott végtagokkal? Ugye nem?


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

A japán fiatalok (mármint a régiek, nem a globalizáció követõi) nem rohanják le a másikat, hogy "Szerelmes vagyok beléd! Ha te nem én meghalok!", hanem csak annyit mondanak, hogy "Régóta el szerettem volna mondani neked, hogy kedvellek...". Mennyivel normálisabb már?

Groven

Quote from: MemberA japán fiatalok (mármint a régiek, nem a globalizáció követõi) nem rohanják le a másikat, hogy "Szerelmes vagyok beléd! Ha te nem én meghalok!", hanem csak annyit mondanak, hogy "Régóta el szerettem volna mondani neked, hogy kedvellek...". Mennyivel normálisabb már?

Sokkal

Prof. William

Mindegy milyen borzalmas sebet kapsz...

Szakadhatsz félbe, lõhetnek szitává, de ha nem tucatszereplõ vagy, akkor még ezek után is van kb 5 perced hogy levond a konzekvenciákat és, hogy egy érzelmes beszélgetést le tudj zavarni, amiben még pozdorjává zúzott beslsõ szerveid sem zavarnak.
Ja és közben szomorúan mosolyogsz. Nem zavarnak a fájdalmak. Ha igen akkor gonosz vagy... :)

Ja és rarcmûvészetes animében... MNindegy mennyit ütnek ne kapsz beslõ vérzést. Max koszos leszel, vagy a szád csattan ki.
Ha mégis bekapsz valami súlyos sebet akkor...

a. Nem te vagy a fõhõs szóval szevasz.
b. Hatalmas akaraterõvel kibírod, sõt talán még meg is gyógyulsz a következõ képkockára....

Member

Arra gondolt már a professzor úr, hogy amikor az illetõ sokkot kap, nem a fájdalomra figyel, hanem hogy õ vagy a közösség túlélje? :p

Didico

Na azért a magyarhangoknál mi sem panaszkodhatunk. Fõleg ha rémes... Vissza halgattad már Armstrongot? És Izumit? Al is béna lett... Látszik, h én csináltam. De annak a filmnek tényleg rossz a magyarhangja...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

deaththief

Zelgadis-al teljesen 1etértek.Én kb 2 hónapja kezdtem anime-t nézni, és a berserk-el kezdtem.Gondolom ez elárul sok dolgot.Annyira megfogott,hogy hatott az érzéseimre, érzelmeimre hogy nem akartam elhinni.Ma már napi 3-4 óra anime-t nézek és azt kell mondjam hogy a filmek meg se közelítik az animeket.
 


Necrid^

Akár milyen jó az ember.. mindig van vki aki nála jóbb. (Initial-D 4 stage)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bandita ^^

Ha letépik, szétszakítják, megrágják, összetörik a tested, az nem fáj (nagyon)!!! (Dokuro-chan)
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Didico

A fájdalom csak erõsebbé tesz.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kirika

Hogy én mit tanultam a Ranmából?hááá....t , hogy odafigyeljek , hogy ne essek semmilyen pocsolyába , vagy a Balcsiba mert ha ez megtörténne , akkor beláthatatlan következményekkel járna.Pl:Több lábujj , avagy mutáns csápok , 3 didi stb.Szóval mindenre oda kell figyelnünk , az életben.:3x3:

Member

Ha már mindenkit a fájdalom foglalkoztat:
Nem az a seb fáj, amelyet te viselsz, hanem az, amelyet a szeretteid...

SaiyaGin

Oh! My Goddess 2, Love Hina, Ai Yori Aoshi
Karácsony egy héttel az egyetemista/wannabe egyetemista rájön, hogy szeretne valami ajándékot venni szerelmének. Természetesen mint mindig, most is le van égve, ezért különféle mellékállásokat vállal, egy napra többet is. Ezek közül egyik kötelezően az útépítésnél való forgalomirányítás, a másik pedig, hogy valamilyen maskarába (ált. mikulásruhába) öltözve reklámozza egy üzlet termékeit. Amikor végre összejön a szükséges mennyiségű pénz, elrohan megvenni az ajándékot, de természetesen nem tetette el, így mire odaér, azt már megvette valaki. Hősünk már épp kétségbeesne, de valahogy megoldja a dolgot, és végül mindenki happy.

RE@L

Kage Kara Mamoru!

