Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Soul

Quote from: Member on 2007-12-10, 19:59:21
Hamarosan úgyis uncensored, már felesleges ezzel fáradniuk.

Nem felesleges sztem, mert felirat ctrl+c utánna ctrl+v  :smile:, ha már most lefordítják jó darabig az uncenzored nem lesz más csak, nem lesz kitakarás meg ugatás.Én spec nem bírok várni az unc így nézem cenzorosan  :smile:.

Soldier

#541
ha mar volt valahol akkor sryy:

[Philanthropy]Bokusatsu​_Tenshi​_Dokuro-chan​_2​_-​_03-04​

edit: nekem tetszett , bar mintha kicsit mas stilusban adta volna elő minthogy azt megszoktuk ,+kicsit sokat volt pucér a csávo de szerencsére azert karpoltoltak ezert minket o.O

Soul

Más nem fogja subbolni?

minuszmiki

A 01-02-ből is csak ők csináltak subot, úgyhogy gondolom nem.

Gregory

Érdeklődés szintjén: what's worth watching this winter?
Úgy nagyon egyik most(pontosabban decemberben) induló sorozat címe sem keltette fel az érdeklődésemet, a tartalmukról, meg hasonlókról pedig lövésem sincs, szóval ha valakinek vannak személyes tapasztalatai, akkor megköszönném, ha megosztaná

minuszmiki

http://www.moetron.com/2007/11/15/number-of-tv-premieres-this-winter-season-22/

Én is most kezdtem el szemezgetni belőlük. Alig van olyan cím, ami elsőre mondana valamit, de azokba biztosan belenézek (Ayakashi, Zoku Sayonara Zetsubou Sensei, Minami-ke ~Okawari~, Gunslinger Girl -IL TEATRINO-). A decemberiek között viszont nem találtam egyet se, amelyik érdekelne.

A múltkori blog kiindulópontnak jó lehet.

chilip

áááá, hova rakták a Rosario to Vampire-t  :wtf a legutolsó helyre a vártak közül... pedig a legjobban azt várom :P jan. 3.-a asszem :D akkor lesz az első rész ;) Ayakashi talán még, Ookami to Koushinryou  és  Shigofumi
(az uccsóhoz csak annyit: [spoiler]"The guys who will be working on it are also some big names, who worked on many big titles (of which I admittedly only saw half or so): the director directed Cat Soup, Tokyo Tribe, Stellvia, Shingu and Nadesico and planned and produced other gems as Kino's journey, Figure 17 and Azumanga Daioh and let's not forget the hilarious script of Tsukikage Ran. The guy behind the series composition worked on famous series as RahXephon, Angelic Layer, Planetes and Eureka7 (seriously, this reminds me of how many good series I've still got left to see)"[/spoiler] ;) worth a try )

ultimecia

Így előreláűthatólag 4-5 öt nem fogok csak nézni a listból, a többit igen. (már ha subolni fogják őket)
Remélem a Macross sorozat lesz :smile:

Manitu



Lokids

#549
Quote from: Manitu on 2007-12-23, 02:18:54
Hopika! KGNE Haruka route.

Vazzzzeeee!!!!!!!!!!!!
:tezsvir: :merci:

Mennyire vártam már.

minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-12-23, 02:18:54
Hopika! KGNE Haruka route.
Akartam is kérdezni, amikor megláttam délután a Tokyotoshon, hogy ez mi. Nagyszerű.  :hopp:

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-12-23, 02:18:54
Hopika! KGNE Haruka route.

Best Xmas present evar.  :hopp: :hail:

Úgy látom, hogy ez már egy OVA.
Úgy látom aniDB-n, hogy nincs kiírva, hány részes lesz, a köv. rész azonban 2008.02.22-én jön ki. Huhh.

motifator

 :merci: Meglessük, bár én mindig is Mitsuki-párti voltam.
[spoiler]Jöhetnek a kövek :uzi: :wtf  :rotfl:[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: motifator on 2007-12-23, 15:59:34
[spoiler]Jöhetnek a kövek :uzi: :wtf  :rotfl:[/spoiler]
Képzeld ide őket (megint nem találom a smiley-t :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Na, az elején volt egy ijesztően nyálas jelenet,
[spoiler]
Ó, fogjuk meg egymás kezét, hiszen Mitsuki mindhármónknak egyaránt fontos barát. De hé, ti mindketten meg is dugtátok, ez így nem ér  :wtf
[/spoiler] de összességében sikerült felkeltenie az érdeklődésemet. Egy ilyen befejezés után meg már végképp várom a következő részt.
[spoiler]
Remélem nem csak valami "kicsit bizonytalan voltam, de már rájöttem, hogy én is veled akarok lenni örökre, Takayuki. Bocsáss meg!" következő rész lesz, hanem szerepet kap végre Mitsuki is.
[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Quote from: motifator on 2007-12-23, 17:57:58
Na, az elején volt egy ijesztően nyálas jelenet,
[spoiler]
Ó, fogjuk meg egymás kezét, hiszen Mitsuki mindhármónknak egyaránt fontos barát. De hé, ti mindketten meg is dugtátok, ez így nem ér  :wtf
[/spoiler] de összességében sikerült felkeltenie az érdeklődésemet. Egy ilyen befejezés után meg már végképp várom a következő részt.
[spoiler]
Remélem nem csak valami "kicsit bizonytalan voltam, de már rájöttem, hogy én is veled akarok lenni örökre, Takayuki. Bocsáss meg!" következő rész lesz, hanem szerepet kap végre Mitsuki is.
[/spoiler]
:tezsvir: Már kezdtem izgulni, hogy ez is olyan smashnek való sorozat lesz, de a befejezés azért megmentette :) Mondjuk az lenne az igazi, ha
[spoiler]a végén megint összejönne Takayuki meg Mitsuki :__devil: :muhahah:[/spoiler]
Yup, ide is jöhet azokból a kövekből :D


motifator

Ó, atyám, nem vagyok egyedül, el se hiszem  :tezsvir:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

minuszmiki

Sőt, én is inkább Mitsuki párti vagyok. Vegyük inkább kézbe mi azokat a köveket. :D

Zsiga

Bizony, mindenki aki számít Mitsuki-párti, halál a Harukafag-ekre. :Kiraly:

kikuchiyo

És az mit kap, aki nem szereti a KGnE-t? :D
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-23, 19:02:25
És az mit kap, aki nem szereti a KGnE-t? :D
Tőlem egy ilyet:  :tezsvir:
:smile:

kelvor

Lassan tényleg meg kellene néznem a KGnE-t.  :lame: 

Xzone

WOOT! Nem is tudtam, hogy csinálnak OVA-t a KgNE-ből, pedig a kedvec animém. Érdekes ez a "mi lett volna ha" dolog, arra számítottam, hogy folytatják valahogy az eredeti sorozat eseményeit(annak pont úgy van vége, ahogy kell, így tökéletes). A hangulata azért megvan, de ettől függetlenül az eredeti változatot fogom tekinteni mindig is "kánonnak".

smash++

Quote from: Manitu on 2007-12-23, 18:15:43
Már kezdtem izgulni, hogy ez is olyan smashnek való sorozat lesz, de a befejezés azért megmentette :)
Látom nem vagyok beskatulyázva :) ááá hova
Úgy tűnik az attitűd már kialakult rólam,most kezdhetek azon dolgozni,hogy kicsit megváltoztassam :D Újra regelek  :rotfl:
Mitsuki  :jee:

Rage

KgNE sux, csak Haruka miatt néztem, de ezzel a "next season"-nel sikerült az ő karakterét is totálisan tönkrevágni. :wtf
Ja, amúgy boldog karácsonyt. :wtf
痛みを感じる方向に、出口がある!

motifator

Hogy lehet egy sorozatot csak egy majdnem végig [spoiler]kómában fekvő[/spoiler] szereplő miatt nézni? :wtf
Amúgy boldog karácsonyt innen is :wtf
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Lokids

Quote from: Zsiga on 2007-12-23, 18:55:52
Bizony, mindenki aki számít Mitsuki-párti, halál a Harukafag-ekre. :Kiraly:

És ha én Haruka X Mitsuki párti vagyok? Vagy ez az opció nem választható?

Cobra

Lassan áttérhetünk a 2008-as animekre. Talán az első subos a Macross Frontier, amine kaz első részét most néztem meg. Elsőre a grafika elég vegyes, de a gépek jól néznek ki. Történetileg nagyon olyannak tűnik, mintha az első Macross sorozat recapja lenne. Majd kiderül mi lesz belőle, Minmay helyett van most egy békafonos nyavajgó kislányunk (biztos főszerepet kap, mert a rész végén megmentik (ugyanúgy, mint a Macrossban Minmayt...), illetve van egy külön énekesünk is. Az ellenség meg egyelőre úgy tűnik, hogy élő gépeket használ, amik nem csak erősek és gyorsak, de elég rondák is :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ultimecia

 :tezsvir: az előttem felszólalóval.
A grafika elég jó lenne, ha a jól meg csinált gépekhez nem olyan ocsmány háttereket raktak volna. Amikor repül a srác és az a  :wtf (ZOMG) ul ocsmány várohsáttér.
Az ellenfelek nekem sem tetszenek. Erősen Blue Gender betés érződik belőlük.
Mindenesetre sokkalizgalmasabb mint a jelenleg döcögő gundam :smile:
Mondjuk a főhős srácot nemigazán értettem. Miért ugrált hogy a lány lelép? Állt volna az alienek elé és énekelt volna? :smile:

Relunx

Most futó sorozatok amik érdekelnek:
Ayakashi: Nekem nagyon bejöttek a trailerek és láttam róla egy AMV-t a youtube-on, ahol is végül megtetszett.

Kara no Kyoukai:
Soldier-nek: Azért ismerős ez a "tőrös" balhé mert ez is a Tsukihime világában játszódik (és ugyanaz a kreátor: Nasu Kinoko), és szintén van a főhősnőnek Ryougi Shiki-nek egy spec képessége: "Mystic Eyes of Death Perception". Ez ugyanaz a képesség mint Tohno Shiki-é a Shingetsutan Tsukihime-ből. Vagyis látja a vonalakat és ha elvágja azokat akkor amin ezt alakalmazta az meghal/megsemmisül, ha pontra szúr akkor a létezését is kitörli meggátolva a regenerációt és a reinkarnálódást is. Nekem nagyon bejön az anime mivel TYPE-MOON fan vagyok. A rossz hír hogy ez csak egy 7 részes movie féleség lesz. De a jóhír az hogy utána lesz a Fate/Zero és végre valahára a Tsukihime 2 amit már nagyon várok.

Ah! Megami Sama Tatakau Tsubasa:
Régi kedvenc az OMG ezért belenézek. Mindig kellemes kikapcsolódást nyújtott.

Őszi sorozatok amiket nézek:
Bamboo Blade: egyre jobban tetszik, kellmes kikapcsolódást nyújt, jó csajok! :D
Ghost Hound: végre egy másik horror/thriller a Higu melett
Dokuro Chan 2: egy kis idiótaság sosem árt
Shana 2: az első season tetszett ez is jónak tűnik
Higurashi Kai: abszolút kedvenc a kategóriáját tekintve
Genshinken 2: az első évad is király volt ez is az
Hayate no Gotoku: amíg jön ki a dokuro-chan addig ez az idiótaság is megteszi

Relunx