Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: Relunx on 2007-12-27, 18:36:27
Shana 2: az első season tetszett ez is jónak tűnik

aha, persze, nekünk is :D majd ami ezután jön....  :lul:

Cobra

Kár, hogy a 2. szezonból még nem láttunk semmit, idáig csak filler ment :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

oh noes!!! :wtf És valyon miért nem lepődtem meg? :rolleyes: 
Komolyan, ennyire nincsennek már ötleteik a japánoknak?


Én

Ki tudja, az is lehet kitaláltak a változatosság kedvéért valami 26 részes történetet... (persze)

Alkyra

Quote from: Manitu on 2007-12-28, 22:09:53
oh noes!!! :wtf És valyon miért nem lepődtem meg? :rolleyes: 
Komolyan, ennyire nincsennek már ötleteik a japánoknak?

ötleteik vannak biztos, csak a szponzor nem fizetné.XD mindig inkább a biztosra mennek.(lásd shakugan no shana second, haruhi second, nanoha  stb stbs stb)

Member

#575
Unholy grace of the healed renegated steel under spell of destruction!!! :wtf: (csakazértis :D)
Imádom Enmát, a legjobb nő a világon, de könyörgöm, nem arról volt szó, hogy a 2. széria végén [spoiler]törölték a világból örökre?![/spoiler]

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-12-28, 22:09:53
oh noes!!! :wtf És valyon miért nem lepődtem meg? :rolleyes: 
Komolyan, ennyire nincsennek már ötleteik a japánoknak?

Már az első szériát sem bírtam végignézni.  :3x3:

Quote from: Member on 2007-12-28, 23:10:16
Imádom Enmát, a legjobb nő a világon, de könyörgöm, nem arról volt szó, hogy a 2. széria végén [spoiler]törölték a világból örökre?![/spoiler]

Akkor meg pláne minek csinálják.  :muhahah:

Manitu



Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-12-29, 20:45:50
Kino no tabi movie :) Már csak felírat kell hozzá.

Abból mintha már lett volna egy OVA. Vagy ez egy különálló egész estés movie?

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2007-12-29, 20:52:51
Abból mintha már lett volna egy OVA. Vagy ez egy különálló egész estés movie?
Quote from: wikipediaSecond movie:
In September 2006, there was an announcement that a new Kino film was set to premiere at Dengekibunko's Movie Festival in April 2007. The film adapts a story from volume 5 of the Kino no Tabi light novel series. [2] The film is entitled Kino no Tabi: Country of Illness -For You- (キノの旅:病気の国 -For You-). It debuted in Japanese theaters April 21st 2007.
Hogy egészestés-e, azt nem tudom, de kétlem.
Mindenesetre DO WANT.

Zsiga


Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-12-29, 20:52:51
Abból mintha már lett volna egy OVA. Vagy ez egy különálló egész estés movie?
Ahogy Próféta mondja. Bocs, azt hittem, nem kell magyaráznom mi ez, mert aki ismeri a sorozatot, az fél éve tűkön ülve várja a DVD megjelenést, mint én :redface:


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-12-29, 21:11:22
Quote from: Solid Snake on 2007-12-29, 20:52:51
Abból mintha már lett volna egy OVA. Vagy ez egy különálló egész estés movie?
Ahogy Próféta mondja. Bocs, azt hittem, nem kell magyaráznom mi ez, mert aki ismeri a sorozatot, az fél éve tűkön ülve várja a DVD megjelenést, mint én :redface:

Ismerni ismerem, ki is van írva, csak még nem néztem végig.  :smile:
Mindenesetre köszi a felvilágosítást. ;)

Rage

Quote from: Manitu on 2007-12-29, 21:11:22
aki ismeri a sorozatot, az fél éve tűkön ülve várja a DVD megjelenést, mint én :redface:
És sajnos milyen rosszul teszi... :frown:
Azt hiszem, jobban teszem, ha el is felejtem azt, hogy ez a movie a Kino no Tabi nevet viselte magán, akkor csupán egy szar filmről van szó. Így viszont egy szégyenteljes próbálkozásról a készítők részéről. Lehet, hogy csak én vártam egy kicsit többet, de ez semmiben nem hozta a sorozat színvonalát, sőt, ami azt illeti, meg sem közelítette azt.
Mindazonáltal az ending zene egész jó volt, ezért talán megér egy 2/10-et. Talán.

(P.s.: Igen, a sorozat az egyik kedvencem, ezért érintett kissé érzékenyen a dolog. In b4 fag, go watch sum NGE, etc. :D)
痛みを感じる方向に、出口がある!


chilip

javaslom nevezzük át a topicot 2007-2008 tél-re

Solid Snake

#586
Quote from: KeLa on 2007-12-30, 12:55:43
Winter 2008 Preview! | Random Curiosity

Gunslinger Girl 2nd season? Hell, yeah!  :hopp: :cool:

Valamint a Persona is érdekesnek tűnik...

"The story of the Persona 3 game involved the investigation of the mysterious Apathy Syndrome and the creatures called Shadows that you had to fight with the help of the Persona that you summoned by shooting yourself in the head with a special gun ( :eek:). The Persona anime takes place ten years after the game when it seems that the Apathy Syndrome is back, and it's up to three brothers to get to the bottom of it."

chilip

jah, Personát én is várom :D

Prof. William

Quote from: Member on 2007-12-28, 23:10:16
Unholy grace of the healed renegated steel under spell of destruction!!! :wtf: (csakazértis :D)
Imádom Enmát, a legjobb nő a világon, de könyörgöm, nem arról volt szó, hogy a 2. széria végén [spoiler]törölték a világból örökre?![/spoiler]

Lassan már úgy jár ő mint a Jigsaw bácsi aki annak ellenére hogy meghalt már ötödjére tér vissza a mozikba...

Nekem valahogy marhára nincsa kedvem újabb 26 részen át nézni a JAJJ DE UTÁLOM! - JÉ A POKOL HONLAPJA! - JÉ A POKOLI LÁNY - VIGYÁZZ MERT A POKOLBA JUTSZ - JAJJ MIT TEGYEK - MEGHÚZZAM/NE HÚZZAM? - MEGHÚZOM - THE END.

Műveletsort...


Én a Personat az Ayakashit és a Wolf and Spice -t várom. Kenron Horo te proud wolf. :)

Az Ayakashi mikor indul?

Member

Én sztem belenézek majd, jó lenne, ha 26 rész TÖRTÉNET volna vagy véletlenül totál más stílusban adnák elő, de amennyi fantáziájuk volt (ezzel a lépéssel együtt főleg), talán meglesz a következő citromdíjasunk.


Dreamcleaver

A Rosario-ra és a Minami-ke Okawari-ra mindenképpen szakítok időt, vizsgaidőszak ide vagy oda.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Ayakashi, ep. 1.: Sok minden nem derült ki az első részből, remélem azért, hogy nem egy tizenkettő-egy-tucat shounen-fighting cuccot akarnak csinálni. Az animáció, karakterdizájn teljesen rendben van, az OP jó, ED felejthető, nem tűnik így elsőre rossznak.

KGNE 2nd Season, ep. 1.: Ezt viszont marhára untam, gyakorlatilag az utolsó egy percen kívül nem történt semmi, semmitmondóak voltak a párbeszédek, és egyébként is irtózom az ilyen jellegű idillektől, nagyon műanyag volt. Mondjuk gondolom a következő résztől már nem lesz idill.

chilip

kinn van végre :D
Ayako & Bakawolf sub
<< h264 >>
<< XviD >>

Anime Enlightment Network sub
<< XviD >>

Én

Előre félek a hajszínektől, ha olyanok lesznek, mint a színezett mangában...
[spoiler]- Hú, ez a csaj biztos szőke, tök jól nézne ki vele.
- Egy fenét.
- Miért bazzeg, akkor milyen a haja, rózsaszín?!
- Igen![/spoiler]

chilip

#595
sajna, de ha a poénok jók én már elégedett leszek :D

repost: megnézve... hát a szinkronszínészek hangját szokni kell... főleg a főszereplőjét... bár nem vészes a helyzet, de jó lenne, ha nem hadarna annyit Tsukune... a graf viszont  :jee: a harcok nagyon jónak ígérkeznek (már amelyikek nem egy rúgással lesznek elintézve majd :D ) első résznek elment, kell a bemutatkozás, de a vámpírrá válás elég túlzás volt ( azér mert vámpírrá válik, még sztem nem lesz a melle nagyobb valakinek :D bár ez sztem nem feltétlen probléma  :rotfl: ) de a denevérek nagyon  :lul: :rotfl: :muhahah: onnantól nagyon tetszett, amikor átalakult Moka-san :P volt hangulata, csak az átalakulásával elmehetne a Nanoha-ba  :lol:

Solid Snake

Quote from: chilip on 2008-01-05, 16:27:53
repost: megnézve... hát a szinkronszínészek hangját szokni kell... főleg a főszereplőjét...

Rajtam kívül másnak is fentűnt a főszereplő hasonlósága szeretett Matokonkkal?  :lazza:

Cobra

Nagyon nagy ez a Rosario+Vampire  :D
100% fanservice, ráadásul úgy tűnik a jobbik fajtából, és még a grafika is elég jóra sikeredett. Remélem nem rontják el.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

#598
Quote from: chilip on 2008-01-05, 16:27:53
...onnantól nagyon tetszett, amikor átalakult Moka-san :P volt hangulata, csak az átalakulásával elmehetne a Nanoha-ba  :lol:

Kérlek a két szériát ne említsd egy posztban. pure win vs epic failure.  :D Egyetlen gondom, hogy ebből olvasom a mangát, kár volt elkezdenem, most előre lelőttem magamnak a sztorit, persze ne mezért szeressük.  :D Amúgy Moka szőkén tényleg jobb lett volna.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Jaj csak nekem nem jött be annyira a Rosario anime? Sry, de a mangához képest én übergagyinak éreztem pár változtatást. hangokkal nincs bajom, animációval se nagyon. De eddig nem győzött meg.