Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Cobra on 2008-02-21, 23:54:54
Van már egyáltalán valami lista, hogy mik lesznek? Elvileg lesz Macross meg Code Geass, de másról még nem olvastam.
http://www.moetron.com/2008/02/11/number-of-tv-premieres-this-spring-season-40/

Cobra

Thx
xxxHolic-nak lesz folytatása, akinek tetszett az első szezon, azt biztos érdekelni fogja
Da Capo folyt u.a.
Vampire Knightról áradoztak pár helyen, de ne maz én izlésvilágom

Ahogy elnézegettem a sorozatokat, jó, ha a negyede lesz subolva.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Kettő... Tavaszhoz ez egy kicsit gyenge így első ránézésre :rolleyes:


Dreamcleaver

Nem baj, úgyis van egy rakat felgyülemlett anime, amit meg kéne nézni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Hmm, Golgo 13.
De ha olyan lesz, mint a film, inkább kihagyom.

Cobra

Át kéne írni tavaszra.
Kanokon: Failfox is FAIL, jobbat nem tudok mondani :)
Fanservice-szel általában nincs bajom, de ez szörnyű, ráadásul a grafika is max 15 évvel ezelőtt ment volna el.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Quote from: Cobra on 2008-04-07, 12:03:32
Kanokon: Failfox is FAIL, jobbat nem tudok mondani :)
Fanservice-szel általában nincs bajom, de ez szörnyű, ráadásul a grafika is max 15 évvel ezelőtt ment volna el.
:tezsvir:
Ráadásul a "főhős" megint egy balf.sz, nem tudom miért szeretnek ilyen semmilyen karaktereket berakni az ehhez hasonló történetek középpontjába.

minuszmiki

To-LOVE-Ru ep.1.: Valahogy a manga nem tűnt enyire gagyinak, és fanserviceből többet láttam az OP/ED-ben, mint magában az epizódban, de azért nem volt rosz és gondolom lesz még jobb is. A 4:3-as képarányt nem tudom, hogy gondolták, mindenesetre nézni fogom.

Kurenai ep.1.: (AniDB) Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy sem. A karakterdizájn érdekes, jóval több arckifejezést használ, mint az animék általában, az animáció pedig szép. A sztori még nem nagyon indult be, de a szereplőkben, meg úgy az egészben van lehetőség.

Itazura na Kiss ep.1.: Erről viszont öt perc után eldöntöttem, hogy rossz. Ronda az animáció, idegesítőek a karakterek, innentől nem is érdekel a sztori. Kuka.

SaiyaGin

A Druaga-Hogyishívjákba belenézett valaki?

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-04-09, 22:06:52
A Druaga-Hogyishívjákba belenézett valaki?
Igen. Epic Winzorz Served On A Golden Bowl. :jee:
Az első rész alapján meglehetősen ambivalens. Minden ep-ből 2 verzió van, egy poénos, meg egy komoly.
De ha megnézed rájössz, szvsz az előbbi az elmúltévek legjobb fantasy paródiája.
A fetete lovagtól a tentacle-rape-ig minden ki van benne figurázva, még Gurren Lagann is.

SaiyaGin

Quote from: Chronus on 2008-04-09, 22:13:59
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-09, 22:06:52
A Druaga-Hogyishívjákba belenézett valaki?
Igen. Epic Winzorz Served On A Golden Bowl. :jee:
Az első rész alapján meglehetősen ambivalens. Minden ep-ből 2 verzió van, egy poénos, meg egy komoly.
De ha megnézed rájössz, szvsz az előbbi az elmúltévek legjobb fantasy paródiája.
A fetete lovagtól a tentacle-rape-ig minden ki van benne figurázva, még Gurren Lagann is.

:merci:
2 verzió: mármint 10 perc poénos és 10 perc komoly, vagy külön 20 perces részek vannak?

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-04-09, 22:18:20
2 verzió: mármint 10 perc poénos és 10 perc komoly, vagy külön 20 perces részek vannak?
Höhö. Külön 20-20 :) De ha megnézed leesik, hogy hogyan. Nyitottam már neki topicot is, a belinkelt verzió a vicces, a másikat még nem subolták asszem.

SaiyaGin

Quote from: Chronus on 2008-04-09, 22:25:31
Höhö. Külön 20-20 :) De ha megnézed leesik, hogy hogyan. Nyitottam már neki topicot is, a belinkelt verzió a vicces, a másikat még nem subolták asszem.

Á, vagy úgy!  :merci:

White SeeD

Code Geass 2. Valószínű jobb lesz mint az 1. Clamputálókon kívűl mindenkinek ajánlott.

Macross Frontier: Szokásos minőség. Jó zene, izgalmas harcok, szép látvány. Bár itt néha a hátterek iszonyat ocsmányak tudnak lenni. A promo és az ep1 nagyjából megegyezik, olyan 20%-ban tér el a kettő egymástól. Mintha a promóban jobban osztották volna a zenét. De jó lesz ez így.

xxxHolic Kei: Valószínű ugyanazon a vonalon halad majd mint a manga. :jee: Akinek tetszett az 1, az nem fog csalódni.

To-LOVE-Ru: A manga tetszett, így nézem az animét is. Majd kiderűl hova jutnak el.

Druaga Tower: Csatlakoznék az előttem felszólalókhoz. Egyik legjobb fantasy paródia amit eddig láttam :D

Kurenai: Első rész alapján nemsokmindent lehet elmondani róla. Szerintem jó lesz, ha beindúl. Well, van benne loli, így valószínűű a pedobeállítottságúaknak tetszeni fog. :smile:

Itazura na kiss: Tipikus girlanim. Az iylenek max mangában jók. Felejtős.

Kanokon: Tail feel so good pedoizált változata. Well, foxgirl are always welcomed :D   Egyszer jó lezs megnézni. De lehetnének a szereplők öregbbek. úgy egy 10essel :P

Chis swet home.: A legutóbbi állatos anime amiből 1 részt bírtam végignézni, egy gröényről szólt. Akkor megfogadtam hogy állatos animet soha többé. Ha lesz szabad sávszélességem talán belenézek, de nem jóslok neki nagy jövőt a szememben.

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.



Én

A Chobits CLAMP? :zomg:
Először amúgy én is kihagytam a Cl-t az elejéről...  :hehe:

Manitu

Quote from: Én on 2008-04-09, 22:59:48
A Chobits CLAMP? :zomg:
A fekete Chii alapján szerintem le sem tagadhatják :hehe:


Én

Végülis lehet, nagyon rég láttam, de nem igazán klamposnak maradt meg bennem.  :redface:

Alkyra

Kanokon: Előszöris utálom a shota-t, másodszor ez még fanservice-anime-nek is gyenge sztorival rendelkezik. Legalábbis a kezdés alapján ilyen gyenge dolgot még nem láttam.
Leggyakrabban a "miért" kérdés merült fel bennem ezen rész során.Adok még neki egy esélyt s az általam alkotott szabályok szerint a 4. részig megnézem s ha utána se változik a szint akkor dobom.

to-Love-ru
: Kellemes csalódás volt. Rito egész jól meg lett csinálva s türhetően vannak a többiek is megalkotva.A hangok szintén jól el lettek találva.Az egyetlen dolog ami zavart az a sok köd volt... :smile:

Code Geass R2
: Nem tom, hogy poénnak szánták vagy csak simán kifogytak az ötletekből a készítők. A sztori szinte ugyanúgy kezdődik, mint az első évad.
Lulu életveszélybe kerül, hatalmat akar s az  ismét halott CC(hányszor halt ez a lány már meg???XD) megadja neki.
Ennek ellenére tetszett.Ezt minden valószínűség szerint nézni fogom.

xxx HoliC Kei: Nekem nem volt akkora meglepetés , mivel megvan a manga otthon a polcon így tudtam, hogy mi fog történni. A furcsa grafikán kívűl ez is a  "megnézzük" kategóriába tartozik.

smash++

To Love-Ru: Ezt tuti nézni fogom. De túl sokat azért nem várok el tőle.

Druaga no To: the Aegis of Uruk: Valszeg ezt is nézni fogom, de még nem láttam az első részt.

Kanokon: Ezen erősen elkell gondolkodnom. Alapvetően az ecchi-fanservice jó, de k@rv@ra nem tetszik ez a töketehetetlen balfék Shota... Szóval necces, hogy fail,de még lehet én is adok neki esélyt.

Itazura na Kiss: Szóljatok le, de az első rész nekem nagyon tetszett. Még olvastam vmi olyami ismertetőt, hogy ebben drámát nem nagyon fogunk látni, mert végre nem ott van vége a sorozatnak, hogy összejönnek... Tuti nézni fogom (ko, hogy nem lehet összehasonlítani, de vmi lovely complex szerűt várok - comedy, romance és no dráma)

Code Geass R2: Ez nem kérdés, 100% watch. Nagyon érdekel, hogy az első évad számomra nem tetszős vége után mit hoznak ki... és remélem Suzaku átmegy "főgonosz helyettesbe" :)

Blassreiter: Csak az ismertetőt olvastan az anidb és a kép alapján teszek vele egy próbát :P

Nabari no Ou: Comedy, Ninjas , felkeltette az érdeklődésemet

Soul Eater: Mangát nem olvasom, de már annyiszor olvastam potsban a nevét, hogy az ismertető alapján watch

Special A: Ouran high school feeling kapott el az ismertető alapján, majd kiderül... watch

Neo Angelique Abyss: Húú, ez is olyan sok pasi nyomul egy csajra anime és a végén senki nem nyer aztán kapunk egy dvd specialt amiben lesz 12 különb. end. Gondolom ez is olyan lesz mint a Haruka Naru Toki no Naka de: Hachiyoushou/In a Distant Time . Lehet ez inkább felejtős

Vampire Knight: Ezzel is 100, hogy teszek egy próbát.

Soul

Az újabbak közül még csak ehez a kettőhöz volt szerencsém:

To Love-Ru: Tényleg nagyon kellemes meglepetés volt nekem is.Végre megint lesz mire várni hétről hétre.Csak remélem az Ayako tudja miket vállal be és nem fognak a részek késni vagy stalled vagy dropped állapotba kerülni.

Kanokon: Hát én is hasonlóan gondolom, hogy még nemtudom mi lesz ebből. Az nem is annyira lenne gáz hogy balfék a főhős, csak télleg túl gyerekesnek lett megrajzolva, és inkább ovodás mint iskolás.Meghát olyan érdekes volt az első rész, talán jó lesz talán nem, pár rész mulva kiderül addig meg sztem megéri a próbát, veszíteni nem veszít vele senki semmit.Na meg hogy így rögtön az első részbe így letámadnak valakit :orrverzes:  :smile:.

smash++

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy melyik azok a tavaszi vagy ez évi animek,amikből terveznek/tek 2 féle vetítést (late night show)?

Eddig a Soul Eater-ről tudok, de nekem rémlik, hogy vmlyik másik animeről is olvastam ilyet itt a fórumon (lehet vki linkelte)
Elsőre a To Love Ru-ra gondoltam még de nem hiszem, hogy ez az.

Cobra

A Druaga akármiből is van elvileg 2 féle verzió.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Kaiba 01

Röviden: Húb*zmeg.

Megvan, hogy mit fogok nézni a tavaszi kínálatból.

Rajzstílusában nem a mai tipikus animékre, hanem sokkal inkább a 70-80-as évek európai rajzfilmjeire és Tezuka korai alkotásaira emlékeztet, de van benne valami Terry Gilliamból is. A szereplők és a környezet is erősen stilizáltak, a harsány, szinte neonszerű színek miatt egészen pszichedelikus hatásúak. A történet titokzatosan indul: kisfiú felébred, elvesztette az emlékezetét, egy háromszög alakú ábra van a hasán és egy nagy lyuk a mellkasában. Egy hatalmas földalatti térben van, ami engem minden plasztikussága és trip-szerűsége ellenére a Blame! megastruktúrájára emlékeztetett. Repülő agyszívó izék készülnek éppen elkapni, amikor bejön egy fiú egy hatalmas, gumikacsás úszógumira emlékeztető fegyverrel és megmenti... és ez csak a legeleje volt.

Mondani sem kell, hogy Madhouse, és mondani sem kell, hogy egészen belelkesített. Van benne potenciál, hogy egy LSD-vel turbósított TTGL-for-artfags legyen belőle.
Failure is the default option

Én

Most le akartam szedni, de látom tt-n csak raw van. Aztán eszembe jutott, ki postolt.
Mindenesetre ezbbe már csak a llz miatt is belenézek (gumikacsás úszogima fegyver -> what the shiyat)

kikuchiyo

Vsz. érdemes lesz megvárni a subot (már ha lesz), mert amennyire értettem, a szövegben is vannak poénok.
Azt nem mondtam még, hogy a zenéje, főleg az OP/ED is nagyon szép.


Ezen kívül a Real Drive c. Production I.G. productiont fogom még megnézni, de már csak vasárnap, mert holnapma számítógépmentes napot tartok.
Failure is the default option

Dreamcleaver

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-12, 01:16:17
Kaiba 01

Röviden: Húb*zmeg.


Jól hangzik, fel is lelkesedtünk ,de eme érzés kicsit lelankadt mikor az anidb-s infóknál megláttuk Masaaki Yuasa és a Kemonozume neveket. Azért még lehet jó, meg a MADHOUSE animációkra amúgy is kiváncsiak vagyunk, de azért csak óvatosan nyúlunk hozzá.  :D

Real Drive nálunk is tervbe van véve.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-12, 01:16:17
Kaiba 01
... Terry Gilliam ...
... pszichedelikus ...
... Blame! megastruktúrájára emlékeztetet t...
... TTGL-for-artfags ...
Hö! Ha hazajöttem vasárnap, azonnal nézem is meg. Nagyon jól hangzik.