Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

KeLa

Kannagi: Az OP egy picit megijesztett, de maga az epizód már tetszett. Ha a következő 1-2 rész is hozza legalább ezt szintet, akkor nézni fogom :smile:

Soul

Toradora: Először Mayu-genjo subbal néztem, hát akkor mondom nem rossz, várjunk még pár részt.Aztán olvasgattam anidb commentekbe hogy a Mayu pár helyen félre fordított, mondom akkor gyere gg verzió.Újra néztem és nemtom lehet a más fajta betűtípus stb de gg-vel valahogy jobb volt az egész.
Jöjjön már az uj rész  :smile:.
A kiscsaj meg Shana2.0 "urusai urusai"  :smile:.

Akane-Iro ni Somaru Saka:A rész közbe elvoltam, de a végén a "Szia jöttem ide költözni mint jegyes(mert megcsókoltál)" rontott az összképen.A szőke pöszén beszélő csajszi meg emlékeztet 1 másik sorozatból valakire, lehet ő nézetni fogja így is ugy is  :smile:.

A Hyakko-nál még várok hátha 1 nevesebb csapat felkarolja, a Kannaginál meg azért mert az Ayakonál nem tudni mit visz végig és mit nem.

LuckyDingo

Quote from: Soul on 2008-10-06, 13:32:20
Toradora:
A kiscsaj meg Shana2.0 "urusai urusai"  :smile:.
Shana+Louise 2.0 :D Urusai Urusai baka inu XDDD Sztem így pontosabb :D

Alkyra

#933
Tales of Abyss: A játékot kétszer is végigvittem, így meglehetősen kíváncsi voltam erre az anime-re is. Az első rész egész jónak tűnt, de hogy akarják ilyen kevés részbe az egész történetet beleszorítani azt sajnos nem tudom...

Kannagi: Kicsit gyorsan indul, de tettszik. Annak ellenére, hogy gyorsan pörög meglehetősen aranyos a történet. Ezt is nézni fogjuk.

chilip

Macademi WAsshoi ep 1:
jaaaaj, mintha a Nanoha Strikers High-tech magic-jét keverték volna a dragon half-al  :lol: poén az egész, biztos hogy nézni fogom :D

KeLa

Kuroshitsuji:

Mindenféle pletykákkal ellentétben nekem ez egyáltalán nem tűnt yaoinak... a manga is egy shounen magazinban jelent meg és műfajokat nézve - Comedy, Fantasy, Historical, Shounen, Supernatural...

Az eleje egy picit lassan indul, de rész második fele nagyon jó volt;
[spoiler]Főleg onnantól kezdve h a fickóval megtörténnek ugyanazok a dolgok, mint a játékban.
A kissrác egy kis beképzelt pöcs, de van egy olyan érzésem h a jelleme vmit fejlődni fog később, de ha nem az sem zavarna, minnél szemetebb annál jobb :D
Sebastian meg... egy démon :Kiraly:
[/spoiler]

Quote from: chilip on 2008-10-07, 02:22:03
Macademi WAsshoi ep 1:
Ez nagyon LOL volt :lol:
A Penguin Musume Heart jutott eszembe miközben néztem, de ez dúrvább és 2x olyan hosszú :lul:

Darkstar

Quote from: KeLa on 2008-10-05, 20:00:59
Kannagi: Az OP egy picit megijesztett
Wait wat. The op is awesome.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2008-10-07, 15:30:53
Quote from: KeLa on 2008-10-05, 20:00:59
Kannagi: Az OP egy picit megijesztett
Wait wat. The op is awesome.
Csak egy picit ijedtem meg... amikor először megláttam ;)
Am tényleg jó és tetszik is, csak azok után amit olvastam a Kannagi-ról (Fall preview stb..) nem ilyenre számítottam :smile:

Cobra

Ez a Macademy Wasshoi nagyon beteg, már kicsit túlzás is az ízlésemnek :)
Első részben volt legalább 10 másik animélre utalás (de inkább többre, nem számoltam, meg biztos volt jópár olyan, amit nem ismertem fel). A grafika katasztrófa, a jelenleg elérhető sub szintén, szóval csak nagyon hardcore otakuknak ajánlott.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Casshern Sins 01

Grafikán kívül eddig semmi extra. Főhős tipikus who am i ember/robot/gyilkológép, aki a világ pusztulását okozta. Minden robot őt akarja vacsinak. Ja, egy kagylószedő robotloli nem.

Majd pár rész után meglátjuk, mi sül ki belőle. Eddig nem győzött meg.

Quote from: Chronus on 2008-10-05, 17:55:14
Casshern Sins 01: ebből meg kult anime lesz mire véget ér. 200%. túl egyedi ahhoz, hogy ne legyen...

