Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Én

#360
kimikiss, 1. rész: Baromi átlagos romance stuff, de most pont ilyet szeretnék nézni, i give it a do want. :) A végén azért loltam.
(most pedig myself;yourself dl alatt)
goccha
myself;yourself 1.: Hmm ez nem tetszik annyira mint a kimikiss, de azért az alaphangulat itt is megvan. Aoi-chant legszívesebben a pokolba száműzném a szinkronja miatt, de van pontosan 2 pozitívuma amiért megbocsájtok neki. :D A karakerdizájn tetszik, az alapfelállás is, nézni fogom (viszont a 2. rész lassan jön).
2. rész is megvolt, eh hogy fogom én ezt a szinkront x részig tűrni. :D Sano-nak meg nem lenne egyszerűbb bocsánatot kérnie? Nem az a tipikus "a büszkeség a mindenem" karakter.



Soldier

Quote from: Én on 2007-10-11, 19:42:33
:hopp: ezt vártam

hát ez igencsak érdekes volt.. nem tudok hozzáfüzni még semmit , szépnek szép volt de nem tul sokat értettem még egyenlöre..várom a kövit.

nem tudom volt-e már en csak most láttam: Goshuushou-sama Ninomiya-kun - XviD, .h264! Kiváncsiságbol belenézek.

chilip

végre van hír a Hero's Tale-ről is. Hétvégén lesz már sub... (asszem vasárnap)

Én

#365
Ez a tale of memories egyszerűen baromi jó volt, hatalmas INSTAWIN. A megvalósítás, az eszközök, a hangulat rettenetesen ott volt nekem (ismertető alapján valamennyire vágtam is, de kb csak a felét, a többi csak simán tetszett). Deep factor analyzed, DEMAND 2ND EPISODE, NAO.

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-10-11, 21:21:47
Ez a tale of memories egyszerűen baromi jó volt, hatalmas INSTAWIN. A megvalósítás, az eszközök, a hangulat rettenetesen ott volt nekem (ismertető alapján valamennyire vágtam is, de kb csak a felét, a többi csak simán tetszett). Deep factor analyzed, DEMAND 2ND EPISODE, NAO.

Húha, akkor szedjük.  :D

chilip

Quote from: Én on 2007-10-11, 21:21:47
Ez a tale of memories egyszerűen baromi jó volt, hatalmas INSTAWIN. A megvalósítás, az eszközök, a hangulat rettenetesen ott volt nekem (ismertető alapján valamennyire vágtam is, de kb csak a felét, a többi csak simán tetszett). Deep factor analyzed, DEMAND 2ND EPISODE, NAO.


én is láttam és  :tezsvir:


Cobra

Megnéztem a Dragonaut első részét, csak szólok, hogy ne pazarolja rá senki a sávszélt. Ocsmány grafika, első részből ugyan semmi nem derül ki a történetről, de már most látszik, hogy legjobb esetben is egyszer nézhető kategória. Én inkább megkímélem magam tőle, nem hinném, hogy tud bármi értékelhetőt nyújtani.
Blue Drop: Ezt viszont nézni fogom, Aoi-on úgyis megy a raw blogolása, onnan előre lehet majd tudni, hogy mire számítson az ember. A 2. részre is jót írt Hikari, szóval majd nézem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


chilip

Quote from: Cobra on 2007-10-11, 22:20:43
Megnéztem a Dragonaut első részét, csak szólok, hogy ne pazarolja rá senki a sávszélt. Ocsmány grafika, első részből ugyan semmi nem derül ki a történetről, de már most látszik, hogy legjobb esetben is egyszer nézhető kategória. Én inkább megkímélem magam tőle, nem hinném, hogy tud bármi értékelhetőt nyújtani.

nekem tetszett, mivel erősen hajaz a grafikája a witchblade-re, és mivel annak tetszett a grafja, ennek is. meg első részből következtetsz arra hogy legjobb esetben nézhető kategória? Tengen Toppa is úgy kezdte, hogy felmennek a felszínre és hova jutott?a CG sárkánytól (már ha CG lesz) kicsit félek előre, de semmi bajom eddig az animével. izlések és pofonok, ennyire nem kéne fikázni 1 rész alapján...

ultimecia

hmmm, eddig elégé "egyhangú" az őszi anime választék. moe-moe hátán. romantika-romnatika hátán. Van még egy gundamunk, egy csatahajósunk (már ha az lesz a Blue Drop, de az összes többi azt a stílust képviseli.
Sehol egy Seto no Hayamone epic vígjáték...
(Bezzeg tavasszal és nyáron nem volt egy normál romantikus anime, viszont ez így még nekem is elég egyhangú)
Viszont ahogy nézegettem az első részeket egyedűl a shigo chara lesz az amit nem fogok nézni :smile:

Én

Nekem ez pont jól jön, amikor nem volt moe-romantika-etc, megtömtem az agyam mással, most jöhet ez. :D

Rage

Quote from: Cobra on 2007-10-11, 22:20:43
Megnéztem a Dragonaut első részét, csak szólok, hogy ne pazarolja rá senki a sávszélt.
Én megnéztem a másodikat is, és bár valóban nem nagy CUCC, valamint klisékből finoman szólva nincs hiány, kifejezetten élvezhető. A grafika pedig... nekem sem a kedvencem a Generic Animu Art, de azért azt mondani erre, hogy ocsmány, igen erős túlzás. Szerintem 5-6 részt mindenképpen megér.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Hiei-sama

En meg megneztem a Kodomo No Jikan sorozat elso reszet.Nekem tetszett es a kovetkezo resz win lesz,viszont idegesit benne a cenzura...Hol a szoveget ,hol a kep van cenzurazva :/

Cobra

Dragonautban pedig a fejek szerintem szörnyen néznek ki, kb a Macrossban néztek ki így a szereplők (az eredetiben). Bár akinek megakad a szeme az XXL-es dekoltázsokon, azt ez nem fogja zavarni :D
Kodomo no Jikan cenzúrázott?  :wtf:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cobra on 2007-10-12, 01:00:53
Kodomo no Jikan cenzúrázott?  :wtf:
Még nem láttam, de a shotok alapján elég rendesen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-10-12, 01:18:34
Quote from: Cobra on 2007-10-12, 01:00:53
Kodomo no Jikan cenzúrázott?  :wtf:
Még nem láttam, de a shotok alapján elég rendesen.
Eh  :ejj:  :mad:

edit & repost:

Myself; Yourself ep1-2.: Az eddigiek közül ez volt a leggyengébb, az eredetiség legapróbb szikrája is hiányzik belőle, az animáció nem csúnya ugyan, de nem is szép, a karakterek egytől egyig idegesítőek és unalmasak voltak és a történet sem ígér semmit. Ha ez nem változik meg sürgősen, megy a kukába ez is.

ef - a tale of memories ep1.: Ez pedig a legígéretesebb az őszi szezon általam látott darabjai közül. Szép, bár néhol kicsit giccsbe hajló az animáció, de szolgál nagyon tetszetős megoldásokkal. A hangulat is egészen megragadott, az OP ED szintén rendben volt. Én is azt mondom, második részt ide most!

chilip


Én

Anon nem írt róla biztatókat, de meglesem a saját szememmel is.

chilip

megnéztem a Dragonaut 2. részét... jó volt, de... MI A F@SZÉRT KELL CG-vel BELERONDÍTANI VMIBE, MÍG ILYEN GÁZUL NÉZ KI AZ EGÉSZ!!!! csak a CG-s rész volt ronda.... bah, na mind1

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2007-10-12, 04:32:37
Myself; Yourself ep1-2.: Az eddigiek közül ez volt a leggyengébb, az eredetiség legapróbb szikrája is hiányzik belőle, az animáció nem csúnya ugyan, de nem is szép, a karakterek egytől egyig idegesítőek és unalmasak voltak és a történet sem ígér semmit. Ha ez nem változik meg sürgősen, megy a kukába ez is.
:tezsvir:, nekem végig az az érzésem van, mintha vmi tesco gazdaságos terméket néznék.

Belenéztem még a Blue Drop-ba is, az se nagyon jött be, a felénél shift+del

Viszont a Bamboo Blade első része szvsz egész jó volt, jöhet a 2. rész  :smile:

Az ef - a tale of memories nekem is lenn van a gépemen, de még lusta voltam megnézni  :D

Én

Quote from: Gregory on 2007-10-12, 15:43:56
Az ef - a tale of memories nekem is lenn van a gépemen, de még lusta voltam megnézni  :D
Do it, faggot :D
Myself;Yourself annyira nem volt vészes szerintem. Tény, hogy nem egy nagy eresztés, de megadja azt amit vártam (iskolás tökölés), bőven van esély, hogy beinduljon, csak a csajnál kell megtörni a jégnek. Ha viszont erről fog szólni az egész sorozat, fail.

Gregory

Quote from: Én on 2007-10-12, 15:51:48
Do it, faggot :D
:hehe:
Megvolt, a szálakat elindították, jöhet a következő rész
Mondjuk az opening elég gyengére sikerült és elég érdekes volt néhány jelenség vizuális élmény szempontjából, de hozzá lehetett szokni(aki látta az sztem tudja, h miről próbálok meg beszélni) szvsz.

Én

Openinget, amikor felfedeztem, hogy ez bizony végig ugyanaz lesz (gondolom így is lett) áttekertem, valóban gyenge.
Quote from: Gregory on 2007-10-12, 16:36:29
aki látta az sztem tudja, h miről próbálok meg beszélni
Engem pont ez fogott meg, valamiért szeretem az ilyen vizuális csűréscsavarásokat. :D De tény, sűrű volt.

Draconire

Quote from: Én on 2007-10-12, 16:43:04
Openinget, amikor felfedeztem, hogy ez bizony végig ugyanaz lesz (gondolom így is lett) áttekertem, valóban gyenge.
Én remélem, hogy ez csak a szokásos "első rész alatt ne legyen normális op" dolog volt, és szépen beteszik a következő részbe azt a jelenetsorozatot ami a prologue-ban volt látható, mert az szép volt, mind zeneileg, mind képileg + nagyon "op-szerű" volt.

Én

Hmm megnéztem az elejét még egyszer... arra gondolsz, mikor Chihiro-t először megtalálja az állomáson a srác? Van benne valami, csak az úgy magában elég rövid, meg csak az egyik szál van benne. De ha kiegészítik, akkor approved.

Draconire

Quote from: Én on 2007-10-12, 16:58:37
Hmm megnéztem az elejét még egyszer... arra gondolsz, mikor Chihiro-t először megtalálja az állomáson a srác? Van benne valami, csak az úgy magában elég rövid, meg csak az egyik szál van benne. De ha kiegészítik, akkor approved.
Erről a prologue-ról beszélek. ;)

Én

facepalm @ self, azt hittem, az "op" előtti felvezető. :redface: