Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

többet tudnak mint én :D

Alkyra


minuszmiki

Csomó fillerrel kezdődik, ugyanolyan felépítésű epizódokkal, az első kb. nyolc rész gyakorlatilag "variációk egy témára". Mondjuk ez engem ott sem zavart.

kikuchiyo

Van némi hasonlóság, de itt sokkal copypasta van. Nem kell pl. minden részben végignézni, ahogy Enma elviszi a delikvenst a pokolba.
Egy kicsit mélyebbnek, érettebbnek is érzem a Shigofumit.
Failure is the default option

chilip

kivéve a pálcát, lehetne "cool"-abb a kinézete, nekem kicsit olyan...gyerekes tán?

apropó, Jigoku Shoujo-ban csak a season 1 feléig jutottam eddig (valamikor be kéne fejezni), a nagymamát mutatják? vagy csak az árnyékát mindig? (lehet kérdeztem már, ez esetben sorry...)

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-20, 22:01:15
Van némi hasonlóság, de itt sokkal copypasta van. Nem kell pl. minden részben végignézni, ahogy Enma elviszi a delikvenst a pokolba.
Egy kicsit mélyebbnek, érettebbnek is érzem a Shigofumit.
Én is, bár az első két részből nem nagyon akarok messzemenő következtetéseket levonni.

Member

Quote from: chilip on 2008-01-20, 22:08:00
apropó, Jigoku Shoujo-ban csak a season 1 feléig jutottam eddig (valamikor be kéne fejezni), a nagymamát mutatják? vagy csak az árnyékát mindig? (lehet kérdeztem már, ez esetben sorry...)
Nem.
(Bár a Futakomori végén egy csajszi benyit rá és rémülten rohan el)

Én

Én azt hittem, a pók a nagyanyja... :wtf
(Btw, majd én is befejezem, de lehet Animaxon. Egész jó a magyar felirat, és napi 1 rész nekem pont jó adag belőle.)

Member

A pók az kicsit más, elég érdekes. :D
(Először én is azt hittem, hogy az a pók árnyéka :))

Darkstar

#729
Okawari ep1. Ez talán jó lesz.  :3x3:
http://tokyotosho.com/details.php?id=114375
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Megelőztél, töltsed lefelé és mondjad mien  :smile:.

kelvor

Quote from: Darkstar on 2008-01-21, 13:52:08
Okawari ep1. Ez talán jó lesz.  :3x3:
http://tokyotosho.com/details.php?id=114375

Végre egy sub, erre nem megy. Pontosabban megy, csak csúszik a kép meg a hang. Most vagy a gépem szar vagy a kódek a ludas.  :bruhuhu:

Cobra

Nálam hibátlanul megy, viszont nem tetszik ennek a studiónak a grafikája :(
Ja és  :Eztneked: , egy hétig nem volt semmi, erre ma 6! új rész fogad...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

minuszmiki

Quote from: Cobra on 2008-01-21, 22:39:34
Nálam hibátlanul megy, viszont nem tetszik ennek a studiónak a grafikája :(
Meg valahogy a hangulata sincs meg, bár az onsen jelenetek jók voltak.

Alkyra

#734
Quote from: minuszmiki on 2008-01-21, 23:21:20
Quote from: Cobra on 2008-01-21, 22:39:34
Nálam hibátlanul megy, viszont nem tetszik ennek a studiónak a grafikája :(
Meg valahogy a hangulata sincs meg, bár az onsen jelenetek jók voltak.

nem véletlenül nem subbolja senki...(nekem se tettszik a rajzolása. a régi sokkal jobb volt)

edit: nem bírtam megállni h ezt ne csináljam meg..
It's shit, right?
(ha nektek tettszik akkor felrakom 4chanra is. hagy örüljenek.XD a kép a Soul Eater ből lett módosítva)

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-21, 23:43:50
edit: nem bírtam megállni h ezt ne csináljam meg..
It's shit, right?
(ha nektek tettszik akkor felrakom 4chanra is. hagy örüljenek.XD a kép a Soul Eater ből lett módosítva)
Tedd fel :D Vagy akár azt is megcsinálhatod, amikor Excaliburtól visszajönnek és ők mondanak hasonlókat :)

smash++

They are my noble Masters - kimiaru

Egy post-ot már olvastam róla,hogy semmi egyediség. De engem ugyis az ecchi szó és a Boing, Breasts szavak fogtak meg :)
Vki tudna arról nekem infot adni,hogy a részek ugye cenzúrásak? Mert én leszedtem az elsőt és volt az elején vmi zuhanyos rész és h nem csalt a szemem akkor az egy tipikus cenzúra húzás volt.
Ezek szerint ebből is megkell várni a dvd változatot?

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-22, 09:34:28
Quote from: Alkyra on 2008-01-21, 23:43:50
edit: nem bírtam megállni h ezt ne csináljam meg..
It's shit, right?
(ha nektek tettszik akkor felrakom 4chanra is. hagy örüljenek.XD a kép a Soul Eater ből lett módosítva)
Tedd fel :D Vagy akár azt is megcsinálhatod, amikor Excaliburtól visszajönnek és ők mondanak hasonlókat :)

Azt majd akkor ha erre reagálnak.XD

Manitu

Gunslinger Girl blablabla...

Seriously, what the fuck is this shit? Olyan mint valami ócska háremanime. Az animáció (miket beszélek, nagyrészt csak állóképek előtt mozog a kamera, nincs is animáció) meg egy moslék.
Shift+del, és még az emlékét is kiirtom az agyamból, hogy valaha létezett egy ilyen :wtf


Darkstar

Eddig gondolkoztam, hogy leszedem, de akkor inkább mégse.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-01-22, 23:58:58
Eddig gondolkoztam, hogy leszedem, de akkor inkább mégse.

/nod

Lythis

Akkor most kövezzetek meg:

GunslingerGirl - Il Teatrino (2 rész után).

OP: a zene az qrvára tetszik. Eszméletlenül el van találva. A képsorról ez már nem mondható el, de max nem nézek oda... És most megkímélek mindenkit attól, hogy még sorokon keresztül tépjem a számat, hogy mennyire awesome, mert ez nyílván elég szubjektív dolog.
Igen, teljesen újragenerálozták, kicsit animu szerűbb grafikát kapott, jóképű jófiúk, és cuki lolik a szokásos. És képes vagyok elnézni neki, mert ha kismillió másikban nem érdekelt, akkor miért most akadjak ki rajta?
Igen, az első szezon az egyik kedvenc animu-m a mai napig, ezért evvel kapcsolatban is vannak elvárásaim, de nem érzem úgy, hogy eddig borult volna bármi is az általam látott 2 rész miatt.
Animáció, és miegyéb: láthatóan kevesebb figyelmet szenteltek neki, mint az első szezonban, rengeteg az állókép, ami nem feltétlenül tesz jót egy lövöldözésnek pl... mindenképpen hiba, remélem később több mozgás lesz benne, vagy ha fontosabb ilyen jelenet van, akkor az rendesen ki lesz dolgozva (Pinocchio első gyilkossága még gyerekkorában pl kifejezetten jól meg volt csinálva szerintem). A háttér sem mindenhol olyan kidolgozott (elsősorban a tájak, a város már jobban meg van csinálva), de valahogy olyan festményszerű hatást ad az egésznek. Vegyes érzelmeim vannak evvel kapcsolatban, de nem zavar túlságosan.
Karakterjellemek: eddig hozzák azt, amit "megszoktam". Külön tetszett, hogy 'Etta-nál kicsit felengedtek, és valahogy emberszerűbben, és ragaszkodóbban viselkedik. Egyelőre még nem túlzó mértékben, szal ha tudni fogják hol a határ, akkor evvel sem lesz gond.
Összességében eddig határozottan tetszik, és a cselekményszál is halad rendesen.
Tudom, hogy valószínüleg egyedül vagyok a véleményemmel, de megkockáztatom, hogy határozottan jó. Got me addicted, szal kíváncsian várom a többi részt.
 

kikuchiyo

Wolf and Spice Economics 03

Kicsit bekeményítettek, szótárral is alig értettem a hosszas okfejtéseket a különböző országok forgalomban lévő ezüstpénzei nemesfém-tartalmának és az ország gazdaságának összefüggéseiről. Szóval kevesebb lovey-dovey és farokcsóválás, helyette több serious business (szó szerint) volt e héten. Az is kiderül, hogy Horo sokkal jobb üzletember (üzletfarkas?), mint Lórenszü.
Mintha egyszerűsödött volna a rajzolás, ami nem tesz jót a sorozatnak.

Also, what goes where?
Failure is the default option

kelvor

Hát nem édes, ahogyan eszik.  :hehe:

chilip

#744
Quote from: Lythis on 2008-01-23, 00:43:18
Akkor most kövezzetek meg:

GunslingerGirl - Il Teatrino (2 rész után).

OP: a zene az qrvára tetszik. Eszméletlenül el van találva.

....
 

download started :D

Solid Snake

Quote from: Lythis on 2008-01-23, 00:43:18

GunslingerGirl - Il Teatrino
OP: a zene az qrvára tetszik. Eszméletlenül el van találva.
 

Egyetértek, a zene tényleg jó. De maga az OP... :ejj: Real life-ból vett állóképek gyors váltogatása. Na igen, a költségvetés nagyon megcsappanhatott. Ami egy ilyen anime folytatásánál azért nagy kár.  :frown:

Hol vannak már azok a szép idők...

Prof. William

Quote from: kelvor on 2008-01-23, 01:22:24
Hát nem édes, ahogyan eszik.  :hehe:

Már látom hogy a 4chan nyáladzó anonjai képre vetik magukat egy kis photoshoppolásra. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-01-23, 13:31:10
Quote from: kelvor on 2008-01-23, 01:22:24
Hát nem édes, ahogyan eszik.  :hehe:

Már látom hogy a 4chan nyáladzó anonjai képre vetik magukat egy kis photoshoppolásra. :)
Hát hát.. erre csak annyit tudok mondani, hogy ... várjuk az eredményeket ^____^

Manitu

Quote from: Lythis on 2008-01-23, 00:43:18
OP: a zene az qrvára tetszik. Eszméletlenül el van találva.
Of course, KOKIA :jee: Már rég töltöttem a lemezt, amikor megláttam, hogy minek a zenéje.


Draconire

Belekezdtem a Shigofumi-ba és 2 rész után azt kell mondjam egész ígéretes. Képek/leírások alapján egyáltalán nem erre számítottam, kellemes csalódás volt. :)
btw: Yandere FTW!  :D