Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Solid Snake on 2007-09-09, 18:15:25
Minél több animét nézek, annál jobban lolicentrikus beállítottságú leszek, szóval van benne valami.  :haha: :lazza:
Quote from: Én on 2007-09-09, 20:35:54
Ez nekem kb úgy mutatkozik, hogy néha már elviselem sőt tetszik :D néha :D
Kb mindenkinél így kezdődik ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-09-09, 20:52:49
Quote from: Solid Snake on 2007-09-09, 18:15:25
Minél több animét nézek, annál jobban lolicentrikus beállítottságú leszek, szóval van benne valami.  :haha: :lazza:
Quote from: Én on 2007-09-09, 20:35:54
Ez nekem kb úgy mutatkozik, hogy néha már elviselem sőt tetszik :D néha :D
Kb mindenkinél így kezdődik ^^
Ez nem igaz! Én világ életemben bírtam a lolikat. Nálam ez születési rendellenesség :D


kikuchiyo



Why don't you take a seat there, gentlemen!
Failure is the default option

Darkstar

#273
Quote from: Manitu on 2007-09-09, 21:21:05
Ez nem igaz! Én világ életemben bírtam a lolikat. Nálam ez születési rendellenesség :D
"Kb mindenkinél", azaz nem mindenkinél. Nekem is a génjeimben van :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én


Próféta

Quote from: Darkstar on 2007-09-09, 21:44:31
Quote from: Manitu on 2007-09-09, 21:21:05
Ez nem igaz! Én világ életemben bírtam a lolikat. Nálam ez születési rendellenesség :D
"Kb mindenkinél", azaz nem mindenkinél. Nekem is a génjeimben van :D
Génjeidben? Hmmm, anyád hány éves is? :D

Draconire


Soldier


Én

CLANNAD TV Non-credit OP
Nem tűnik rossznak. :D Kanon feelingem volt a nézése közben, a karakterek a környezet mind olyan hasonló, még az OP is. Mikor is kezdik? Ez is október első hete, nem?

minuszmiki

Nekem is a Kanon ugrott be róla, ígéretes. A zene viszont nem nagyon tetszik elég langyos. Egyébként ez is október ötödikén indul, mint a Shana S2.

Solid Snake

#280
Quote from: Én on 2007-09-29, 20:14:12
CLANNAD TV Non-credit OP
Nem tűnik rossznak. :D Kanon feelingem volt a nézése közben, a karakterek a környezet mind olyan hasonló, még az OP is. Mikor is kezdik? Ez is október első hete, nem?

Mivel ez is KyoAni/Key produkció, ezért naná, hogy hasonló.
A CLANNAD gyakorlatilag az Air és a Kanon után következő feldolgozás lesz.  :smile:

Ráadásul az OP zene (Clannad - Mag Mell ) már hónapok óta megvan mp3-ban, így a fülem kellőképpen hozzá van szokva, szóval ez az OP tetszett.  :cool:

Annyiban biztosak lehetünk, hogy a grafika most is ütni fog. Már csak a történet maradjon olyan romantikus/természetfeletti keverék. Akkor nem lesz gond.  :smile:
Ismeri valaki a játékot belőle, hogy tudna nyilatkozni?

Én

Quote from: Solid Snake on 2007-09-29, 23:14:02
Quote from: Én on 2007-09-29, 20:14:12
CLANNAD TV Non-credit OP
Nem tűnik rossznak. :D Kanon feelingem volt a nézése közben, a karakterek a környezet mind olyan hasonló, még az OP is. Mikor is kezdik? Ez is október első hete, nem?
Mivel ez is KyoAni/Key produkció, ezért naná, hogy hasonló.
Attól, hogy ugyanazok csinálták, nem kéne minden karakternek ugyanúgy kinéznie. Első kiscsaj->Ayu, második kiscsaj->Yuuichi unokatestvére, 3. kiscsaj->szintén kuzin nagy homlokkal és kosárlabda helyett hegedűvel :ejj: Persze lehet csak nekem ilyen szemet szúró. Pl a 2 op között beugrott hasonlóság: az elején havazik, mezőn futó kiscsaj, karakterek egyenkénti bemutatása közelről-távolról etc. Kanonnál mondjuk nem írtak neveket.
(Nem lehúzásnak szántam BTW)

Solid Snake

#282
Quote from: Én on 2007-09-29, 23:26:25
Attól, hogy ugyanazok csinálták, nem kéne minden karakternek ugyanúgy kinéznie. Első kiscsaj->Ayu, második kiscsaj->Yuuichi unokatestvére, 3. kiscsaj->szintén kuzin nagy homlokkal és kosárlabda helyett hegedűvel :ejj:

Te tényleg megrögzött Kanon-ellenes vagy.  :haha: :lol:

Quote from: Én on 2007-09-29, 23:26:25
Pl a 2 op között beugrott hasonlóság: az elején havazik, mezőn futó kiscsaj, karakterek egyenkénti bemutatása közelről-távolról etc.

A KyoAni/Key adaptációk OP-ja majdnem mindig megegyezik séma szempontjából.

Air OP
Kanon OP
CLANNAD OP

Én

#283
Lol nem az a bajom, hogy pont a Kanonból van, hanem hogy EZT_MÁR_LÁTTAM_VALAHOL.
Kanonnal sincs sok bajom, csak én Yuuichit nem bírom annyira mint ti. (No meg a 8 rész alatt amit láttam gyakorlatilag nem történt semmi.)
Editre válaszolva: akkor nem csak én voltam kukacoskodó. :)

Rage

Quote from: Én on 2007-09-29, 23:31:47
nem az a bajom, hogy pont a Kanonból van, hanem hogy EZT_MÁR_LÁTTAM_VALAHOL.
Welcome to the world of anime. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

chilip

#285
nem tudom volt-e már ez az oldal linkelve: << anime 2007 ősz >>, van itt pár kurva nevetséges :D az eggyik egy játék-baba, igazi babákkal :D azér van pár érdekes fighting, shounen, romantikus és sci-fi mindenesnek, mint amilyen én vagyok ;) (mind1 milyen csak jó legyen...) :
Shakugan no Shana season 2,
Gundam 00,
Jyuushin Enbu - Hero Tales (fullmetal alchemistet dizájnelte még a készítők közül a dizájner :D ezt jól megaszontam...),
Ghost Hound (nyomozgatós - párhuzamos világgal),
Blue Drop: Tenshi-tachi no Gikyoku (vmi Sci-fi lesz romantikával, meglátjuk... ),
BAMBOO BLADE ( must watch :D ),
Night Wizard The Animation ( meglátjuk... játékadaptáció),
Dragonaut - The Resonance ( mecha érdekes kinézettel - első rész lesz a döntő ),
Majin Tantei Nougami Neuro (a démon aki talányokat eszik, ezért segít egy lánynak nyomozni... nos ez vagy egyedi lesz, vagy nagy faszság... kép alapján nem jön be a démonfiú...ezt is meglátjuk),
Rental Magica (érdekes lehet...)
Mokke (ez is...)

eggyelőre ennyi... ;) lesz itt pár érdekes, ha a fele nézhető, már nem vagyok anime nélkül év végéig :D

ed.: jah és Hatara Kids Maiham Gumi
Hamsters turn into workaholic freaks who can talk and act like humans, with the power of their micester badge! -  :lol:

Rage

Quote from: chilip on 2007-09-30, 01:27:57
Jyuushin Enbu - Hero Tales (fullmetal alchemistet csinálta még a készítője...)
Ő csak a karakterdizájnért felel, semmi másért nem, így én ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. A Neuro pedig jó lesz. Nagyságrendekkel jobb, mint a Claymore, ami helyett menni fog. Nekem elhihetitek. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Soldier

Quote from: chilip on 2007-09-30, 01:27:57
nem tudom volt-e már ez az oldal linkelve: << anime 2007 ősz >>,

en meg nem láttam az a lényeg  :rotfl: szvl ty , valmi hasonlo volt de ott nem volt ennyi összegezve.. elégsok kedvemrevalót látok :cool:

Én

Jah ígéretes, csak *khm* sok a hasonló témájú. :D

chilip

azér megnézem majd a hörcsögös első részét :D

kikuchiyo

Végigmentem ezen a line-upon és kiírtam, hogy mik érdekelnek - mivel elég kevés időm van mostanában, vsz. ezek többségének is csak az első részét fogom megnézni. Még a Darker Than Black-kel és a Higurashival is be kéne hoznom magam.

Íme a lista, ha érdekel valakit egyáltalán: :)

  • Ghost Hound - Production I.G. 20. évi jubileumi sorozata, a Lain rendezője stb. - biztosan nézni fogom

  • Majin mittomén Neuro - ha má' mongyátok, belenézek, ja, és Madhouse

  • Mokke - fantasy mystery-drama, also Madhouse

  • Hatara Kids blabla Hörcsögös Izé - for teh lulz

  • Rental Magica - valahogy megfogott a leírás alapján, meglássuk

  • Moyashimon - for the corrupted laugh out loud, again

  • Shion no Ou - ebbe is belenézek, ha nem cseszik el (Studio Deen, anyone?), még jó is lehet, sakk és gyilkossági rejtély

Első körben ennyi, a Higurashi (ha folytatom) és a Denno Coil mellé kell beférnie a döntősöknek.

Ja, próbáljátok meg kitalálni, melyik a kedvenc anime-stúdióm. A szerencsés nyertesek között egy hangszórót sorsolok ki.
Failure is the default option

Member

Studio Barcelona (a Kodomo no Jikan miatt)

Én

Nekem kéne hangszóró, most egy kölcsön van. :D
Quote from: kikuchiyo on 2007-09-30, 22:32:22
ja, és Madhouse
also Madhouse
Ezalapján fentemlített? (tipp)

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-30, 22:32:22
Ja, próbáljátok meg kitalálni, melyik a kedvenc anime-stúdióm. A szerencsés nyertesek között egy hangszórót sorsolok ki.
I.G., Madhouse, Ghibli, és nem szereted a Deen-t meg a Gonzo-t. :) Milyen hangszóró? :D

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-30, 22:32:22
Ja, próbáljátok meg kitalálni, melyik a kedvenc anime-stúdióm. A szerencsés nyertesek között egy hangszórót sorsolok ki.

Err...amelyik a Dennou Coil-ért felel.  :D

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-09-30, 22:49:01
Quote from: kikuchiyo on 2007-09-30, 22:32:22
Ja, próbáljátok meg kitalálni, melyik a kedvenc anime-stúdióm. A szerencsés nyertesek között egy hangszórót sorsolok ki.

Err...amelyik a Dennou Coil-ért felel.  :D
Az is Madhouse. ;)

Manitu

A Deen jó, csináltak egy Simount, azóta egy rossz szavam nincs rájuk :D


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-09-30, 23:21:42
A Deen jó, csináltak egy Simount, azóta egy rossz szavam nincs rájuk :D
Ez mondjuk igaz.  :smile:

Rage

#298
Madhouse = win by default. (Már csak az über-winnar Shigurui miatt is. :whoah: :lazza:)
Btw, most hallgatok épp egy Neuro doramacd-t (in b4 kill urself, fag), hát Yako ezzel a moe anime dizájnnal, valamint Ueda Kana hangjával elképesztően durva lesz, nameg van omg Koyasu Takehito, omg Yamaguchi Kappei, omg Saiga Mitsuki... I'm looking forward to this shit. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Manitu

#299
Jut eszembe, ismer valaki olyan oldalt vagy blogot, ahol az őszi animék stáblistái össze vannak gyűjtve? Konkrétabban az érdekelne, hogy Noto Mamiko melyikben játszik majd.

ZOMG, tárgytalan :D Wikipedia a barátom :D