Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

#150
Quote from: Lokids on 2007-07-04, 01:07:32
AHHHHHH. Feliratot most!!!!
De mindenhez.
School daysnak remélem Bad end vagy a Harem endből választottak befelyezést. (Inkább a bad)
És ne feledjétek a Higurashi első része sem arra utalt ami utána jött. (Eltekintve a bevezető képsortól)
Badből legfeljebb azt, [spoiler]amikor a srác fordul fel.[/spoiler] A többi do not want

Más: miért nem találok a Youtube-on egy olyan kivágást a játékból (1. chapter), ami rendesen végig is megy?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-07-04, 01:13:15
Badből legfeljebb azt, [spoiler]amikor a srác fordul fel.[/spoiler] A többi do not want

Más: miért nem találok a Youtube-on egy olyan kivágást a játékból (1. chapter), ami rendesen végig is megy?

Őszintén szólva én mind3 bad-et meg szeretném lesni. Meg mind3 Harem-et is. :D

Más: Talán azért, mert nem raktak fel?

Darkstar

Én nem szeretem látni, ahogy a[spoiler] lányok meghalnak. Egyiket sem[/spoiler]Threesome rész viszont jöhet, az a játékban is jó volt. ^^
Volt több is, de a régiek nicnsenek fent, amit meg találtam, nem megy végig (nálam ez legalábbis nem)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

#153
Nah, megnéztem négy, ma indult sorozat első részét, rövid összefoglalónkat látják.

School Days: Bevallom őszintén, az eleje eléggé meglepett, én ugyanis ilyet animében még nem láttam (itt arra gondolok, hogy az animációban / mindenben igen erősen jelen volt a H-game feeling, pl. sok állókép, a cselekmény új színtereinél jellegzetesen változó zene, gyenge seiyuu-teljesítmény etc.). Meg kell, hogy mondjam, bár nem sokat vártam ettől a sorozattól, már ez az első rész sem hatott meg, a legnagyobb jóindulattal is csak közepesnek nevezhető, teljesen tipikus karakterekkel és kiszámítható sztorival (Őszintén, ki lepődött meg, mikor [spoiler]Sekai megcsókolta  a srácot?[/spoiler]). Az érdeklődés totális hiánya miatt nem folytatom tovább.

Doujin Work: Röviden: ezt nem nekem készítették. :D A többit (animáció, sztori, hangulat, stb.) a békesség érdekében inkább nem minősítem.

ZOMBIE-LOAN: Ezt a LULZ miatt néztem meg, és ilyen szempontból nem csalódtam, ugyanis elég jókat kacarásztam rajta (annyira rossz volt). Tipikus átlagshounen jól megpakolva "kúlos" bishounenekkel és egy csipetnyi meganekko lolival. Aki mellesleg A Shinigami Szemével rendelkezik (Death Note, anyone?) és látja a "halálra jelölt" embereket, ezeket vadássza le a két bishounen. Oh wow. DO NOT WANT.

Umisho: A végére hagytam a legjobbat. :lazza: Fanservice a minőségibb fajtából, kellemesen idióta karakterekkel, ráadásul néha még nevettem is a poénokon (és a ZOMBIE-LOAN-nal ellentétben egyáltalán nem veszi komolyan magát, szerencsére). Az előző három delikvenssel ellentétben ez DO WANT, biztosan nézem tovább.

Köszönjük, hogy ma is minket választottak, jövő héten is tartsanak velünk, viszontlátásra. :D

Edit: in b4 "go to hell fag"
痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

Shigurui 01

Bricks were shat.

Egy állítólagosan igen véres szamurájos manga alapján készült. Azt, hogy véres, én is tapasztaltam, mivel a rész azzal kezdődött, hogy valaki kiszedte a saját beleit >.< , továbbá fül- és orrlevágás is volt.
A rajzstílusa eltér a manapság megszokottól, nagyon férfias (úgy értem, hogy olyan, mint némely régebbi férfi-manga), reálishoz közelítő arcokkal. Egyes arckifejezésekről a Yaranaika jutott eszembe. A ruhák, kardok, hajviseletek ábrázolása mind-mind nagyon aprólékos, a kort ill. a szamurájos animéket kedvelők számára épp ezért csemege lehet a sorozat, ha kijön. (Elvileg csak később kezdődik, de kódolatlan napok voltak a WOWOW-on, és leadták ennek is az első részét.) A korhűség a nyelvre is kiterjed, tele volt régies fordulatokkal és nyelvtannal, így kb. egy büdös szót nem értettem belőle. Utóbbihoz az is hozzájárult, hogy a sztori mintha visszafelé haladt volna (à la Memento).

Mindenesetre van egy hangulata, elképzelhető, hogy érdemes lesz nézni. A potenciális fansubbereknek meg sok szerencsét kívánok, ehhez a cucchoz elkel...
Failure is the default option

Rage

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-04, 01:51:39
Egyes arckifejezésekről a Yaranaika jutott eszembe.
ROTFLOL, nekem is. Brutalitás szempontjából azt hiszem elképzelhető, hogy egy új Elfen Lied-et köszönthetünk a Shigurui személyében; remélem, a sztori azért magasabb színvonalt képvisel majd annál.
痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

Egy-két megoldás (főleg a párbaj animációjánál) a Kemonozuméra emlékeztetett, határozottan izgalmas volt ebből a szempontból.
Azért vannak elvárásaim a sorozattal szemben - főleg, hogy ez is Madhouse, csak nem cseszik el.
Failure is the default option

Darkstar

#157
Quote from: Rage on 2007-07-04, 01:48:34
(Őszintén, ki lepődött meg, mikor [spoiler]Sekai megcsókolta  a srácot?[/spoiler]
Őszintén, miért kellett volna meglepődni? Sekai-ról a történet legeleje óta lerí, [spoiler]hogy totál bele van zúgva a srácba.[/spoiler] Annak a jelenetnek sokkal inkább a hangulata a fontos, az viszont sajnos, mint említettem is, nem jön át rendesen. A játékban sokkal jobban tetszett.
Quote from: Rage on 2007-07-04, 01:48:34
Edit: in b4 "go to hell fag"
A Doujin Work viszonylagos pozitív értékelése miatt most eltekintek tőle, de azért a jövőre nézve felírtam.
(Jah, nincs jobb dolgom, mint 1.03kor a gép előtt kajálni és hülyeségeket irogatni egy fórumra/imageboard-ra...)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-04, 01:51:39
Shigurui 01 ...
Ezt már kinéztem magamnak egy-két előzetes alapján, ezek után még jobban érdekel, Elfen Liednél jobb sztori viszont valóban nem ártana. (Egyébként meg japántudást ide, a sok ismertető meg kedvcsináló után kezdek türelmetlen lenni a subokat illetően)

Quote from: Rage on 2007-07-04, 01:48:34
Umisho
Illetve mostmár ez is érdekel.

kikuchiyo

Quote from: minuszmiki on 2007-07-04, 02:06:59
Quote from: kikuchiyo on 2007-07-04, 01:51:39
Shigurui 01 ...
Ezt már kinéztem magamnak egy-két előzetes alapján, ezek után még jobban érdekel, Elfen Liednél jobb sztori viszont valóban nem ártana. (Egyébként meg japántudást ide, a sok ismertető meg kedvcsináló után kezdek türelmetlen lenni a subokat illetően)

Ennek csak akkor kezdj neki, ha előtte doktoráltál klasszikus japán nyelvből...
Failure is the default option

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-07-04, 01:13:15
Más: miért nem találok a Youtube-on egy olyan kivágást a játékból (1. chapter), ami rendesen végig is megy?
Ezt keresed?

Ez meg vajon az, aminek gondolom? :D

Megnéztem én is. Kár, hogy nem azok a seiyuuk vannak benne, akik a játékban voltak.
De egyébként tetszett, kíváncsi vagyok, milyen befejezése lesz. Ha nem ismerném a játékot, rávágnám, hogy a srác összejön Sekaial, azt csókolom, de így annyira nem triviális a dolog :D

Doujin work viszont nem tűnik nagy durranásnak. Megnézem még felírattal is, de nem hiszem, hogy érdemes lesz időt vesztegetni rá. A mangának volt egy hangulata, ami ebből negyon hiányzott. Az animációról meg jobb nem is beszélni.


minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-04, 02:09:52
Quote from: minuszmiki on 2007-07-04, 02:06:59
Quote from: kikuchiyo on 2007-07-04, 01:51:39
Shigurui 01 ...
Ezt már kinéztem magamnak egy-két előzetes alapján, ezek után még jobban érdekel, Elfen Liednél jobb sztori viszont valóban nem ártana. (Egyébként meg japántudást ide, a sok ismertető meg kedvcsináló után kezdek türelmetlen lenni a subokat illetően)

Ennek csak akkor kezdj neki, ha előtte doktoráltál klasszikus japán nyelvből...
Annál lehet előbb elkezdik subolni, inkább azt várom meg.
Btw ezekszerint te doktoráltál? ::)

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-07-04, 02:15:56
Ezt keresed?
404, de az oldalon találtam egy gyanús linket, most jön lefelé.  :merci:
Az a második meg az, aminek hiszed, nekem is megvan pár. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-07-04, 02:20:15
Az a második meg az, aminek hiszed, nekem is megvan pár. :D
Ez esetben lassan vehetek egy külön vinyót a School Daysnek. Fönt van a gépen az iso, a telepített játék, és lassacskán majd ez is. 20 giga :jee:


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-07-04, 02:24:25
Ez esetben lassan vehetek egy külön vinyót a School Daysnek. Fönt van a gépen az iso, a telepített játék, és lassacskán majd ez is. 20 giga :jee:
Detto, csak nekem mellette még fentvan a Summer Days ISO + játék, ráadásul az iso-k két vinyón vannak, hogy véletlen se vesszenek el. :D Inkább ki sem számolom, mennyi hely.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Share-en vannak külön H-scene gyűjtemények is a School Days-hez...

Mindjárt kiszámolom, nálam mennyi hely... Shift-del... 0 byte.  :whoah:
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: Darkstar on 2007-07-04, 02:20:15
404, de az oldalon találtam egy gyanús linket, most jön lefelé.  :merci:
Az a második meg az, aminek hiszed, nekem is megvan pár. :D

És nem talált, az anime első része volt. Uh a kérdés még aktuálisl. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Ezekhez a bizonyos bad endingekhez tudtok adni nekem sauce-t?
Failure is the default option

Manitu

Kotonoha bad end
Sekai bad end
Makoto bad end part _1_ _2_ _3_

Mindjárt megkeresem a többit is...

Ennyi.


Edit:
Quote from: Darkstar on 2007-07-04, 03:01:36És nem talált, az anime első része volt. Uh a kérdés még aktuálisl. :)
Hogy ez tegnap miért nem jutott eszembe, hát le lehet azt tölteni az 0verflow oldaláról :D Elvileg a 150 megás file az.

Meg megtaláltam fansubbal is.


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-07-04, 21:33:43
Hogy ez tegnap miért nem jutott eszembe, hát le lehet azt tölteni az 0verflow oldaláról :D Elvileg a 150 megás file az.
Ááá, NC. Köszi. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-07-04, 21:33:43
Meg megtaláltam fansubbal is.
Még mindíg jobban tetszik, mint az anime. Pedig sok különbség nincs, de a hangulat vhogy mégis más.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-07-05, 23:20:16
Még mindíg jobban tetszik, mint az anime. Pedig sok különbség nincs, de a hangulat vhogy mégis más.
A színek teszik talán. A játékban az a narancsos fény a naplementés jeleneteknél elész más hangulatot adott, mint az animében. Meg a zene. Az utolsó jelenet végéről nagyon hiányzott, hogy szép lassan rákeverjék az Anata ga ... inait.


Darkstar

Valszeg azok, meg ahogy Sekai mondja, hogy ennyi bőven elég, a játékban vhogy sokkal érzelemmeltelibbnek hat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-07-10, 22:23:00
School Days ep2 RAW
Mikor is lesz ebből DVD rip?  :angyali:

Manoto kezd olyan tipikus pancser háremfőhős lenni. Azért a játékban ennyire nem lehetett elcs*szni azt a mozis randit... vagy igen :confused:
A gafikáról meg nem tudom mit gondoljak, az egyik jelenetben piszok szépen meg van csinálva, a másikban meg tömyény QUALITY. Tisztára mint a  színuszhullám. De a kameraállások még mindig zseniálisak :appl:

Vagy ezt inkább a mit láttálba kellett volna?...


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-07-11, 00:04:51
Manoto kezd olyan tipikus pancser háremfőhős lenni. Azért a játékban ennyire nem lehetett elcs*szni azt a mozis randit... vagy igen :confused:
Jah, a sorozatban Makoto alapjáraton nagyobb idióta, mint én a játékban bármikor voltam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Épp írni akartam, hogy ez mind szép és jó, csak subot látnék már legalább az első részből, erre látok is :D  :hopp:
[AniYoshi]​_School​_Days​_-​_01​_(XviD)​_[42776509].avi
[AniYoshi]​_School​_Days​_-​_01​_(h264)​_[02F5F33E].mkv

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-07-11, 01:15:58
Épp írni akartam, hogy ez mind szép és jó, csak subot látnék már legalább az első részből, erre látok is :D  :hopp:
[AniYoshi]​_School​_Days​_-​_01​_(XviD)​_[42776509].avi
[AniYoshi]​_School​_Days​_-​_01​_(h264)​_[02F5F33E].mkv

De utállak hogy mindig megelőzöl. :hopp:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん