Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-14, 10:26:44
Kannagi zwei: Csak nálam van fullosan elcsúszva/eltűnve a felirat az Ayako subnál? :O
Nálam nem volt vele semmi probléma.

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-14, 10:26:44
Kannagi zwei: Csak nálam van fullosan elcsúszva/eltűnve a felirat az Ayako subnál? :O
Xvid?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2008-10-14, 14:46:22
Quote from: LuckyDingo on 2008-10-14, 10:26:44
Kannagi zwei: Csak nálam van fullosan elcsúszva/eltűnve a felirat az Ayako subnál? :O
Xvid?
Jah Xvid :D

minuszmiki

Akkor rántsd le a h.264-et, az jó.

Darkstar

Vagy a ver2-t. Az Xvid release-be az első rész subja került.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Már leszedtem az mkv-t az jó volt :D

kikuchiyo

Failure is the default option

LuckyDingo

Michiko To Hatchin ep1
Szerintem durva jó kis sorozat lesz :D Michiko stílusa elragadó XD

SaiyaGin

Tales of the Abyss 04.: még mindig győzött meg, nagyon érzem, hogy a játékosoknak készült, nem telhet el úgy 5 perc, hogy ne harcolnának random szörnyekkel, meg még pár dolog zavar, pl. a csillogó vér, és a műdráma [spoiler]"OMG, Tear karját megvágták és azonnal elájult! Ja, 5 mp alatt meg tudja gyógyítani magát, szóval minden rendben."[/spoiler]

NLZ

Az a buzi Luk is idegesítő. :)
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2008-10-22, 21:33:26
Az a buzi Luk is idegesítő. :)

Jah... de ha csinálnak neki egy jó kis jellemfejlődést (idegesítő nyálhercegből valami normális), akkor lehet ebből nagyon jó sorozat. A szörnyekkel sem vagyok igazán kibékülve... mintha folyamatosan pokemonokat kaszabolnának százfelé.

Érdekes még számomra, hogy a főcímzene furcsamód tetszik. Először nagyon nem jött be, de azóta nagyon megkedveltem és már mp3 lejátszómon is megvan :wtf:


Quote from: Cobra on 2008-10-22, 22:19:53
Én most a 3. rész után arra gondoltam, hogy vagy tényleg recap lesz az egész és láttuk a végét, vagy a következő részben visszatérünk oda, ahol a fiatal lányt megölte Yomi és ezzel valahogy visszatér a régi énje, majd megy levadászni a főellenséget. De bármi más is lehet.

Nem hinném, hogy recap lesz az egész, de mindenképp sok ilyen résszel fogunk még találkozni imo. Ha jól emlékszem Yomi ott volt már az első részben is, amikor azt a másik csajt corruptolta a fehér hajú srác, úgyhogy még bőven van mit elmesélniük a múltbeli eseményekből.

Nagyon tetszik eddig a Ga-Rei Zero egyébként, ha nem szúrják el, a szezon egyik legjobb darabja lehet.

(A háttérzene meg ugye nem csak engem emlékeztet az űrstratégiák zenéire? Szinte látom magam előtt a csillagtérképet közben...)

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-10-22, 21:33:26
Az a buzi Luk is idegesítő. :)

Már kezdem megszokni sajna. ::)

Quote from: Xzone on 2008-10-23, 04:24:31
Jah... de ha csinálnak neki egy jó kis jellemfejlődést (idegesítő nyálhercegből valami normális), akkor lehet ebből nagyon jó sorozat. A szörnyekkel sem vagyok igazán kibékülve... mintha folyamatosan pokemonokat kaszabolnának százfelé.


Mindkettőre :tezsvir:

kelvor

Tales of the Abyss-ból elég volt 2 rész, nagyon nem jött be  + Luk? Most komolyan,  :wtf: rohadtul irritáló egy főhős.

Chaos Head és a Ga-Rei Zero viszont annál inkább lekötött, nézem tovább őket.

