Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-11-16, 11:27:58
Quote from: Xzone on 2008-11-16, 01:26:39
ef - a tale of melodies ep6

Emlékszem még Én írta a tale of memories egyik részéről, hogy igazi sokkoló, WTF élmény. Nos ennek a sorozatnak ez volt az a része :)
Oh-ho, már ennyi van? Teljesen megfeledkeztem erről pedig vártam nem kicsit :D De látom hozza a színvonalat :smile:
Én is teljesen megfeledkeztem róla, az első rész óta nem láttam egyet se. No majd bepótolom.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-11-16, 18:02:36
Kannagi 07:
...
Jaja, jó rész volt, bár Zange még mindíg szerepelhetne többet. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-11-17, 00:59:13
Quote from: Alkyra on 2008-11-16, 18:02:36
Kannagi 07:
...
Jaja, jó rész volt, bár Zange még mindíg szerepelhetne többet. :D

Ez neked nem volt elég?!

Amúgy az meg lol, hogy
[spoiler]Akiba hozott Blu-rayt meg beta kazettát... egymástól ennél a kettőnél távolabb álló technológiát nem is választhatott volna :) [/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Darkstar on 2008-11-17, 00:59:13
Jaja, jó rész volt, bár Zange még mindíg szerepelhetne többet. :D

Ha ennyire Zange hiányod van cserélj avát és aláírást  :P.

Hát a főhős nem bírta a Zange attackot, elvérzett  :smile:.

Member

A testét (hakua) vagy a lelkét (zange) hiányolod ennyire? :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Aki még nem nézte meg a Macademi Wasshoi 5. részét, az ne is tegye  :falba: :comp:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Quote from: Cobra on 2008-11-20, 21:36:46
Aki még nem nézte meg a Macademi Wasshoi 5. részét, az ne is tegye  :falba: :comp:

Már töltöm is :D

White SeeD

Quote from: Cobra on 2008-11-20, 21:36:46
Aki még nem nézte meg a Macademi Wasshoi 5. részét, az ne is tegye  :falba: :comp:

Szvsz első osztályú NGE paródia volt benne :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

Te jó ég... amilyen arcokat vágtam közben... ezt be kellene tiltani.

[spoiler]Amikor a sok HARD GAY után azt hiszed nem jöhet más, megfejelik Takuto bishoujová alakításával :wtf: [/spoiler]

Cobra

Casshern ep 8: ez végre egy jó rész volt. Remélem lassan azért kapunk már valami információt a fő történetről és nem lesz ennyire epizodikus.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

A Casshern-ben már csak azt találom izgalmasnak, mikor az elején ellövi huszadjára:
Casshern: Die.. Luna
Luna: Huh.. *meglepődés*
Casshern: hööööörrrrggh
XDDD

Egyébként unalmas :D Pedig már a 8.rész :S A Múltkor mikor megjelentek a hozzá hasonlóak, akkor aszittem hogy beindul, de ez visszaesett megin :S

Xzone

Tales of the Abyss ep. 9

Ez az! Erre vártam, ha ilyen lesz innentől, akkor minden rendben :)


Az ef - a tale of melodies következő részeiből, no meg a legutóbbiból is azt hiszem inkább megvárom a Chihiro subot... ez a szó szerint faszverős karaoke nálam kiverte(pun intended) a biztosítékot... :ejj:

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2008-11-27, 15:55:07
Tales of the Abyss ep. 9

Ez az! Erre vártam, ha ilyen lesz innentől, akkor minden rendben :)


Még mindig csak a 6. résznél járok, de akkor még nem adom fel. (A Shinsen-félét töltöm, az meg még a 8. részt se hozta ki.) 

Junchi

Néztem a téli szezon termését... *headdesk*; Loliecchifanservice n' bishiecchifanservice again... x_x; Van egy-két érdekes cím btw, de asszem télen sem fogom összetörni magam, az új cuccok után kapkodva...

(komolyan mostmár tényleg akarok egy olyan animét, ahol darkos vámpír-bishi gawth rucikban szalámizza extra pöpec animációval kísérve a designos monsztákat és ignore-ra rakjuk a sztorit, mint olyant ^.^)

NLZ

#1126
[spoiler][/spoiler]


Jah, és állítólag lesz xxxHOLiC OVA is. ^^

szerk: frissítve a kép.
[reserved]

White SeeD

És az új seasonban sem lesz  jó mechás anime:(  tavasszal meg nyáron el voltunk kényeztetve, most meg semmi) :ejj:

Legalább folytatnak olyanokat amire már régóta csorog a nyálam.

Meg van egy kettő ami mangában egész jó. (Bár ha belegondolunk hogy pl a Rosarioval mit tettek az animuban... lehet bele se kellene néznem ::) .)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

KeLa

Quote from: NLZ on 2008-11-27, 21:33:24
[spoiler][/spoiler]


Jah, és állítólag lesz xxxHOLiC OVA is. ^^
Azóta már van egy újabb is, még hozzáadtak pár dolgot.

Dreamcleaver

Maria-sama ga Miteru 4th season?!?!? HELL YEAH!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

Kemono no Sōja Erin-re érdemes lesz odafigyelni, az a Nahoko Uehashi atyáskodik felette, aki a Seriei no Moiribito-t is papírra vetette. Már alig várom.

+ Hajime no Ippo, yay :kocc:

NLZ

Én Zoku Natsume Yuujinchou-t várom még. ^^  Remélem olyan jó lesz, mint az előző. ^^
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor


Cobra

Lesz Slayers meg Minami-ke, meg van akinek a Birdy is biztos tetszeni fog, többi akár lehet C kategória is.
A leírásból a Ride Back, Kurokami meg a Vipers Creed tűnik még érdekesnek, főleg ha megnézzük a stúdiókat. És lesz több jó OVA is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Birdy, Sword of Uruk, AFRO SAMURAI!!!, asu no yoichi érdekesnek tűnik, Zoku Natsume is de meg kéne nézni az első szériáját, Shikabane Hime detto

valaki látta utóbbi 2 első szériáit? mienek?

NLZ

Vipers Creed is olyan PS3 anime lesz, mint Xamd? Az Uruktól rossz előérzetem van. Aztán lehet tévedek és az egész második évad olyan lesz, mint az első évad első része. :D  Najó, megyek az ágyamba álmodozni. ^^"

Chilip, Natsume-n ne lepődj meg, az végig olyan lassú lesz az egész, mint az Aria.
Shikabane Hime még megy, ezidáig egy tűrhető zombis-lövöldözős, bár a főhős szinkronhangját nem bírom megszokni, annyira borzalmas. :D
[reserved]

Cobra

Shikabane Hime-ből én 1 részt néztem meg, az bőven elég is volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Szeretem Nagi-t meztelenül, de ennyi időhúzás után kezd elveszni a bizalmam a Kannagi-ban.

Xzone

Quote from: Member on 2008-11-28, 21:55:28
Szeretem Nagi-t meztelenül, de ennyi időhúzás után kezd elveszni a bizalmam a Kannagi-ban.

Ja, hogy te cselekményt is vártál tőle?