Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

nah, Shana is megvolt és do want more :D ideje újranéznem az első szezont, már alig emlékszek vmire belőle olyan régen volt...

minuszmiki

Blue Drop ep1.: Sok mindent nem tudtam leszűrni belőle, az animáció nagyjából rendben volt, bár volt egy-két fura megoldás, viszont a jelenetet a fecskékkel prímán megcsinálták. A végéről viszont a Kannazuki no Miko jutott eszembe, amit az általam valaha látott legrosszabb három anime közé sorolok, nagyon remélem, hogy annál jobb és koherensebb sztorit raknak össze a shoujo-ai potenciál mellé. OP nem volt, az ED nem rossz.

Shana Second ep1.: Ez nagyon rendben volt, látványos, rögtön belevág a történetbe, az előző széria recapjét ügyesen bújtatták bele ebbe az álmos témába. zOMG, Shana is still hot! Az OP kifejezetten tetszett, az ED viszont animáció és zene terén is unalmas. Jöhet a következő

SaiyaGin

#332
Quote from: ultimecia on 2007-10-07, 23:53:15
Gundam aktuálisan kezdődő sorozata.
Most így elsőre: Ez nem is gundam. Sehol egy gundamlopás vagy vérfürdős raid. Unalmas egy első rész volt.
A rajzolás tetszik. Az akciók valahogy olyan laposnak tűntek. Nem tudom miért, elégé fura.
Gundamok maguk jók, csöppet mintha "soványak" lennének. A neveik meg... melyik ***** találta ki őket. :smile: Ami eddig egyértelműen hasonlít az elődeikre az a Zeta és a Buster.

Szerintem jó, hogy nem ugyanúgy kezdődött, mint az előző 2 Gundam-sorozat. Nekem épp az a problémám, hogy sok(de valóban nem túl hosszú és izgalmas) akciójelenet volt, és a pilótákról szinte semmit se tudtunk meg. A Dynames  nem csak téged emlékeztet a Busterre.
Egyéb: olvastam olyan véleményt, miszerint a Celestial Being vezetője [spoiler]Leninre[/spoiler] hasonlít.
Ki tippel még rajtam kívűl ara, hogy Patrick Hülyenév (a Setsuna által lealázott pilóta) pár részen belül el fog halálozni?  :D

Soldier

#333
Quote from: Cobra on 2007-10-07, 23:27:11
Soldier kissé elkéstél :P

jovan ám,már megkaptam  :comp:   :redface:

Night Wizard Ep1

Quote from: minuszmiki on 2007-10-08, 03:19:48
Shana Second ep1.: Ez nagyon rendben volt, látványos, rögtön belevág a történetbe, az előző széria recapjét ügyesen bújtatták bele ebbe az álmos témába. zOMG, Shana is still hot! Az OP kifejezetten tetszett, az ED viszont animáció és zene terén is unalmas. Jöhet a következő

:tezsvir:

chilip

Majin Tantei Nougami Neuro - ezt is megnéztem és do want more :D az első "talány" elég lapos volt, de minden más nagyon rendben van ;) főleg a poénok meg a démon viselkedése :D

chilip

kimikiss pure rouge - love-comedy lesz sztem, bár a karakterek elég jellemzőek a műfajra (számító kiscsaj 190+es IQ-val, a hinata féle szégyenlős, a hiperaktív meg a többnyire normális - és akkor a 3 fiú, az átlagos főhős, a gizda haverja, és a 3. aki egy büdös szót nem szól, csak akkor ha harapófogóval szedik ki belőle...) első része egész jó volt, ha csak jobb lesz, ezt is nézzük :D

Rental Magica - az eddigi legrosszabb az ősziek közül (már amelyeket magamnak kinéztem), első rész alapján számomra a nézhető kategóriában van még jócskán, de semmi extra. ezekután nincsenek nagy elvárásaim, de ha ennél rosszabb lesz a többi akkor 3-4 rész után abbahagyom...

Soldier

Quote from: chilip on 2007-10-09, 17:51:23
Rental Magica - az eddigi legrosszabb az ősziek közül (már amelyeket magamnak kinéztem), első rész alapján számomra a nézhető kategóriában van még jócskán, de semmi extra, ezekután nincsenek nagy elvárásaim, de ha ennél rosszabb lesz a többi akkor 3-4 rész után abbahagyom...

pont ez akartam irni  :eek:

kimikiss now under dl.

chilip

oh elfelejtettem hozzátenni, hogy a Rental Magica ED-je nekem nagyon bejövős  :jee: OP meg nem volt most...

Rage

Quote from: chilip on 2007-10-09, 17:51:23
Rental Magica - az eddigi legrosszabb az ősziek közül
Nálam ezt a címet egyelőre a Prism Ark birtokolja - konkrétan egy fél részt bírtam végigszenvedni, utána shiftdel. Borzalmasan bugyuta és klisés, valamint hatásvadászat terén is jeleskedik. DO NOT WANT.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Soldier

Quote from: Rage on 2007-10-09, 20:00:37
Nálam ezt a címet egyelőre a Prism Ark birtokolja - konkrétan egy fél részt bírtam végigszenvedni, utána shiftdel. Borzalmasan bugyuta és klisés, valamint hatásvadászat terén is jeleskedik. DO NOT WANT.

ennek ellenére en meg majd teszek vele egy probat ha lesz sub,vagy mar van csak nem latom (?!)

Darkstar

Quote from: Rage on 2007-10-09, 20:00:37
Nálam ezt a címet egyelőre a Prism Ark birtokolja - konkrétan egy fél részt bírtam végigszenvedni, utána shiftdel. Borzalmasan bugyuta és klisés, valamint hatásvadászat terén is jeleskedik. DO NOT WANT.
Sub még nincs, ugye?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

#341
Toto-n úgy látom, nincs. Én a raw-t néztem.
(Btw, az a vicc az egészben, hogy állítólag a sztorija jó a stuffnak... Aki végig tudja nézni, plz írjon majd egy rövid véleményt ezzel kapcsolatban. :D)
痛みを感じる方向に、出口がある!

SaiyaGin

Quote from: Soldier on 2007-10-09, 17:52:08
Quote from: chilip on 2007-10-09, 17:51:23
Rental Magica - az eddigi legrosszabb az ősziek közül (már amelyeket magamnak kinéztem), első rész alapján számomra a nézhető kategóriában van még jócskán, de semmi extra, ezekután nincsenek nagy elvárásaim, de ha ennél rosszabb lesz a többi akkor 3-4 rész után abbahagyom...

pont ez akartam irni  :eek:


pont ezt akartam megnézni  :eek:
(Kivárom, hogy mások mit mondanak...)

Cobra

Megnéztem a Rental Magica első részét, nem komoly darab, de az első rész alapján bármi lehet belőle. Sablonos hárem anime annyi extrával, hogy a jelen technológiába kevernek mágiát. Egyszer nézhető lightos darabnak indult idáig.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lokids

#344
Megnéztem a kimikiss első részét. Tetszik. Eddig nem a visszajön az ismerős csaj és mindenki ráhajt dolog. Bár a sablon, hogy beköltözik egy sráchoz megvan, de eddig úgy tűnik, hogy mindenkinek megvan a maga párja, szal a csaj is kereshet másik pasit. És valszeg találtis a magas szótlan srác személyében... (tiszta Chad a gyerek :D )

A Sketchbookhoz mé nem csinálnak má feliratot?????? Azt várom a legjobban. :PPPP

ultimecia

Nekem spec tetszett a Rental Magica.
Kisértetiesen hasonlít a http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4564 ra ami szintén tetszett.
Én biztos nézni fogom :smile:

Manitu

Quote from: ultimecia on 2007-10-09, 21:12:22
Kisértetiesen hasonlít a http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4564 ra ami szintén tetszett.
Kösz a tippet, most már biztos, hogy felejtős. Eddig reménykedtem, az Eclipse nem szokott olyan rossz sorozatokat választani, bár végülis a Fate Stay Nightot is végigsubolták :redface:


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-10-09, 22:26:37
az Eclipse nem szokott olyan rossz sorozatokat választani, bár végülis a Fate Stay Nightot is végigsubolták :redface:

just DiE  :__devil:  :hopp:

Én

(Van Eclipse subja? Akkor majd leszedem azt)
kimikiss pedig csorog le, de messzemenő elvárásaim nincsenek

Lokids

Quote from: Én on 2007-10-09, 22:32:02
(Van Eclipse subja? Akkor majd leszedem azt)
kimikiss pedig csorog le, de messzemenő elvárásaim nincsenek

Ha nem vársz sokat, akkor szerintem élvezni fogod. Ha mégis, akkro csalódni. :)
Szerintem jó, meg valahogy nem tálalja alapból a háremanimék receptjét, hogy mindenki egyre... Ez itt meglepett.

