Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#1260
Az AKFDP-t néztem. Egész elviselhető volt. Mármint a felirat, maga a shownak kb ua az a hibája mint a Kanokonnak. De azért nézhető kategória, meg nem is jön túl gyakran, a graf meg jó.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Trolladora 13

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2008-12-25, 13:28:42
Trolladora 13

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

[spoiler][/spoiler]

Most úgy komolyan.. Mi olyan jó Amiban? :XD

motifator

Eddig én se értettem, mert mindig is nagy Taiga fan voltam. De mostanában én is egyre jobban megkedveltem Ami-t.
Lassan tényleg ő lesz a legnormálisabb csaj az összes közül.
Az persze más kérdés, hogy kinek kell a normális. Az én filozófiám attól még marad: tsundere=LOVE!!! Vagyis továbbra is Taiga FTW  :whoah: :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

én már rég Ami-fan vagyok ^^ . Mondjuk mind3 szimpi ^^

NLZ

qq/ggrain még mindig csak a 10. résznél tart. :(
[reserved]

Zsiga

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-25, 18:25:44
Quote from: Darkstar on 2008-12-25, 13:28:42
Trolladora 13

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

[spoiler][/spoiler]

Most úgy komolyan.. Mi olyan jó Amiban? :XD
[spoiler][/spoiler]

motifator

Quote from: NLZ on 2008-12-25, 19:24:27
qq/ggrain még mindig csak a 10. résznél tart. :(
A CoalGuys-t nyugodtan lehet nézni szvsz, teljesen elfogadható minőség. A fordításhoz nem értek, de az időzítés meg a typesetting jó, én eddig elírásokat/nyelvtani hibákat se találtam.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2008-12-25, 19:39:49
Quote from: NLZ on 2008-12-25, 19:24:27
qq/ggrain még mindig csak a 10. résznél tart. :(
A CoalGuys-t nyugodtan lehet nézni szvsz, teljesen elfogadható minőség. A fordításhoz nem értek, de az időzítés meg a typesetting jó, én eddig elírásokat/nyelvtani hibákat se találtam.
Egyetértek, teljesen korrekt speedsub a CoalGuys release. (Mondjuk elég kövér hibalistát lehetne írni minden részből még így is, de hát speedsub, na. És a qq/ggrain sem tökéletes, sőt.)

Cobra

Azért vicc, hogy lassan már csak speedsubok lesznek, illetve a minőségi fordításokból meg jön havi 1-2 rész. Aero-sok is jól eltűntek, Menclave is erősen hiányos, a qq fordítója is el van havazva. Eclipsék legalább csak 2 sorozatot csinálnak, azokkal legalább rendesen haladnak.
Januárban induló sorozatokba már bele se élem megam, mert nem lesz aki fordítsa őket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-25, 18:25:44
Most úgy komolyan.. Mi nem jó Amiban? :XD
Fix'd. If you name moar than 0, your a fag.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Cobra on 2008-12-25, 22:58:50
nem lesz aki fordítsa őket.

Ezen kár rágódni.Ugye ez 1 olyan "meló" amiért nem kapnak pénzt, így mondhatni örüljünk ennek is ami van.Néha ránézek a Static Sub honlapjára, ott van donation számláló, mindíg nullán  :smile:.
A Menclave valóban eltünt most, de a többiek akik most 2008ban is subboltak normálisat még megvannak.Csak pont most van karácsony, ez is közbe játszik 1-2 csapatnál.
Szóval türelem rózsát terem, vagy nyulsz speedsubhoz ha türelmetlen vagy, vagy vársz többet kvalitibbra (én inkább várok).

De ha már a DB is késik a Bleach részekkel, na akkor kell elmenni hipermarketbe és több raklap marha konzervet felvásárolni mert jön a [spoiler]világvége  :haha:[/spoiler].


Quote from: Darkstar on 2008-12-25, 13:28:42
[spoiler][/spoiler]

Még mindíg nem delicious flat  :P.Hol voltak Taiga sulis fürdőruhájáról a tudósításaid?  Változnak az idők vagy mi ?  :smile:

Alkyra

#1273
Hát nem tudom miről beszélsz, de nekem sikerül többségében a minőségi kiadásokat megtalálni vagy legalábbis türhető állapotban levőket.(bár nagyon valószínű, hogy  pont amit nézel, ahhoz nincs jó release.)

(pl tegnap néztem a Hyakko 9.részét s ahhoz egy egész jó subot találtam egész jó minőségben..lásd aláírásom)

Soul

Hyakkoba pl SS-t várok.Tudom hogy várni kell az SS-re de várok is, jobban bejött mint a Maju-Genjo mert tuti abba nézted, kis aprógákok lehetnek az eltérések, de nekem az SS korrektebb változatnak tünt.Amiket nézek azokból csak az Ayako hozta heti rendszerességgel a Kannagit, a többinél mindíg kérdőjel volt mennyit kell várni, és már hozzá is szoktam a váráshoz.

Most márcsak Toradorát várok qq-ban, Skip beat-et ureshii-yo.ba, Mitchiko to Hatchint A-kraze-yo, Kurozuka Ureshii.A vampire guiltynél valahogy nem fáj hogy lassú a Shinsen  :smile:.
A Gai-rei Zerot korrekt tempóban hozza le lassúságról elhíresült Aniyoshi.Az SS-Eclipse szokottan hozza a Clannad Afterstoryt.

Amiből nagyon nagyon döcög sőt nem tudni lesz kvaliti vagy se az a Soul Eater, ugye multkor küldtek ki szerelmes leveleket, azóta jött ki AllHailExcalibur verzió [spoiler]amin lehet látni hogy a Rumbel[/spoiler], de itt nemtudni lesz foyltatás vagy csak ennyi volt, mert nem adnak meg semmi elérhetőséget érthető okokból.

Ennyi dolgokat nézek ilyen változatokba  ^^.

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2008-12-25, 23:56:07
Quote from: LuckyDingo on 2008-12-25, 18:25:44
Most úgy komolyan.. Mi nem jó Amiban? :XD
Fix'd. If you name moar than 0, your a fag.
Végülis tök átlagos, megjátszós hülye picsa a csaj /sry de lényegében ez a szomorú igazság/ XD Az, hogy nagy lökhárítói vannak, nem tud lenyűgözni. Néha vannak jó beszólásai, de semmi több, a külső nem minden a belső meg.. ehh :P

About the fag part... pleaseee  ::)

motifator

Toradora 13:
Egyre jobb ez a sorozat. Egyre jobbak a szereplők. És Ami is egyre jobb, de a többiek még mindig előtte járnak pár lépéssel :P
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-26, 12:43:31
Végülis tök átlagos
megjátszós hülye picsa a csaj
Néha vannak jó beszólásai
belső meg.. ehh :P

lol
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Amikor
Last post by Darkstar
in Re: Új sorozatok, 2008 ő...
on Today at 14:19:38
Megláttam, azt hittem, frappáns visszavágást látok majd. :/

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Toradora 10. része alapján sztem Ami > all. ^^
[reserved]

Darkstar

#1281
Quote from: NLZ on 2008-12-26, 17:44:33
Ami > all. ^^
Listen to this wise man.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Alkyra

Quote from: NLZ on 2008-12-27, 02:53:26
http://www.sankakucomplex.com/2008/12/27/toradora-bikini-battle-ami-vs-taiga/
Nicsak ki a népszerűbb. :D

Ebben a ruciban Ami tényleg jobban nézz ki. Ez nem a népszerűségről szólt, hanem h kinek áll jobban a fürdőruha....egyb. személy szerint Én egyik nőt se "választanám". Taiga túl problémás, Ami dobna egy idő után úgyis s Minorin túlságosan elnyomja a dolgokat aminek egyszer fel kell törnie majd...(aztán meneküljön ki merre lát...)

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire

Touhou Anime Project - Musou Kakyou ep1

Ezt senki ne nézze meg akiben nincsen benne a "OMG TOUHOU ANIME, DO WANT!!!!!4!!4!44" érzés, mert csúnyán fog nézni. Egyébként a karakterek rajzolásán kívül semmi baj nincs vele, a szinkron nagyon jó, a hátterek és a zene szépek, a történet meg semmi extra, de nem mintha a játékokban bármi kiemelkedő lett volna, szóval rendben van az is.
Eleddig valószínűleg a legszínvonalasabb fan-made anime, így esetleg érdekességként is meg lehet nézni.

Darkstar

#1286
Quote from: Draconire on 2008-12-30, 14:10:55
Ezt senki ne nézze meg akiben nincsen benne a "OMG TOUHOU ANIME, DO WANT!!!!!4!!4!44".

Bennem márpedig van. Needz more ZUN, azon kívül nekem tetszett (na jó, a grafika lehetne jobb, de efölött szemet lehet hunyni (hosszú vagy rövid ú?)). Ahhoz képest meg, hogy nem "gyári" anime, sok olyant odaver. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Van v2, gondoltam upolok. :D
[reserved]

Soul

Maria+Holic 01 (pre-airing verzió):
Azaz amikor a lányokat jobban kedvelő lány [spoiler]ellenkező nem allergiával mint pl a Girls Bravoban[/spoiler] nagy reményekkel kerül át egy lányiskolába, de már megérkezése napján meglát valamit amit nem kéne és ez indítja el kis kalandját.Nem teljesen lesz itt neki hawai  :smile:.A kiskaland kezdete, választás elé állítja vagy hallgat mint a sír vagy repül az iskolából.Olyan yuri-s vígjáték lesz ebből, és végig olyan érzésem volt mintha a Sayonara Zetsubou Sensei készítőinek köze lenne hozzá, egy-két grafikai megoldás láttán.Nem tűnik rossznak, Otome wa Boku ni Koishiteru megszórva kis Zetsubou-s effektel.[spoiler= -1 poén ha klikkelsz, és még nem nézted AniDB-n]vigyázat trap veszély  :D[/spoiler]

KeLa

Quote from: Soul on 2009-01-01, 02:41:03
végig olyan érzésem volt mintha a Sayonara Zetsubou Sensei készítőinek köze lenne hozzá, egy-két grafikai megoldás láttán.
Bizony van köze hozzá, mert ugyanaz. Mind2 a SHAFT munkája.
Am tényleg jónak tűnik... csak így tovább :D