Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cobra

Mi-ke Okawari: GC sux, X_X sux, asread sux Tömören ez a véleményem...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Szerintem annyira nem rossz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Ha az első szezont csinálták volna ők, még elmenne, de sajnos nagyon erős a visszalépés a kivitelezés terén.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Oh lol
[spoiler][/spoiler]

Thx az infoért, Soul. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Remélem ez a sae csapat jobban fordít, mint az Ayakosok. Az eddigi próbálkozásoknál mondjuk csak jobb lehet :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

#755
Quote from: Darkstar on 2008-01-26, 20:19:09
Thx az infoért, Soul. :D

Már lenn van az ep 1.Az op/ed-be csak félig néztem bele de így hírtelen gyengébbnek tűnik mint az első season-é.A felirat betűtípusa jó, mérete talán kicsit nagy de sebaj.
A változott karakter dizájn sztem nem rossz, nem ugyanaz de ezé nem kell leírni.Na kíváncsi vok hogy jön be majd az első rész  :smile:, nemsoká nézem is.

*upd: a beszóláson hogy "hazudtunk" még mindíg röhögök  :D, kis szemetek, de épphogy kijött már rakat seeder volt jött viszonylag gyorsan.

Cobra

Waka Aruji egyre jobb lesz, bár aki nem bírja a hardcore fanservice-t az inkább kerülje  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Ez a True Tears egész jónak tűnik 3 rész alapján.
A grafika szép, az OP/ED+bgm egész jó, az eddigiek alapján lightos romantikus animének ígérkezik, de meglátásom szerint nem az a kliséhalom fajta. Az egyetlen problémám a seiyuu-k. Azokat nagyon nem bírom, de ez meg már inkább egyéni szoc problem.

Én

Quote from: Gregory on 2008-01-28, 17:31:33
lightos romantikus animének ígérkezik, de meglátásom szerint nem az a kliséhalom fajta.
Ha tényleg így van, akkor kíváncsivá tettél, dl. Remélem, nem okozol csalódást... :__devil: :D

Manitu

Quote from: Gregory on 2008-01-28, 17:31:33Az egyetlen problémám a seiyuu-k. Azokat nagyon nem bírom, de ez meg már inkább egyéni szoc problem.
Pedig jók.


Cobra

Rosario+Vampire ep4: maga a rész eléggé semmilyen volt, viszont új ending van, aminek igencsak érdekes képsora van. Valószínűleg mégse ilyen lightos  love-love meg 1 kick KO lesz pár rész múlva :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Tail Feel So Good: Teh animu 04

I can no longer sit back and allow Furry infiltration, Furry indoctrination, Furry subversion, and the international Furry conspiracy to sap and impurify all of our precious bodily fluids!

A rajzolás egészen QUALITY néhol. Egyébként a rész olyan, mint egy James Bond-film: van benne ármány és cselszövés, buttsechs és menekülés is.

Also: HAY GUYEZ WOULD YOU BE UP FOR SOME ADULT FUN AT MY COUNTRY CLUB SOMETIME -Delcious ron
Failure is the default option

Draconire

They Are My Noble Masters (már ami kint van belőle)

Hát röviden:

pro: már-már softcore fanservice jelenetek, mind straight mind yuri vonalon
contra: gyenge poénok, változó rajzminőség, túl erős Hayate-másolat érzés

Ha másért nem is, de ezért mindenképpen megérte megnézni eddig, nem gondoltam volna, hogy valaha is látni fogom a hölgyet animálva. :drool:

Gregory

Kimikiss 17:
[spoiler]Kíváncsi vagyok, h Mao mit fog lépni: magában szenved tovább, vagy megpróbál rámászni Kouichi-ra? Személy szerint én jobban bírnám kettejüket együtt, mint Hoshino-val.
Also: remélem, h Kazuki x Futami pár lesz a végén, de annak a szálnak a végéről még csak sejteni se sejtek semmit
[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2008-02-07, 20:05:59
Kimikiss 17:
[spoiler]Kíváncsi vagyok, h Mao mit fog lépni: magában szenved tovább, vagy megpróbál rámászni Kouichi-ra? Személy szerint én jobban bírnám kettejüket együtt, mint Hoshino-val.
Also: remélem, h Kazuki x Futami pár lesz a végén, de annak a szálnak a végéről még csak sejteni se sejtek semmit
[/spoiler]
[spoiler]Ráadásul Hoshino hamarosan lelép, szóval még sansz is van. (Bár én személy szerint bírom őt is.) Kazuki - Futami párost bírnám én is, Sakino kevésbé szimptikus. No meg a két lolit is összeboronálhatnák végre. :D[/spoiler]

Cobra

KimiAru ep5: Hato-nee kawaii kowaii  :eek:
Most eléggé visszafogták magukat a fanservice-szel, cserébe megismerhettük Benisu múltját.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Quote from: minuszmiki on 2008-02-07, 21:00:25
Quote from: Gregory on 2008-02-07, 20:05:59
Kimikiss 17:
[spoiler]Kíváncsi vagyok, h Mao mit fog lépni: magában szenved tovább, vagy megpróbál rámászni Kouichi-ra? Személy szerint én jobban bírnám kettejüket együtt, mint Hoshino-val.
Also: remélem, h Kazuki x Futami pár lesz a végén, de annak a szálnak a végéről még csak sejteni se sejtek semmit
[/spoiler]
[spoiler]Ráadásul Hoshino hamarosan lelép, szóval még sansz is van. (Bár én személy szerint bírom őt is.) Kazuki - Futami párost bírnám én is, Sakino kevésbé szimptikus. No meg a két lolit is összeboronálhatnák végre. :D[/spoiler]
Sikerült letölteni végre  :smile:
[spoiler]Mao megmondta a zenészsrácnak(ilyen rossza név memoriám :)) hogy nem találkozhatnak többet, szal nem akarja kihasználni, ez sztem arra utalás hogy igen is letámadja  Kouichi-t.Sztem végül úgy is engedni fog Futami(eléggé psziho :D) és visszamegy Kazukihoz, de ezt sajnálnám mert Sakino a legszimpatikusabb szereplő a lányok közül(és az op-ba Sakino is kap lufit szal lesz neki is valakije tutira).A két kiscsajtól meg azokat a r*hadt békákat kéne elvenni, aztán meg 1 nonstop étterembe berakni őket hogy nesztek főzzetek  :smile:.[/spoiler]

Gregory

Quote from: Soul on 2008-02-08, 16:11:10
Quote from: Gregory on 2008-02-07, 20:05:59
Kimikiss 17:
[spoiler]Mao megmondta a zenészsrácnak(ilyen rossza név memoriám :)) hogy nem találkozhatnak többet, szal nem akarja kihasználni, ez sztem arra utalás hogy igen is letámadja  Kouichi-t.Sztem végül úgy is engedni fog Futami(eléggé psziho :D) és visszamegy Kazukihoz, de ezt sajnálnám mert Sakino a legszimpatikusabb szereplő a lányok közül(és az op-ba Sakino is kap lufit szal lesz neki is valakije tutira).A két kiscsajtól meg azokat a r*hadt békákat kéne elvenni, aztán meg 1 nonstop étterembe berakni őket hogy nesztek főzzetek  :smile:.[/spoiler]
[spoiler]Személy szerint nem is nagyon bírtam Kai(a zenészsrác  :smile:) karakterét, szvsz nem dolgozták ki rendesen, csak éppen annyira, hogy legyen akit Mao majd jól kikosaraz. Sakino-t én is bírom, de személy szerint mégis jobban szeretném, hha Futamival jönne össze Kazuki, Sakino talán könnyebben tudna magának párt találni, mint Futami.
Kiscsajok:  :lol: De megfontolandó mindkét általatok említett lehetőség :D
[/spoiler]

Soul

#768
[spoiler]Sztem semmi gond nincs a zenész Kai kidolgozásával, ő ilyen bezárkózott, nem annyira talk-aktív típus.A kiscsajoknál akár össze is gyúrható a két verzió  :D.[/spoiler]

Minami Okawari ep02: Hát hát, az első széria is hasonlóan indult, de eza 2.rész kicsit gyenge volt nekem, remélem bekeményítenek majd  :smile:.

Lokids

Nekem ez a Kimikiss addig tetszett nagyon, míg mindenkinek megvolt a maga párja, nem kezdték el a 3 szögelést.
Bár most is jó, meg tetszik, de úgy jobb volt.
[spoiler]Kouichi meg jól megszívta. De azért meglepődnék, ha Hosino-nál maradna. Bár az, hogy elmegy másik suliba, az még nem a világvége. A suliban nem lesznek együtt, nagy ügy. De suli után lehetnek... [/spoiler]

Manitu

Plíz csináljatok már neki egy külön topicot. Minden héten van vagy 10-15 spoilergomb róla, és a 15. rész után már annyira nem új anime. Nem harap az a new topic gomb :redface:


Cobra

X_X vagy Aho-Neko a kevésbé rossz a Minami-ke-ből? Ayako-ék kissé túlvállalták magukat és nem nagyon jön ki tőlük rész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Sztem szivatják is a népet.De én úgy vagyok vele vagy ayakos, vagy egyik se.DS azt mondta anno tök mind1 melyik, mert sok különbséget nem látott.
Csukott szemmel kattints az egyikre és kész  :smile:.De ha már választanom kéne akkor az Aho-neko név alapján szimpatikusabb mint a X_X.

Cobra

Nem volt olyan rossz az 5. rész az X_X-től. Aho-neko-nál csak az zavar, hogy avi, tehát DivX+hardsub.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Cobra on 2008-02-21, 21:48:59Aho-neko-nál csak az zavar, hogy avi, tehát DivX+hardsub.
És? Ki fogod kapcsolni valaha a felíratot a softsubosban, hogy úgy nézd meg?


Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2008-02-21, 23:06:25
Quote from: Cobra on 2008-02-21, 21:48:59Aho-neko-nál csak az zavar, hogy avi, tehát DivX+hardsub.
És? Ki fogod kapcsolni valaha a felíratot a softsubosban, hogy úgy nézd meg?

Yep. Pl ava, sig kreáláskor. Soft sub egyértelmű pozitívum. Különben is milyen primkó dolog már kiégetni a videó egy részét.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

Majd fog valaki írni/ajánlani egy rövid összefoglalót a tavasszal induló sorozatokról? Nekem nem lesz időm.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-21, 23:17:59
Majd fog valaki írni/ajánlani egy rövid összefoglalót a tavasszal induló sorozatokról? Én egy lusta disznó vagyok.
FiXED

kikuchiyo

Kussojjá, tudod egyesek napközben fárasztó termelőmunkát végeznek pártunk és kormányunk felemelkedése érdekében, ahelyett, hogy a napot lopnák az egyetemen...
Failure is the default option

Cobra

pl napórát terveznek a padlóra...  :ejnye:
Van már egyáltalán valami lista, hogy mik lesznek? Elvileg lesz Macross meg Code Geass, de másról még nem olvastam.
Hide and fear, Cobra Commander is here !