Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

smash++

Infot tud erről valaki?Azt olvastam,hogy most kezdődik a Tsubasa Cronicle 3. évadja.2007 tavasz
"Tsubasa Chronicle Season 3 is coming back this April... For all Tsubasa Fans... Hope ur all as anxious as me!!! ... "
"april 2007
season 4 (rumoured) to start in april 2008
they all start in april and end october-ish "

De nem találtam a listában?Lehet csak reménykedtek abban,hogy kezdődik?

Manitu

Azért nem látod, mert nem indult. Nincs bejelentve, bár várható, hogy lesz harmadik évad is. Negyedik már kevésbé. Nem tudom hol olvastad ezt, de ez így ebben a megfogalmazásban nem reménykedés, hanem kacsa.


smash++

Quote from: Manitu on 2007-05-22, 13:54:37
Azért nem látod, mert nem indult. Nincs bejelentve, bár várható, hogy lesz harmadik évad is. Negyedik már kevésbé. Nem tudom hol olvastad ezt, de ez így ebben a megfogalmazásban nem reménykedés, hanem kacsa.
Hmm.Én csak egyszerűen rákerestem,aztán kiadott két fórumot és ott olvastam.De akkor remélhetőleg jön a folytatás,csak nem ebben az évben.Még csak az elsőt láttam,de ha a másodikban is csak ennyi memo darobt szednek össze,lehet 4.rész is
Tv.com
Alul

Manitu

Találgatások meg álhírek. Én nem bíznék semmiben, amihez nem mellékelnek linket valami hivatalos vagy legalább félhivatalos oldalra, mint mondjuk az ANN vagy ANS.


minuszmiki

#94
[Rakuda].Rocket.Girls.05.[CF0D6A05].avi

A Sola-n gondolkodom egy ideje, hogy nekiálljak. Milyen? Érdemes belekezdeni?

chilip

ááá, jó volt a Rocket Girls 5. része :D csak lassan jön ki sajnos. Sola-nak az első részébe belenéztem, de annyira nem nyerte el a tetszésem, bár ki tudja... mien típusú? mer a végén volt valami kissebb fight, de addig meg olyan langyi volt...

minuszmiki

Utánanéztem, hogy miről szól/milyen típusú, inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Én

Van ez a Lucky Star, ebbe érdemes belekezdeni? Mert az OP alapján nem tudom elképzelni, hogy gyerekes, vagy állatság  :confused:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier


Én

Hmm akkor belelesek :) MElyiket ajánkjátok, az afk-sat vagy a... másikat?

Darkstar

Az attól függ. Könnyen érthető, rövid szövegezést szeretnél, vagy olyat, ami kicsit hosszabb és nehezebb, de sokkal jobban átlátod, hogy mi miért van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

#102
Az utóbbit, de azt melyik csapat csinálja?
EDIT: Jézusom! 300 megás részek?!

Darkstar

Azt az LC csinálta, de ők eddig csak a 4. részig adták ki. A a JEEB-ről nem tudom, hogy milyen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2007-05-28, 19:20:54
Hmm akkor belelesek :) MElyiket ajánkjátok, az afk-sat vagy a... másikat?

Én az EnA subot ajánlom. Minőségi sub és HQ vid minőség, de általában 1 résszel le vannak maradva a többiektől.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 18:47:07
Utánanéztem, hogy miről szól/milyen típusú, inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
Noto Mamiko a főszereplő ;) Aranyos, nekem tetszik. Lájtos kis love-sztori, kis misztikus beütéssel.


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-05-29, 15:25:16
Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 18:47:07
Utánanéztem, hogy miről szól/milyen típusú, inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
Noto Mamiko a főszereplő ;)

Már töltöm is. Köszi  :D

Soldier

#107
Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 14:38:07

A Sola-n gondolkodom egy ideje, hogy nekiálljak. Milyen? Érdemes belekezdeni?

nekem naon tetszik:P a törtenet nem mondanam hogy sablonos , aranyos love-story ,en csak ajalani tudom + a föszereplö naon bejön^^

edit: megelöztek:P
Quote from: Manitu on 2007-05-29, 15:25:16
]Noto Mamiko a főszereplő ;)

ezert volt ilyen ismerös :redface:

Alkyra

nos, bár ez már nyári szezon, azért ideírom:
Lesz Bokusatsu Tenshi Bokuro-chan 2nd season!!!!XD :whoah: :whoah: 8.11én indul.
További infokért olvasd az aoianime oldalt.^^

Member

#109
Felírva, adok neki egy esélyt. Augusztusra amúgyis végetér a DN.
Érdekes, AniDB szerint 24.08.2007 az első ep dátuma.

Solid Snake


Member

Úgy értettem, hogy akkor már biztosan nem lesz (nem zavar be :D).
Ejha, eléggé irónikusnak érzem a címet. :eek:
[spoiler=Amiért sztem az]New world without Kira?[/spoiler]

Solid Snake

Probably. Ahogy L mondta: "Justice will prevail!"  :__devil:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Calintz

Nem tudom tudtok róla, de kijött a Devil May Cry első része...ha valaki tud feliratot kérem PMben jelleze nekem....
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Cobra

Uhh, Rocket Girls ep8 is kint  :jee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

#116
hayate 10-es rész torrent
mkv
avi

(most látom, hogy az aktuálisan bla-bla topic-ban már frissítve lett... bár inkább nem törlöm ezt a hozzászólást, mert sztem az a topic arra jó, hogy vmikor később visszanézze az ember és ne kelljen torrent-et keresnie, de sokan lehetnek, akik még aznap szeretnék megtudni, hogy jött ki új rész és az a topic sztem erre nem alkalmas)

szerk2: lásd én is csak szerkesztés után két órával magamtól szúrtam ki anidb-s rss feed-ben... ha a topic-on múlt volna, akkor meg kb soha :)

annak a topic-nak rss feed-ként lenne értelme, mert anidb-s rss feed-en rengeteg érdektelen file is van, ez legalább csak a tényleg népszerűbb friss sorozatokról lehetne és nem maradna le semmiről az ember :)
mennyire megvalósítható az ötlet?

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-06-05, 23:37:04
hayate 10-es rész torrent
mkv
avi

(most látom, hogy az aktuálisan bla-bla topic-ban már frissítve lett... bár inkább nem törlöm ezt a hozzászólást, mert sztem az a topic arra jó, hogy vmikor később visszanézze az ember és ne kelljen torrent-et keresnie, de sokan lehetnek, akik még aznap szeretnék megtudni, hogy jött ki új rész és az a topic sztem erre nem alkalmas)

szerk2: lásd én is csak szerkesztés után két órával magamtól szúrtam ki anidb-s rss feed-ben... ha a topic-on múlt volna, akkor meg kb soha :)

annak a topic-nak rss feed-ként lenne értelme, mert anidb-s rss feed-en rengeteg érdektelen file is van, ez legalább csak a tényleg népszerűbb friss sorozatokról lehetne és nem maradna le semmiről az ember :)
mennyire megvalósítható az ötlet?
RSS feed szerintem semennyire, de az megoldható hogy aki frissíti valamelyiket az dob egy postot a topic végére hogy mi frissült aznap (a következő frissítésnél meg lehet törölni, vagy átírni azt a postot), így felkerül a lista elejére és látszik hogy van valami új.

Venom



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

ArchElf

A héten minden nap megnéztem egy új részt... Irtó gyorsan dolgoznak a Rakudás srácok...
Egyre jobban tetszik a sorozat. Most ez az új kedvenc a Seirei no Moribito-val karöltve.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3