Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Manitu

A manga pont nem ilyen. Egy rész után szvsz eddig eltúlozták a fanservicet. És hiányoznak azok a monumentális tájképek, meg a rajzstílus, amivel a manga megfogott. Horo sem rohangált ennyit meztelenül. Abból a száz oldalból még nem nagyon lehet következtetéseket levonni, de én valami olyasmit vártam, mint a Kino no Tabi vagy a Yokohama Kaidashi Kikou, és valami olyasmitől féltem, mint amilyennek eddig kinéz.


kikuchiyo

Ehhez a mangához tudnál iránymutatót adni, jó uram?
Failure is the default option

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Dreamcleaver

#694
Quote from: minuszmiki on 2008-01-16, 01:33:46
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-16, 01:30:43
http://musashi.nyaatorrents.org/
Wow, Witchcraft ch. 9  :hopp: :merci:

Hehe igen, nekem is most jött le!  :hopp:  :D

tudod -miki, rohadt nagy késztetést érzek, hogy csináljak ebből a mangából egy bazi nagy siget! Kíváncsi lennék, mit szólnának hozzá a sok munkahelyen.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#696
Quote from: Darkstar on 2008-01-16, 14:58:08

:fuk-u:

dropped?? mit jelentsen ez? nem fogják subbolni? vagy nem is ajdák ki?

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-16, 01:30:43
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-16, 00:43:11
Ehhez a mangához tudnál iránymutatót adni, jó uram?

http://www.nyaatorrents.org/?term=wolf+and+spice+musashi&cat=0&listorder=0&ascdesc=0&page=search

illetve az oldaluk, ahol van rs link is:

http://musashi.nyaatorrents.org/

máris letöltve...:P jó ez a hentai.^^
edit: oh a túróba. ez volt az utolsó rész.:(:(:(:( remélem még kapunk szép dolgokat a hentai rajzolójától...^^

kelvor

Ez remek...
Anidb-n is no group-ot ír, szóval  :comp:

Én

#698
ITT slowpokes, Witchcraft 9. már vagy egy hete (vagy nemtom, x napja) fenn volt /h/-n, de ez off
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-16, 01:42:28
tudod -miki, rohadt nagy késztetést érzek, hogy csináljak ebből a mangából egy bazi nagy siget! Kíváncsi lennék, mit szólnának hozzá a sok munkahelyen.  :rotfl:
:D

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

Quote from: kelvor on 2008-01-16, 17:36:39
Ez remek...
Anidb-n is no group-ot ír, szóval  :comp:

Akkor itt az ideje rendesen megtanulni japánul. Olyan 3 év múlva már el is kezdhetjük nézni :)

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2008-01-16, 14:58:08

:fuk-u:

Quote from: Darkstar on 2008-01-14, 03:15:47
Quote[00:00:46] <@meep> okawari never made me laugh once
[00:08:07] <@meep> that's it spi, i can't stand doing this...

Lehet jobban járunk így. :/


Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-16, 01:42:28
tudod -miki, rohadt nagy késztetést érzek, hogy csináljak ebből a mangából egy bazi nagy siget! Kíváncsi lennék, mit szólnának hozzá a sok munkahelyen.  :rotfl:
Isn't it ready yet? :D

Prof. William

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-15, 23:39:14
vihogva illegeti magát vihogva és a farkát simogatja.

A mangája is ilyen. :) Ha meg nem a sajzátját simogatná vihogva akkor az már H lenne...

És hogy miért vihog miközben a farkát simogatja? Hát mert "Tail feel so good!"   :lul:

minuszmiki

Wolf and Tits (© by kikuchiyo) ep.2.: Hát nekem ez továbbra is nagyon tetszik, lehet, hogy csak Horo miatt, de mindenképpen végignézem.

Shigofumi ep.1.:  :eek: Ennek milyen vége volt, ejha. Van benne valami, bár az art nem éppen szép, de pár részt kap ez is. (Ismertetőnek: A Shigofumi olyan levél, amit a halottak írnak haláluk után valakinek, az ezt kézbesítő "postás" csaj körül történnek a dolgok, valószínűsíthetően mondjuk a Jigoku Shoujohoz hasonló epizodikus módon.)

kikuchiyo

Shigofumi ep 1-2

:eek:
Rocket science and serious topics, in my animu?
Azt kell mondjam, hogy ez ütött.
Az elején azt hittem, hogy egy sima, felületes romantikus komédia lesz némi természetfeletti beütéssel, de aztán nagyon nem az lett:
meglepetésre egy sötét hangulatú és elgondolkodtató dráma kerekedett ki az első két részből, amivel egyébként le is zárult az aktuális történetszál, a további részek várhatóan másról szólnak majd.
Nekem a látvánnyal sem volt kifogásom (egy-két kétséges arc-transzformáción kívül), tkp. valamivel átlag feletti a rajzolás minősége. Az amatőr rakétaépítés szerepeltetéséért pedig egy hatalmas pluszpont jár tőlem. Egyedül a
>kézbesítő "postás" csaj
beszélő botjának idétlenségei zavartak egy kicsit, de egyébként kellemes csalódás ez a sorozat, továbbnézésre érdemes.

[spoiler=A második rész...]nézése közben az járt a fejemben, hogy milyen logikátlanul viselkedik a lány, de aztán rájöttem, hogy a logikát már legkésőbb az első rész végén, a School Days-imitáció alkalmával félredobta, onnantól ösztönösen, impulzusok alapján cselekedett, mint egy sarokba szorított, sebzett vad. Előtte is hazugság, képmutatás volt már minden, amit kifelé mutatott, de a döfés volt az utolsó csepp a pohárban.[/spoiler]

BTW nem biztos, hogy csaj, mert végig "boku"-ként hivatkozik magára, hacsak nem itt is ugyanaz van, mint a Kino no Tabi-ban.

Failure is the default option

Darkstar

Quotesubs by anon. rename to any of the following raws:

minami-ke.​okawari.​01.​raw.​(D-TX DivX6.​6 1280x720 120fps[ED60]).​avi
[aniserv] Minami-ke Okawari - 01 - 「温泉、いただきます」 (DivX6.​6 1280x720 120fps[ED60]).​avi
[アニメ] みなみけ~おかわり~ 第01話 「温泉、いただきます」 (D-TX DivX6.​6 1280x720 120fps[ED60]).avi

http://rapidshare.com/files/84980270/_Anon__Minami-ke_Okawari_-_01_ass.rar.html
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#706
Quote from: Darkstar on 2008-01-19, 14:06:35
Quotesubs by anon. rename to any of the following raws:

minami-ke.​okawari.​01.​raw.​(D-TX DivX6.​6 1280x720 120fps[ED60]).​avi
[aniserv] Minami-ke Okawari - 01 - 「温泉、いただきます」 (DivX6.​6 1280x720 120fps[ED60]).​avi
[アニメ] みなみけ~おかわり~ 第01話 「温泉、いただきます」 (D-TX DivX6.​6 1280x720 120fps[ED60]).avi

http://rapidshare.com/files/84980270/_Anon__Minami-ke_Okawari_-_01_ass.rar.html
:merci:

Edit.: Hát sztem ez nagyon nem az. Első tipre ez valami Wolf and Spice sub vagy ilyesmi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Én még nem szedtem le, de ezek szerint akkor duckroll?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Yup, Wolf and spice második rész :(


kikuchiyo

Shigofumi ep. 3

Ez már nem ütött akkorát, mint az előzők, de azért érdekes volt.
Ezt olvastam róla:
Quote from: ANN"The official Japanese website for the Shigofumi television anime series announced that the third episode, which was broadcasted on January 16, was "altered in light of recent circumstances in the society at large." The anime adapts Ryo Amamiya's Shigofumi: ~Stories of Last Letter~ light novel series about a girl who delivers the last letter from the dearly departed to those left behind. The third episode, "Tomodachi" ("Friends"), focuses on [spoiler]three friends after one of them commits suicide. The dead boy's father violently enters the friends' classroom to demand answers in his son's death.[/spoiler] The website's notice includes an apology for the lack of advance notice on the change, and asks on behalf the staff and cast for the audience's understanding on the matter. The lack of details in the website's notice have led Japanese fans to wonder if the notice's "recent circumstances" phrase refers to the 18-year-old boy's alleged murders of his mother, brother, and sister on January 9, or the December 14 shotgun rampage that left three people, including the suspected shooter, dead. Recent real-life events have led to changes or preemptions of other anime series, including School Days, Higurashi no Naku Koro Ni Kai, and Kodomo no Jikan (Nymphet)."

BTW a következő rész ígéretesnek tűnik...
Failure is the default option

chilip

#710
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 23:39:10
...
BTW a következő rész ígéretesnek tűnik...