Ha a Ninja kutyád megfázott és elment a szaglása, kérd kölcsön a rokonod Ninja mini Nyusziját, csak akkor van szar ügy ha őis megfázott :)
Btw mindenre létezik Ninja Art!!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Aidan

Inital D: ha nem tudsz jól driftelni, ne ragaszd oda a jobb vagy bal kezed a kormányhoz, és ne hajts bele egy éles kanayrba száz fölötti tempóval egy hegyi úton lefele...a very important lesson to learn, my friends  :hehe:  :haha:
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

SaiyaGin

#561
Fate/stay night
1. Gilgames azért válhatott legendás hőssé, mert super saiyajin volt.
2. A modern ruhagyárak képesek olyan pulóvert előállítani, amelyet ha átdöfnek/szétvágnak/átlőnek/stb. a szakadások és a lyukak pár órán belül eltűnnek, és a ruhadarab úgy néz, ki, mintha vadonatúj lenne. Valószínűleg öntisztító is, a vér magától eltűnik róla.

Rounin

City Hunter

Eddig csak a "mokkori" szó használatának szükséges körülményeit és alapfeltételeit tanultam^^

Kvikveg

Az animeszereplok stresszesek lesznek, ha rajuk all a kamera. Ekkor kis nyogest eresztenek meg. Foleg a forgatas elejen figyelheto meg ez a jelenseg. Kezeljuk oket turelemmel, szeretettel. (Bleach)

Nincs szendvics es zuhany. (Witch Hunter Robin - esti jelenet: vacsora vagy furdes? Azaz fozes vagy kad vizben ules. IQ ehh)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

A japók magyar kiejtése ezerszer jobb, mint az angol küszködésük :angyali:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2006-09-24, 05:22:29
A japók magyar kiejtése ezerszer jobb, mint az angol küszködésük :angyali:
:lol: :lul: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

thrall

én egy nagy következtetést vontam le: az a karakter, aki napszemüveget hord, és/vagy dohányzik az esetek 99%-ban GONOSZ!!!!!!!!!!!! (még jó, hogy napszemüveget nem hordok XD )

És persze a lányok kezdeméyneznek, és a fiúk jönnek jobban zavarba... persze ezt általában az iskola tetején szokták elvégezni, vagy olyan helyen, ami jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó magas

Zsiga

Quote from: thrall on 2006-10-02, 22:04:07
És persze a lányok kezdeméyneznek, és a fiúk jönnek jobban zavarba... persze ezt általában az iskola tetején szokták elvégezni, vagy olyan helyen, ami jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó magas
Tapasztalataim szerint ma már a valóságban is ez a jellemző (legalábbis a legelső fele)... ;)

SaiyaGin

#568
Quote from: thrall on 2006-10-02, 22:04:07
én egy nagy következtetést vontam le: az a karakter, aki napszemüveget hord, és/vagy dohányzik az esetek 99%-ban GONOSZ!!!!!!!!!!!! (még jó, hogy napszemüveget nem hordok XD )
De ők a legcoolabbak. Meg a hosszú kabátokat viselők.

Az egyedül élő középiskolások/egyetemisták olyan jól tudnak gondoskodni magukról, hogy képesek fenntartani magukat szülői pénz nélkül, gyakran drága műszaki berendezésekre is futja a semmiből.

A leg1337-ebb katonák mind a fent említett önálló tizenévesek soraiból kerülnek ki.

Ide vág még az a megfigyelés, hogy a 20 év alatti fiúk soha nem borostásak. (Harima erősíti a szabályt.)
Megemlítendő még, hogy bár az európai köztudatban a japánok, mint kistermetű nép szerepelnek, a lányok mellbősége megcáfolni látszik ezt a tételt. (Vagy legalábbis egy részét.)

Darkstar

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-02, 22:13:22
De ők a legcoolabbak. Meg a hosszú kabátokat viselők.

Az egyedül élő középiskolások/egyetemisták olyan jól tudnak gondoskodni magukról, hogy képesek fenntartani magukat szülői pénz nélkül, gyakran drága műszaki berendezésekre is futja a semmiből.

A leg1337-ebb katonák mind a fent említett önálló tizenévesek soraiból kerülnek ki.

Ide vág még az a megfigyelés, hogy a 20 év alatti fiúk soha nem borostásak. (Harima erősíti a szabályt.)
Megemlítendő még, hogy bár az európai köztudatban a japánok, mint kistermetű nép szerepelnek, a lányok mellbősége megcáfolni látszik ezt a tételt. (Vagy legalábbis egy részét.)
:tezsvir: Akár énis írhattam volna. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん