Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

minuszmiki

#180
Quote from: Zsiga on 2007-07-11, 01:17:58
De utállak hogy mindig megelőzöl. :hopp:
Behold my villámkéz!  :angyali:

edit: Megnéztem a Sky Girls első részét, sokminden nem derült ki a történetből egyelőre, bár a sci-fi/mecha nem annyira az én műfajom, de ettől még lehet jó. A rajz/animáció elmegy, az OP/ED szintén, a szereplők elsőre szimpatikusak. Pár részt biztosan megnézek még, ebből még bármi kisülhet.

Soldier

KaraS ep4 RAW
-en varok subot remelem lex nemsokára, ha valki meg talal hozza pls link :P

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Mi várható ebből a School Daysből? Higurashi vagy Kanon style?
Ja és megnéztem a Moetan első részét...hát...őőő...éérdekes darab  :eek: Nem tudom mi a furcsább, hogy ilyenből csináltak animet, vagy hogy levetítik a TV-ben is. És most kezdtem el nézni a Namoha-t is, és nem tudom miért, de nagyon hasonló volt a két első rész :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Attól függ, hogy melyik endinget pakolják bele. Egész eddig bloody ending ellenes voltam, de egy makoto bad end egyre inkább elfogadhatónak látszik...
A Nanoha meg sokat fog változni, de ez a henshines dolog úgy látszik minden magical girl-ös animében kötelező. :D (Továbbá nem kis betűvel írjuk, hogy Nanohát nézünk, hanem nagy félkövérrel, büszkén ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Első 3 részen vagyok túl, idáig nagyon SM-es, de a következő rész jobbnak tűnik. Érdekes azért a teljes átváltozásos jelenet :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cobra on 2007-07-14, 22:12:31
Érdekes azért a teljes átváltozásos jelenet :)
Ha arra gondolsz, akkor valóban van benne egy NSFW pillanat. ^^ Vagy mitől érdekes?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-07-14, 22:00:33
Attól függ, hogy melyik endinget pakolják bele. Egész eddig bloody ending ellenes voltam, de egy makoto bad end egyre inkább elfogadhatónak látszik...
Én inkább úgy fogalmaznék, ha nem bad end lesz, akkor valószínűleg fail, lesüllyed a tucat háremcuccok közé. De Makoto bad endet nem akarok[spoiler]ott Sekai a rosszkislány, do not want! :bruhuhu:[/spoiler]


Darkstar

#188
Akkor oldják meg máshogy, de ha Makoto ekkora idióta marad, vesznie kell.
Quote from: Manitu on 2007-07-14, 22:19:33
Én inkább úgy fogalmaznék, ha nem bad end lesz, akkor valószínűleg fail, lesüllyed a tucat háremcuccok közé.
Ebben viszont az eddigiek alapján sajnos egyet kell értenem. Sehol nincs a játék hangulatához képest, viszont felvett egy rakás idióta vonást. =(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

NSFW-re nem jöttem rá, mit jelent, de valószínűleg egyre gondolunk :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-07-14, 23:35:10
NSFW-re nem jöttem rá, mit jelent, de valószínűleg egyre gondolunk :)
not safe for work :)

Cobra

Ki néz animet munka közben (főleg ilyet):)

Hogy ontopic is legyek: elég érdekes lett a Higurashi, valahogy nem illik ehhez ez a sok SD, ami most a 2. (és úgy tűnik a következőben is) részben volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lokids

#192
Megnéztem a Doujin első részét... Meglepett, hogy csak 15 perc. De egész jó volt. Viszont ha így szapulja mindneki a mangához képest, akkor milyen volt a manga...

P.s.: mi az a DS? Már párszor elmondták, de mindíg elfelejtem...

