Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Soul on 2008-11-08, 22:33:59
Nemtom.Sztem abból csak nem csinálnak drámát, hogy Nagi úgymond tesvére lelkét/szellemét kiszakítják a birtokba vett csaj testéből,
Do not want, leave mah Zange-chan alone.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Twisted personality is cute, dont worry.

White SeeD

Quote from: Soul on 2008-11-08, 22:39:12
Quote from: White SeeD on 2008-11-08, 22:35:51
Kemeko

Hupsz ezt ki is felejtettem.Én dobtam mert 1 valamit kifelejtettél amit még eszembe juttat, Tu Love-ru  :zomg:.Pedig aranyos a rajzolás, mármint a csaj szereplőké, meg nem átlagos op ed, de inkább nem kérek belőle.

Az OP csöppet fedom.... na jó, nagyon az :D De én imádom.
Az outro már más tészta. Ahoz gyomor kell meg kedv :smile:
To Love-ru... Hát, az inkább pantsu shot volt, meg jóval finomabb humorú. azért itt jóval brutálabb szinten megy a poénkodás. Az inkább ecchi romance. Ez meg ecchi - action - földön fetrengek poénokkal.
Következő részben jön az új mecha és az új szereplő. Már alig várom :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

Quote from: White SeeD on 2008-11-08, 22:35:51
Ahogy elnézem senki sem nézi rajtam kívül az sz legjobb mechás animeját a Kemeko-t.
Pedig micsoda animu. FLCL szintű harcok, Seto no Hayamone stílusú történet és szereplők, perverz lolik + az elmaradhatatlan big breast szereplők.
Szörnyek, csápos rape főszereplő. Oltári intró... well, az outro az már annyira rossz hogy jó :smile:
Mindenkinek ajánlom, aki könnyed poénokkal teli minőségi mechaharxokkal teletűzdelt animot szeretne látni.
Főleg azoknak akik unják az évszak szánalmas mechás animejait. :D
Töltöm is. :D
[reserved]

Soul

Quote from: White SeeD on 2008-11-08, 23:04:51
földön fetrengek poénokkal.

Hát sztem azért nem annyira nagy poénok azok.Na majd NLZ megmondja.Nekem inkább Hyakko lesz a humor felelős.

Ja meg gondolj bele, kb ugyan az a sztorija a kettőnek(hírtelen feltűnő csaj és házasodjunk össze).
(Lehet Kemeko nem tehet róla, csak még nem épültem fel a Tu Love csalódásból  :smile:)

White SeeD

Quote from: Soul on 2008-11-08, 23:15:18
(Lehet Kemeko nem tehet róla, csak még nem épültem fel a Tu Love csalódásból  :smile:)

Ezért kell szigorúan mangát olvasni, ha olyan van, aminek van anime változata :ejnye:
Abban én is csalódtam, de gyorsan el is felejtettem, mert van egy kiváló mangája ami még mindíg tart.

Hát ebből a szempontból van némi hasonlóság. De azért Lala meg Kemeko csöppet különböző kategóriák.
A Kemekoból az első pár rész nem annyira poénos. De utána beindul. Mikor a nagymellű csajszi bikinifelsőlye leesik az Angyalok bejövetele számra, ott fetrengtem.
De már az első részben van mint röhögni. Most ami hirtelen eszembe jut: Kemeko az ájult férjelöltel gépágyúval a kezében: "Now blasting the wedding cake."  "clap" :rotfl: Sok apró poén sokra megy.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2008-11-08, 19:09:52
Imoutotits aka Akane-Iro ni Somaru Saka

Wincest hinting, némi Tsundere (ami jelen esetben egyben incest block is, ezért inkább idegesítő, mint jó) és fanservice, elvagyok vele.

Csalódtam benned.

Ez nem deliciously flat!
Failure is the default option

Soul

Quote from: White SeeD on 2008-11-08, 23:27:00
Quote from: Soul on 2008-11-08, 23:15:18
(Lehet Kemeko nem tehet róla, csak még nem épültem fel a Tu Love csalódásból  :smile:)
Ezért kell szigorúan mangát olvasni, ha olyan van, aminek van anime változata :ejnye:

De én nem szeretni jpeg/png clicking manga reading  :smile:.
Lehet adok a Kemekonak majd még 1 esélyt, legyen végig feliratozva, de a Strikes eddig még nem tudja mi a batch  :smile:.


Quote from: kikuchiyo on 2008-11-08, 23:28:37
Quote from: Darkstar on 2008-11-08, 19:09:52
Imoutotits aka Akane-Iro ni Somaru Saka

Wincest hinting, némi Tsundere (ami jelen esetben egyben incest block is, ezért inkább idegesítő, mint jó) és fanservice, elvagyok vele.

Csalódtam benned.

Ez nem deliciously flat!

:lol:  :lul:

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-08, 23:28:37
Csalódtam benned.
Csak ne adj - karmát.  :hehe:
Néha kell egy kis változatosság.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Macademi Wasshoi rombolja még mások agysejtjeit is? :)
Egyértelműen az utóbbi pár év legelvontabb humoros animéje.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Quote from: Cobra on 2008-11-09, 17:21:42
Macademi Wasshoi rombolja még mások agysejtjeit is? :)
ofc :Kiraly:

White SeeD

Quote from: Cobra on 2008-11-09, 17:21:42
Macademi Wasshoi rombolja még mások agysejtjeit is? :)
Egyértelműen az utóbbi pár év legelvontabb humoros animéje.

Rombolja. Kemekoval együtt tökéletes párosítás :D
CSak lassan jön a sub  :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: Cobra on 2008-11-09, 17:21:42
Macademi Wasshoi rombolja még mások agysejtjeit is? :)
Egyértelműen az utóbbi pár év legelvontabb humoros animéje.

Rombolja hát...Az a DS poén nagyon fájt.(most vettem frissen egy DS-tXD).
Ez a Kemoko meg vlmért nem akar bejönni...

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2008-11-09, 17:21:42
Macademi Wasshoi rombolja még mások agysejtjeit is? :)
Egyértelműen az utóbbi pár év legelvontabb humoros animéje.

A TV verzióban tényleg ilyen gagyi plüssökkel oldották meg a cenzúrát? Mert akkor inkább megvárom a DVD-t. Japók mostanság mindent pofátlanul cenzúráznak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

White SeeD

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-09, 18:39:08
A TV verzióban tényleg ilyen gagyi plüssökkel oldották meg a cenzúrát?

Azzal.
De ez tizedannyira sem idegesítő mintha repkedő denevérekkel oldottál volna meg :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cobra

Nem plüss, gyurma :)
De a DVD verzió várhatóan sokkal jobb lesz. (főleg ha látjuk a 4. részben a szemüveges csaj HP-jának feltöltését :D )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

White SeeD

Plüsnek ható gyúrma, vagyis plüsgyurma :D

DVD wanted mielőbb  :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Tales of the Abyss 06.:
Az időnként felbukkanó random szörnyeken és Lüke szokásos viselkedésén kívül (bár gondolom az utóbbin még jópár rész múlva is problémázni fogok), tűrhető volt. Az meg már az én hibám, hogy a részek közti egy-másfél hetes szünetekben egyesekről (főleg ha csak emlegetik őket) elfelejtem, hogy tkp. kicsodák is, és mit is akarnak. :redface:

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-09, 20:38:24
Tales of the Abyss 06.:
Az időnként felbukkanó random szörnyeken és Lüke szokásos viselkedésén kívül (bár gondolom az utóbbin még jópár rész múlva is problémázni fogok), tűrhető volt. Az meg már az én hibám, hogy a részek közti egy-másfél hetes szünetekben egyesekről (főleg ha csak emlegetik őket) elfelejtem, hogy tkp. kicsodák is, és mit is akarnak. :redface:
Kitartó vagy, én már feladtam a 4es rész után. :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-09, 20:44:14
Kitartó vagy, én már feladtam a 4es rész után. :D

:D
Én is azért nézem főleg, mert egy ismerősöm nagy kedvence a játék...

NLZ

Toaru Majutsu no Index - 06 felemásra sikeredett, első harmada talán még érdekes is lett volna, de nagyon ment a lelkizős duma, meg gagyi volt, mikor kb egy percen át futott főhősünk a tenyérnyi szobában 2 métert. :D  Egy vicces szöveg azért volt: [spoiler][/spoiler]
Második felében viszont elég hülye lett ez a történet csavar, nemtom minek kellett. Harmadik rész szarkavarós dumája pedig különösen érthetetlen lett.
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2008-11-09, 21:40:17
Toaru Majutsu no Index - 06 felemásra sikeredett, első harmada talán még érdekes is lett volna, de nagyon ment a lelkizős duma, meg gagyi volt, mikor kb egy percen át futott főhősünk a tenyérnyi szobában 2 métert. :D  Egy vicces szöveg azért volt: [spoiler][/spoiler]
Második felében viszont elég hülye lett ez a történet csavar, nemtom minek kellett. Harmadik rész szarkavarós dumája pedig különösen érthetetlen lett.

Jah. Valószínűleg ez is "lehetett volna nagyon jó, de elszúrták" típusú sorozat lesz :ejj:

Legalább Mikotot szerepeltetheték többször...

NLZ

#1072
A villámos csajszika?
Egyébként van olyan anime, amiben ilyen típusú (kaliberű és látványvilágú) varázslatok vannak? Valahogy megfogott itt a tűzvarázslatok effektje. :F
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2008-11-10, 02:17:16
A villámos csajszika?
Egyébként van olyan anime, amiben ilyen típusú (kaliberű és látványvilágú) varázslatok vannak? Valahogy megfogott itt a tűzvarázslatok effektje. :F

Igen, ő :)

Hmm, a Shakugan no Shanának elég jók voltak a varázslat-effektjei és a listádon sem látom, szóval annak adhatsz egy esélyt.

LuckyDingo

Nah nekem eddig 4 részből 4 bejött a Kuroshitsujiból :D a 4.ben meglett a kedvenc mellékkarim Undertaker :D

NLZ

Quote from: White SeeD on 2008-11-08, 22:35:51
Kemeko
Ez valami irdatlan nagy szar. :zomg:  Dokuro-chan jutott róla eszembe.
[reserved]

White SeeD

 :eek: Dokuro chan? Én egy véres hullát sem láttam :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Megnéztem a Skip Beatből 2 részt és iszonyatosan gagyinak találtam. Nézzem tovább, mert sokkal jobb lesz, vagy ha eddig nem tetszett, ezután se fog?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Chronus

Quote from: Xzone on 2008-11-10, 09:21:36
Hmm, a Shakugan no Shanának elég jók voltak a varázslat-effektjei és a listádon sem látom, szóval annak adhatsz egy esélyt.
Persze csak ha nem zavar, hogy az említett effekteken kívül kb minden más szar benne. :rotfl: Főleg a II. szériában. És a vége alapján lesz harmadik is... A főszereplő csajszi jó karakter volt... az első tíz-tizenöt rész erejéig (amíg még volt "Urusai!Urusai!Urusai!", de a második szériában már az se), de aztán ő is egysíkú, egydimenzionális karakter lett amin már a flashback se segített. Egyszer érdemes megnézni, de ne várj tőle csodát. Index-ben eddig több potencia volt mint abban (eddig!).


Ez a Kuroshitsuji mennyire nagy állatság? Érdemes belenézni, vagy csak a szokásos lemez?

Junchi

#1079
>Chronus

Simán :D; Legalábbis nálam már az első epizód (és az a néhány chapter manga) véglegesen meggyőzött arról, hogy ez nem egy közönséges cucc lesz. Egyrészt, kellően jól adagolják benne a fanservice-t (bár, inkább a női közönség fog ennek jobban örülni. Ahemm, Sebastian×Ciel apró hintek...), másrészt, egy relatíve újszerű megközelítése a XIX. századnak és kellően sok eredeti ötletet pakoltak bele, ami szintén win! Szal, less bele!

(héten be kéne pótolnom a lemaradásomat btw... Annyi biztos, hogy ha megtartják végig ezt a hangulatot/színvonalat, akkor nálam simán a 2008-as év animéje lesz ^.^)