Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

KeLa

Quote from: Junchi on 2008-11-11, 11:27:32
Egyrészt, kellően jól adagolják benne a fanservice-t (bár, inkább a női közönség fog ennek jobban örülni. Ahemm, Sebastian×Ciel apró hintek...)
Én nem vettem észre h nagyon lettek volna ilyesmire utaló jelek, ez shounen... maradjon is meg annak végig :hehe:

Btw az 5. rész nagyon dúrva volt... az eddigi legjobb.
[spoiler]Buzeráns shinigami láncfűrésszel? :Kiraly:
LOL Még Szayel Aporro is eszembe jutott egy pillanatra, de aztán rájöttem amatőr ehhez képest xD[/spoiler]

Chronus

Subolja valami jó team?

motifator

Quote from: motifator on 2008-11-10, 21:47:05
Megnéztem a Skip Beatből 2 részt és iszonyatosan gagyinak találtam. Nézzem tovább, mert sokkal jobb lesz, vagy ha eddig nem tetszett, ezután se fog?
Na jó, nézem tovább. Az anime blogoszférában azt rebesgetik páran, akik olvasták a mangát, hogy ami itt később jön, az nem lesz más, mint pure awesome. Jelenleg a negyedik résznél járok, és még mindig gagyi, de ha jobban belegondolok, a shoujoknak az a dolguk, hogy gagyik legyenek (legalábbis férfiszemmel nézve).
No meg nem egyszer volt már példa arra, hogy valamit még 4-5 rész után is dobni akartam, de végül nagy kedvenc lett.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: Chronus on 2008-11-12, 00:17:41
Subolja valami jó team?
Attól függ h neked mi a "jó"... A Shinsen és az A-Thryst az, ami jónak mondható. Mind2 verzióból néztem részeket és mindkettővel meg voltam elégedve. Azt szedem amelyik gyorsabb lesz.

Chronus

Quote from: KeLa on 2008-11-12, 14:01:57
Quote from: Chronus on 2008-11-12, 00:17:41
Subolja valami jó team?
Attól függ h neked mi a "jó"... A Shinsen és az A-Thryst az, ami jónak mondható. Mind2 verzióból néztem részeket és mindkettővel meg voltam elégedve. Azt szedem amelyik gyorsabb lesz.
Kösz szépen. Majd belenézek. Openingjét már megtekintettem, egy próbát megér.

Junchi

Quote from: KeLa on 2008-11-11, 22:33:52
Én nem vettem észre h nagyon lettek volna ilyesmire utaló jelek, ez shounen... maradjon is meg annak végig :hehe:

Látom, nincs túl sok FANGIRL (így, csupa naggyal) ismerősöd IRL :D; Szal, ismerem őket eléggé ahhoz, hogy tudjam, ha már 4 másodpercnél tovább nézi egymást Seba és Ciel, már jön is az ihlet az újabb adag Yaoi doujinhoz xDDD; Amúgy a Kuroshitsujit nem nevezném tipikusan shounennek. Oké, az antológia, amiben a manga fut, az a fiú "közönséget" célozza meg, de a stuffot inkább úgy hívnám, hogy "shounennek álcázott shoujo" :D

Btw, részemről a Shinesenes verzió rulzik ^.^

KeLa

Quote from: Junchi on 2008-11-12, 18:37:26
Amúgy a Kuroshitsujit nem nevezném tipikusan shounennek. Oké, az antológia, amiben a manga fut, az a fiú "közönséget" célozza meg, de a stuffot inkább úgy hívnám, hogy "shounennek álcázott shoujo" :D
Persze ez igaz, valóban csak ezért mondják rá h az és ahogy ANN-en is van írva - comedy, mystery, supernatural - műfaját tekintve tényleg inkább ezekbe a kategóriákba lehet besorolni.
És igen, egy fangirl azt lát benne, amit akar és ez nem is zavar engem. De ha már én is elkezdek látni dolgokat, az már igen :D

Alkyra

Kuroshitsuji:

Eddig is piszok jó volt, de az 5. rész megemelte a nagyok közé. Mindenkinek ajánlom aki nem riad vissza egy kis shojo stuff-tól.
Eddig 9.5/10.

Rin

Úgy tűnik az ötödik résszel kapcsolatban csak nekem voltak hangulatváltási nehézségeim...
Sebaj, azért még nagyon tetszik ^^

LuckyDingo

A 6. rész is jó volt lassan kéne neki egy topic XDDD

Más: Tales of the Abyss dropped.. részemről. 7 rész alatt annyit értek el, hogy Luke-ot gyűlölöm XD Az art se kiemelkedő, tehát ezt hagyom :)

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-13, 20:38:42
A 6. rész is jó volt lassan kéne neki egy topic XDDD

Más: Tales of the Abyss dropped.. részemről. 7 rész alatt annyit értek el, hogy Luke-ot gyűlölöm XD Az art se kiemelkedő, tehát ezt hagyom :)

Első 3 rész után "holdra" raktam....Én a játékot kétszer is végigvittem, de ezt nem bírom nézni...

NLZ

Ez a Ga-Rei elég érdekes jószág. Az 5. rész egy shoujo.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-11-15, 18:05:50
Ez a Ga-Rei elég érdekes jószág. Az 5. rész egy shoujo.
Van abban minden.

NLZ

Az egész anime egy flashback lesz?
[reserved]

Cobra

Quote from: Chronus on 2008-11-15, 18:53:42
Quote from: NLZ on 2008-11-15, 18:05:50
Ez a Ga-Rei elég érdekes jószág. Az 5. rész egy shoujo.
Van abban minden.
Az inkább már a 6. rész :)
Nagyon úgy néz ki eddig, hogy a végéig flashback lesz és valószínűleg csak 1, max 2 rész lesz időben az első kettő után.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

#1095
Quote from: Cobra on 2008-11-15, 19:34:11
Quote from: Chronus on 2008-11-15, 18:53:42
Quote from: NLZ on 2008-11-15, 18:05:50
Ez a Ga-Rei elég érdekes jószág. Az 5. rész egy shoujo.
Van abban minden.
Az inkább már a 6. rész :)
Nagyon úgy néz ki eddig, hogy a végéig flashback lesz és valószínűleg csak 1, max 2 rész lesz időben az első kettő után.

Hát igen. De érdekes módon nem zavar egyáltalán. Pedig nem szoktam szeretni az ilyeneket... ezt viszont imádom.




ef - a tale of melodies ep6

Emlékszem még Én írta a tale of memories egyik részéről, hogy igazi sokkoló, WTF élmény. Nos ennek a sorozatnak ez volt az a része :)

LuckyDingo

Ennyire jó ez a Ga-Rei Zero? :S Mangát olvastam hasonló címen, de az csak egy szimpla démonölős cucc :S

SaiyaGin

A Kuroshitsujihoz melyik subot ajánljátok?

Én

Quote from: Xzone on 2008-11-16, 01:26:39
ef - a tale of melodies ep6

Emlékszem még Én írta a tale of memories egyik részéről, hogy igazi sokkoló, WTF élmény. Nos ennek a sorozatnak ez volt az a része :)
Oh-ho, már ennyi van? Teljesen megfeledkeztem erről pedig vártam nem kicsit :D De látom hozza a színvonalat :smile:

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-16, 04:19:46
Ennyire jó ez a Ga-Rei Zero? :S Mangát olvastam hasonló címen, de az csak egy szimpla démonölős cucc :S
A mangába csak épphogy belenéztem, szal nem tudom megerősíteni, de állítólag ez annak az előzménye...

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-16, 10:47:18
A Kuroshitsujihoz melyik subot ajánljátok?
Shinsen-Subs.

SaiyaGin


LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-11-16, 12:44:57
Quote from: LuckyDingo on 2008-11-16, 04:19:46
Ennyire jó ez a Ga-Rei Zero? :S Mangát olvastam hasonló címen, de az csak egy szimpla démonölős cucc :S
A mangába csak épphogy belenéztem, szal nem tudom megerősíteni, de állítólag ez annak az előzménye...
És tényleg az :S pedig a manga valamilyen szinten izgalmasabb :S És a kedvenc karim csak ott jelenik meg :S Azért remélem Kyouko felbukkan valahogy ebben a sorozatban is :)

Chronus

#1102
Quote from: LuckyDingo on 2008-11-16, 04:19:46
Ennyire jó ez a Ga-Rei Zero? :S Mangát olvastam hasonló címen, de az csak egy szimpla démonölős cucc :S

Az első két rész az. A harmadik slice-of-life-grwoing-up. A negyedik lesbian-fun-tentacle-rape-action. Az ötödik meg shoujo-emó-comedy. A hatodikat még nem néztem meg, de lassan kezd olyan lenni, mint Excel. Minden részben valami újat látunk.

Előzményhez amúgy sok köze nincs szvsz, de tény hogy jó. Először én is rágtam rá, hogy nem a manga szerint halad, de a negyedik rész után már leszartam. Ahogy elmebetegsége egyre csak nő, mellette a manga egyre  inkább csak olcsó shounennek tűnik. :D

Alkyra

Kannagi 07:

Ez fájt. Ez a show egyre őrültebb. :lol: Főleg azon röhögtem amikor Akiba megérzekett s a két "buzi", hogy örült egymásnak. :muhahah:

Cobra

Most néztem meg és pont ezt akartam írni. Nagyon elborult rész volt :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

White SeeD

Chaos Head: A 3. résznél járok. Hát, vegyes érzelmeim vannak.
Vegyük a Lain, a Boogiepop Phantomot, bármely kardos fantasy sorozatot meg egy horrort. ezt turmixoljuk össze, töltsük pezsgőspohárba és pudingal fogyasszuk. :redface:
A főhős totálisan buggyant. Ráadásúl a feje totáltorz. A valóság és a fejében lévő álomvilág teljesen összefolyt. Gyakorlatilag nem tudni ki a képzelt és ki a "valóságos" személy, aki elvileg valós, abban is kételkedni lehet hogy valós-e.
De összességében nekem eddig tetszik, bár valószínű teljesen átlátni majd csak az utolsó részben lehet.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

Chaos Headnak azért nincs köze a kardos fantasyhoz. :F  Az a kard lehetne jelen esetben egy mézeskalácsból készült guminő is. De abban igazad van, hogy annyira elborult, mint a Lain és a boogiepop Phantom. :)
[reserved]

White SeeD

#1107
Nem biztos az. Még nagyon az elején járunk. Egy Shining tears stílus még bőven belefér a pakliba ;)

ed: Jah igen, a mixből kimaradt a Ghost Hound is :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

[reserved]

Member

Akkor felvéve a listára. :)