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-15, 23:39:14
...
hol pucéran illegeti magát vihogva és a farkát simogatja.
...

most már nem mosod ki magad :D HENTAI!!! ECCHI!!!

ed.: BTW igazán subolhatnák már a 2. részt...

kikuchiyo

Yuri != Furry, és amúgy is csak a topik törzsközönségének a figyelmét szerettem volna felhívni... :D
Failure is the default option

chilip

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 23:50:02
Yuri != Furry, és amúgy is csak a topik törzsközönségének a figyelmét szerettem volna felhívni... :D

perszepersze, tudjuk... :D

ed.: Shigofumi ep. 2 - nagyon tetszett ez a rész, először azt hittem valami Jigoku Shoujo koppintás lesz, de tévedtem. (legalábbis nekem most nem annak tűnik) azért annak a botnak lehetne szebb alakja is...

Solid Snake

Spice and Wolf EP1

Nem igazán tudom pontosan az okot, de valahogyan érzem, hogy kedvelni fogom ezt a sorozatot. Igaz, hogy tömve van klisékkel és némi fanservice-el, de van benne egyfajta atmoszféra, amitől meglágyul a kritikus szív.  :jee:

Quote from: anidbLawrence is a traveling merchant who finds a 600 year old pagan deity/wolf girl named Horo in his wagon one night. She begins traveling with him, and her wisdom helps increase his profits. But her true nature draws unwanted attention from the church...

OP: Gyönyörű. Fülbemászó.
ED: Aranyos. Viszont awful engrish is awful.

OP&ED link

Én

Most akkor Wolf and Spice, vagy fordítva? :eek: Az OP tényleg szép, ED-n meg már egyszer röhögtem... Lehet elkezdem nézni, csak most CLANNAD-ot pótlok, + valószínűleg mindig ama bizonyos doujinshi jutna eszembe róla...

Solid Snake

Ha az ED elején lévő feliratot nézzük, akkor Spice and Wolf.
Ha az eredeti japán címet (Ookami to Koushinryou), akkor Wolf and Spice.

Véleményem szerint ez egy ravasz trükk a készítőktől (vagy nincsenek tisztában az angol szórenddel és ezért lett "Spice and Wolf" felirat az amúgy is MEGA engrish ED-ben  :__devil:).

Rage

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 23:39:10
Shigofumi ep. 3
Pff. Remélem, a készítők hasonló "megoldásai" nem lesznek túl gyakoriak... Már bennem is felmerült egyébként, hogy kéne nézni, de inkább várok még 4-5 részt, hátha mégiscsak Jigoku Shoujo lesz belőle. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

Quote from: Rage on 2008-01-20, 19:14:51
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 23:39:10
Shigofumi ep. 3
Pff. Remélem, a készítők hasonló "megoldásai" nem lesznek túl gyakoriak... Már bennem is felmerült egyébként, hogy kéne nézni, de inkább várok még 4-5 részt, hátha mégiscsak Jigoku Shoujo lesz belőle. :p

EZ a Jigoku Shoujo jó? Én azt nem láttam, ezért a Shigofumi meglehetősen újnak számít nekem stílusban.

chilip

Quote from: Alkyra on 2008-01-20, 20:38:46
Quote from: Rage on 2008-01-20, 19:14:51
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 23:39:10
Shigofumi ep. 3
Pff. Remélem, a készítők hasonló "megoldásai" nem lesznek túl gyakoriak... Már bennem is felmerült egyébként, hogy kéne nézni, de inkább várok még 4-5 részt, hátha mégiscsak Jigoku Shoujo lesz belőle. :p

EZ a Jigoku Shoujo jó? Én azt nem láttam, ezért a Shigofumi meglehetősen újnak számít nekem stílusban.

nekem az első 2 rész alapján nem tűnik úgy hogy egy stílusba vannak, 3.hoz meg nincs sub és nem értek japánul...

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-01-20, 20:39:54
Quote from: Alkyra on 2008-01-20, 20:38:46
Quote from: Rage on 2008-01-20, 19:14:51
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 23:39:10
Shigofumi ep. 3
Pff. Remélem, a készítők hasonló "megoldásai" nem lesznek túl gyakoriak... Már bennem is felmerült egyébként, hogy kéne nézni, de inkább várok még 4-5 részt, hátha mégiscsak Jigoku Shoujo lesz belőle. :p

EZ a Jigoku Shoujo jó? Én azt nem láttam, ezért a Shigofumi meglehetősen újnak számít nekem stílusban.

nekem az első 2 rész alapján nem tűnik úgy hogy egy stílusba vannak, 3.hoz meg nincs sub és nem értek japánul...

akkor miért mondják a többiek, hogy az lesz belőle?