Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

blackman


LuckyDingo

#1291
Nem tudtam aludni, megnéztem a Kurokami első epizódját.

Elsőre arra gondoltam hú**zmeg.. AZ első fele ugye bemutatás stb, utána a ramenshopnál a kiscsaj akkora fightot nyomott le, hogy csak néztem, hogy ilyeneket más animékben miért nem tudnak? :D A másik dolog, hogy nem hanyagolták a vért. Kíváncsian várom a folytatást :)

Azon külön meglepődtem, hogy jan 8-ára írták és már most van O.o De akárhogy is nézem ez egy fullos epizód volt..

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-03, 05:24:04
Nem tudtam aludni, megnéztem a Kurokami első epizódját.

Elsőre arra gondoltam hú**zmeg.. AZ első fele ugye bemutatás stb, utána a ramenshopnál a kiscsaj akkora fightot nyomott le, hogy csak néztem, hogy ilyeneket más animékben miért nem tudnak? :D A másik dolog, hogy nem hanyagolták a vért. Kíváncsian várom a folytatást :)

Azon külön meglepődtem, hogy jan 8-ára írták és már most van O.o De akárhogy is nézem ez egy fullos epizód volt..

miért nem tudtak maradni a mangánál  ^^" végre volt egy olyan manga, amibe nem iskolásfiú mentette meg a világot. Ez a trendi manapság? schoolboy saves the day.

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-03, 05:24:04
Azon külön meglepődtem, hogy jan 8-ára írták és már most van O.o De akárhogy is nézem ez egy fullos epizód volt..
Valójában akkor fog kezdődni, asszem ez vmi korábbi adás volt vagy web-stream, ahogy az Akikan-nál és a Maria+Holic-nál is volt...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-01-03, 11:25:01
miért nem tudtak maradni a mangánál  ^^" végre volt egy olyan manga, amibe nem iskolásfiú mentette meg a világot. Ez a trendi manapság? schoolboy saves the day.
A mangát meg lehet valahonnan szerezni? Ott asszem valami programozó a főhős csávó!

KeLa

#1295
Quote from: LuckyDingo on 2009-01-03, 17:47:00
A mangát meg lehet valahonnan szerezni? Ott asszem valami programozó a főhős csávó!
OneManga-n is fent van, Black God néven keresd, vagy itt



Quote from: chilip on 2009-01-03, 11:25:01
miért nem tudtak maradni a mangánál  ^^" végre volt egy olyan manga, amibe nem iskolásfiú mentette meg a világot. Ez a trendi manapság? schoolboy saves the day.
Lehet h a "pénz miatt"... talán máshogy a japánok nem képesek befogadni :smile:

NLZ

Kijött a Zoku Natsume Yuujinchou első része. ^^ torrent
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-01-07, 14:49:27
Kijött a Zoku Natsume Yuujinchou első része. ^^ torrent

ammeg mi? anidb-n semmit nem írnak róla a kép meg nem túl bizalomgerjesztő :D

White SeeD

Quote from: chilip on 2009-01-07, 15:27:08
Quote from: NLZ on 2009-01-07, 14:49:27
Kijött a Zoku Natsume Yuujinchou első része. ^^ torrent

ammeg mi? anidb-n semmit nem írnak róla a kép meg nem túl bizalomgerjesztő :D

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5787
a folytatása.
Nagyon jó kis kellemes sorozat.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Quote from: White SeeD on 2009-01-07, 15:29:11
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5787
a folytatása.
Nagyon jó kis kellemes sorozat.
Ez most felkeltette az érdeklődésemet, listára felvéve.  :merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: White SeeD on 2009-01-07, 15:29:11
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5787
a folytatása.
Nagyon jó kis kellemes sorozat.
:tezsvir:

Már én is nagyon vártam; jó kezdés volt ez, nagyon hiányzott Nyanko-sensei "kedves" stílusa  :D

NLZ

Nyankichi kedves, a maga módján. ^^
Jáj, ez a rész is nagyon jó volt. Vajon ki lehet ez a barna ruhás-kalapos-botos csajszi az nitróból? Valsz ember ő is.
[spoiler]Meg a színészcsávó mit kavarhat? Az előző rész végén nagyon selytelmes volt, ahogy bement a szekta házába. :D[/spoiler]
[reserved]

Soul

White Album 01:
Ez az első rész gyenge, AniDb-n slow startot írnak.

blackman

Hajime no Ippo: New Challenger: Ep 1
A grafika feljavult, a karakterek a régiek, a hangulat is, a poénok ütnek, Takamura pedig még mindig egy perverz állat. :D

White SeeD

Minamike legújabb bőrlehúzás... Hát, a grafikát már nemigazán van hova rontani...
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

Quote from: White SeeD on 2009-01-08, 22:44:25
Minamike legújabb bőrlehúzás... Hát, a grafikát már nemigazán van hova rontani...

Azért szerintem megéri megnézni ezt az évadot is. Voltaképp a Minami-ke sosem szólt semmiről, és ezt a tulajdonságát nem vesztette el. Pihentető slice-of-life vígjáték aranyos karakterekkel, semmi több. Tudod:

"Please, don't expect too much..." :)

kelvor

#1306
Quote from: blackman on 2009-01-08, 12:22:35
Hajime no Ippo: New Challenger: Ep 1
A grafika feljavult, a karakterek a régiek, a hangulat is, a poénok ütnek, Takamura pedig még mindig egy perverz állat. :D

:hopp:

Már szedem is.

Ed.: ez baromi jó volt, nehéz lesz várni a részeket, meg tudnám most nézni az egész sorozatot egy ültő helyemben.  :smile:

Soul

Quote from: White SeeD on 2009-01-08, 22:44:25
Hát, a grafikát már nemigazán van hova rontani...

Nem olyan mint az első sorozaté ez igaz, de a kis bugjaival (pl mikor Haruka kicsit kancsal volt) valahogy jobban bejött mint a második évadé.Első résznek jó volt ez, nem rögtön ütött az első sorozat se, legalább is nekem későbbi részekben tetszett meg igazán.Viszont az OP olyan első sorozat feelinges volt nekem, az pedig jó jel :smile:.Csak Chiaki-t lőném  :uzi: le ugyanugy mint korábban, mert bántja az én Kana-mat  :haha:.Kana osztály társa(aki Kanára volt gerjedve nem kicsit) és Chiaki mióta vannak iylen jóban  :zomg:?Mintha lemaradtam volna valamiről.

Elvileg a következő részeknek jobb minőségű lesz a videója ayako részről.

White SeeD

Asu no Yoichi: Főhősünk hegyekben nevelkedett szamuráj, aki a nagyvárosba megy "továbbképzésre" a 4 lánytestvérhez. Pont olyan jó mint a manga :jee:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-01-09, 14:16:48
Asu no Yoichi: Főhősünk hegyekben nevelkedett szamuráj, aki a nagyvárosba megy "továbbképzésre" a 4 lánytestvérhez. Pont olyan jó mint a manga :jee:

Nem ez volt az a manga, amin Alkyra egyszer piszkosul felhúzta magát?  :angyali:

motifator

Toradora 14.
Ez a sorozat továbbra is csak egyre jobb lesz.
És Ami-chan egy tündér!

[spoiler]De akkor is Taiga az istennő! :borul:  :hehe:[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: motifator on 2009-01-09, 23:46:21
[spoiler]De akkor is Taiga az istennő! :borul:  :hehe:[/spoiler]

Én mostmár lassan ott tartok, hogy a falat kaparom, amikro meglátom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2009-01-09, 23:51:25
Én mostmár lassan ott tartok, hogy a falat kaparom, amikro meglátom.
FAG? :)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2009-01-09, 23:52:30
Quote from: Darkstar on 2009-01-09, 23:51:25
Én mostmár lassan ott tartok, hogy a falat kaparom, amikro meglátom.
AMIFAG? :)
Úgy már stimmel. Semmi bajom a tsundere karakterekkel (sőt) de azért van egy határ, amin túl már idegesítő.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Thou shalt love the Taiga thy God!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: Darkstar on 2009-01-09, 23:58:32
Quote from: Zsiga on 2009-01-09, 23:52:30
Quote from: Darkstar on 2009-01-09, 23:51:25
Én mostmár lassan ott tartok, hogy a falat kaparom, amikro meglátom.
AMIFAG? :)
Úgy már stimmel. Semmi bajom a tsundere karakterekkel (sőt) de azért van egy határ, amin túl már idegesítő.

:tezsvir:

Taiga egyszer még ki fogja verni nálam a biztosítékot... akkor veszek egy ilyet, és közben arra gondolok hogy raep.

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2009-01-10, 00:41:04
Taiga egyszer még ki fogja verni nálam a biztosítékot... akkor veszek egy ilyet, és közben arra gondolok hogy raep.
Jézusom XD

"So tight! Taiga's really this tight?! And, it's even tighter deep inside!
The fresh silicone feels squishy and soft like mochi (rice cake)!!!!"


Ezt amúgy szerintem japánokra tervezték. De akkor is, gyakorló pedofiloknak tökéletes XD

motifator

White Album 1
Ez egy nagyon komoly animének igérkezik. Az animáció nagyon szép, a karakterdizájn is tetszik, olyan felnőttes hatása van. A rajz ráadásul néha átvált festmény-stílusba, ami egész jó. Mondjuk az OP talán az egyik legminimalistább, amit valaha láttam. De a főbb karakterek érdekesek, komolyak, életszagúak. A dráma ott lóg a levegőben már az első perctől fogva, valószínűleg elég emós lesz ez a sorozat, de a jobbik, hihető fajtából. Ami még nagyon tetszik, hogy a Kare Kano méltán gyűlölt utolsó részéhez hasonlóan, ha van egy párbeszéd, akkor feliratként jelenik meg a képernyőn az, amit a szereplők gondolnak, de nem mondanak ki. Ez bár kicsit hatásvadász dolog, de meglepően hangulatossá teszi a jeleneteket.

Maga az anime visual novel feldolgozás, és úgy néz ki, hogy elég központi eleme lesz a zene, illetve az idolok. Egészen konkrétan az, hogy milyen lehet, ha egyszerű egyetemistaként egy feltörekvő pop idol a barátnőd. Kiváncsi is vagyok rá, mert a japán showbusinessről még nem láttam komoly animét, ez pedig, mint már írtam, igencsak komolynak ígérkezik. Ja, és Hirano Aya a főszereplő csaj hangja.

Ha tartja ezt a minőséget, akkor 100%, hogy nézni fogom.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LuckyDingo

Asu no Youichi egész jónak ígérkezik :D Az OP tetszett, az első rész tetszett. A Főhős se egy átlagos gyökér, mint ahogy az általában van. Van egy olyan megérzésem, hogy jó lesz.

Junchi

Quote from: motifator on 2009-01-10, 19:20:18
White Album 1
Ja, és Hirano Aya a főszereplő csaj hangja.

Ok, wanna watch listára felvéve. Köfi~ ^.^