Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

smash++

#510
Quote from: Lokids on 2007-11-16, 01:08:26
Koharubiyori OVA01
Még nem tudom mi ez, de az anidb ezt az infót tette mellé.

   Boing, Breasts, Comedy, Ecchi, Large Breasts, Nudity

Márcsak a miheztartás végett is. :D
Ezek nekem is feltűntek ;) és már elkezdtem leszedni... habár pötöm 1XXX-en már megelőztek :D


Cobra: Köszi az infot.Még én is eldöntöm mikorra tartogatom...

SaiyaGin

#511
You're Under Arrest: Full Throttle 6.
Hozza a várt minőséget, nagyon tetszik.  :Kiraly:
4. rész:"A 3-as számú járőrkocsit megtámadta egy szörnyeteg!"
[spoiler]A járőröző Yoriko és Aoi egy házikedvencét elvesztő fiatal lánynak segít. A munka befejeztével visszaindulnak a rendőrkapitányságra, de megérzik, hogy valami vagy valaki van még rajtuk kívül a kocsijukban. Ezt sikítozva közlik a diszpécser munkatársaikat, a fenti idézett mondat ekkor hangzik el Natsumi szájából, mikor a Főnök felvlágosítást kér a helyzetről.[/spoiler]
Az 5. részben egy legendás tolvaj jut fontos szerephez, aki autókat feltörvén, az azokban talált készpénzzel tartja el magát. Egy "rutinmunka" során egy járműben pénz mellett mást is talál, mégpedig [spoiler]egy kisbabát, aki gazdag, divatkedvelő anyja otthagyott a hátsó ülésen, amíg elment shoppingolni. Mivel tudja, hogy a babának nem tenne jót, ha az oxigénszegény, meleg környezetben maradna, a Legendás Tolvaj magához veszi a bébit. Ebből többeknek problémája származik.[/spoiler]
A 6. részben egy unatkozó nyugdíjas rendőr visszatér a munkájába, és feltett szándéka, hogy Aoi-ból [spoiler]férfit[/spoiler] faragjon.

Soldier

Tsubasa Tokyo Revelations OVA 1 by SHS  :hopp:

smash++

Quote from: Soldier on 2007-11-19, 20:25:49
Tsubasa Tokyo Revelations OVA 1 by SHS  :hopp:
Nagyon köszi!Ha nincs a post,tuti nem veszem észre ;) .Erre vártam :)
De ez nagyon zavar "dramatic turn"  :mad:

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-11-20, 00:38:55
De ez nagyon zavar "dramatic turn"  :mad:

nincs mit  :smile:
de ezt a "dramatic turn"-t hol olvastad ? valahogy nekem nem passzol az animehez, vagy csak meghal vmi mellekszereplö aztan az lesz ammire gondolnak?

smash++

Quote from: Soldier on 2007-11-20, 17:02:11
Quote from: smash++ on 2007-11-20, 00:38:55
De ez nagyon zavar "dramatic turn"  :mad:
nincs mit  :smile:
de ezt a "dramatic turn"-t hol olvastad ? valahogy nekem nem passzol az animehez, vagy csak meghal vmi mellekszereplö aztan az lesz ammire gondolnak?
utolsó előtti sor
Szeritnem sem menne a sorozat állandó "happy" végkimeneteleihez.Dramatic turn inkább csak az lehet,hogy Syaoran talizik a másik Syaoran-al... Az biztos,hogy nem akarok olyat látni ahol Sakura és Syaoran örök búcsút mond vagy vmi hasonló,mert akkor nagy hülyeség lenne számomra az egész.

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-11-20, 23:06:57
utolsó előtti sor
Az biztos,hogy nem akarok olyat látni ahol Sakura és Syaoran örök búcsút mond vagy vmi hasonló,mert akkor nagy hülyeség lenne számomra az egész.

jah látom télleg ty,
igen valahogy en is igy vagyok ezzel

Drake

Olvassátok szerintem a Tsubasa Chronicles mangát, az anime már nagyon elhaladt a manga vonalától. Sokkal jobb a manga és szerintem (megérzés alapján) happy end lesz a vége (de az még sokára lesz  :bruhuhu:), meg amit az első néhány kötetben is leírták (jóslat: egymásnak vannak teremtve, közös jövő, sors, de az előtt még vár rájuk néhány megpróbáltatás).

Soldier

#518
ef - a tale of memories ep07 (.h264)
jo volt mint mindig.. habár a végén kicsit sok volt a a fekete-fehér kép (ez nem tetszett annyira), illetve a telfonbeszelgetes sem volt épp szivmelengető de ettöl független még mindig  :cool: kiváncsi leszek Renji mit fog csinalni, meg hogy most mi is van/volt Hirono-val pontosan..

minuszmiki

Quote from: Soldier on 2007-11-21, 22:14:52
ef - a tale of memories ep07
Hát ennek megint nagyon hamar vége lett. Jó ez a sorozat, minden résszel egyre jobban tetszik. A telefonos része különösen tetszett, hülye Kei.

smash++

#520
Quote from: Soldier on 2007-11-21, 22:14:52
ef - a tale of memories ep07
Az előzőekhez képest ez elég "durva" rész volt szerintem... Marha jó volt :) ,habár a telefonos rész tetszett,de egy picit hülyeségnek tartom... Mobil-levan halkítva még ok-rezgőt már csak észre veszi vki-vagy egész nap meg sem nézi a telót... az üzenetrögzítőről nem is beszélve (vagy az is a mobil része lenn :) )
Kei  :uzi: remélem elvisz a kaszás BITCH :morci:
Renji is szépen beparázott,habár nem csoda...
Azért ez is olyan rész volt ami után egyre jobban azt érzem,hogy bizony megérdemlik a végén a boldogságot... ;)

Cobra

Rental Magica ep8:
Sok volt a pára a fürdőben, meg rossz irányba állt néha a kamera, de azért jó volt :D
Mivel előbb jött ki a Shinsen-Subos verzió, így azt néztem meg előbb, majd most megnéztem a Eclipse-et is és összehasonlítva jobb volt az Eclipse fordítása. Eclipse h.264-es kódolása sokkal tisztább, élesebb képet adott, mint az SS sima Xvidje. Fordításnál általában csak annyi különbség volt ,hogy szinonímákat használtak, (Eclipse jobban kidolgozott volt), viszont pár helyen nagyon eltért a két fordítás és a különbségek nagy részénél az Eclipse-es tűnt jobbnak (volt is, ahol már első nézésnél furcsállottam az SS fordítást). ED-nél meg teljesen más volt a feliratozás, pedig elvileg az énekelt szöveg megy a háttérben japán írásjelekkel, és az gyári felirat.
Szóval ha valki nézi a sorozatot, akkor inkább az Eclipse-et nézze, aki meg nem nézett még bele, annak ajánlom a sortozatot. Semmi kiemelkedő, de szórakoztató sorozat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

minuszmiki

ef, Kimikiss, Minami-ke ep.8: Mindhárom nagyon jó volt, talán még a szokásosnál is jobb. Már jó a napom. :)

smash++

Quote from: minuszmiki on 2007-11-28, 17:30:34
ef, Kimikiss ep.8: Mindkettő nagyon jó volt.
Csatlakozok.Mondjuk a Kimikiss legvégét fölös kavarásnak érzem (remélem csak beképzelem...)
Ef: Kei túl sok szerepet kap :),remélem többszörösen visszakapja a dolgokat.Nagyon remélem,hogy Miyako-ék megoldják a félreértést

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-11-28, 17:30:34
ef, Kimikiss ep.8: Mindkettő nagyon jó volt.

igyvan :tezsvir: es a Minami -ke se volt semmi  :hopp:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Kara no Kyoukai hát a Trailer-böl nem tudtam tul sokat kivenni,de ettöl független még mindig nagy szeretettel várom.Tetszetösnek látszik azok alapjan amit látni engedtek belöle! Bár ez a "tőrös" dolog ismerösnek látszik :smile: . Szvl w8ing,bár nem tudom milyen idön belül vehetem "kézbe" majd a subbolt verziot :confused:

chilip

Quote from: Soldier on 2007-12-04, 19:19:13
Kara no Kyoukai hát a Trailer-böl nem tudtam tul sokat kivenni,de ettöl független még mindig nagy szeretettel várom.Tetszetösnek látszik azok alapjan amit látni engedtek belöle! Bár ez a "tőrös" dolog ismerösnek látszik :smile: . Szvl w8ing,bár nem tudom milyen idön belül vehetem "kézbe" majd a subbolt verziot :confused:

pár nap? :D

Soldier


chilip

mostmár én is nagyon várom :D és inkább 1 hetet mondanék, ez nem 20 perces lesz, mivel movie :szemuveges:

Manitu



Soldier


smash++

EP 9 :e-f tales of m,kimikiss,Ninomiya-kun
e-f:nagyon-nagyon jó,eddigi kedvenc részem :).gonosz vagyok ha azt mondom a vége ilyen  :jee: volt,  Kei :__devil: .Remélem ez a páros így marad a végéig.
kimikiss: röviden, még mindig nem  :frown:  ,de azért jó volt.Mao nagyon gyanusss
Ninomiya: itt is folytatódik a töketlenkedés :)

Prof. William

#533
Erről az új animéről az Ayakashiról tud valaki valamit? A trailere elég jónak tűnt és úgy látszott a grafikával sem spóroltak...

Mikor jön? Vajon ki subbolja majd? Mi a sztori? :)

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-12-05, 15:44:55
Erről az új animéről az Ayakashiról tud valaki valamit? A trailere elég jónak tűnt és úgy látszott a grafikával sem spóroltak...

Mikor jön? Vajon ki subbolja majd? Mi a sztori? :)
- Már 2 rész lement, mint special, de valójában dec. 12.-én kezdődik (raw már van).
- Elvileg a Shinsen és a Mishicorp, de még nem biztos.
- ANN

minuszmiki

Quote from: smash++ on 2007-12-05, 14:33:59
e-f:nagyon-nagyon jó,eddigi kedvenc részem :).gonosz vagyok ha azt mondom a vége ilyen  :jee: volt,  Kei :__devil: .Remélem ez a páros így marad a végéig.
kimikiss: röviden, még mindig nem  :frown:  ,de azért jó volt.Mao nagyon gyanusss
Egyetértek, mindig meglepődöm, hogy az ef mindig tudja hozni, sőt akár meg is haladni a korábbi részek hangulatát. (És mondjuk a giccset is, ebben a részben azért volt egy-két igen meredek jelenet.)
Kimikissben meg végre indul a kavarás, van egy olyan érzésem, hogy az eddigi csak felvezetés volt. :D

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-12-06, 01:21:49
Quote from: smash++ on 2007-12-05, 14:33:59
e-f:nagyon-nagyon jó,eddigi kedvenc részem :).gonosz vagyok ha azt mondom a vége ilyen  :jee: volt,  Kei :__devil: .Remélem ez a páros így marad a végéig.
Egyetértek, mindig meglepődöm, hogy az ef mindig tudja hozni, sőt akár meg is haladni a korábbi részek hangulatát. (És mondjuk a giccset is, ebben a részben azért volt egy-két igen meredek jelenet.)

:tezsvir: még belefértek a jelenetek is böven , nagyon nagyon joo volt  :hopp:

Soul

Ha valaki már lemondott a [Genjo]KnJ-ről, az ep04 kijött ma.

Member

Hamarosan úgyis uncensored, már felesleges ezzel fáradniuk.

szilva

Őszi szezonból nem sokat kezdtem el nézni,de amit már csak a grafika miatt * ha a  történet annyira nemis kimagasló,devégülis egy romantikus-dráma* az ef - a tale of memories.Gyönyörű,néha 1-1 érzelemkifejezés a hátterekkel,jól játszadoznak a készítők.Személyszerint a történet is jó,kezd bonyolódni,még 3 rész van hátra,kiváncsi vok~
Clannad: Tudom h már vagy 9 rész biztos kijött,én még csak az egyet láttam,egyrészalapjánnemítélkezünk,de Kanon jobban tetszett,de Key,tehát folytatom majd ha lesz időm.
Gundam 00: Ennek látom van külön topicja,majd oda is írok,nekem annyira nem tetszik,mind mondjuk egy Seed-vagy Wing,de még hátra van a vég^^