Member

#1003
Jigoku Shoujo 3 - 01
Hmmm, Enma nem halt meg, hanem beleköltözött egy csajsziba (akivel lenyomnak egy shoujo ai-os smárolást, jobb volna, ha ebbe az irányba menne el a sztori), a kis tirpák fiú a második szériából meg csatlós lett, mint azok hárman. A többi maradt, azzal megfejelve, hogy pár ponton eléggé önparódia.
Az OP-Single-t viszont nagyon várom, eszméletlen jó lett az intro zene Nana Kitade-től (igen, SnoW leváltva).

Junjou Romantica 2 - 01
Azt hiszem, elrakom a szervem egy befőttesüvegbe, mielőtt még kivégez a folyamatos ejakuláció... Usami bátyja megjelent, hogy szétrombolja Usami és a kis pöcsöse bimbózó kapcsolatát. Intrika, dráma, végtelen romantika!

Xzone

Tytania 02-03

Ez még akár jó is lehet. Nagyon kontrasztos az egész, kicsit olyan, mint a Code Geass Britanniája és a japán lázadók közötti viszony. De itt még talán annál is eltúlzottabb a "nagy birodalom" képe: nagyon arisztokratikus az egész hangulat, és mindenki úgy beszél, hogy bármelyik mondatukat azonnal papírra lehetne vetni.

Ezzel szemben a főszereplőnk egy laza, mindenre fittyet hányó figura, aki tényleg csak véletlenül lett fontos szereplő a történetben.

Az első három rész után már értem végre, hogy miért ennyire különbőző az OP és az ED.

Mellesleg... a tytaniai nemesi ranghoz kötelező a magas GAY-szint?

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2008-10-25, 15:43:57
Tytania 02-03
Mellesleg... a tytaniai nemesi ranghoz kötelező a magas GAY-szint?

Ne is mondd... a harmadik részbe hang nélkül beletekertem letöltés után (a szokásos ellenőrzés ugyebár, hogy tényleg az-e, nem hibás-e), és az volt a zsigeri reakció, hogy "ez a jégkirálynő meg ki a fene akar lenni?"
Aztán majdnem leestem a székemről, amikor a második megtekintéskor megszólalt.
Failure is the default option

chilip

CHAOS:HEAD OST do want NOW! :D nagyon bejön a koncertes szám  ^^

Cobra

http://www.sankakucomplex.com/2008/10/27/ga-rei-zero-now-yuri-tentacle-raep-ero-anime/ :D

Index-tan ep 4 viszont nagyon nyúúúújtott volt plusz Eclipsék is eléggé egyszerűsítve subboltak, remélem csak átmeneti gyengeség mindettő.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Quote from: Cobra on 2008-10-27, 15:04:05
http://www.sankakucomplex.com/2008/10/27/ga-rei-zero-now-yuri-tentacle-raep-ero-anime/ :D

Index-tan ep 4 viszont nagyon nyúúúújtott volt plusz Eclipsék is eléggé egyszerűsítve subboltak, remélem csak átmeneti gyengeség mindettő.

Jah... plusz eléggé "mű" volt ez az egész helyzet Index "barátaival" és a memóriatörléssel. A nagy drámára izgalom helyett ásítás volt a reakcióm.

minuszmiki


SaiyaGin

Tales of the Abyss 5.: ez már tűrhetőbb volt, de még mindig jókora kliséhalmaz(már vártam, hogy mikor fog [spoiler]Lüke teljesen egyedi erőket kapni[/spoiler]), meg a Cytomander-Leeron-keverék gonosznak se vagyok rajongója, de egyébként talán kezdi összeszedni magát a sorozat. Nem volt random szörnygyakás se. :)

Soul

Kurozuka: Tök fura hogy nem írt róla még senki.Sztem ősz egyik legjobbja lehet.Kicsit Berserkesen indít[spoiler]hiszen láthatjuk ahogy a főhős ugrik és teljesen más ruházatba és környezetbe érkezik.Üldözik, (mintha) zombie szerű léynek szamuráj páncélban.Kis segítséggel túléli, beszélgetésből megtudjuk hogy testvére vadászik rá.Fényt látnak a fák sűrűjébe, oda mennek arra számítva hogy az éjszakát a házban tölthetik.Egy szép nő fogadja őket aki csak annyit kér a szállásért cserébe hogy az épület végében található szobába semmilyen körülmények között ne nézzenek be soha.Van 1 szép kis titka a nőnek.Másnap az üldözők rájuk találnak, de a támadás előtt még a főhős bepillant a szobába.Halálos sebet szerez, ugy néz ki nincs már kiút neki.Vagy mégis? :smile:[/spoiler]Animáció Madhouse, nem lehet rá panasz, a harcok bejöttek(utoljára a Sword of the Strangernél volt ilyen jó).OP ED jó, főleg az OP, az ott van.

Hyakko: A 3. részig látva egyre jobban tetszik.Olyan könnyed szórakozás.Első rész ugye el vannak tévedve a nagy suli területén, második próbálnak klubbot találni, harmadikban megismerjük +2 osztály társukat.Remélem marad jó a 13. részig legalább is azt írta ANN hogy 13 ep.Torako love.

Skip Beat: Aki szerette a Lovely Complexet vagy Itazura-t annak tudom ajálni.[spoiler]Van 1 feltörekvő fiú idol, aki egyre ismertebb csak azt nem tudják róla hogy 1 lánnyal él együtt, és hogy ez a szegény lány rommá dolgozza magát a srác miatt hogy fizesse az albérletet.Fő állásból rohan másodállásba és ezért csak beszólásokat kap a sráctól.A lány a szerelemködjétől nem lát semmit csak tűr mosolygó arcal és fel se tűnik neki hogy atom kihasználják.Viszont a rész vége felé kihallgat egy beszélgetést szerelme és menedzsere között amitől borul a bili,a  srác kirugja és közli vele csak akkor tud neki visszavágni ha bekerül a showbizniszbe mert mostmár sehogysem tudja majd megközelíteni.Erre irány a fodrász és lehet sejteni miről is fog szólni az egész  :smile:.[/spoiler]

Toradora:Amennyire tetszett az első 2 rész, kb annyira nem a folytatás.Remélem nem laposodik el végleg.


Kannagi: Eddig bejövős.Második és harmadik rész kicsit gyengébb volt sztem de a negyedikkel helyre állt a rend  :smile:.

One Outs:Nem vagyok nagy sport fan/függő, de sztem ezt nézni fogom.Baseball, +fogadásosdi az első részben.Király OP (nem nem kell megilyedni ez nem olyaaan  :smile:).

Chaos Head: Erről se kell írni hisz nézitek itt páran(talán).Eddig bejön.Csak tudni szeretnéma gyógyszer nevét ami ezta hallucinációt okozza ( 2Dgirls > 3Dgirls)  :D. De jó hogy a 3. részbe se derül ki még hogy ki vagy mi is gyilkolgat, és szerintem jól is van megoldva, nekem leköti a figyelmem és semmivel nincs bajom eddig.Jó lesz ez.

Tales of the Abyss:Hát lehet nem teljesen oké hogy néha "plüss állatokat" kaszaboltak, de sztem simán nézhető cucc.Várom a főhős megváltozott jellemét, csak nem Luke-nak kellett volna szegényt elnevezni  :smile:.

Casshern Sins: Dropped.Az animáció sajátos és tetszett is, de semmi más nem.Az op zenéje azért egész jó.

Akane-Iro ni Somaru Saka & To Aru Majutsu no Index: Hát lehet hogy az Eclipse jól bele választott.Azért veszem őket össze mert lehet hamarosan Casshern sorsa jutnak nállam.Az Akane bugyuta.Az Indexbe meg az idegesít hogy annyit beszélnek hogy csak jön jön a sok infó és nem történik semmi, persze bejövös a loli tanárnő, eddig még nem láttam ilyet  :haha:.

Darkstar

Quote from: Soul on 2008-10-29, 01:10:55
Kannagi: Eddig bejövős.Második és harmadik rész kicsit gyengébb volt sztem de a negyedikkel helyre állt a rend  :smile:.
Very yes. Pic related.
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Soul on 2008-10-29, 01:10:55
bejövös a loli tanárnő, eddig még nem láttam ilyet  :haha:.
Doki Doki School Hours ezen alapszik. :)

Soul

Quote from: Darkstar on 2008-10-30, 13:30:01
Quote from: Soul on 2008-10-29, 01:10:55
Kannagi: Eddig bejövős.Második és harmadik rész kicsit gyengébb volt sztem de a negyedikkel helyre állt a rend  :smile:.
Very yes. Pic related.

Én a "siszter" megjelenésére gondoltam ami sztem fűszerezi, pl mint amikor a Kanokon-ba megjelenik Nozomu.De igen volt iylen is a 4. epbe  :smile:.Nagi mondjuk helyes karakter, lehet egyedül is végig vinné.

[spoiler=Kis extra DS]OP Single és Music Video ha már annyira annyira tetszett az OP zene  :smile:[/spoiler]




Quote from: Member on 2008-10-30, 13:34:28
Quote from: Soul on 2008-10-29, 01:10:55
bejövös a loli tanárnő, eddig még nem láttam ilyet  :haha:.
Doki Doki School Hours ezen alapszik. :)

Thx a tippet majd csekkolom.




Kurozuka ep 02:Ugrálgat időrendbe előre hátra, mehet a kirakó.Még mindíg bejön, lehet majd többször is újra kell nézni.
[spoiler]Úgy néz ki a főhős nem csak örökéletet nyer hanem , valami kis extrát is(utal is rá "mi történik velem?"), hiszen puszta kézzel elintézni a profi zsoldosokat kis wtf  :zomg:, jó harc volt ez is.Meg úgy néz ki már új teste is van, csak még ezt nem zártam le magamban fixen.

Anidb tag-ek:
Artistic, awesome animation, good manga adaptaion, gore, great action sequences, Great Story, indiscriminate killing, sexy female lead, undead.Hátha ezek ösztönzőbbek lehetnek  :smile:[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Soul on 2008-10-30, 14:31:52
[spoiler=Kis extra DS]OP Single és Music Video ha már annyira annyira tetszett az OP zene  :smile:[/spoiler]
Köszi, de már megvan. Az egész /a/ JIMI DANE-től volt hangos amikor kijött. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Ga-rei Zero ep. 04

Érdekes összehasonlítani ezt a részt az elsővel :D

Most pont olyan a hangulata, amilyennek képzeltem a sorozatot mielőtt belekezdtem volna: akció, humor, fan service... azért most már furcsa érzést keltenek ezek (különösen az a vasaló). Valamint úgy tűnik, hogy a zombik gyakori vendégszereplők, aminek külön lehet örülni.

[spoiler]Nem mindennap lát az ember bazinagy sárkány-izét zombikat enni, na :) [/spoiler]

Soul

Oh akkor szerencsére javulnak a dolgok.Mert eddig az animáció az okés volt, de majdnem aludtam.Csak mondjuk Slowyoshival nézem, ajajj leleszek maradva  :smile:.

SaiyaGin

Az Index és a Kuroshitsuji eddig hogy tetszik azoknak, akik nézik?

chilip

#1019
Index so-so (főként a szinkronnal nem vagyok megelégedve)

Kuroshitsuji meg klafa  :jee: :D

ed.: Kurozuka ep3-4 , hát ahol kuro aktiválja a képességét (slow motion, csak neki nem) ott senki nem marad életben :D megtanulhatná már rendesen kontrolálni. jó kis vámpíros sztori lesz ez  :jee: