Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cobra

Nagyon belehúztak, ezen a héten már 3 RG rész kijött.
És most jött ki a Bakuretsu Tenshi OVA is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ArchElf

Quote from: ArchElf on 2007-06-07, 00:18:10
A héten minden nap megnéztem egy új részt... Irtó gyorsan dolgoznak a Rakudás srácok...
Egyre jobban tetszik a sorozat. Most ez az új kedvenc a Seirei no Moribito-val karöltve.

AE
És igen, itt a 10. :D
http://www.datorrents.com/torrents-details.asp?id=22071

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Cobra

Elvileg van subos Devil May Cry 01. Elég bénán lett megcsinálva a torrent, először le kellett mentenem a torrent file-t és utána megnyitni, közvetlenül nem működött.
És van Sudo-s DTB 10.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Quote from: Cobra on 2007-06-13, 11:07:00
Elvileg van subos Devil May Cry 01.
Hú, hát van "pár" hiba a szövegben, mint pl: blood helyett blodd, lawyer helyett lawer, meg hasonlók :lol:
Na mindegy, majd az Animanda-é jobb lesz :smile:

mikusmate

Quote from: Cobra on 2007-06-13, 11:07:00
Elvileg van subos Devil May Cry 01. Elég bénán lett megcsinálva a torrent, először le kellett mentenem a torrent file-t és utána megnyitni, közvetlenül nem működött.
És van Sudo-s DTB 10.

Elárulod, hogy honnan lehet letölteni a torrentet (a DMC-t), vagy hogy mi a pontos neve? Örülnék neki :)




Cobra

Még csak az elejébe néztem bele a DMC-nek, de nagyon gyenge minőség minden téren. Képminőség is szöryű, a feliratozás is, a fordításról nem tudok nyilatkozni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Quote from: Cobra on 2007-06-13, 20:52:18
Még csak az elejébe néztem bele a DMC-nek, de nagyon gyenge minőség minden téren. Képminőség is szöryű, a feliratozás is, a fordításról nem tudok nyilatkozni.

Inkább nem szedem akkor még le, várok egy minőségibb release-re.

Cobra

Katasztrófa a mostani DMC feliratozása, aki még nem töltötte le, az inkább várjon egy normális kiadásra. Szerintem aki fordította, az alig tud angolul, az legalábbis 100%, hogy nem ez az anyanyelve.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Quote from: Cobra on 2007-06-13, 22:02:59
Katasztrófa a mostani DMC feliratozása, aki még nem töltötte le, az inkább várjon egy normális kiadásra. Szerintem aki fordította, az alig tud angolul, az legalábbis 100%, hogy nem ez az anyanyelve.
Ha jól tudom orosz volt az illető :D
Csak annyira volt jó h többet értettem belőle, de élvezni nem lehetett így. Csomószor félbeszakítottam azzal h nevetnem kellett a feliraton :rotfl:

Manitu

Quote from: KeLa on 2007-06-13, 22:12:00
Ha jól tudom orosz volt az illető :D
Csak annyira volt jó h többet értettem belőle, de élvezni nem lehetett így. Csomószor félbeszakítottam azzal h nevetnem kellett a feliraton :rotfl:
Your-dad 2? :lul: Lehet mégiscsak letöltöm  :hopp:


kikuchiyo

#133
"Újra itt a nyár, és meleg az idő..." - és ezzel itt a nyári animeszezon is.

Ha nem haragszotok, én most kihagyom a részletes ismertető megírását, szerencsére megtették helyettem mások:
Summer Preview
Előzetesek, promó videók: zOMG Torrent plz!

Szerk: a magam részéről csak a Higurashi 2nd seasont fogom biztosan nézni, a maradékban nincs olyan, ami ellenállhatatlan vágyat ébresztene bennem.
Egyet-kettőt bepróbálok, aztán meglátjuk.
Failure is the default option

minuszmiki

Ah, pedig még véget sem ért a tavaszi  :ejj: :D. Ezek közül is érdekel jópár: Doujin Work, School Days, Higurashi, Zero no Tsukaima 2 (bár az első szériát sem néztem végig, de ennek rövidesen eljön az ideje), Moetan, Shigurui. Szóval júliust akarok, azonnal. :D

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-06-20, 23:19:26
Ah, pedig még véget sem ért a tavaszi  :ejj: :D. Ezek közül is érdekel jópár: Doujin Work, School Days, Higurashi, Zero no Tsukaima 2 (bár az első szériát sem néztem végig, de ennek rövidesen eljön az ideje), Moetan, Shigurui. Szóval júliust akarok, azonnal. :D
Nekem is ezek, kivéve az utolsót, arról még nem tudom, hogy mi. :D
Júli 3 FTW. School Days & Doujin Work  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-06-20, 23:27:20
Quote from: minuszmiki on 2007-06-20, 23:19:26
Ah, pedig még véget sem ért a tavaszi  :ejj: :D. Ezek közül is érdekel jópár: Doujin Work, School Days, Higurashi, Zero no Tsukaima 2 (bár az első szériát sem néztem végig, de ennek rövidesen eljön az ideje), Moetan, Shigurui. Szóval júliust akarok, azonnal. :D
Nekem is ezek, kivéve az utolsót, arról még nem tudom, hogy mi. :D

"Shigurui is the ultra-violent samurai manga..." Gyakoraltilag emiatt érdekel, valami komoly hentelés is kell a sok fapworthy aranyos cucc mellé. Mindjárt lejön a prev torr3nt, aztán majd még meglátom. :)

Quote from: Darkstar on 2007-06-20, 23:27:20
Júli 3 FTW. School Days & Doujin Work  :hopp:

FTW bizony.  :hopp:

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-06-20, 23:32:13
"Shigurui is the ultra-violent samurai manga..."
Megkíméltél attól, hogy utánna keljen néznem mi ez. Ezt sem fogom nézni :) Mondjuk mást se, mert végigmelózom a nyarat, és arra sem lesz majd időm, amit már elkezdtem. Azért a School Dayst a világért ki nem hagynám, a többit, amit meg kinéztem majd megoldom valahogy. Igazán bevezethetnék a 48 órás napokat (persze továbbra is 8 órás munkaidővel :D)


minuszmiki

Elég sok időt meg lehet spórolni azzal, ha nem alszik az ember... :D

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-06-21, 02:47:45
Elég sok időt meg lehet spórolni azzal, ha nem alszik az ember... :D
Ez így van. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake


kikuchiyo

Doujin Works 01

Az elérhető raw csak 14 perces - elvileg lenne live action része is az epizódnak.

A manga ugyebár alapvetően egy 4 paneles gag manga, néhány doujinshi-készítő nem mindennapi hétköznapjait meséli el rövid poénok formájában.
Az a pár fejezet, amit olvastam, tetszett, volt egy hangulata - ez az, ami érzésem szerint nem teljesen jött át az animált változatban.
A poénok nem kis része szóvicc jellegű, és sajnálatos módon nem túl vicces. Egyszer-kétszer felnevettem azért.
Az animáció végletekig egyszerűsített, a háttérrel nem is szenvedtek sokat, egyszínű, stilizált figurákkal töltötték ki.

Asszem inkább maradok a mangánál.
Failure is the default option

Darkstar

#144
Quote from: kikuchiyo on 2007-07-03, 23:41:17
Doujin Works 01
Az elérhető raw csak 14 perces
Már épp kérdezni akartam, hogy mitől ilyen kicsi.

A School Days viszont neked nem biztos, hogy tetszeni főg (sőt), de ha le mered szólni...  :__devil:  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-07-03, 23:39:53
Fuck no.  :frown: (/me have to wait for more than you, guys)
Jó az a raw, barátja az emberiségnek, abból lesz a sub, én örülök neki. :D (inb4 Captain Obvious)

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-03, 23:41:17
Doujin Works 01

Az elérhető raw csak 14 perces - elvileg lenne live action része is az epizódnak.

A manga ugyebár alapvetően egy 4 paneles gag manga, néhány doujinshi-készítő nem mindennapi hétköznapjait meséli el rövid poénok formájában.
Az a pár fejezet, amit olvastam, tetszett, volt egy hangulata - ez az, ami érzésem szerint nem teljesen jött át az animált változatban.
A poénok nem kis része szóvicc jellegű, és sajnálatos módon nem túl vicces. Egyszer-kétszer felnevettem azért.
Az animáció végletekig egyszerűsített, a háttérrel nem is szenvedtek sokat, egyszínű, stilizált figurákkal töltötték ki.

Asszem inkább maradok a mangánál.
Eh  :ejj:. Megvárom azért a feliratot, de az elvárásaim csökkentek sajnos.

Manitu

oh shi- átlag 3k-val jön a kettő együtt :( Beleőszülök, mire le jön.
Scool Dayshez nem is kell sub :D Tiszta szokatlan lesz, hogy tökéletesen értem, miről van szó :D


Darkstar

#147
Lent van a School Days és már láttam belőle vagy fél percet. :D
Első benyomások: a grafika majdnem olyan jó, mint a játéké, bár néhány fura dolog azért van, de ez a későbbiekben javulhat is, romolhat is. Láthatólag nem felejtették ki a játékra is sűrűn jellemző osztottképernyőzést.
DE nagyon remélem, hogy nem csinálnak belőle fanservice tucatanimét, mert akkor mészárlást rendezek (volt egy pár sec, ami ilyen jellegű volt). Továbbá kíváncsi vagyok, hogy a pr0n részekhez hogy viszonyulnak, mert azok egy része igen jelentős volt a játék story-jának alakulásában.

És valami okból nem tudom abbahagyni a vigyorgást, olyan állapotban lehetek, mint egy gyerek, aki megkapta azt a játékot, amiről már rég álmodozott. :D

ed1.: és a füzetes levelezés is maradt.

ed2.: a játékhoz mérten kicsit soknak érzem az ökörködést.

ed3.: 20:06 - 22:30 a játékban az egyik kedvenc scene-em, itt valahogy nem volt olyan ütős, de nem rossz :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

School Days 01

(★ azt mondta, hogy ne szidjam, így nem szidom...)

Nem játszottam a játékkal, így nekem ez a sorozat nem több, mint egy újabb eroge-adaptáció (in b4 gtfo, die in a fire, ect.).
Az arra jellemző paneleket hozza is, és igazából nem is lenne rossz, ha érdekelne a műfaj... :)

Van fanservice bőven, szerencsére nem bele az ember pofájába, hanem bújtatottan, időnként rajtafelejtkezik a kamera egy-egy mellen vagy zettai ryouikin.
A sztori eddig nem különösebben meglepő, Average Eroge Main Character-san a vonaton meglát egy lányt (Hosszú Hajú Moe Archetípus), megtetszik neki, aztán a padtársa (Antennás Moe Archetípus) összehozza vele, csakhogy kiderül, hogy ő is szerelmes Mr. Főhősbe.

A füzetes levelezésről a saját középiskolás emlékeim jutottak eszembe =)

megj: nekem nem tetszett a szinkronhangok. Valahogy hiányoltam az átélést.
Failure is the default option

Lokids

AHHHHHH. Feliratot most!!!!
De mindenhez.
School daysnak remélem Bad end vagy a Harem endből választottak befelyezést. (Inkább a bad)
És ne feledjétek a Higurashi első része sem arra utalt ami utána jött. (Eltekintve a bevezető képsortól)