chilip

<< Mokke - Ep 1 >>

és a Bamboo Blade-et meg subbolja már vki, már a 2. rész is kinnvan, erre van egy link ami rossz, mer a trackerük szar  :ejj:

minuszmiki

Kimikiss ep1.: Eredetileg nem terveztem, hogy nézni fogom, de itt a fórumon elég véleménnyel voltatok róla, szóval megnéztem az első részt. Semmi extra, de a karakterek tetszenek, így elsőre teljesen hétköznapinak tűnnek. A karakterdizájn kicsit furcsa, a szemek jó messze vannak egymástól, de meg lehet szokni. Az animáció sem nagy eresztés, de nézhető. Viszont a hangulat egészen tetszett, és arra is kíváncsi vagyok, mi sül ki a történetből, szóval valószínűleg nézni fogom. Az OP-t, ED-t most láttam utoljára.

Lokids

#352
Chilip: Nézz el IRC-re néha.
Itt a bamboo blade első része Subbal!!!
http://www.megaupload.com/?d=Q66ZCDW3



Na ja a kimikiss zenéje valahogy nekem sem jött be. Végig sem néztem őket. :P

Cobra

OFFTOPIC
Quote from: Manitu on 2007-10-09, 22:26:37
Kösz a tippet, most már biztos, hogy felejtős. Eddig reménykedtem, az Eclipse nem szokott olyan rossz sorozatokat választani, bár végülis a Fate Stay Nightot is végigsubolták :redface:
Az aláírásképeden szereplő hölgyek látogassanak meg az éjjel (persze ilyen beállítottságban) :morci:
OFF off
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

#354
Quote from: Lokids on 2007-10-10, 00:52:18
Itt a bamboo blade első része Subbal!!!
http://www.megaupload.com/?d=Q66ZCDW3

itt is :D és nem kell megaup-szarozni... << Bamboo Blade - ep 1 >>

ed.: Mokke első részét megnéztem, OP eléggé bejön, ED olyan semmilyen. maga az anime elég érdekes volt, bár azér történhetett volna több dolog is (mondjuk azér ne legyünk telhetetlenek :D )

ed. the second : Bamboo blade-et is megnéztem, ezt is nézni fogom :D

minuszmiki

Shugo Chara ep1.: Eeh... Igen gagyi, bár a főszereplő végülis nem rossz és a karakterdizájn is szép, csak ne a bishounenekre koncentrálna. Az OP, ED ocsmány, és az egész annyira rózsaszín, amennyire csak lehet. Egy részt még biztos megnézek, de ha marad ilyen, megy a kukába.

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-10-10, 17:00:57
Shugo Chara ep1.: Eeh... Igen gagyi, bár a főszereplő végülis nem rossz és a karakterdizájn is szép, csak ne a bishounenekre koncentrálna. Az OP, ED ocsmány, és az egész annyira rózsaszín, amennyire csak lehet. Egy részt még biztos megnézek, de ha marad ilyen, megy a kukába.

nah már rég vártam a subot,megnezem en is. :smile:

Gregory

KimiKiss: Nem is rossz kezdésnek, még bármi lehet belőle. Mindenesetre jöhet a többi rész is  :smile:
Rental Magica: Egyáltalán nem tudott lekötni, jó ha 5 percig néztem, mielőtt shift+del lett a sorsa
Genshiken 2: Az első rész alapján a grafika szebb lett, mint az OVA-knak, de azért hagy maga után kívánnivalót, és nekem az első évad rajzolása is jobban tetszett.
Kaiji: Egész érdekesen indult, a grafika érdekes, de a végére már egész hozzászoktam. Első rész alapján egész jó, sztem nézni fogom.

Manitu

Quote from: Cobra on 2007-10-10, 01:15:28
OFFTOPIC
Quote from: Manitu on 2007-10-09, 22:26:37
Kösz a tippet, most már biztos, hogy felejtős. Eddig reménykedtem, az Eclipse nem szokott olyan rossz sorozatokat választani, bár végülis a Fate Stay Nightot is végigsubolták :redface:
Az aláírásképeden szereplő hölgyek látogassanak meg az éjjel (persze ilyen beállítottságban) :morci:
OFF off
[off]
Hmm... fivesome  :muhahah: :angyali:
[/off]


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-10-10, 22:14:15
[off]
Hmm... fivesome  :muhahah: :angyali:
[/off]
Azt mondod, megéri? Van benne valami... ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん