Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Én on 2007-10-12, 16:43:04
Engem pont ez fogott meg, valamiért szeretem az ilyen vizuális csűréscsavarásokat. :D
:tezsvir:, nekem is tetszettek a szokatlan megoldások.


edit & repost:

Kodomo no Jikan ep1.: Kurva cenzúra. :grrr:  :Eztneked: Még ha csak a képet cenzúráznák, rendben lenne, na de a szövegeket is? Így sok értelme nincs, pont a lényeg veszik el. No mindegy, egyébként az ilyen objektív dolgok, mint art, zenék rendben voltak, az OP semmi, az ED viszont egészen tetszett. Mindenesetre attól félek, meg kell várnom a DVD verziót, hogy rendes animét lássak belőle, marad a manga, de azt meg nagyon lassan adják ki.

Member

Quote from: minuszmiki on 2007-10-13, 04:32:53
Kodomo no Jikan ep1.: Kurva cenzúra. :grrr:  :Eztneked:
:bruhuhu:
Mit műveltek vele, kisípolják amit mondanak?!

minuszmiki

Olyasmi, tök random jelleggel kitakarnak dolgokat, látszik hogy mozog a szereplők szája, meg a manga alapján mondaniuk kéne valamit, de nem hallani, ilyenek. Bosszantó.

Soldier

#393
Quote from: Soldier on 2007-10-11, 20:47:29
Goshuushou-sama Ninomiya-kun - XviD, .h264! Kiváncsiságbol belenézek.

Ezt biztos nézni fogom , habár semmi extra, de a rajzolás tetszik , szereplök tetsznek a 2csaj különösen szememre valo..A történetböl nem tudunk tul sokat bár sztem nem is az lesz a lényeg.Maga műfajába sztem kifejezeten jo lesz..
:hopp:
Night Wizard ep2 [Ashes-Anisubs]
Goshuushou-sama Ninomiya-kun ep2 (Xvid)(m.3.3.w)
KaraS ep4 (Ani-Kraze) - en meg csak most lattam :redface:

Cobra

Dragonaut ep02: mivel nem igazán vagyok kíváncsi meztelen férfiakra, így megtartom a véleményemet, hogy kerülendő.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2007-10-13, 19:52:30
Dragonaut ep02: mivel nem igazán vagyok kíváncsi meztelen férfiakra, így megtartom a véleményemet, hogy kerülendő.

ez úgy hangzott, mintha buzi-anime lenne... félrevezető, mivel én is láttam és nem az. De az a poén télleg gyenge volt  :D

Cobra

Hátha még csak az az egy jelenet lett volna, de a preview-ban is volt egy jelenet (szerencsére szintén kitakarva)...
Nem buzi anime, de nagyon shoujo szagú az egész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rage

Izé, shoujo != bishounenfest. (Tudom, mire gondolsz, a Code Gay-Ass is hasonló volt, de attól még shounen...)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Cobra

Lehet rosszul tudom, de a lányoknak készült anime-t mondják Shoujo animének, nem?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rage

Jól tudod, viszont én arra akartam célozni, hogy ez nem kifejezetten lányoknak készült (amolyan Mai-HiME-féle "nézze mindenki" CUCCnak tűnik nekem).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Member

Quote from: Cobra on 2007-10-13, 21:41:21
Nem buzi anime, de nagyon shoujo szagú az egész.
Nekem a shoujo inkább amolyan lassú romantikus mű.
(Ahogy a shonen sok tökösen verekedő jófiúval végtelenül elnyújtott történettel)

Dreamcleaver

Fogalmam sincs, hogy ez az ef - a tale of memories miről fog szólni, de az egész látványvilág és hangulat magával ragadott. Ezt biztos nézni fogom.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Egy szigorúan schoolgirl-fan srác emailben 3 animét akar rámerőltetni, az egyik az ef, úgyhogy van bennem egy enyhe előítélet. :)

Én

Haverod mellélőtt szvsz, legalábbis első rész és promó alapján.

Member

Haverom... szvsz inkább az, aki miatt még tudom értékelni magamat... :lul:

Rage

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-14, 03:51:48
Fogalmam sincs, hogy ez az ef - a tale of memories miről fog szólni
Én már sejtem, legalábbis a 2. részben teremtettek némi alapot az OMG TEH DORAMA!-nak. :D

Edit: 444GET
痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

ef - a tale of memories 01

Annyian dícsértétek, így megnéztem én is...
Valóban voltak benne érdekes vizuális megoldások, de kb. ennyiben ki is merül a pozitívumok sora. Az egészre azt tudom mondani, hogy GICCS, emellett dögunalmas és nem szól semmiről - és hiába vannak a már említett érdekes vizuális megoldások, ha a CUCC (Rage, szerintem szedj jogdíjat) egyébként nem tudja levetkőzni a visual novel ős örökségét (konstans hátterek perceken keresztül, előttük premier plánban lapos figurák mozognak vagy beszélnek).
Ennél fogva én köszöntem szépen, ebből ennyi elég volt, lehet kövezni :)
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-14, 22:59:30
ef - a tale of memories 01
Ennél fogva én köszöntem szépen, ebből ennyi elég volt, lehet kövezni :)

[spoiler][/spoiler]

Fazék

#408
Quote from: kikuchiyo on 2007-10-14, 22:59:30
ef - a tale of memories 01
Ennél fogva én köszöntem szépen, ebből ennyi elég volt, lehet kövezni :)
jó van má igyekszem

amúgy sztem már leírás alapján is az erősen felejtős kategória a sorozat, valahogy ezek a tisztán anime szinten romantikus sorozatok már egy percig sem képesek lekötni... van egyetlen reálisabb is köztük?

Én

Lehet bennem van a hiba, de én pont azért szeretem ezeket, mert nem reálisak. :3x3:

Hiei-sama

Koharu Biyori OVA

Jott,latott es vitte a palmat nalam ;) Tobb hozza fuzni valom nincs ajanlom mindenkinek.

chilip

majd ha sub-olják, belenézünk ;) << AniDB >>

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2007-10-15, 10:28:51
majd ha sub-olják, belenézünk ;) << AniDB >>


Tul nagy tudas nem kell hozza,hogy megertsd,de te tudod :P

chilip

<< Hero Tales ep 1 >> by Kuro-Hana, na meglássuk, nagy elvárásaim vannak :D (pedig nem kéne... annál jobban fog fájni, ha szar...)

Hiei-sama

Fajni fog de kemenyen :) a raw-ot 6percig birtam es kinyomtam....Nekem nem jott be.

chilip

nem volt annyira rossz, de sokkal jobbra számítottam... ilyen se volt még :D amihez nagy elvárásokkal ülök le, azt vagy megutálom, vagy megszeretem... no majd meglátjuk, ebből még lehet valami...

Hiei-sama

Minami-ke ep1


Ezt is ajanlom mindenkinek,asszem ezt is nezni fogom :D Kegyetlen benne a hulye csaj XD

http://a.scarywater.net/saizen/%5BA-E_%26_Saizen%5D_Minami-ke_01_%5B115159F1%5D.mkv.torrent

Cobra

Rental Magica ep2
Sajnos erős visszaesés az első részhez képest. Sok-sok állókép (akció közben is) és az időben is visszamentünk, ez előbb játszódik, mint az elő rész, ami úgy látszik inkább beetetés volt.
Cserébe kaptunk egy nézhető endinget :) és az OP is tetszik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Hiei-sama on 2007-10-15, 18:32:46
Minami-ke ep1
Ezt is ajanlom mindenkinek,asszem ezt is nezni fogom :D Kegyetlen benne a hulye csaj XD

meglessük
Quote from: Cobra on 2007-10-15, 19:57:45
Rental Magica ep2
nem igazan hangzik jol , föleg ugy hogy az elsö se nagyon jött be már.

Gregory

Quote from: Soldier on 2007-10-15, 20:14:12
Quote from: Cobra on 2007-10-15, 19:57:45
Rental Magica ep2
nem igazan hangzik jol , föleg ugy hogy az elsö se nagyon jött be már.
:tezsvir:

Kaiji ep2:
Nekem továbbra is bejön, sőt, egyre jobban tetszik, mostmár biztos, hogyha képes leszek rá, akkor végig fogom nézni.

Belenéztem a Sketchbook ~Full Color's~-ba is, de számomra elég felejtős, egyrészt mert tele van művészlelkekkel, meg úgy egyébként sem hinném, hogy nekem való lenne.