Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

#300
You're Under Arrest! Full Throttle 01. (raw)
Számomra megvolt az előző sorozatok feelingje. A 2. sorozat után [spoiler]a két hősnő útja ismét elvált, az első rész a Bokuto Rendőrkapitányságra való visszatérésükkel ér véget (hozzájuk illő történések közepette :lazza:).[/spoiler] Az opening a korábbiaknál több fanservice-t ígér, az endinget az Animesuki fórumán a [spoiler]yuriliscious[/spoiler] szóval jellemezték. Furcsának találom, hogy elég sok mellékszereplőt kihagytak az openingből.

Soldier

#301
Quote from: Lokids on 2007-10-04, 22:57:25
Myself; Yourself első része alapján sima dating simulator,

egesz jo volt,tetszett, bár Aoi hangja eleg érdekes ^^OP eleje tettszett utána nem,ugyanigy az ED, ekkora fülest élvezet lehetett kapni  :hopp:, bár nem ertem miert tetszett  ez a jelenet ennyire ,hisz olyansok mindent meg nem tudni a szereplökröl.

Zsiga


chilip

no már csak 1 nap és Gundam 00 :D

Soldier

#304
Quote from: Zsiga on 2007-10-05, 13:23:49
Clannad ep.1

hoppá ty

edit: azta ez nem lesz rossz  :eek: :cool: Nagisa Seiyuu-ja volt a Sola-ba(Aone) is ugye ? mert nagyon ismerös ,
edit2: 1 kis utánajarasal megtalaltam bár nem egy animeben kapott mar nagyobb szerpet, miutan meglattam azt ereztem volna cikinek ha nem lenne ismerös ^^

motifator

Én akkor néztem nagyot, amikor az elején megszólalt Chidori Kaname :) (hú, de megörültem, de sajnos csak mellékszereplőnek túnik)
Amúgy szerintem is jó lesz, de remélem hozzákezd majd valami normálisabb fansubber csapat is, vagy legalább nem fognak majd ennyire sietni. Sose szokott gondom lenni az angol feliratok olvasásával, de ennél sokszor meg kellett állítanom/vissza kellett tekernem, mert hosszú feliratok sokszor nagyon rövid ideig voltak láthatók.
Így az első rész alapján igéretesebbnek tűnik még a Kanonnál is, valahogy érdekesebbek a szereplők, és végre nem csak az amnéziával kell küzdenie a plotnak, hanem egész érdekes dolgok látszanak kibontakozni.
A Sprocket-féle subot nézte valaki? Az milyen?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


SaiyaGin

Quote from: chilip on 2007-10-05, 14:03:40
no már csak 1 nap és Gundam 00 :D

Jah. Nem fogok unatkozni hétvégente.  :lazza:

Soldier

#308
Dragonaut - The Resonance ep.1 - Bár elég érdekes ez az mp4 ,, ezek roszabb minöségüek szoktak lenni általaban (bár 170mb)? vagy tudtok valmit a subber csapatrol? [I-Z]
Da Capo II ep.1

Manitu

Quote from: Soldier on 2007-10-06, 00:53:27Bár elég érdekes ez az mp4 ,, ezek roszabb minöségüek szoktak lenni általaban (bár 170mb)?
Az mp4 csak egy konténer. Legalább annyit tud mint az mkv. A minőség a kódoláson múlik, nem a konténeren. 70 megába is bele lehet gyömöszölni egy részt úgy, hogy füled-farkad kettéáll tőle, csak győzze dekódolni a processzorod. A 170 mega manapság már elég standard TV-ripeknél.


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-10-06, 01:19:40
Quote from: Soldier on 2007-10-06, 00:53:27Bár elég érdekes ez az mp4 ,, ezek roszabb minöségüek szoktak lenni általaban (bár 170mb)?
Az mp4 csak egy konténer. Legalább annyit tud mint az mkv. A minőség a kódoláson múlik, nem a konténeren. 70 megába is bele lehet gyömöszölni egy részt úgy, hogy füled-farkad kettéáll tőle, csak győzze dekódolni a processzorod. A 170 mega manapság már elég standard TV-ripeknél.

rendben köszi , idöközben mar leis jött ,igy rájöttem en is^^

kikuchiyo

Majin Whatever Neuro 01

Thanks, but no thanks... egyáltalán nem tudta felkelteni az érdeklődésemet. Az artwork pocsék és valahogy irritáló az egész. Nem az én stílusom.

(in b4 fag)
Failure is the default option

chilip

#312
Quote from: Soldier on 2007-10-06, 00:53:27
Dragonaut - The Resonance ep.1 - Bár elég érdekes ez az mp4

nice  :jee: superpower and big boobs , ráadásul a Witchblade dizájnját viseli magán ( ami ugyancsak tetszett :D és az orbitális mellek és persze superpower jellemzőket viselte magán  :haha: ) na ez marad, nézni fogom...

ed.: Blue Drop ep1

ed.2: basszus nehogy letöltsétek, a felirat nagy faszság, semmi köze ahhoz amit mondanak... vmi fun-sub :D

minuszmiki

Quote from: chilip on 2007-10-06, 02:01:50
ed.: Blue Drop ep1

ed.2: basszus nehogy letöltsétek, a felirat nagy faszság, semmi köze ahhoz amit mondanak... vmi fun-sub :D
Épp most kezdtem el tölteni, jó hogy ezt elolvastam. Mindenesetre pusztuljanak el.

