Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-01-09, 00:55:14
a 3-at próbálnám ki, de az PS2-es :P képek alapján érdekes lehet, de akkor most ránézek az elsőre is ;)

Nekem van PS2-m :P Csak valahogy a FFXII mellett egyik sem olyan jó RPG :D OFF VÉGE

Azt a mangát sztem figyelemmel kísérem én is...

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-09, 01:02:12
GUNSLINGER GIRL -IL TEATRINO- &FIRST& $EPISODE$

Az első évad tetszett annak idején, ezért is vártam ezt a második sorozatot.

Az első benyomásom az, hogy az animáció nagyon gyenge. Az úgynevezett akciójelenetek lényegében statikus képek. Ahogy lelövik az embereket, az is természetellenesnek, vacakul megrajzoltnak tűnik. Az egészet majdnem elviselhetetlenné teszi a borzalmas konzervzene, amit benyomtak alá. A QUALITY kifejezés sem túlzás sajnos.
nemár... az első széria az egyik kedvencem volt pedig... tényleg ennyire trágya lett? Pedig egyike azon kevés sorozatnak, amit vártam is...

Próféta


Zsiga



kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


chilip

#638
javaslom topic nevét 2008 eleje-re változtatni, nekem hülyén jön le a tél, olyan mintha december lenne pedig január van...

Spice and Wolf nice :D tetszett az első rész bár nemtom mi fog kisülni belőle. aranyos kis történetnek indul mindenesetre.

most szedem true tears első részét (bár a "nagy dráma" nem annyira a zsánerem, de az ilyen sorozatoknak a zenéje általában nagyon jó szokott lenni :D )

minuszmiki

Persona ep1.: Nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle, sőt a harcokat nagyon bénának találtam, és a sztoritól is félek kicsit. Viszont az animáció valamint a zenék kifejezetten tetszenek, szóval néhány részt mindenképpen megnézek még belőle.

Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf) ep1.: A nem-folytatások közül ezt vártam a legjobban a pv alapján, és nagyon tetszett. Békés, laza kis sztori, nyugis hangulat, hihető karakterek. Remélem marad ilyen végig.

kelvor

Quote from: minuszmiki on 2008-01-09, 17:15:09
Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf) ep1.: A nem-folytatások közül ezt vártam a legjobban a pv alapján, és nagyon tetszett. Békés, laza kis sztori, nyugis hangulat, hihető karakterek. Remélem marad ilyen végig.

:tezsvir: Nekem is bejött. Meglátjuk mi sül ki belőle.

chilip

True Tears elsőre ez is bejött, graf jó volt, sztoriról 1 rész alapján nem lehet beszélni, zene elmegy, karakterek szimpik. kb ennyit erről, érdeklődve figyelem majd ezt a sorozatot is :)

Solid Snake

wtf? jól látom a topic címet?
"Új sorozatok, 2008 tél"?  :ejnye:

minuszmiki

Jól látod. Sőt, ha kinézel az ablakon, azt is jól láthatod, hogy tél van. ;)

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2008-01-09, 20:12:06
Jól látod. Sőt, ha kinézel az ablakon, azt is jól láthatod, hogy tél van. ;)

De ez akkor is furcsa. :rolleyes:
Oké, hogy "tél-tavasz-nyár-ősz-tél" sorrendben vannak az évszakok egy adott évben, de mégis...  :smile:

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-01-09, 01:19:36
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-09, 01:02:12
GUNSLINGER GIRL -IL TEATRINO- &FIRST& $EPISODE$

Az első évad tetszett annak idején, ezért is vártam ezt a második sorozatot.

Az első benyomásom az, hogy az animáció nagyon gyenge. Az úgynevezett akciójelenetek lényegében statikus képek. Ahogy lelövik az embereket, az is természetellenesnek, vacakul megrajzoltnak tűnik. Az egészet majdnem elviselhetetlenné teszi a borzalmas konzervzene, amit benyomtak alá. A QUALITY kifejezés sem túlzás sajnos.
nemár... az első széria az egyik kedvencem volt pedig... tényleg ennyire trágya lett? Pedig egyike azon kevés sorozatnak, amit vártam is...

De ha énekelnek benne németül, akkor már csak a lulz miatt is nézni kell...  :rotfl:

meg persze a szokásos bónusz content:
-loliz - check
-gunz- check
-melodrama - check

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: minuszmiki on 2008-01-09, 20:12:06
Jól látod. Sőt, ha kinézel az ablakon, azt is jól láthatod, hogy tél van. ;)
forgot your *dun dun dun*

SSGéHá: ez eszembejuttatja azt amikor először gondoltam bele, hogy milyen hülyén jön már ki, hogy a tél kétszer szerepel egy évben. Ez kb 10 évvel ezelőtt volt, azóta beletörődtem. Tegyél te is így. ;)

Én

Quote from: Solid Snake on 2008-01-09, 20:14:05
Quote from: minuszmiki on 2008-01-09, 20:12:06
Jól látod. Sőt, ha kinézel az ablakon, azt is jól láthatod, hogy tél van. ;)

De ez akkor is furcsa. :rolleyes:
Oké, hogy "tél-tavasz-nyár-ősz-tél" sorrendben vannak az évszakok egy adott évben, de mégis...  :smile:
Először én is néztem a topiccímen... de ha belegondolsz a tél nagyobb/gányabb része újévben van

Dreamcleaver

Márciustól kéne indítani az évet. Legalább a szilveszteri buliról sem kéne k*rva hidegben hazajönni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

Ookami to Koushinryou 01

Also, slowpoke.jpg

Valahol azt olvastam róla, hogy "Catan telepesei + furry"  :haha:

A békés és laza sztori, nyugis hangulat stimmel, a hihető karakterek kevésbé.
A főcsávó egyedül van egy erdei tisztáson egy meztelen farkas-csajjal, hősünk mit tesz? Semmit.
A főcsávó egyedül van egy zárt szobában egy nem éppen téli bundába öltözött csajjal, aki mellesleg odavan érte és épphogy explicite fel nem ajánlja magát, hősünk mit tesz? Semmit.
Egyébként valamennyire tetszik, bár különösebben nem is vagyok oda érte. Az OP fülbemászó.

Ja, és új Firefox ikonom van.
Failure is the default option

minuszmiki

#650
Hmm, lehet ám, hogy a főcsávó nem a random 4chan level otaku, aki mindent megdugna, ami mozog és valamennyire emlékeztet egy nőre. ::)

edit: typo, meg persze az is lehet, hogy csak simán balfék. :)

chilip


Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-01-10, 01:30:45
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-10, 01:16:21
...
Ja, és új Firefox ikonom van.

ő farkas és nem róka... de amúgy stimmel :)

Kíváncsi vagyok, naponta hány órát tölt borotválkozással.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rage

Na most fognak csak jönni privátban az anyázások :D, ugyanis szerintem (bár bevallom, a legtöbb CUCCba csak belenézni volt időm) az összes idén indult új sorozat shitsucks, kivéve a két folytatást (Minamike és Zetsubou) - OK, talán még a Shigofumi nézhető lesz. Úgyhogy részemről a téli szezonból ezeken kívül csak a Mnemosyne marad, bár a trailert elnézve nagyon könnyen lehet, hogy az is megy a süllyesztőbe 3 rész után. :wtf
Remélem azért, hogy az előző év meglehetősen jó termése után idén is akad majd egy-két kiemelkedő STUFF. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

Nem anyázok, egyetértek. :)

Én is a Mnemosynet várom még, a többibe bele se nézek már.
Failure is the default option

Prof. William

#655
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-10, 01:35:31
Quote from: chilip on 2008-01-10, 01:30:45
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-10, 01:16:21
...
Ja, és új Firefox ikonom van.

ő farkas és nem róka... de amúgy stimmel :)

Kíváncsi vagyok, naponta hány órát tölt borotválkozással.  :D

Horo! Te még gyantaszűz vagy?  :D

Hát ha a tisztás közpén egy Horo-t találok és nem csinálnék semmit. Középkorban azért ment a babona rendesen. Meg ha nem is... Azért elég fura ha egy szemlátomást nem evilági csajjal bármit akarna...

A másik meg... Lehet hogy furcsa de a világon nem minden férfi húzza meg egyből a nőket ha alkalma adódik rá. Lawrence igazi uriember. + a Középkorban egy faluközösségben kiderül hogy mit csináltak a csaj többé nem maradhatna a faluban.

De inkább Lawrence vagy is Lávrencu-san :) nem olyan hogy csajokat húz meg spontán. :) Az ilyen csajmeghúzós embert Makotonak hívják.  :D


Xzone

Quote from: minuszmiki on 2008-01-10, 01:24:15
Hmm, lehet ám, hogy a főcsávó nem a random 4chan level otaku, aki mindent megdugna, ami mozog és valamennyire emlékeztet egy nőre. ::)

edit: typo, meg persze az is lehet, hogy csak simán balfék. :)

"Captain Kirk would fuck ANYTHING."

Quote from: Prof. William on 2008-01-10, 02:38:35
Horo! Te még gyantaszűz vagy?  :D

[spoiler]Szerintem inkább beszélgessünk a hüvelygombáról.[/spoiler]

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-01-10, 08:12:57

Quote from: Prof. William on 2008-01-10, 02:38:35
Horo! Te még gyantaszűz vagy?  :D

[spoiler]Szerintem inkább beszélgessünk a hüvelygombáról.[/spoiler]
milyen sok érdekes beszédtémánk lett hirtelen :haha:

Cobra

Nagyon fanservice-esre sikeredett ez a szezon. Most néztem meg a They Are My Noble Masters (japánul még hosszabb, valaki találjon ki egy jó rövidítést plz) első részét és csak anyit tudok modani rá, hogy fanservice recycling... Még a karakterek se egyediek, eddig mindegyik ismerős másik anime-ből és a "történet" se valami egyedi. Viszont lehet majd tippelgetni a felhasznált anime-kre, elsőben kapásból volt legalább 4 vagy 5.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kelvor

Én annyira nem bosszankodom ez miatt, legalább több időm van pótolni néhány, eddig kimaradt alkotást.