Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Draconire

Strike Witches 06

Finland is gay for Russia. Is this awesome y/y?

Darkstar

Quote from: Draconire on 2008-08-08, 03:14:27
Strike Witches 06

Finland is gay for Russia. Is this awesome y/y?

y/y/very y
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire


Cobra

Lesz pár értékelhető sorozat, kérdés lesz-e elég fordító (jelenleg van kb 5 csapat, aki értékelhető munkát ad)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Today in Class 5-2 -ből teljes sorozatot csinálnak? :o Királyság. :)
[reserved]

Soldier


Darkstar

#906
Quote from: Draconire on 2008-08-08, 21:10:55

Jólvan, lesz mit nézni.

Quote from: Draconire on 2008-08-08, 03:14:27
Strike Witches 06

Finland is gay for Russia. Is this awesome y/y?
Related, japan is fast. etc.
[spoiler]http://kepfeltoltes.hu/080809/1218273671879_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

#907
Quote from: Darkstar on 2008-08-09, 13:39:40
Quote from: Draconire on 2008-08-08, 03:14:27
Strike Witches 06

Finland is gay for Russia. Is this awesome y/y?
Related, japan is fast. etc.
[spoiler]http://kepfeltoltes.hu/080809/1218273671879_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/spoiler]

Let's talk about that certain uncensored version in your possession, and how you're late at linking it.

Alkyra

Lesz pár érdekes anime októberben is.(Engem pl a Tales of Abyss izgat, mivel azt végig is vittem.^^)

Darkstar

Quote from: Draconire on 2008-08-09, 20:00:22
Let's talk about that certain uncensored version in your possession, and how you're late at linking it.

http://youkan-hh.sakura.ne.jp/20080803.jpg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Gmer képe
Member, it's that time again.

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-08-09, 21:45:39
Quote from: Draconire on 2008-08-09, 20:00:22
Let's talk about that certain uncensored version in your possession, and how you're late at linking it.

http://youkan-hh.sakura.ne.jp/20080803.jpg

Már majdnem nekiálltam shopolni az előbb...Mind1. Thx. :merci:

Member

Quote from: Én on 2008-08-09, 21:47:57
Member, it's that time again.
Tudok róla, és végigfutott a hátamon a hideg, amikor megláttam. Ezek szerint bejött akkora összeg az elsőből, hogy mégis folytatják, jaj nekem.
De ma anidb random megszívatott még ennél is jobban. De megnézem, ha bele is döglök, csak jöjjön le.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-08-09, 22:12:49
Már majdnem nekiálltam shopolni az előbb...Mind1. Thx. :merci:

Hajrá, kíváncsi vagyok, hogy sikerülne.  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Nincsen semmi értelmes összefoglalás őszről azon a képen kívül? Már próbáltam guglit, a korábbiakat, hátha frissítettek, de semmi.

NLZ

Quote from: NLZ on 2008-09-09, 20:53:42
Nodame Cantabile Paris-hen, Tales of the Abyss, Kannagi, Yozakura Shijuusou, To Aru Majutsu no Index, Kyou no Go no Ni TV
Így hirtelen ezek azok, amiknek az első részét tuti meg fogom nézni. Úgy válogattam ki őket, hogy ezen a blogon lévő anime ismertetőket végigböngésztem. Vagyis végignéztem a képeket, ha felkeltette az érdeklődésemet, akkor elolvastam a leírást. Ha az is jó volt, akkor felírtam. Szal lehet írnak ott még más jókat is, csak nincs kedvem most sokat olvasgatni. :)
[reserved]

LuckyDingo

Kijött az első rész a Tora Doraból -igaz, még csak raw- :) A mangáját szeretem és az anime se tűnik rossznak. Akinek a Zero no Tsukaima mostani évadja után hiányozna Rie Kugimiya hangja, az csak örülni fog XD

Cobra

Lehet váltani őszre :)
Toradora ep1: Elég nagy ökörségnek tűnik, remélem nem lesz nagyon lapos a történet. A lány főszereplő keresztezés Chiaki és Louise között :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cobra on 2008-10-04, 01:34:15
Lehet váltani őszre :)
Megtörtént
Quote from: Cobra on 2008-10-04, 01:34:15Toradora ep1: Elég nagy ökörségnek tűnik, remélem nem lesz nagyon lapos a történet.
:tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Chronus

Toradora- 01:

Hehwtf. Ez egy aranyos kis animének igérkezik. Enyhe Haruhi feeling. Tsundereből sose elég.

chilip

HYAKKO ep1 - School life-os marhulás 4 lánnyal, első rész olyan semmilyen volt de van benne lehetőség, majd meglátjuk

Casshern ep1 - WTF? első részben már vége a világnak? kihalt világban jár Casshern és robotokat gyilkol. Harcok tetszetősek és jók...

most jön a toradora.

KeLa

#921
Quote from: chilip on 2008-10-04, 12:29:28
HYAKKO ep1 - School life-os marhulás 4 lánnyal, első rész olyan semmilyen volt de van benne lehetőség, majd meglátjuk
Nem volt rossz, sőt a vége egész jó volt, és amikor sorolták fel a neveket mutattak még pár érdekesnek látszó szereplőt :smile:

Quote from: chilip on 2008-10-04, 12:29:28
Casshern ep1 - WTF? első részben már vége a világnak? kihalt világban jár Casshern és robotokat gyilkol. Harcok tetszetősek és jók...
Az kislány elég furán nézett ki, lehet h szemét vagyok, de nem zavart volna ha meghal... :__devil:

Alkyra

Casshern Sin: Nos grafikailag nagyon lenyűgöző. Felvettem a "nézendő animék" listájára. Majd meglátjuk, hogy 24 részből mit tudnak kihozni...

Clannad: After Story: Tuti RAGE&BAW-olni fogok a végén, de megérdemli, hogy végignézzem ezt is. Márcsak Kyou s Tomoyo miatt is.^^

Toradora: Olvasom a novellát,  így nagyon vártam ezt az anime-t. Egyenlőre jól haladnak, de majd meglátjuk. Van egy erős érzésem, hogy el fogják cseszni...(a novella ugyebár sokkal részletesebb leírást a szabadabb kezet ad, mint egy anime s így a történet biztos, hogy nem fog beleférni abba a 12 részbe)




Cobra

Kíváncsi lennék a Casshern-re, de csak ha valami normális csapat is subolja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Quote from: Cobra on 2008-10-04, 20:38:36
Kíváncsi lennék a Casshern-re, de csak ha valami normális csapat is subolja.
A Shinsen biztos h fogja...

Alkyra

Quote from: KeLa on 2008-10-04, 20:47:05
Quote from: Cobra on 2008-10-04, 20:38:36
Kíváncsi lennék a Casshern-re, de csak ha valami normális csapat is subolja.
A Shinsen biztos h fogja...

Töltsd le tokyotosho-ról az anon féle változatot. Sajnos csak az első részt subbolta, hogy felfigyeljenek rá az emberek(sikerült neki), de piszok jó minősgben van fenn. Főleg a látványos akció jelenetekkel s az apokaliptikus történetével fogja meg az embert.

Cobra

Akkor megnézem ami van, de sajnos a Shinsen az utóbbi időben nem tűnt se gyorsnak, se jónak, szóval nem a legjobb ajánlat az se.
Egyébként tényleg vicc, hogy jelenleg van kb 4-5 aktív fordító, aki tud is rendesen fordítani.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Quote from: Cobra on 2008-10-04, 22:36:46
Akkor megnézem ami van, de sajnos a Shinsen az utóbbi időben nem tűnt se gyorsnak, se jónak, szóval nem a legjobb ajánlat az se.
Egyébként tényleg vicc, hogy jelenleg van kb 4-5 aktív fordító, aki tud is rendesen fordítani.
[Shinsen-Subs]​_Casshern​_SINS​_-​_01​_[720p]

Cobra

Na megnéztem a Casshern első részét. Idáig elég furcsa, meg engem zavar kicsit a teljesen szürke háttér meg a '70-es évek beli design (tudom, ez egy remake). Még megnézek 2 részt, aztán abból majd kiderül, hogy mennyire nézhető számomra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronus

Hyakko 01: főiskolás slice-of-life. Meglehetősen jó teljesítmény, hogy egy egész részt el tudtak húzni azzal, hogy a 4 csaj elveszik az iskolában úgy, hogy unalmas se volt (nagyon), plusz Orikasa Fumiko szövegel benne aki az egyik kedvenc seyuu-m, így aztán részemről egyelőre tűrhető, potencia meg van benne... csak nem ártana hozzá valami plot se.

Casshern Sins 01: ebből meg kult anime lesz mire véget ér. 200%. túl egyedi ahhoz, hogy ne legyen...