chilip

Gundam 00 ep1 RAW - kiváncsiság megöl, megnézem a RAW-ot, kár hogy egy büdös szót nem fogok érteni belőle...vagyis párat igen :D (oni-chan például  :lol: megvan az előnye ennek a ~ezer rész animének amit eddig láttam :haha:)

Zsiga

Quote from: chilip on 2007-10-06, 15:08:39
Gundam 00 ep1 RAW - kiváncsiság megöl, megnézem a RAW-ot, kár hogy egy büdös szót nem fogok érteni belőle...vagyis párat igen :D (oni-chan például  :lol: megvan az előnye ennek a ~ezer rész animének amit eddig láttam :haha:)
Egyik Gundamhez se kell felirat, ha láttál már legalább két másik Gundam szériát... :D

SaiyaGin

#316
Lockon Stratos=Kurz Weber  ( :lazza:)

(Egyébként nem volt olyan rossz az első rész.

chilip

nah megnéztem és tetszett (bár egy büdös szót nem értettem belőle a nevek kivételével) :D kicsit szupermecha fílingje volt (semmi esélye az ellennek) de annyira nem volt súlyos, azokat a szárnyszerű valamiket pedig elfelejthetnék már végre, a Wingbe se tetszett... (itt most a reaktor produkál ilyesmit eleddig tisztázatlan okok és körülmények közt)

repost: << Gundam 00 ep 1 - GundamSnet subs >>
<< You're Under Arrest Full Throtle ep 1- Naked subs >> - lehet előbb az elötte lévő részeket kéne megnéznem...

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2007-10-06, 23:53:42

repost: << You're Under Arrest Full Throtle ep 1- Naked subs >> - lehet előbb az elötte lévő részeket kéne megnéznem...

:tezsvir: Jó a YUA, nem egy agyonhypolt sorozat, de kellemes kikapcsolódás.

chilip

jó lesz az őszi szezon :D most így belegondolva 13 animét néztem ki magamnak + ottvan az amit csakazértis megnézek (bleach, naruto), meg amit mindig megnézek (One Piece). 13 animból eddig amit láttam, az mind maradt nézésre első rész alapján... nem fogok unatkozni. Csak adnák már ki a Kiddy Grade 2-t is :D lenne 14 kinézett animém akkor már  :haha:

ed.: hupsz, full throtle-t bele se számoltam :D

Soul

Én azt a lo***** Kod*** N* Ji*** animét várom  :smile:

chilip

<< Blue Drop ep 1 >> - remélhetőleg ez már jó, de inkább majd reggel ellenőrzöm le :D

smash++

Quote from: Gmer on 2007-09-10, 20:50:35
All released 2007 Autumn Anime PVs as of 9/10
Előre is elnézést ezért a bazi nagy Off-ért.De az a zene ami a Shakugan no Shana II Pv alatt megy.Eszement tetszik.Valaki tudja a címét?Ha van neki egyáltalán :D

Soldier

Quote from: chilip on 2007-10-07, 03:30:07
<< Blue Drop ep 1 >> - remélhetőleg ez már jó, de inkább majd reggel ellenőrzöm le :D

ez erdekes volt, fura történetnek latszik de valahogy a rajz nem nagyon jött be ,(a dagadt meg lol).. Ennyiböl meg nem tutam eldönteni hogy tetszik-e vagy nem.

Cobra

#324
Gundam 00 : Elsőre semmi extra, mint az előző Gundamok kb, annyi különbséggel, hogy még idiótább neveket adtak az embereknek meg a szervezeteknek :)

edit: [SS-Eclipse] Shakugan no Shana 01 torrent tölthető a megszokott helyekről  :Kiraly:
ahh, Gmer megelőzött, de itt jobban szem előtt van :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2007-10-07, 19:10:01
Gundam 00 : Elsőre semmi extra, mint az előző Gundamok kb, annyi különbséggel, hogy még idiótább neveket adtak az embereknek meg a szervezeteknek :)

ez nem igaz, most nem azzal kezdődött, hogy mentek ellopni a szupertitkos gundameket :D nagyon nagy különbség

Night Wizard: hát ez is nagyon lol sorozat lesz :D mintha a Nanoha Strikers harcait látnám egybegyúrva a kenichi hülyeségeivel. Nézni fogom, és az OST-ját meg nagyon várom.

Blue Drop elég "érdekes" volt... majd meglátjuk...

ed.: nah, Shana le is jött :D

Soldier

Shakugan no Shana Second
[SS-Eclipse]

1..: Xvid, .h264

under dl/ have fun  :jee:

Cobra

Soldier kissé elkéstél :P
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ultimecia

Gundam aktuálisan kezdődő sorozata.
Most így elsőre: Ez nem is gundam. Sehol egy gundamlopás vagy vérfürdős raid. Unalmas egy első rész volt.
A rajzolás tetszik. Az akciók valahogy olyan laposnak tűntek. Nem tudom miért, elégé fura.
Gundamok maguk jók, csöppet mintha "soványak" lennének. A neveik meg... melyik ***** találta ki őket. :smile: Ami eddig egyértelműen hasonlít az elődeikre az a Zeta és a Buster.

Cobra

Igaz én idáig csak a Winget láttam, de a unit 001 tiszta Wing Zero, főleg a feje. De a főszereplő is erősen hasonlít Heero-ra. A 002 meg hasonlít Duo Gundamjára (sajnos nem ugrik be a neve).
Hide and fear, Cobra Commander is here !