Ön, kedves uram, az általánosítás csapdájába esett.

LuckyDingo

#940
Casshern Sins

Érdekes.. még emlkszem egy Live Action filmre, ami hasonló néven futott, de biztos volt valami előzménye is. A Film anno bejött. Az anime érdekes.. kissé oldschool stílusa van.. minden lepusztult ilyenek. Egyszerűnek tűnik a rajz, de megpróbálják komolynak beállítani a dolgot. Egy részből nem lehet következtetni a továbbiakra, de eddig semmi extra.

edit:Kuroshitsuji

Viszonylag szép graf, misztikus történet, BADASS BUTLER O.O Néhol komoly, néhol poénos, Sebastian jelleme meg elragadó :D Szerintem jó lesz ez.

Alkyra

To Aru Majutsu no Index

Egész átlagosan indul a sztori, de ezt is nézni fogjuk. A grafikája nem egy über, de legalább nem is ronda, mint a Hyakko-é.

minuszmiki

Kannagi ep.1.: Hát ez marhajó volt, ha marad ilyen, kénytelen leszek nézni.

Én

Macademi WAsshoi
[spoiler][/spoiler]

Kannagi
A 2 arcot egyből megszerettem. :D Követni fogom. Az OP... érdekes.

chilip

Quote from: Én on 2008-10-09, 19:26:33
Macademi WAsshoi
[spoiler][/spoiler]

ugye? :D sztem kurva jó  :lol:

Én

Az biztos, de nekem egy héten 1 rész pont elég lesz. :D
Bár így belegondolva, most jöhetne még 1.

Member

Kannagi: Nem tűnik epic destructer-nek, de ettől függetlenül heti 1 rész jó lesz.

Darkstar

Quote from: Én on 2008-10-09, 19:26:33
Kannagi
A 2 arcot egyből megszerettem. :D Követni fogom. Az OP... érdekes.
Detto. Shiny goddes is shiny. Weak point, massive damage, etc. Az OP meg WIN, nem is tudom, hányszor halllgattam meg eddig.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Tales of the Abyss 01. Eddig jónak tűnik, a főszereplő vörös-szőke haja elég fura de meg lehet szokni. :D

Dreamcleaver

#949
Quote from: Darkstar on 2008-10-09, 20:34:27
Quote from: Én on 2008-10-09, 19:26:33
Kannagi
A 2 arcot egyből megszerettem. :D Követni fogom. Az OP... érdekes.
Detto. Shiny goddes is shiny. Weak point, massive damage, etc. Az OP meg WIN, nem is tudom, hányszor halllgattam meg eddig.

Nézni még ok, mert jók a képsorok, de minek hallgatod? Nem nagy eresztés az a szám imho.

Amúgy:

Shikabane Hime: Aka

Így elsőre nézhető kategória, de nem igazán fogott meg bevezető rész. Még 1-2 részt megnézek, aztán majd eldől, hogy érdekel e.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-09, 20:38:21
Tales of the Abyss 01. Eddig jónak tűnik, a főszereplő vörös-szőke haja elég fura de meg lehet szokni. :D
A főszereplő esetében a haja a legkisebb probléma... én a viselkedésén jobban kiakadtam Oo
Bár az tény h tud vmit, de az arca akkor is elég nagy :D

Én

Quote from: Darkstar on 2008-10-09, 20:34:27
Shiny goddes is shiny. Weak point, massive damage, etc.
Maybe because she resembles a certain someone :D

SaiyaGin

Quote from: KeLa on 2008-10-09, 20:48:33
A főszereplő esetében a haja a legkisebb probléma... én a viselkedésén jobban kiakadtam Oo
Bár az tény h tud vmit, de az arca akkor is elég nagy :D

A második részt megnézve kénytelen vagyok egyetérteni. ::)

Ymir

#953
A Tytania első részét várom türelmetlenül. Fél óránként nézem, hogy a rawhoz van- e már torrent ^^

Ed. Az op fura, de a zene sztem marha jó lett, a következő részéket is várom majd.

kikuchiyo

Az első részhez két perce jött ki SD raw Share-n. Nyilván hamar felkerül torrentre is.
Failure is the default option

Zsiga


minuszmiki

Mit tud ez a Tytania, hogy ekkora a várokozás?

Rounin

The same director as LoGH's? I'm interested.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-10-10, 03:05:04
The same director as LoGH's? I'm interested.

Engem is ezért érdekel. Mivel a ghey grafika miatt sohasem fogom végignézni a LoGh-ot, valamit hagy lássak már az ürgétől. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Ach so. LoGH-nak nem volt még erőm nekiállni, de ezzel lehet teszek egy próbát.