Szerk: SD akart lenni, csak nem tudok gépelni. :)

Manitu

Quote from: Lokids on 2007-07-15, 17:00:59
P.s.: mi az a DS? Már párszor elmondták, de mindíg elfelejtem...
DS? Így hirtelen csak Darkstar ugrik be  :muhahah: Ha az SD-re gondoltál, akkor az super deformed :lazza:


minuszmiki

Most néztem meg a Moetan első részét, elég nagy ökörség, az animáció is tetszik, aranyosak a lolik. Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. :D

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-07-15, 17:48:49
DS? Így hirtelen csak Darkstar ugrik be  :muhahah:
Detto. Utána meg a Nintendo DS. :D

Quote from: minuszmiki on 2007-07-16, 00:12:46
Most néztem meg a Moetan első részét, elég nagy ökörség, az animáció is tetszik, aranyosak a lolik. Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. :D
http://www.datorrents.com/download.asp?id=23533&name=%5Bmoyism%5D%20Moetan%20-%2002%20%28RAW%29.avi.torrent
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-07-16, 00:16:18
Quote from: minuszmiki on 2007-07-16, 00:12:46
Most néztem meg a Moetan első részét, elég nagy ökörség, az animáció is tetszik, aranyosak a lolik. Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. :D
http://www.datorrents.com/download.asp?id=23533&name=%5Bmoyism%5D%20Moetan%20-%2002%20%28RAW%29.avi.torrent
Már elkezdtem tölteni, azért kösz :)

chilip

Code-E, érdekes lehet << leírás >> alapján. torrent bármelyik pillanatban jöhet hozzá, amit találtam tokyo Toshokan-on az sajna nem müxik, kicsit várni kell...

repost.: a << torrent >> most már jó  :szemuveges:

Én

School Days-nek csak az első része subos?
(Egyébként olvasgattam, amit írtatok: én még csak z első részt láttam, a játékról pedig semmit sem tudok, úgyhogy ehet, hogy meg fogok lepődni... :eek: )

Soldier

Quote from: Én on 2007-07-18, 02:53:22
School Days-nek csak az első része subos?
(Egyébként olvasgattam, amit írtatok: én még csak z első részt láttam, a játékról pedig semmit sem tudok, úgyhogy ehet, hogy meg fogok lepődni... :eek: )

nemsokára nekem lent van a game , azt varom hogy utana nezhesem már az animet :redface: (csak mert valhol azt tanacsoltak igy "dicséretesebb")

minuszmiki


Darkstar

Quote from: Soldier on 2007-07-18, 02:57:52
nemsokára nekem lent van a game , azt varom hogy utana nezhesem már az animet :redface: (csak mert valhol azt tanacsoltak igy "dicséretesebb")
Nem akarod tudni, hogy én mennyit játszottam vele (és még mindíg nincs meg az összes end...) :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-07-18, 03:41:34
Quote from: Soldier on 2007-07-18, 02:57:52
nemsokára nekem lent van a game , azt varom hogy utana nezhesem már az animet :redface: (csak mert valhol azt tanacsoltak igy "dicséretesebb")
Nem akarod tudni, hogy én mennyit játszottam vele (és még mindíg nincs meg az összes end...) :D

hosszu lesz akkor a holnapi napom/északam :P bar nem hiszem hogy összes endre szüksegem van csak legyen valmi fogalmam rola erted ?!

Darkstar

Értem én ^^
És még mielőtt leér a játék, szedd le a v1.11-es pach-t a hivatalos oldalról, az is eltart egy darabig. Legalábbis nekem lassan jött és nem kicsi.
http://schooldays.0verflow.com/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-07-18, 03:43:22
Értem én ^^
És még mielőtt leér a játék, szedd le a v1.11-es pach-t a hivatalos oldalról, az is eltart egy darabig. Legalábbis nekem lassan jött és nem kicsi.
http://schooldays.0verflow.com/

okey thanks ..

Én

Quote from: minuszmiki on 2007-07-18, 03:08:16
Quote from: Én on 2007-07-18, 02:53:22
School Days-nek csak az első része subos?
Nem
I needz to murk loar... egyébként kösz :)


Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-08-01, 19:18:05
[Ayu] Baccano! - 01 [754D61DF].​mkv

Milyen előrejelzésekkel/várakozásokkal indul? Mert amit anidb-n olvastam az által nem tudtam eldönteni, hogy elkezdjem-e.


Lokids

Ahhh. Mikor belekezdtem az olvasásába eljutottam az elején eddig a mondatig:
"I must give a small warning: this isn't for the weak-hearted or the young children and this anime isn't afraid to show blood."

Itt éreztem, hogy nézni kell. :D